Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka II Radziszów 21 49 69:25 16 1 4 10 27 45:11 9 0 1 11 22 24:14 7 1 3
2 Gwiazda Ściejowice 20 46 67:18 15 1 4 10 27 36:3 9 0 1 10 19 31:15 6 1 3
3 Sokół Rybna 21 46 63:28 14 4 3 10 21 32:13 6 3 1 11 25 31:15 8 1 2
4 Płomień Kostrze 21 45 75:34 15 0 6 11 24 37:12 8 0 3 10 21 38:22 7 0 3
5 Borkowianka Borek Szlachecki 20 44 78:36 14 2 4 10 25 42:16 8 1 1 10 19 36:20 6 1 3
6 Kaszowianka II Kaszów 21 35 58:47 11 2 8 11 16 26:24 5 1 5 10 19 32:23 6 1 3
7 Klub Sportowy Tyniec 21 33 59:45 10 3 8 11 21 39:21 7 0 4 10 12 20:24 3 3 4
8 Wisła Czernichów 20 33 70:54 10 3 7 10 21 41:20 6 3 1 10 12 29:34 4 0 6
9 Rzozovia Rzozów 21 32 54:48 10 2 9 11 19 31:24 6 1 4 10 13 23:24 4 1 5
10 Trzebol Wielkie Drogi 21 20 31:62 6 2 13 10 15 17:21 5 0 5 11 5 14:41 1 2 8
11 Nadwiślan Rusocice 21 12 31:72 3 3 15 11 8 16:35 2 2 7 10 4 15:37 1 1 8
12 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 21 12 25:76 3 3 15 10 6 16:36 1 3 6 11 6 9:40 2 0 9
13 Lotnik II Kryspinów 20 9 18:67 2 3 15 10 3 7:39 1 0 9 10 6 11:28 1 3 6
14 Błękitni Czułówek 21 3 23:109 0 3 18 10 2 12:49 0 2 8 11 1 11:60 0 1 10

Mecz z dnia 26.09.2021 Lotnik II Kryspinów - Nadwiślan Rusocice zweryfikowany jako 0-3 walkower został przez Wydział Gier MZPN po otrzymaniu dodatkowej dokumentacji przywrócony wynik z boiska 0-3.
Mecz z dnia 17.10.2021 Gwiazda Ściejowice - Sparta Przeginia Duchowna przerwany w 35 minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania ekipy gości został zweryfikowany jako 4-0 walkower na korzyść Gwiazdy
Mecz z dnia 24.10.2021 Lotnik II Kryspinów - Radziszowianka II 2-4 zweryfikowano jako walkower 0-4 na korzyść Radziszowianki II z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w ekipie gospodarzy
Mecz z dnia 30.10 2021 Bprkowianka - Sparta przerwany w 70 minucie przy stanie 9-2 zweryfikowany jako walkower 9-0 na korzyść Borkowianki z uwagi na zdekompletowania ekipy Sparty



kolejka 1:
1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-08-2211:00
2 Błękitni Czułówek 1:8 Wisła Czernichów 2021-08-2214:00
3 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-08-2117:30
4 Sokół Rybna 2:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-08-2117:00
5 Klub Sportowy Tyniec 5:3 Nadwiślan Rusocice 2021-08-2117:00
6 Płomień Kostrze 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-08-2117:00
7 Rzozovia Rzozów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2217:00
kolejka 2:
8 Lotnik II Kryspinów 1:5 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2914:00
9 Gwiazda Ściejowice 2:0 Rzozovia Rzozów 2021-08-2817:00
10 Nadwiślan Rusocice 2:4 Płomień Kostrze 2021-08-2917:00
11 Borkowianka Borek Szlachecki 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-08-2913:00
12 Radziszowianka II Radziszów 4:2 Sokół Rybna 2021-08-2916:00
13 Wisła Czernichów 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-08-2817:30
14 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:2 Błękitni Czułówek 2021-08-2911:00
kolejka 3:
15 Błękitni Czułówek 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-0513:00
16 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-09-0516:00
17 Sokół Rybna 6:1 Wisła Czernichów 2021-09-0415:00
18 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-11-2014:00
19 Borkowianka Borek Szlachecki 4:2 Płomień Kostrze 2021-09-0517:00
20 Rzozovia Rzozów 4:2 Nadwiślan Rusocice 2021-09-0417:00
21 Kaszowianka II Kaszów 2:0 Gwiazda Ściejowice 2021-09-0514:00
kolejka 4:
22 Lotnik II Kryspinów 1:8 Gwiazda Ściejowice 2021-09-1212:00
23 Nadwiślan Rusocice 1:7 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-1215:30
24 Borkowianka Borek Szlachecki 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-09-1217:00
25 Radziszowianka II Radziszów 5:2 Płomień Kostrze 2021-09-1217:00
26 Wisła Czernichów 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-1117:00
27 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3 Sokół Rybna 2021-09-1117:00
28 Błękitni Czułówek 3:3 Trzebol Wielkie Drogi 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-1816:00
30 Sokół Rybna 6:0 Błękitni Czułówek 2021-09-1817:00
31 Klub Sportowy Tyniec 8:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-09-1816:00
32 Wisła Czernichów 6:4 Płomień Kostrze 2021-09-1816:00
33 Rzozovia Rzozów 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-09-1817:00
34 Kaszowianka II Kaszów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-1914:00
35 Gwiazda Ściejowice 2:0 Nadwiślan Rusocice 2021-09-1817:00
kolejka 6:
36 Lotnik II Kryspinów 0:3 Nadwiślan Rusocice 2021-09-2612:00
37 Borkowianka Borek Szlachecki 2:3 Gwiazda Ściejowice 2021-09-2516:00
38 Radziszowianka II Radziszów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-2615:00
39 Wisła Czernichów 3:1 Rzozovia Rzozów 2021-09-2615:00
40 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:5 Płomień Kostrze 2021-09-2611:00
41 Błękitni Czułówek 2:5 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-2616:00
42 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Sokół Rybna 2021-09-2615:30
kolejka 7:
43 Sokół Rybna 3:0 Lotnik II Kryspinów 2021-10-0216:30
44 Klub Sportowy Tyniec 3:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-0216:00
45 Płomień Kostrze 2:1 Błękitni Czułówek 2021-10-0215:00
46 Rzozovia Rzozów 2:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-0216:00
47 Kaszowianka II Kaszów 2:3 Wisła Czernichów 2021-10-0314:00
48 Gwiazda Ściejowice 5:0 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-0216:00
49 Nadwiślan Rusocice 0:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0215:00
kolejka 8:
50 Lotnik II Kryspinów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1014:00
51 Radziszowianka II Radziszów 8:1 Nadwiślan Rusocice 2021-10-1015:00
52 Wisła Czernichów 2:2 Gwiazda Ściejowice 2021-10-0915:30
53 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:4 Kaszowianka II Kaszów 2021-10-0915:30
54 Błękitni Czułówek 0:2 Rzozovia Rzozów 2021-10-1015:00
55 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Płomień Kostrze 2021-10-1015:00
56 Sokół Rybna 4:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-10-0916:00
kolejka 9:
57 Klub Sportowy Tyniec 2:0 Lotnik II Kryspinów 2021-10-1616:00
58 Płomień Kostrze 1:3 Sokół Rybna 2021-10-1614:00
59 Rzozovia Rzozów 2:2 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-1615:00
60 Kaszowianka II Kaszów 6:1 Błękitni Czułówek 2021-10-1714:00
61 Gwiazda Ściejowice 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-1616:00
62 Nadwiślan Rusocice 2:5 Wisła Czernichów 2021-10-1713:00
63 Borkowianka Borek Szlachecki 5:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 Lotnik II Kryspinów 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-10-2412:00
65 Wisła Czernichów 4:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-2315:00
66 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 4:4 Nadwiślan Rusocice 2021-10-2415:30
67 Błękitni Czułówek 0:7 Gwiazda Ściejowice 2021-10-2412:00
68 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-10-2315:00
69 Sokół Rybna 2:2 Rzozovia Rzozów 2021-10-2315:30
70 Klub Sportowy Tyniec 0:1 Płomień Kostrze 2021-10-2315:00
kolejka 11:
71 Płomień Kostrze 6:1 Lotnik II Kryspinów 2021-10-3114:00
72 Rzozovia Rzozów 2:3 Klub Sportowy Tyniec 2021-10-3014:00
73 Kaszowianka II Kaszów 1:1 Sokół Rybna 2021-10-3013:00
74 Gwiazda Ściejowice 7:1 Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-3015:00
75 Nadwiślan Rusocice 3:2 Błękitni Czułówek 2021-10-3114:00
76 Borkowianka Borek Szlachecki 9:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-3015:00
77 Radziszowianka II Radziszów 3:1 Wisła Czernichów 2021-10-3015:00
kolejka 12:
78 Lotnik II Kryspinów 1:4 Wisła Czernichów 2021-11-0712:00
79 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-11-0711:00
80 Błękitni Czułówek 1:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-11-0714:00
81 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Nadwiślan Rusocice 2021-11-0711:00
82 Sokół Rybna 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-11-0614:00
83 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Kaszowianka II Kaszów 2021-11-0714:00
84 Płomień Kostrze 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-11-0614:30
kolejka 13:
85 Rzozovia Rzozów 5:3 Lotnik II Kryspinów 2021-11-1411:00
86 Kaszowianka II Kaszów 2:4 Płomień Kostrze 2021-11-1114:00
87 Gwiazda Ściejowice 4:1 Klub Sportowy Tyniec 2021-11-1314:00
88 Nadwiślan Rusocice 1:2 Sokół Rybna 2021-11-1314:00
89 Borkowianka Borek Szlachecki 6:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-11-1314:00
90 Radziszowianka II Radziszów 9:1 Błękitni Czułówek 2021-11-1314:00
91 Wisła Czernichów 5:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-11-1414:00
kolejka 14:
92 Lotnik II Kryspinów 0:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-03-2616:00
93 Wisła Czernichów 11:0 Błękitni Czułówek 2022-03-2716:00
94 Radziszowianka II Radziszów 4:1 Trzebol Wielkie Drogi 2022-03-2715:00
95 Borkowianka Borek Szlachecki 3:2 Sokół Rybna 2022-03-2616:00
96 Nadwiślan Rusocice 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2022-03-2714:00
97 Gwiazda Ściejowice 0:1 Płomień Kostrze 2022-03-2615:00
98 Kaszowianka II Kaszów 0:5 Rzozovia Rzozów 2022-03-2616:00
kolejka 15:
99 Kaszowianka II Kaszów 4:0 Lotnik II Kryspinów 2022-05-1118:15
100 Rzozovia Rzozów 3:2 Gwiazda Ściejowice 2022-05-1118:00
101 Płomień Kostrze 3:0 Nadwiślan Rusocice 2022-05-0318:00
102 Klub Sportowy Tyniec 2:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-05-0317:00
103 Sokół Rybna 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2022-05-0317:00
104 Trzebol Wielkie Drogi 2:0 Wisła Czernichów 2022-05-0314:00
105 Błękitni Czułówek 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-04-0317:00
kolejka 16:
106 Lotnik II Kryspinów 3:0 Błękitni Czułówek 2022-04-1012:00
107 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-1017:00
108 Wisła Czernichów 2:3 Sokół Rybna 2022-04-1016:00
109 Radziszowianka II Radziszów 1:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-04-1015:00
110 Płomień Kostrze 5:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-0916:30
111 Nadwiślan Rusocice 2:3 Rzozovia Rzozów 2022-04-1017:00
112 Gwiazda Ściejowice 4:0 Kaszowianka II Kaszów 2022-04-0917:00
kolejka 17:
113 Gwiazda Ściejowice 2:0 Lotnik II Kryspinów 2022-04-1616:00
114 Kaszowianka II Kaszów 6:0 Nadwiślan Rusocice 2022-04-1615:00
115 Rzozovia Rzozów 0:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-1616:00
116 Płomień Kostrze 0:1 Radziszowianka II Radziszów 2022-04-1611:00
117 Klub Sportowy Tyniec 5:2 Wisła Czernichów 2022-04-1611:00
118 Sokół Rybna 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-04-1612:00
119 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Błękitni Czułówek 2022-04-1616:45
kolejka 18:
120 Lotnik II Kryspinów 0:3 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-2412:00
121 Błękitni Czułówek 1:3 Sokół Rybna 2022-04-2417:00
122 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:2 Klub Sportowy Tyniec 2022-04-2417:00
123 Płomień Kostrze 8:2 Wisła Czernichów 2022-04-2317:00
124 Radziszowianka II Radziszów 7:0 Rzozovia Rzozów 2022-04-2317:00
125 Borkowianka Borek Szlachecki 6:4 Kaszowianka II Kaszów 2022-04-2317:00
126 Nadwiślan Rusocice 0:5 Gwiazda Ściejowice 2022-04-2317:00
kolejka 19:
127 Nadwiślan Rusocice 1:1 Lotnik II Kryspinów 2022-04-3016:00
128 Gwiazda Ściejowice 6:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-04-3017:00
129 Kaszowianka II Kaszów 0:4 Radziszowianka II Radziszów 2022-04-3017:30
130 Rzozovia Rzozów 4:3 Wisła Czernichów 2022-04-3017:00
131 Płomień Kostrze 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-04-3017:00
132 Klub Sportowy Tyniec 7:3 Błękitni Czułówek 2022-04-3017:00
133 Sokół Rybna 4:2 Trzebol Wielkie Drogi 2022-04-3017:00
kolejka 20:
134 Lotnik II Kryspinów 1:5 Sokół Rybna 2022-05-0812:00
135 Trzebol Wielkie Drogi 5:0 Klub Sportowy Tyniec 2022-05-0715:30
136 Błękitni Czułówek 2:10 Płomień Kostrze 2022-05-0817:00
137 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:10 Rzozovia Rzozów 2022-05-0817:00
138 Wisła Czernichów 2:2 Kaszowianka II Kaszów 2022-05-0717:00
139 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Gwiazda Ściejowice 2022-05-0815:00
140 Borkowianka Borek Szlachecki 2:1 Nadwiślan Rusocice 2022-05-0816:00
kolejka 21:
141 Borkowianka Borek Szlachecki Lotnik II Kryspinów 2022-05-1417:00
142 Nadwiślan Rusocice 2:0 Radziszowianka II Radziszów 2022-05-1517:00
143 Gwiazda Ściejowice Wisła Czernichów 2022-05-1417:00
144 Kaszowianka II Kaszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-05-1417:30
145 Rzozovia Rzozów 8:0 Błękitni Czułówek 2022-05-1417:00
146 Płomień Kostrze 5:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-05-1417:30
147 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sokół Rybna 2022-05-1411:00
kolejka 22:
148 Lotnik II Kryspinów Klub Sportowy Tyniec 2022-05-2212:00
149 Sokół Rybna Płomień Kostrze 2022-05-2111:00
150 Trzebol Wielkie Drogi Rzozovia Rzozów 2022-05-2216:00
151 Błękitni Czułówek Kaszowianka II Kaszów 2022-05-2217:00
152 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Gwiazda Ściejowice 2022-05-2217:00
153 Wisła Czernichów Nadwiślan Rusocice 2022-05-2217:00
154 Radziszowianka II Radziszów Borkowianka Borek Szlachecki 2022-05-2215:00
kolejka 23:
155 Radziszowianka II Radziszów Lotnik II Kryspinów 2022-05-2817:00
156 Borkowianka Borek Szlachecki Wisła Czernichów 2022-05-2818:00
157 Nadwiślan Rusocice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-05-2817:00
158 Gwiazda Ściejowice Błękitni Czułówek 2022-05-2817:00
159 Kaszowianka II Kaszów Trzebol Wielkie Drogi 2022-05-2816:00
160 Rzozovia Rzozów Sokół Rybna 2022-05-2817:00
161 Płomień Kostrze Klub Sportowy Tyniec 2022-05-2817:00
kolejka 24:
162 Lotnik II Kryspinów Płomień Kostrze 2022-06-0512:00
163 Klub Sportowy Tyniec Rzozovia Rzozów 2022-06-0411:00
164 Sokół Rybna Kaszowianka II Kaszów 2022-06-0417:00
165 Trzebol Wielkie Drogi Gwiazda Ściejowice 2022-06-0517:00
166 Błękitni Czułówek Nadwiślan Rusocice 2022-06-0517:00
167 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Borkowianka Borek Szlachecki 2022-06-0517:00
168 Wisła Czernichów Radziszowianka II Radziszów 2022-06-0517:00
kolejka 25:
169 Wisła Czernichów Lotnik II Kryspinów 2022-06-1217:00
170 Radziszowianka II Radziszów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-06-1214:00
171 Borkowianka Borek Szlachecki Błękitni Czułówek 2022-06-11
172 Nadwiślan Rusocice Trzebol Wielkie Drogi 2022-06-1111:00
173 Gwiazda Ściejowice Sokół Rybna 2022-06-1117:00
174 Kaszowianka II Kaszów Klub Sportowy Tyniec 2022-06-1114:00
175 Rzozovia Rzozów Płomień Kostrze 2022-06-1117:00
kolejka 26:
176 Lotnik II Kryspinów Rzozovia Rzozów 2022-06-1818:00
177 Płomień Kostrze Kaszowianka II Kaszów 2022-06-1818:00
178 Klub Sportowy Tyniec Gwiazda Ściejowice 2022-06-1818:00
179 Sokół Rybna Nadwiślan Rusocice 2022-06-1818:00
180 Trzebol Wielkie Drogi Borkowianka Borek Szlachecki 2022-06-1818:00
181 Błękitni Czułówek Radziszowianka II Radziszów 2022-06-1818:00
182 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Wisła Czernichów 2022-06-1818:00