Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dragoons Kraków 20 53 83:20 17 2 1 10 25 44:12 8 1 1 10 28 39:8 9 1 0
2 Rybitwy Kraków 20 49 73:19 16 1 3 10 25 32:9 8 1 1 10 24 41:10 8 0 2
3 Pychowianka Kraków 19 40 51:25 13 1 5 10 21 30:16 7 0 3 9 19 21:9 6 1 2
4 Fairant Kraków 19 39 49:22 12 3 4 9 19 18:12 6 1 2 10 20 31:10 6 2 2
5 Victoria Kraków 20 35 59:48 11 2 7 10 21 32:21 7 0 3 10 14 27:27 4 2 4
6 Wawel Kraków 20 29 34:36 9 2 9 10 10 15:24 3 1 6 10 19 19:12 6 1 3
7 Kolejarz-Prokocim II Kraków 19 26 44:40 8 2 9 10 10 16:22 3 1 6 9 16 28:18 5 1 3
8 Opatkowianka Kraków 20 24 49:52 7 3 10 9 12 21:25 4 0 5 11 12 28:27 3 3 5
9 Universum Kraków 19 15 32:46 4 3 12 10 12 23:24 3 3 4 9 3 9:22 1 0 8
10 Albertus Kraków 18 15 38:79 4 3 11 9 9 20:36 2 3 4 9 6 18:43 2 0 7
11 Tramwaj II Kraków 18 13 26:64 4 1 13 9 10 15:26 3 1 5 9 3 11:38 1 0 8
12 Bieżanowianka II Kraków 18 12 23:52 3 3 12 8 7 9:20 2 1 5 10 5 14:32 1 2 7
13 Bronowicki Kraków 20 11 26:84 3 2 15 11 7 14:51 2 1 8 9 4 12:33 1 1 7

Wycofania:
Grom Kraków - wycofanie z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-22, Grom Kraków – Dragoons Kraków 0:3, niestawienie się drużyny gospodarzy.
2. Mecz z dnia 2021-09-12, Tramwaj II Kraków – Bronowicki Kraków 0:3 (na boisku 7:3), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.



kolejka 1:
1 Albertus Kraków 5:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-08-2112:00
2 Fairant Kraków 2:1 Rybitwy Kraków 2021-08-2217:00
3 Wawel Kraków 3:1 Tramwaj II Kraków 2021-11-2011:00
4 Bieżanowianka II Kraków 2:1 Universum Kraków 2021-08-2117:00
5 PAUZJE Dragoons Kraków -
6 Bronowicki Kraków 1:8 Pychowianka Kraków 2021-08-2118:00
7 Opatkowianka Kraków 2:3 Victoria Kraków 2021-08-2217:30
kolejka 2:
8 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2:2 Victoria Kraków 2021-08-2914:00
9 Pychowianka Kraków 2:1 Opatkowianka Kraków 2021-08-2915:00
10 Dragoons Kraków 6:1 Bronowicki Kraków 2021-08-2914:00
11 Universum Kraków PAUZJE 2021-08-2914:00
12 Tramwaj II Kraków 5:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-08-2815:30
13 Rybitwy Kraków 1:0 Wawel Kraków 2021-08-2817:00
14 Albertus Kraków 1:1 Fairant Kraków 2021-08-2814:00
kolejka 3:
15 Fairant Kraków 0:3 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-0517:00
16 Wawel Kraków 5:2 Albertus Kraków 2021-09-0413:30
17 Bieżanowianka II Kraków 1:2 Rybitwy Kraków 2021-09-0417:00
18 PAUZJE Tramwaj II Kraków -
19 Bronowicki Kraków 0:6 Universum Kraków 2021-09-0417:00
20 Opatkowianka Kraków 1:5 Dragoons Kraków 2021-09-0517:00
21 Victoria Kraków 3:2 Pychowianka Kraków 2021-09-0517:00
kolejka 4:
22 Pychowianka Kraków 2:1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1217:00
23 Dragoons Kraków 5:1 Victoria Kraków 2021-09-1214:00
24 Universum Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2021-09-1216:00
25 Tramwaj II Kraków 0:3 Bronowicki Kraków 2021-09-1211:00
26 Rybitwy Kraków PAUZJE -
27 Albertus Kraków 3:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-1116:00
28 Fairant Kraków 4:1 Wawel Kraków 2021-09-1213:00
kolejka 5:
29 Wawel Kraków 1:2 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1811:00
30 Bieżanowianka II Kraków 0:4 Fairant Kraków 2021-09-1816:30
31 PAUZJE Albertus Kraków -
32 Bronowicki Kraków 0:7 Rybitwy Kraków 2021-09-1816:00
33 Opatkowianka Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2021-09-1817:00
34 Victoria Kraków 4:0 Universum Kraków 2021-09-1914:00
35 Pychowianka Kraków 1:2 Dragoons Kraków 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2021-09-2616:00
37 Universum Kraków 0:0 Pychowianka Kraków 2021-09-2615:00
38 Tramwaj II Kraków 3:2 Victoria Kraków 2021-09-2611:00
39 Rybitwy Kraków 4:6 Opatkowianka Kraków 2021-09-2516:00
40 Albertus Kraków 4:2 Bronowicki Kraków 2021-09-2512:30
41 Fairant Kraków PAUZJE -
42 Wawel Kraków 1:2 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Bieżanowianka II Kraków 1:5 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-0215:00
44 PAUZJE Wawel Kraków -
45 Bronowicki Kraków 0:9 Fairant Kraków 2021-10-0215:00
46 Opatkowianka Kraków 7:2 Albertus Kraków 2021-10-0211:00
47 Victoria Kraków 2:7 Rybitwy Kraków 2021-10-0314:00
48 Pychowianka Kraków 7:0 Tramwaj II Kraków 2021-10-0315:30
49 Dragoons Kraków 3:0 Universum Kraków 2021-10-0314:00
kolejka 8:
50 Kolejarz-Prokocim II Kraków 3:2 Universum Kraków 2021-10-1014:00
51 Tramwaj II Kraków 2:6 Dragoons Kraków 2021-10-1012:00
52 Rybitwy Kraków 1:0 Pychowianka Kraków 2021-10-0915:30
53 Albertus Kraków 1:8 Victoria Kraków 2021-10-0911:00
54 Fairant Kraków 3:2 Opatkowianka Kraków 2021-10-1015:00
55 Wawel Kraków 2:1 Bronowicki Kraków 2021-10-1012:00
56 Bieżanowianka II Kraków PAUZJE -
kolejka 9:
57 PAUZJE Kolejarz-Prokocim II Kraków -
58 Bronowicki Kraków 3:0 Bieżanowianka II Kraków 2021-10-1615:00
59 Opatkowianka Kraków 1:2 Wawel Kraków 2021-10-1615:30
60 Victoria Kraków 1:5 Fairant Kraków 2021-10-1614:00
61 Pychowianka Kraków 5:4 Albertus Kraków 2021-10-1715:00
62 Dragoons Kraków 3:2 Rybitwy Kraków 2021-10-1714:00
63 Universum Kraków 5:4 Tramwaj II Kraków 2021-10-1715:00
kolejka 10:
64 Kolejarz-Prokocim II Kraków 3:0 Tramwaj II Kraków 2021-10-2411:00
65 Rybitwy Kraków 3:0 Universum Kraków 2021-10-2415:00
66 Albertus Kraków 2:4 Dragoons Kraków 2021-10-2311:30
67 Fairant Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2021-10-2412:30
68 Wawel Kraków 2:2 Victoria Kraków 2021-10-2311:00
69 Bieżanowianka II Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2021-10-2315:30
70 PAUZJE Bronowicki Kraków -
kolejka 11:
71 Bronowicki Kraków 3:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-3014:00
72 Opatkowianka Kraków PAUZJE -
73 Victoria Kraków 5:2 Bieżanowianka II Kraków 2021-10-3014:00
74 Pychowianka Kraków 3:0 Wawel Kraków 2021-10-3015:00
75 Dragoons Kraków 4:2 Fairant Kraków 2021-10-3114:00
76 Universum Kraków 9:2 Albertus Kraków 2021-10-3114:00
77 Tramwaj II Kraków 1:8 Rybitwy Kraków 2021-10-3014:30
kolejka 12:
78 Kolejarz-Prokocim II Kraków 1:4 Rybitwy Kraków 2021-11-0712:00
79 Albertus Kraków 1:3 Tramwaj II Kraków 2021-11-0714:00
80 Fairant Kraków 1:0 Universum Kraków 2021-11-0711:00
81 Wawel Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2021-11-0611:00
82 Bieżanowianka II Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2021-11-0614:00
83 PAUZJE Victoria Kraków -
84 Bronowicki Kraków 3:3 Opatkowianka Kraków 2021-11-0614:00
kolejka 13:
85 Opatkowianka Kraków 4:3 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-11-1313:30
86 Victoria Kraków 7:1 Bronowicki Kraków 2021-11-1414:00
87 Pychowianka Kraków PAUZJE -
88 Dragoons Kraków 3:0 Bieżanowianka II Kraków 2021-11-1311:00
89 Universum Kraków 0:1 Wawel Kraków 2021-11-1413:00
90 Tramwaj II Kraków 0:0 Fairant Kraków 2021-11-1412:00
91 Rybitwy Kraków 9:0 Albertus Kraków 2021-11-1313:00
kolejka 14:
92 Kolejarz-Prokocim II Kraków 1:4 Albertus Kraków 2022-03-2715:00
93 Rybitwy Kraków 2:1 Fairant Kraków 2022-03-2614:00
94 Tramwaj II Kraków 0:2 Wawel Kraków 2022-03-2614:00
95 Universum Kraków 2:2 Bieżanowianka II Kraków 2022-03-2716:00
96 Dragoons Kraków PAUZJE -
97 Pychowianka Kraków 6:2 Bronowicki Kraków 2022-03-2716:00
98 Victoria Kraków 2:0 Opatkowianka Kraków 2022-03-2714:00
kolejka 15:
99 Victoria Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-06-0818:30
100 Opatkowianka Kraków Pychowianka Kraków 2022-06-0818:30
101 Bronowicki Kraków 0:6 Dragoons Kraków 2022-04-0214:00
102 PAUZJE Universum Kraków -
103 Bieżanowianka II Kraków Tramwaj II Kraków 2022-06-0118:30
104 Wawel Kraków 0:4 Rybitwy Kraków 2022-04-0211:00
105 Fairant Kraków Albertus Kraków 2022-05-2518:00
kolejka 16:
106 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:1 Fairant Kraków 2022-04-1015:00
107 Albertus Kraków 2:2 Wawel Kraków 2022-04-1012:00
108 Rybitwy Kraków 2:0 Bieżanowianka II Kraków 2022-04-1014:00
109 Tramwaj II Kraków PAUZJE -
110 Universum Kraków 3:1 Bronowicki Kraków 2022-04-1014:30
111 Dragoons Kraków 7:1 Opatkowianka Kraków 2022-04-1014:00
112 Pychowianka Kraków 1:4 Victoria Kraków 2022-04-1017:00
kolejka 17:
113 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:3 Pychowianka Kraków 2022-04-1616:00
114 Victoria Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2022-04-1617:00
115 Opatkowianka Kraków 3:0 Universum Kraków 2022-04-1611:00
116 Bronowicki Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2022-04-1611:00
117 PAUZJE Rybitwy Kraków -
118 Bieżanowianka II Kraków 2:0 Albertus Kraków 2022-04-1611:00
119 Wawel Kraków 1:3 Fairant Kraków 2022-04-2717:00
kolejka 18:
120 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:2 Wawel Kraków 2022-04-2415:00
121 Fairant Kraków 2:1 Bieżanowianka II Kraków 2022-04-2417:00
122 Albertus Kraków PAUZJE -
123 Rybitwy Kraków 4:0 Bronowicki Kraków 2022-04-2414:00
124 Tramwaj II Kraków 3:0 Opatkowianka Kraków 2022-04-2314:00
125 Universum Kraków 1:2 Victoria Kraków 2022-04-2416:00
126 Dragoons Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2022-04-2414:00
kolejka 19:
127 Dragoons Kraków 2:2 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-04-3013:00
128 Pychowianka Kraków 3:0 Universum Kraków 2022-05-0116:30
129 Victoria Kraków 5:0 Tramwaj II Kraków 2022-04-3017:00
130 Opatkowianka Kraków 0:4 Rybitwy Kraków 2022-04-3017:00
131 Bronowicki Kraków 2:3 Albertus Kraków 2022-04-3016:00
132 PAUZJE Fairant Kraków -
133 Bieżanowianka II Kraków 1:5 Wawel Kraków 2022-04-3011:00
kolejka 20:
134 Kolejarz-Prokocim II Kraków 6:1 Bieżanowianka II Kraków 2022-05-0815:00
135 Wawel Kraków PAUZJE -
136 Fairant Kraków 1:1 Bronowicki Kraków 2022-05-0717:00
137 Albertus Kraków 1:9 Opatkowianka Kraków 2022-05-0717:00
138 Rybitwy Kraków 6:2 Victoria Kraków 2022-05-0716:30
139 Tramwaj II Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2022-05-0814:00
140 Universum Kraków 2:7 Dragoons Kraków 2022-05-0817:00
kolejka 21:
141 Universum Kraków 0:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-05-1517:00
142 Dragoons Kraków 10:1 Tramwaj II Kraków 2022-05-1415:30
143 Pychowianka Kraków 0:2 Rybitwy Kraków 2022-05-1517:00
144 Victoria Kraków 3:1 Albertus Kraków 2022-05-1417:00
145 Opatkowianka Kraków 1:5 Fairant Kraków 2022-05-1417:00
146 Bronowicki Kraków 0:4 Wawel Kraków 2022-05-1417:00
147 PAUZJE Bieżanowianka II Kraków -
kolejka 22:
148 Kolejarz-Prokocim II Kraków PAUZJE -
149 Bieżanowianka II Kraków Bronowicki Kraków 2022-05-2111:00
150 Wawel Kraków 0:4 Opatkowianka Kraków 2022-05-2117:00
151 Fairant Kraków 4:1 Victoria Kraków 2022-05-2117:30
152 Albertus Kraków Pychowianka Kraków 2022-05-2117:30
153 Rybitwy Kraków 0:0 Dragoons Kraków 2022-05-2114:00
154 Tramwaj II Kraków Universum Kraków 2022-05-2213:00
kolejka 23:
155 Tramwaj II Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-05-2814:30
156 Universum Kraków Rybitwy Kraków 2022-05-2917:00
157 Dragoons Kraków Albertus Kraków 2022-05-2914:00
158 Pychowianka Kraków Fairant Kraków 2022-05-2917:00
159 Victoria Kraków Wawel Kraków 2022-05-2817:00
160 Opatkowianka Kraków Bieżanowianka II Kraków 2022-05-2811:00
161 Bronowicki Kraków PAUZJE -
kolejka 24:
162 Kolejarz-Prokocim II Kraków Bronowicki Kraków 2022-06-0515:00
163 PAUZJE Opatkowianka Kraków -
164 Bieżanowianka II Kraków Victoria Kraków 2022-06-0417:00
165 Wawel Kraków Pychowianka Kraków 2022-06-0418:30
166 Fairant Kraków Dragoons Kraków 2022-06-0516:00
167 Albertus Kraków Universum Kraków 2022-06-0417:30
168 Rybitwy Kraków Tramwaj II Kraków 2022-06-0514:00
kolejka 25:
169 Rybitwy Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2022-06-1214:00
170 Tramwaj II Kraków Albertus Kraków 2022-06-1112:30
171 Universum Kraków Fairant Kraków 2022-06-1217:00
172 Dragoons Kraków Wawel Kraków 2022-06-1214:00
173 Pychowianka Kraków Bieżanowianka II Kraków 2022-06-1217:00
174 Victoria Kraków PAUZJE -
175 Opatkowianka Kraków Bronowicki Kraków 2022-06-1111:00
kolejka 26:
176 Kolejarz-Prokocim II Kraków Opatkowianka Kraków 2022-06-1818:00
177 Bronowicki Kraków Victoria Kraków 2022-06-1818:00
178 PAUZJE Pychowianka Kraków -
179 Bieżanowianka II Kraków Dragoons Kraków 2022-06-1818:00
180 Wawel Kraków Universum Kraków 2022-06-1818:00
181 Fairant Kraków Tramwaj II Kraków 2022-06-1818:00
182 Albertus Kraków Rybitwy Kraków 2022-06-1818:00