Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 23 56 64:30 18 2 3 12 33 40:12 11 0 1 11 23 24:18 7 2 2
2 KS Olkusz 20 53 73:17 17 2 1 12 32 45:7 10 2 0 8 21 28:10 7 0 1
3 Błękitni Modlnica 22 49 85:27 16 1 5 11 25 36:14 8 1 2 11 24 49:13 8 0 3
4 Przemsza Klucze 21 45 46:25 14 3 4 11 22 22:15 7 1 3 10 23 24:10 7 2 1
5 Piliczanka Pilica 21 42 48:21 13 3 5 10 23 24:9 7 2 1 11 19 24:12 6 1 4
6 MKS Nowa Proszowianka 20 35 32:20 10 5 5 6 13 9:2 4 1 1 14 22 23:18 6 4 4
7 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 22 34 40:36 11 1 10 11 19 21:15 6 1 4 11 15 19:21 5 0 6
8 Zieleńczanka Zielonki 20 27 36:35 7 6 7 10 19 18:14 6 1 3 10 8 18:21 1 5 4
9 Bolesław Bukowno 22 25 37:41 7 4 11 11 17 23:20 5 2 4 11 8 14:21 2 2 7
10 Jastrzębiec Książ Wielki 21 23 38:69 7 2 12 11 12 19:34 4 0 7 10 11 19:35 3 2 5
11 Orzeł Bębło 22 17 26:71 5 2 15 11 8 14:32 2 2 7 11 9 12:39 3 0 8
12 Promień Przeginia 22 11 26:74 3 2 17 11 5 14:42 1 2 8 11 6 12:32 2 0 9
13 Niedźwiedź Niedźwiedź 20 8 23:59 2 2 16 11 4 14:34 1 1 9 9 4 9:25 1 1 7
14 Lot-Balice 26 9 14:63 2 3 21 13 6 9:30 1 3 9 13 3 5:33 1 0 12

Lot Balice wycofany przed rundą wiosenną z ligi.



kolejka 1:
1 Jastrzębiec Książ Wielki 4:0 Orzeł Bębło 2021-08-1517:00
2 Piliczanka Pilica 4:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-08-1517:00
3 Błękitni Modlnica 2:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-1417:00
4 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 Przemsza Klucze 2021-08-1411:00
5 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:3 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-1516:00
6 Bolesław Bukowno 2:1 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-1416:00
7 Promień Przeginia 1:5 KS Olkusz 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Orzeł Bębło 1:6 KS Olkusz 2021-08-2218:00
9 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
4:0 Promień Przeginia 2021-08-2117:30
10 Zieleńczanka Zielonki 1:1 Bolesław Bukowno 2021-08-2111:00
11 Przemsza Klucze 1:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-08-2115:00
12 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-2117:00
13 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:7 Błękitni Modlnica 2021-08-2117:00
14 Jastrzębiec Książ Wielki 2:4 Piliczanka Pilica 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Piliczanka Pilica 0:2 Orzeł Bębło 2021-08-2917:00
16 Błękitni Modlnica 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-08-2811:00
17 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:2 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-08-2811:00
18 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-2917:00
19 Przemsza Klucze 1:0 Bolesław Bukowno 2021-08-2811:00
20 Promień Przeginia 2:2 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-2811:00
21 KS Olkusz 2:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-2811:00
kolejka 4:
22 Orzeł Bębło 1:2 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0417:00
23 KS Olkusz 4:0 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-0417:00
24 Przemsza Klucze 1:0 Promień Przeginia 2021-09-0417:00
25 Bolesław Bukowno 0:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-0416:00
26 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-09-0515:00
27 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-09-0514:00
28 Piliczanka Pilica 1:0 Błękitni Modlnica 2021-09-0517:00
kolejka 5:
29 Błękitni Modlnica 8:0 Orzeł Bębło 2021-09-1111:00
30 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:1 Piliczanka Pilica 2021-09-1116:00
31 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-1116:30
32 Bolesław Bukowno 6:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-09-1116:00
33 Promień Przeginia 0:5 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-1211:00
34 KS Olkusz 2:2 Przemsza Klucze 2021-09-1216:00
35 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1216:00
kolejka 6:
36 Orzeł Bębło 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1916:30
37 Przemsza Klucze 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1811:00
38 KS Olkusz 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-1817:00
39 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:3 Promień Przeginia 2021-09-1816:30
40 Jastrzębiec Książ Wielki 0:5 Bolesław Bukowno 2021-09-1916:00
41 Piliczanka Pilica 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-09-1816:00
42 Błękitni Modlnica 4:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-09-1817:00
kolejka 7:
43 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:0 Orzeł Bębło 2021-09-2516:00
44 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Błękitni Modlnica 2021-09-2514:00
45 Bolesław Bukowno 2:1 Piliczanka Pilica 2021-09-2516:00
46 Promień Przeginia 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-2516:00
47 KS Olkusz 4:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-09-2511:00
48 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-2616:00
49 Zieleńczanka Zielonki 1:4 Przemsza Klucze 2021-09-2516:00
kolejka 8:
50 Orzeł Bębło 0:3 Przemsza Klucze 2021-10-0313:00
51 Zieleńczanka Zielonki 0:3 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-0316:00
52 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-0212:00
53 Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 KS Olkusz 2021-10-0214:00
54 Piliczanka Pilica 3:1 Promień Przeginia 2021-10-0316:00
55 Błękitni Modlnica 2:1 Bolesław Bukowno 2021-10-0316:00
56 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 7:0 Orzeł Bębło 2021-10-0915:30
58 Bolesław Bukowno 0:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-10-0916:00
59 Promień Przeginia 2:10 Błękitni Modlnica 2021-10-0915:30
60 KS Olkusz 3:0 Piliczanka Pilica 2021-10-0917:00
61 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-0916:00
62 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-10-0916:00
63 Przemsza Klucze 3:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-0911:00
kolejka 10:
64 Orzeł Bębło 2:4 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-1615:00
65 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 Przemsza Klucze 2021-10-1612:00
66 Jastrzębiec Książ Wielki 1:5 Zieleńczanka Zielonki 2021-10-1615:00
67 Piliczanka Pilica 2:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1615:00
68 Błękitni Modlnica 1:2 KS Olkusz 2021-10-1616:00
69 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 5:1 Promień Przeginia 2021-10-1615:00
70 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Bolesław Bukowno 2021-10-1615:00
kolejka 11:
71 Bolesław Bukowno 1:0 Orzeł Bębło 2021-10-2315:00
72 Promień Przeginia 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-10-2315:00
73 KS Olkusz 2:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-10-2319:00
74 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:2 Błękitni Modlnica 2021-10-2315:00
75 Zieleńczanka Zielonki 0:1 Piliczanka Pilica 2021-10-2315:00
76 Przemsza Klucze 3:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-2311:00
77 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-2311:00
kolejka 12:
78 Orzeł Bębło 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-10-3114:00
79 Jastrzębiec Książ Wielki 0:4 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-3114:00
80 Piliczanka Pilica 2:2 Przemsza Klucze 2021-10-3111:00
81 Błękitni Modlnica 4:3 Zieleńczanka Zielonki 2021-10-3015:00
82 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:1 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3015:00
83 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:2 KS Olkusz 2021-10-3015:00
84 Bolesław Bukowno 2:5 Promień Przeginia 2021-10-3011:00
kolejka 13:
85 Promień Przeginia 2:3 Orzeł Bębło 2021-11-0614:00
86 KS Olkusz 5:1 Bolesław Bukowno 2021-11-0619:00
87 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
1:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-11-0614:00
88 Zieleńczanka Zielonki 2:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-11-0611:00
89 Przemsza Klucze 1:3 Błękitni Modlnica 2021-11-0614:00
90 Piliczanka Pilica 5:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-11-0713:00
91 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-11-0614:00
kolejka 14:
92 Orzeł Bębło 1:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-03-2615:00
93 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:3 Piliczanka Pilica 2022-03-2715:00
94 MKS Nowa Proszowianka 1:0 Błękitni Modlnica 2022-03-2716:00
95 Przemsza Klucze 2:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-03-2615:00
96 Zieleńczanka Zielonki 3:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-03-2717:00
97 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Bolesław Bukowno 2022-03-26
98 KS Olkusz 5:1 Promień Przeginia 2022-03-2619:00
kolejka 15:
99 KS Olkusz 4:0 Orzeł Bębło 2022-05-0319:00
100 Promień Przeginia 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-02
101 Bolesław Bukowno 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-0317:00
102 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:1 Przemsza Klucze 2022-05-0317:00
103 MKS Nowa Proszowianka WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-2418:00
104 Błękitni Modlnica Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-05-3118:30
105 Piliczanka Pilica Jastrzębiec Książ Wielki 2022-05-2518:00
kolejka 16:
106 Orzeł Bębło 0:3 Piliczanka Pilica 2022-04-0911:00
107 Jastrzębiec Książ Wielki 1:9 Błękitni Modlnica 2022-04-0917:00
108 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:4 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-04-1015:30
109 MKS Nowa Proszowianka 0:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-04-0917:00
110 Bolesław Bukowno 0:2 Przemsza Klucze 2022-04-0916:00
111 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Promień Przeginia 2022-04-0917:00
112 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 KS Olkusz 2022-04-09
kolejka 17:
113 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orzeł Bębło 2022-04-16
114 Zieleńczanka Zielonki KS Olkusz 2022-06-0118:00
115 Promień Przeginia 0:3 Przemsza Klucze 2022-04-1615:30
116 MKS Nowa Proszowianka 4:0 Bolesław Bukowno 2022-04-1617:00
117 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-04-1616:00
118 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-04-1611:00
119 Błękitni Modlnica 1:0 Piliczanka Pilica 2022-04-1614:00
kolejka 18:
120 Orzeł Bębło 1:6 Błękitni Modlnica 2022-04-2314:00
121 Piliczanka Pilica 2:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-04-2317:30
122 Jastrzębiec Książ Wielki 0:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-04-2317:00
123 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:0 Bolesław Bukowno 2022-04-2317:00
124 MKS Nowa Proszowianka 1:0 Promień Przeginia 2022-04-2317:00
125 Przemsza Klucze 0:3 KS Olkusz 2022-04-2316:00
126 Zieleńczanka Zielonki 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-04-23
kolejka 19:
127 Zieleńczanka Zielonki 4:2 Orzeł Bębło 2022-04-3011:00
128 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Przemsza Klucze 2022-04-30
129 KS Olkusz 0:0 MKS Nowa Proszowianka 2022-04-3019:00
130 Promień Przeginia 0:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-04-3016:00
131 Bolesław Bukowno 8:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-04-3017:00
132 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Piliczanka Pilica 2022-05-0115:00
133 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:3 Błękitni Modlnica 2022-04-3017:00
kolejka 20:
134 Orzeł Bębło 1:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-0715:00
135 Błękitni Modlnica 5:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-05-0718:00
136 Piliczanka Pilica 3:1 Bolesław Bukowno 2022-05-0717:30
137 Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 Promień Przeginia 2022-05-0817:00
138 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:5 KS Olkusz 2022-05-0717:00
139 MKS Nowa Proszowianka 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-07
140 Przemsza Klucze 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-0711:00
kolejka 21:
141 Przemsza Klucze 6:2 Orzeł Bębło 2022-05-1411:00
142 MKS Nowa Proszowianka 0:0 Zieleńczanka Zielonki 2022-05-1417:00
143 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-05-14
144 KS Olkusz 11:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-05-1519:00
145 Promień Przeginia 0:7 Piliczanka Pilica 2022-05-1512:00
146 Bolesław Bukowno 1:8 Błękitni Modlnica 2022-05-1415:30
147 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-1417:00
kolejka 22:
148 Orzeł Bębło 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-05-2117:00
149 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Bolesław Bukowno 2022-05-2111:00
150 Błękitni Modlnica 5:0 Promień Przeginia 2022-05-2111:00
151 Piliczanka Pilica KS Olkusz 2022-05-2212:00
152 Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-05-21
153 Niedźwiedź Niedźwiedź Zieleńczanka Zielonki 2022-05-2215:00
154 MKS Nowa Proszowianka Przemsza Klucze 2022-05-2117:00
kolejka 23:
155 MKS Nowa Proszowianka Orzeł Bębło 2022-05-2817:00
156 Przemsza Klucze Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-05-2811:00
157 Zieleńczanka Zielonki Jastrzębiec Książ Wielki 2022-05-2818:00
158 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Piliczanka Pilica 2022-05-28
159 KS Olkusz Błękitni Modlnica 2022-05-2818:30
160 Promień Przeginia WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-05-2911:00
161 Bolesław Bukowno Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-05-2817:00
kolejka 24:
162 Orzeł Bębło Bolesław Bukowno 2022-06-0417:00
163 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Promień Przeginia 2022-06-0418:00
164 WKS PRZEBÓJ WOLBROM KS Olkusz 2022-06-0417:00
165 Błękitni Modlnica 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-04
166 Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki 2022-06-0418:00
167 Jastrzębiec Książ Wielki Przemsza Klucze 2022-06-0517:00
168 MKS Nowa Proszowianka Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-06-0417:00
kolejka 25:
169 Niedźwiedź Niedźwiedź Orzeł Bębło 2022-06-11
170 MKS Nowa Proszowianka Jastrzębiec Książ Wielki 2022-06-1117:00
171 Przemsza Klucze Piliczanka Pilica 2022-06-11
172 Zieleńczanka Zielonki Błękitni Modlnica 2022-06-1118:00
173 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
0:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2022-06-11
174 KS Olkusz Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-06-1118:30
175 Promień Przeginia Bolesław Bukowno 2022-06-1111:00
kolejka 26:
176 Orzeł Bębło Promień Przeginia 2022-06-1817:00
177 Bolesław Bukowno KS Olkusz 2022-06-1817:00
178 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:0 Lot-Balice
- drużyna wycofana, walkower
2022-06-18
179 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Zieleńczanka Zielonki 2022-06-1817:00
180 Błękitni Modlnica Przemsza Klucze 2022-06-1817:00
181 MKS Nowa Proszowianka Piliczanka Pilica 2022-06-1817:00
182 Jastrzębiec Książ Wielki Niedźwiedź Niedźwiedź 2022-06-1817:00