Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 19 57 148:6 19 0 0 9 27 82:1 9 0 0 10 30 66:5 10 0 0
2 Prądniczanka Kraków 19 48 78:30 15 3 1 10 28 46:12 9 1 0 9 20 32:18 6 2 1
3 Prokocim Kraków 20 44 46:18 14 2 4 10 20 21:11 6 2 2 10 24 25:7 8 0 2
4 AP Kmita Zabierzów 19 41 43:17 13 2 4 10 24 26:7 8 0 2 9 17 17:10 5 2 2
5 Borek Kraków 20 30 52:57 10 0 10 10 18 28:21 6 0 4 10 12 24:36 4 0 6
6 Skawinka Skawina 20 29 51:61 9 2 9 10 13 27:33 4 1 5 10 16 24:28 5 1 4
7 Hutnik II Kraków 19 27 56:47 8 3 8 9 14 30:21 4 2 3 10 13 26:26 4 1 5
8 Grębałowianka Kraków 20 25 35:76 8 1 11 10 12 21:34 4 0 6 10 13 14:42 4 1 5
9 Kaszowianka Kaszów 19 24 38:41 6 6 7 10 18 27:24 5 3 2 9 6 11:17 1 3 5
10 Piast Wołowice 19 21 29:57 6 3 10 10 10 13:30 3 1 6 9 11 16:27 3 2 4
11 Nadwiślan Kraków 19 19 30:46 5 4 10 9 12 17:12 3 3 3 10 7 13:34 2 1 7
12 Orlęta Rudawa 20 18 37:71 5 3 12 10 14 24:27 4 2 4 10 4 13:44 1 1 8
13 Dąbski Kraków 19 17 34:76 5 2 12 9 7 14:34 2 1 6 10 10 20:42 3 1 6
14 Bronowianka Kraków 20 11 29:68 3 2 15 10 6 16:35 2 0 8 10 5 13:33 1 2 7
15 Zwierzyniecki Kraków 20 9 20:55 2 3 15 10 5 8:24 1 2 7 10 4 12:31 1 1 8

Mecze Klasy Okręgowej Kraków 2: Hutnik II Kraków - Prokocim Kraków z 22.08.2020 i Dąbski Kraków - Kmita Zabierzów z 22.08.2020 zostają odwołane z powodu zagrożenia epidemiologicznego w drużynach Kmity i Hutnika. Mecz 11. kolejki Piast Wołowice - Prądniczanka Kraków (z 11.10.2020, godz. 15:00) odwołany z uwagi na zagrożenie pandemiczne w zespole gości. Mecz 11. kolejki z 11.10.2020 r. pomiędzy drużynami Grębałowianka Kraków i Kaszowianka Kaszów, wynik z boiska 3-1 na korzyść Grębałowianki zweryfikowany jako walkower 3-0 dla drużyny Kaszowianki, bowiem w zespole Grębałowianki wystąpił zawodnik Kacper F., który nie był uprawniony w systemie Extranet do żadnej drużyny Grębałowianki w sezonie 2020/2021. Wydział Gier MZPN zweryfikował mecz z 24.04.2021 r. pomiędzy drużynami Grębałowianka - Zwierzyniecki (wynik z boiska 4-1 dla Grębałowianki) i postanowił przyznać walkower 4-0 dla drużyny Grębałowianki. W zespole Zwierzynieckiego wystąpił zawodnik Dominik L., który w dniu zawodów nie był uprawniony do rozgrywek Klasy Okręgowej Kraków 2. Mecz Bronowianka - Prokocim z 8.05.2021 (wynik z boiska 1-2) - walkower 3-0 dla Prokocimia za nieopłacenie w terminie 3 żółtej kartki.



kolejka 1:
1 Wieczysta Kraków pauzuje w kolejce -
2 Hutnik II Kraków 4:3 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-0817:00
3 Prokocim Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2020-08-0817:00
4 Prądniczanka Kraków 7:2 Skawinka Skawina 2020-08-0811:00
5 Kaszowianka Kaszów 3:1 Nadwiślan Kraków 2020-08-0914:00
6 Bronowianka Kraków 2:3 Dąbski Kraków 2020-08-0817:00
7 Grębałowianka Kraków 1:6 Borek Kraków 2020-08-0817:30
8 Piast Wołowice 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-08-0915:00
kolejka 2:
9 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
10 Borek Kraków 3:1 Piast Wołowice 2020-08-1218:00
11 Dąbski Kraków 3:6 Grębałowianka Kraków 2020-08-1217:30
12 Nadwiślan Kraków 1:0 Bronowianka Kraków 2020-08-1218:00
13 Skawinka Skawina 4:1 Kaszowianka Kaszów 2020-08-1218:00
14 Orlęta Rudawa 0:7 Prądniczanka Kraków 2020-08-2617:30
15 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Prokocim Kraków 2020-09-0917:00
16 Wieczysta Kraków 3:0 Hutnik II Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
18 Prokocim Kraków 1:3 Wieczysta Kraków 2020-08-1517:30
19 Prądniczanka Kraków 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-1511:00
20 Kaszowianka Kaszów 3:3 Orlęta Rudawa 2020-08-1617:00
21 Bronowianka Kraków 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-1511:00
22 Grębałowianka Kraków 3:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-1617:00
23 Piast Wołowice 3:4 Dąbski Kraków 2020-08-1616:00
24 AP Kmita Zabierzów 5:0 Borek Kraków 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
26 Dąbski Kraków 0:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2316:00
27 Nadwiślan Kraków 1:3 Piast Wołowice 2020-08-2317:00
28 Skawinka Skawina 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-08-2217:00
29 Orlęta Rudawa 4:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0917:30
30 Zwierzyniecki Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2020-08-2217:30
31 Wieczysta Kraków 7:0 Prądniczanka Kraków 2020-08-2211:00
32 Hutnik II Kraków 1:3 Prokocim Kraków 2020-11-1111:00
kolejka 5:
33 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
34 Prądniczanka Kraków 7:0 Hutnik II Kraków 2020-08-2911:00
35 Kaszowianka Kaszów 1:11 Wieczysta Kraków 2020-08-3014:00
36 Bronowianka Kraków 7:1 Zwierzyniecki Kraków 2020-08-2911:00
37 Grębałowianka Kraków 5:1 Orlęta Rudawa 2020-08-3017:00
38 Piast Wołowice 0:3 Skawinka Skawina 2020-08-3016:00
39 AP Kmita Zabierzów 2:0 Nadwiślan Kraków 2020-08-2917:00
40 Borek Kraków 7:1 Dąbski Kraków 2020-08-2911:00
kolejka 6:
41 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
42 Nadwiślan Kraków 1:2 Borek Kraków 2020-09-0517:00
43 Skawinka Skawina 2:4 AP Kmita Zabierzów 2020-09-0515:00
44 Orlęta Rudawa 3:3 Piast Wołowice 2020-09-0612:00
45 Zwierzyniecki Kraków 0:1 Grębałowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Wieczysta Kraków 7:0 Bronowianka Kraków 2020-09-0511:00
47 Hutnik II Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów 2020-09-0616:00
48 Prokocim Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-0517:00
kolejka 7:
49 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
50 Kaszowianka Kaszów 1:2 Prokocim Kraków 2020-09-1314:00
51 Bronowianka Kraków 0:6 Hutnik II Kraków 2020-09-1211:00
52 Grębałowianka Kraków 1:12 Wieczysta Kraków 2020-09-1216:00
53 Piast Wołowice 1:0 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-1316:00
54 AP Kmita Zabierzów 0:1 Orlęta Rudawa 2020-09-1217:00
55 Borek Kraków 4:2 Skawinka Skawina 2020-09-1211:00
56 Dąbski Kraków 2:5 Nadwiślan Kraków 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
58 Skawinka Skawina 2:1 Dąbski Kraków 2020-09-1916:45
59 Orlęta Rudawa 2:1 Borek Kraków 2020-09-1916:00
60 Zwierzyniecki Kraków 0:0 AP Kmita Zabierzów 2020-09-1916:00
61 Wieczysta Kraków 11:1 Piast Wołowice 2020-09-1911:00
62 Hutnik II Kraków 7:0 Grębałowianka Kraków 2020-09-2016:00
63 Prokocim Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2020-09-2016:30
64 Prądniczanka Kraków 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-09-1914:00
kolejka 9:
65 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
66 Bronowianka Kraków 3:7 Prądniczanka Kraków 2020-09-2611:00
67 Grębałowianka Kraków 2:4 Prokocim Kraków 2020-09-2716:00
68 Piast Wołowice 1:5 Hutnik II Kraków 2020-09-2616:00
69 AP Kmita Zabierzów 0:3 Wieczysta Kraków 2020-09-2616:30
70 Borek Kraków 0:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-09-2611:00
71 Dąbski Kraków 4:1 Orlęta Rudawa 2020-09-2616:00
72 Nadwiślan Kraków 1:3 Skawinka Skawina 2020-09-2616:45
kolejka 10:
73 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa 4:5 Nadwiślan Kraków 2020-10-0412:00
75 Zwierzyniecki Kraków 2:2 Dąbski Kraków 2020-10-0316:00
76 Wieczysta Kraków 13:0 Borek Kraków 2020-10-0311:00
77 Hutnik II Kraków 2:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-0416:00
78 Prokocim Kraków 2:1 Piast Wołowice 2020-10-0316:00
79 Prądniczanka Kraków 6:0 Grębałowianka Kraków 2020-10-0311:00
80 Kaszowianka Kaszów 6:1 Bronowianka Kraków 2020-10-0416:15
kolejka 11:
81 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
82 Grębałowianka Kraków 0:3 Kaszowianka Kaszów 2020-10-1115:00
83 Piast Wołowice 1:2 Prądniczanka Kraków 2020-11-1111:00
84 AP Kmita Zabierzów 1:0 Prokocim Kraków 2020-10-1016:00
85 Borek Kraków 2:3 Hutnik II Kraków 2020-10-1011:00
86 Dąbski Kraków 1:6 Wieczysta Kraków 2020-10-1015:30
87 Nadwiślan Kraków 4:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-10-1016:00
88 Skawinka Skawina 7:2 Orlęta Rudawa 2020-10-1016:00
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 Zwierzyniecki Kraków 1:4 Skawinka Skawina 2020-10-1715:30
91 Wieczysta Kraków 9:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-1711:00
92 Hutnik II Kraków 7:2 Dąbski Kraków 2020-10-1815:00
93 Prokocim Kraków 4:1 Borek Kraków 2020-11-1413:30
94 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2020-10-1711:00
95 Kaszowianka Kaszów 0:0 Piast Wołowice 2020-10-1815:00
96 Bronowianka Kraków 2:4 Grębałowianka Kraków 2020-10-1711:00
kolejka 13:
97 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
98 Piast Wołowice 2:2 Bronowianka Kraków 2020-10-2514:00
99 AP Kmita Zabierzów 3:1 Kaszowianka Kaszów 2020-10-2415:30
100 Borek Kraków 1:8 Prądniczanka Kraków 2020-10-2411:00
101 Dąbski Kraków 0:5 Prokocim Kraków 2020-10-2415:30
102 Nadwiślan Kraków 1:1 Hutnik II Kraków 2020-10-2413:00
103 Skawinka Skawina 1:12 Wieczysta Kraków 2020-10-2512:00
104 Orlęta Rudawa 2:2 Zwierzyniecki Kraków 2020-10-2514:00
kolejka 14:
105 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
106 Wieczysta Kraków 14:0 Orlęta Rudawa 2020-10-3111:00
107 Hutnik II Kraków 4:5 Skawinka Skawina 2020-10-3115:45
108 Prokocim Kraków 1:0 Nadwiślan Kraków 2020-10-3114:00
109 Prądniczanka Kraków 9:3 Dąbski Kraków 2020-10-3111:00
110 Kaszowianka Kaszów 5:3 Borek Kraków 2020-10-3114:00
111 Bronowianka Kraków 0:1 AP Kmita Zabierzów 2020-10-3111:00
112 Grębałowianka Kraków 2:3 Piast Wołowice 2020-10-3113:00
kolejka 15:
113 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
114 AP Kmita Zabierzów 3:0 Grębałowianka Kraków 2020-11-0714:00
115 Borek Kraków 2:1 Bronowianka Kraków 2020-11-0711:00
116 Dąbski Kraków 2:1 Kaszowianka Kaszów 2020-11-0714:00
117 Nadwiślan Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2020-11-0714:00
118 Skawinka Skawina 0:2 Prokocim Kraków 2020-11-0814:00
119 Orlęta Rudawa 6:4 Hutnik II Kraków 2020-11-0714:00
120 Zwierzyniecki Kraków 0:3 Wieczysta Kraków 2020-11-0713:30
kolejka 16:
121 Wieczysta Kraków -
122 Zwierzyniecki Kraków 1:5 Hutnik II Kraków 2021-04-2817:30
123 Orlęta Rudawa 0:3 Prokocim Kraków 2021-04-2817:30
124 Skawinka Skawina 2:3 Prądniczanka Kraków 2021-04-2817:30
125 Nadwiślan Kraków 0:0 Kaszowianka Kaszów 2021-04-2817:30
126 Dąbski Kraków 1:5 Bronowianka Kraków 2021-04-2817:30
127 Borek Kraków 0:2 Grębałowianka Kraków 2021-04-2817:30
128 AP Kmita Zabierzów 3:1 Piast Wołowice 2021-04-2717:30
kolejka 17:
129 AP Kmita Zabierzów pauzuje w kolejce -
130 Piast Wołowice 3:2 Borek Kraków 2021-05-1118:00
131 Grębałowianka Kraków 0:3 Dąbski Kraków 2021-05-1218:00
132 Bronowianka Kraków 2:0 Nadwiślan Kraków 2021-05-1218:00
133 Kaszowianka Kaszów 4:1 Skawinka Skawina 2021-05-1318:00
134 Prądniczanka Kraków 3:2 Orlęta Rudawa 2021-05-1217:00
135 Prokocim Kraków 3:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-05-1218:00
136 Hutnik II Kraków 0:2 Wieczysta Kraków 2021-05-1218:00
kolejka 18:
137 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
138 Wieczysta Kraków Prokocim Kraków 2021-05-2618:00
139 Zwierzyniecki Kraków Prądniczanka Kraków 2021-05-2618:00
140 Orlęta Rudawa Kaszowianka Kaszów 2021-05-2618:00
141 Skawinka Skawina Bronowianka Kraków 2021-05-2618:00
142 Nadwiślan Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-2618:00
143 Dąbski Kraków Piast Wołowice 2021-05-2618:00
144 Borek Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-05-2618:00
kolejka 19:
145 Borek Kraków pauzuje w kolejce -
146 AP Kmita Zabierzów Dąbski Kraków 2021-06-1518:00
147 Piast Wołowice Nadwiślan Kraków 2021-06-1618:00
148 Grębałowianka Kraków Skawinka Skawina 2021-06-1618:30
149 Bronowianka Kraków Orlęta Rudawa 2021-06-1618:00
150 Kaszowianka Kaszów Zwierzyniecki Kraków 2021-06-1618:00
151 Prądniczanka Kraków Wieczysta Kraków 2021-06-1620:00
152 Prokocim Kraków Hutnik II Kraków 2021-06-1618:00
kolejka 20:
153 Prokocim Kraków pauzuje w kolejce -
154 Hutnik II Kraków Prądniczanka Kraków 2021-06-19
155 Wieczysta Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-06-19
156 Zwierzyniecki Kraków Bronowianka Kraków 2021-06-1917:00
157 Orlęta Rudawa Grębałowianka Kraków 2021-06-19
158 Skawinka Skawina Piast Wołowice 2021-06-19
159 Nadwiślan Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-06-19
160 Dąbski Kraków Borek Kraków 2021-06-1917:00
kolejka 21:
161 Dąbski Kraków pauzuje w kolejce -
162 Borek Kraków 6:0 Nadwiślan Kraków 2021-04-2417:00
163 AP Kmita Zabierzów 6:0 Skawinka Skawina 2021-04-2417:00
164 Piast Wołowice 2:1 Orlęta Rudawa 2021-04-2415:00
165 Grębałowianka Kraków 4:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-04-2417:00
166 Bronowianka Kraków 0:7 Wieczysta Kraków 2021-04-2411:00
167 Kaszowianka Kaszów 2:0 Hutnik II Kraków 2021-04-2417:00
168 Prądniczanka Kraków 2:0 Prokocim Kraków 2021-04-2417:00
kolejka 22:
169 Prądniczanka Kraków pauzuje w kolejce -
170 Prokocim Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów 2021-05-0117:00
171 Hutnik II Kraków 3:3 Bronowianka Kraków 2021-05-0217:00
172 Wieczysta Kraków 14:0 Grębałowianka Kraków 2021-05-0111:00
173 Zwierzyniecki Kraków 2:3 Piast Wołowice 2021-05-0117:00
174 Orlęta Rudawa 0:1 AP Kmita Zabierzów 2021-05-0117:00
175 Skawinka Skawina 1:6 Borek Kraków 2021-05-0117:30
176 Nadwiślan Kraków 7:0 Dąbski Kraków 2021-05-0111:00
kolejka 23:
177 Nadwiślan Kraków pauzuje w kolejce -
178 Dąbski Kraków 1:1 Skawinka Skawina 2021-05-0817:00
179 Borek Kraków 3:1 Orlęta Rudawa 2021-05-0817:00
180 AP Kmita Zabierzów 3:1 Zwierzyniecki Kraków 2021-05-0811:00
181 Piast Wołowice 0:7 Wieczysta Kraków 2021-05-0815:00
182 Grębałowianka Kraków 3:2 Hutnik II Kraków 2021-05-0817:30
183 Bronowianka Kraków 0:3 Prokocim Kraków 2021-05-0811:00
184 Kaszowianka Kaszów 2:2 Prądniczanka Kraków 2021-05-0914:00
kolejka 24:
185 Kaszowianka Kaszów pauzuje w kolejce -
186 Prądniczanka Kraków 4:1 Bronowianka Kraków 2021-05-1511:00
187 Prokocim Kraków 1:1 Grębałowianka Kraków 2021-05-1517:00
188 Hutnik II Kraków Piast Wołowice 2021-05-1617:00
189 Wieczysta Kraków 4:0 AP Kmita Zabierzów 2021-05-1511:00
190 Zwierzyniecki Kraków 1:3 Borek Kraków 2021-05-1517:00
191 Orlęta Rudawa 3:1 Dąbski Kraków 2021-05-1517:00
192 Skawinka Skawina 2:2 Nadwiślan Kraków 2021-05-1517:00
kolejka 25:
193 Skawinka Skawina pauzuje w kolejce -
194 Nadwiślan Kraków Orlęta Rudawa 2021-05-2217:00
195 Dąbski Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-05-2217:00
196 Borek Kraków Wieczysta Kraków 2021-05-2218:00
197 AP Kmita Zabierzów Hutnik II Kraków 2021-05-2217:00
198 Piast Wołowice Prokocim Kraków 2021-05-2215:00
199 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2021-05-2217:30
200 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-05-2211:00
kolejka 26:
201 Bronowianka Kraków pauzuje w kolejce -
202 Kaszowianka Kaszów Grębałowianka Kraków 2021-05-2918:00
203 Prądniczanka Kraków Piast Wołowice 2021-05-2911:00
204 Prokocim Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-05-2917:00
205 Hutnik II Kraków Borek Kraków 2021-05-3017:00
206 Wieczysta Kraków Dąbski Kraków 2021-05-2911:00
207 Zwierzyniecki Kraków Nadwiślan Kraków 2021-05-2917:00
208 Orlęta Rudawa Skawinka Skawina 2021-05-2917:00
kolejka 27:
209 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
210 Skawinka Skawina Zwierzyniecki Kraków 2021-06-0217:00
211 Nadwiślan Kraków Wieczysta Kraków 2021-06-0218:00
212 Dąbski Kraków Hutnik II Kraków 2021-06-0218:00
213 Borek Kraków Prokocim Kraków 2021-06-0218:00
214 AP Kmita Zabierzów Prądniczanka Kraków 2021-06-0311:00
215 Piast Wołowice Kaszowianka Kaszów 2021-06-0218:00
216 Grębałowianka Kraków Bronowianka Kraków 2021-06-0311:00
kolejka 28:
217 Grębałowianka Kraków pauzuje w kolejce -
218 Bronowianka Kraków Piast Wołowice 2021-06-0511:00
219 Kaszowianka Kaszów AP Kmita Zabierzów 2021-06-0614:00
220 Prądniczanka Kraków Borek Kraków 2021-06-0511:00
221 Prokocim Kraków Dąbski Kraków 2021-06-0517:00
222 Hutnik II Kraków Nadwiślan Kraków 2021-06-0617:00
223 Wieczysta Kraków Skawinka Skawina 2021-06-0511:00
224 Zwierzyniecki Kraków Orlęta Rudawa 2021-06-0517:00
kolejka 29:
225 Zwierzyniecki Kraków pauzuje w kolejce -
226 Orlęta Rudawa Wieczysta Kraków 2021-06-1217:00
227 Skawinka Skawina Hutnik II Kraków 2021-06-1217:00
228 Nadwiślan Kraków Prokocim Kraków 2021-06-1218:00
229 Dąbski Kraków Prądniczanka Kraków 2021-06-1217:00
230 Borek Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-06-1218:00
231 AP Kmita Zabierzów Bronowianka Kraków 2021-06-1217:00
232 Piast Wołowice Grębałowianka Kraków 2021-06-1215:00
kolejka 30:
233 Piast Wołowice pauzuje w kolejce -
234 Grębałowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-06-2617:00
235 Bronowianka Kraków Borek Kraków 2021-06-2617:00
236 Kaszowianka Kaszów Dąbski Kraków 2021-06-2617:00
237 Prądniczanka Kraków Nadwiślan Kraków 2021-06-2617:00
238 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2021-06-2617:00
239 Hutnik II Kraków Orlęta Rudawa 2021-06-2617:00
240 Wieczysta Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-06-2617:00