Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Błękitni Czułówek 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Borkowianka Borek Szlachecki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Kaszowianka II Kaszów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Nadwiślan Rusocice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Płomień Kostrze 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Rzozovia Rzozów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Skawinka II Skawina 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Sokół Rybna 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Trzebol Wielkie Drogi 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Wisła Czernichów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Wisła Czernichów -
2 Błękitni Czułówek Sokół Rybna 2022-08-28
3 Skawinka II Skawina Rzozovia Rzozów 2022-08-2717:00
4 Trzebol Wielkie Drogi Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-08-2816:00
5 Płomień Kostrze Nadwiślan Rusocice 2022-08-28
6 Kaszowianka II Kaszów Borkowianka Borek Szlachecki 2022-08-2817:00
kolejka 2:
7 Borkowianka Borek Szlachecki -
8 Nadwiślan Rusocice Kaszowianka II Kaszów 2022-09-04
9 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Płomień Kostrze 2022-09-04
10 Rzozovia Rzozów Trzebol Wielkie Drogi 2022-09-0315:00
11 Sokół Rybna Skawinka II Skawina 2022-09-0316:00
12 Wisła Czernichów Błękitni Czułówek 2022-09-04
kolejka 3:
13 Błękitni Czułówek -
14 Skawinka II Skawina Wisła Czernichów 2022-09-1117:00
15 Trzebol Wielkie Drogi Sokół Rybna 2022-09-11
16 Płomień Kostrze Rzozovia Rzozów 2022-09-11
17 Kaszowianka II Kaszów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-09-11
18 Borkowianka Borek Szlachecki Nadwiślan Rusocice 2022-09-11
kolejka 4:
19 Nadwiślan Rusocice -
20 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Borkowianka Borek Szlachecki 2022-09-18
21 Rzozovia Rzozów Kaszowianka II Kaszów 2022-09-1716:30
22 Sokół Rybna Płomień Kostrze 2022-09-1717:00
23 Wisła Czernichów Trzebol Wielkie Drogi 2022-09-18
24 Błękitni Czułówek Skawinka II Skawina 2022-09-18
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina -
26 Trzebol Wielkie Drogi Błękitni Czułówek 2022-09-25
27 Płomień Kostrze Wisła Czernichów 2022-09-25
28 Kaszowianka II Kaszów Sokół Rybna 2022-09-25
29 Borkowianka Borek Szlachecki Rzozovia Rzozów 2022-09-25
30 Nadwiślan Rusocice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-09-25
kolejka 6:
31 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa -
32 Rzozovia Rzozów Nadwiślan Rusocice 2022-10-0116:00
33 Sokół Rybna Borkowianka Borek Szlachecki 2022-10-0116:00
34 Wisła Czernichów Kaszowianka II Kaszów 2022-10-02
35 Błękitni Czułówek Płomień Kostrze 2022-10-02
36 Skawinka II Skawina Trzebol Wielkie Drogi 2022-10-0216:00
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi -
38 Płomień Kostrze Skawinka II Skawina 2022-10-09
39 Kaszowianka II Kaszów Błękitni Czułówek 2022-10-09
40 Borkowianka Borek Szlachecki Wisła Czernichów 2022-10-09
41 Nadwiślan Rusocice Sokół Rybna 2022-10-09
42 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Rzozovia Rzozów 2022-10-09
kolejka 8:
43 Rzozovia Rzozów pauzuje w kolejce -
44 Sokół Rybna Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-10-1515:30
45 Wisła Czernichów Nadwiślan Rusocice 2022-10-16
46 Błękitni Czułówek Borkowianka Borek Szlachecki 2022-10-16
47 Skawinka II Skawina Kaszowianka II Kaszów 2022-10-1615:30
48 Trzebol Wielkie Drogi Płomień Kostrze 2022-10-16
kolejka 9:
49 Płomień Kostrze pauzuje w kolejce -
50 Kaszowianka II Kaszów Trzebol Wielkie Drogi 2022-10-23
51 Borkowianka Borek Szlachecki Skawinka II Skawina 2022-10-23
52 Nadwiślan Rusocice Błękitni Czułówek 2022-10-23
53 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Wisła Czernichów 2022-10-23
54 Rzozovia Rzozów Sokół Rybna 2022-10-2215:30
kolejka 10:
55 Sokół Rybna -
56 Wisła Czernichów Rzozovia Rzozów 2022-10-30
57 Błękitni Czułówek Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-10-30
58 Skawinka II Skawina Nadwiślan Rusocice 2022-10-3014:00
59 Trzebol Wielkie Drogi Borkowianka Borek Szlachecki 2022-10-30
60 Płomień Kostrze Kaszowianka II Kaszów 2022-10-30
kolejka 11:
61 Kaszowianka II Kaszów -
62 Borkowianka Borek Szlachecki Płomień Kostrze 2022-11-06
63 Nadwiślan Rusocice Trzebol Wielkie Drogi 2022-11-06
64 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Skawinka II Skawina 2022-11-06
65 Rzozovia Rzozów Błękitni Czułówek 2022-11-0514:00
66 Sokół Rybna Wisła Czernichów 2022-11-0514:00