Kraków: Klasa B "Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta II Kraków 13 39 182:6 13 0 0 7 21 111:5 7 0 0 6 18 71:1 6 0 0
2 Opatkowianka Kraków 14 26 28:42 8 2 4 7 13 14:14 4 1 2 7 13 14:28 4 1 2
3 Dragoons Kraków 12 25 44:31 8 1 3 6 10 18:8 3 1 2 6 15 26:23 5 0 1
4 Pychowianka Kraków 14 25 35:42 8 1 5 7 15 24:22 5 0 2 7 10 11:20 3 1 3
5 Victoria Kraków 12 24 36:27 8 0 4 6 9 16:17 3 0 3 6 15 20:10 5 0 1
6 Rybitwy Kraków 13 24 31:30 7 3 3 7 12 18:10 3 3 1 6 12 13:20 4 0 2
7 Kaszowianka II Kaszów 14 20 39:40 6 2 6 8 15 26:16 5 0 3 6 5 13:24 1 2 3
8 Albertus Kraków 14 15 32:53 5 0 9 7 9 16:32 3 0 4 7 6 16:21 2 0 5
9 Grom Kraków 13 8 27:69 2 2 9 5 4 14:30 1 1 3 8 4 13:39 1 1 6
10 Wawel Kraków 13 4 17:76 1 1 11 6 0 2:29 0 0 6 7 4 15:47 1 1 5
11 Universum Kraków 14 3 27:82 1 0 13 7 3 20:36 1 0 6 7 0 7:46 0 0 7
12 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofane drużyny:
2020-08-17 SMS Kraków - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-09-05 mecz Pychowianka Kraków - Opatkowianka Kraków 3:0 (na boisko 0:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-09-26 mecz Wawel Kraków - Grom Kraków 0:3 (na boisku 0:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy



kolejka 1:
1 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Opatkowianka Kraków -
2 Pychowianka Kraków 5:0 Wawel Kraków 2020-08-2317:30
3 Dragoons Kraków 6:0 Universum Kraków 2020-08-2313:00
4 Victoria Kraków 5:1 Albertus Kraków 2020-08-2217:00
5 Wieczysta II Kraków 7:1 Kaszowianka II Kaszów 2020-08-2215:00
6 Rybitwy Kraków 6:2 Grom Kraków 2020-08-2317:00
kolejka 2:
7 Opatkowianka Kraków 3:3 Grom Kraków 2020-08-2913:00
8 Kaszowianka II Kaszów 0:2 Rybitwy Kraków 2020-08-3017:00
9 Albertus Kraków 0:19 Wieczysta II Kraków 2020-08-3010:00
10 Universum Kraków 1:5 Victoria Kraków 2020-08-3017:00
11 Wawel Kraków 1:7 Dragoons Kraków 2020-08-2911:00
12 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Pychowianka Kraków -
kolejka 3:
13 Pychowianka Kraków 3:0 Opatkowianka Kraków 2020-09-0517:00
14 Dragoons Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
15 Victoria Kraków 5:3 Wawel Kraków 2020-09-0611:00
16 Wieczysta II Kraków 20:0 Universum Kraków 2020-09-0515:00
17 Rybitwy Kraków 3:0 Albertus Kraków 2020-09-0617:00
18 Grom Kraków 3:3 Kaszowianka II Kaszów 2020-09-0616:00
kolejka 4:
19 Opatkowianka Kraków 2:0 Kaszowianka II Kaszów 2020-09-1211:00
20 Albertus Kraków 4:2 Grom Kraków 2020-09-1316:00
21 Universum Kraków 2:5 Rybitwy Kraków 2020-09-1316:00
22 Wawel Kraków 0:6 Wieczysta II Kraków 2020-09-1211:00
23 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Victoria Kraków -
24 Pychowianka Kraków 1:2 Dragoons Kraków 2020-09-1316:00
kolejka 5:
25 Dragoons Kraków 0:2 Opatkowianka Kraków 2020-09-2014:00
26 Victoria Kraków 0:1 Pychowianka Kraków 2020-09-1917:00
27 Wieczysta II Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
28 Rybitwy Kraków 1:1 Wawel Kraków 2020-09-2016:00
29 Grom Kraków 6:0 Universum Kraków 2020-09-2014:00
30 Kaszowianka II Kaszów 2:1 Albertus Kraków 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Opatkowianka Kraków 2:0 Albertus Kraków 2020-09-2611:00
32 Universum Kraków 4:6 Kaszowianka II Kaszów 2020-09-2716:00
33 Wawel Kraków 0:3 Grom Kraków 2020-09-2611:00
34 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Rybitwy Kraków -
35 Pychowianka Kraków 0:14 Wieczysta II Kraków 2020-09-2716:00
36 Dragoons Kraków 2:4 Victoria Kraków 2020-09-2714:00
kolejka 7:
37 Victoria Kraków 2:4 Opatkowianka Kraków 2020-10-0316:00
38 Wieczysta II Kraków 17:1 Dragoons Kraków 2020-10-0317:00
39 Rybitwy Kraków 2:2 Pychowianka Kraków 2020-10-0416:00
40 Grom Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
41 Kaszowianka II Kaszów 4:2 Wawel Kraków 2020-10-0411:00
42 Albertus Kraków 2:1 Universum Kraków 2020-10-0415:00
kolejka 8:
43 Opatkowianka Kraków 3:1 Universum Kraków 2020-10-1015:00
44 Wawel Kraków 0:4 Albertus Kraków 2020-10-1011:00
45 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Kaszowianka II Kaszów -
46 Pychowianka Kraków 6:1 Grom Kraków 2020-10-1115:00
47 Dragoons Kraków 6:0 Rybitwy Kraków 2020-10-1113:00
48 Victoria Kraków 1:7 Wieczysta II Kraków 2020-10-1013:00
kolejka 9:
49 Wieczysta II Kraków 20:1 Opatkowianka Kraków 2020-10-1818:00
50 Rybitwy Kraków 1:2 Victoria Kraków 2020-10-1815:00
51 Grom Kraków 1:6 Dragoons Kraków 2020-11-1414:00
52 Kaszowianka II Kaszów 5:3 Pychowianka Kraków 2020-10-1811:00
53 Albertus Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
54 Universum Kraków 3:6 Wawel Kraków 2020-10-1815:00
kolejka 10:
55 Opatkowianka Kraków 2:1 Wawel Kraków 2020-10-2413:00
56 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Universum Kraków -
57 Pychowianka Kraków 5:3 Albertus Kraków 2020-10-2514:30
58 Dragoons Kraków 2:2 Kaszowianka II Kaszów 2020-10-2514:00
59 Victoria Kraków 3:1 Grom Kraków 2020-10-2511:00
60 Wieczysta II Kraków 11:0 Rybitwy Kraków 2020-10-2420:00
kolejka 11:
61 Rybitwy Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2020-11-0814:00
62 Grom Kraków 0:14 Wieczysta II Kraków 2020-11-0813:00
63 Kaszowianka II Kaszów 1:2 Victoria Kraków 2020-11-0813:00
64 Albertus Kraków 2:3 Dragoons Kraków 2020-11-0714:15
65 Universum Kraków 1:3 Pychowianka Kraków 2020-11-0813:00
66 Wawel Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
kolejka 12:
67 Opatkowianka Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
68 Wawel Kraków Pychowianka Kraków 2021-06-02
69 Universum Kraków Dragoons Kraków 2021-06-0218:30
70 Albertus Kraków Victoria Kraków 2021-06-0117:15
71 Kaszowianka II Kaszów Wieczysta II Kraków 2021-06-0118:00
72 Grom Kraków Rybitwy Kraków 2021-06-02
kolejka 13:
73 Grom Kraków Opatkowianka Kraków 2021-06-19
74 Rybitwy Kraków Kaszowianka II Kaszów 2021-06-1916:00
75 Wieczysta II Kraków Albertus Kraków 2021-06-1915:00
76 Victoria Kraków Universum Kraków 2021-06-19
77 Dragoons Kraków Wawel Kraków 2021-06-2014:00
78 Pychowianka Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
kolejka 14:
79 Opatkowianka Kraków 1:2 Pychowianka Kraków 2021-04-2515:30
80 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Dragoons Kraków -
81 Wawel Kraków 1:5 Victoria Kraków 2021-04-2411:00
82 Universum Kraków 0:11 Wieczysta II Kraków 2021-04-2517:00
83 Albertus Kraków 1:2 Rybitwy Kraków 2021-04-2414:00
84 Kaszowianka II Kaszów 8:1 Grom Kraków 2021-04-2514:00
kolejka 15:
85 Kaszowianka II Kaszów 1:2 Opatkowianka Kraków 2021-05-0214:00
86 Grom Kraków 4:7 Albertus Kraków 2021-05-0116:00
87 Rybitwy Kraków 4:2 Universum Kraków 2021-05-0116:00
88 Wieczysta II Kraków 27:2 Wawel Kraków 2021-05-0115:00
89 Victoria Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
90 Dragoons Kraków 2:0 Pychowianka Kraków 2021-05-0114:00
kolejka 16:
91 Opatkowianka Kraków 1:7 Dragoons Kraków 2021-05-0816:30
92 Pychowianka Kraków 4:2 Victoria Kraków 2021-05-0917:00
93 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Wieczysta II Kraków -
94 Wawel Kraków 0:4 Rybitwy Kraków 2021-05-0811:00
95 Universum Kraków 9:0 Grom Kraków 2021-05-0917:00
96 Albertus Kraków 6:1 Kaszowianka II Kaszów 2021-05-0914:00
kolejka 17:
97 Albertus Kraków 1:4 Opatkowianka Kraków 2021-05-1514:00
98 Kaszowianka II Kaszów 5:3 Universum Kraków 2021-05-1517:00
99 Grom Kraków Wawel Kraków 2021-05-1617:00
100 Rybitwy Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
101 Wieczysta II Kraków 9:0 Pychowianka Kraków 2021-05-1515:00
102 Victoria Kraków Dragoons Kraków 2021-05-1518:00
kolejka 18:
103 Opatkowianka Kraków Victoria Kraków 2021-05-2211:00
104 Dragoons Kraków Wieczysta II Kraków 2021-05-2314:00
105 Pychowianka Kraków Rybitwy Kraków 2021-05-2317:00
106 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Grom Kraków -
107 Wawel Kraków Kaszowianka II Kaszów 2021-05-2211:00
108 Universum Kraków Albertus Kraków 2021-05-2317:00
kolejka 19:
109 Universum Kraków Opatkowianka Kraków 2021-05-3017:00
110 Albertus Kraków Wawel Kraków 2021-05-2916:00
111 Kaszowianka II Kaszów Pauza (SMS Kraków-wycofanie) 2021-05-3017:00
112 Grom Kraków Pychowianka Kraków 2021-05-3017:00
113 Rybitwy Kraków Dragoons Kraków 2021-05-2916:00
114 Wieczysta II Kraków Victoria Kraków 2021-05-2915:00
kolejka 20:
115 Opatkowianka Kraków Wieczysta II Kraków 2021-06-0511:00
116 Victoria Kraków Rybitwy Kraków 2021-06-05
117 Dragoons Kraków Grom Kraków 2021-06-0614:00
118 Pychowianka Kraków Kaszowianka II Kaszów 2021-06-0617:00
119 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Albertus Kraków -
120 Wawel Kraków Universum Kraków 2021-06-0511:00
kolejka 21:
121 Wawel Kraków Opatkowianka Kraków 2021-06-1211:00
122 Universum Kraków Pauza (SMS Kraków-wycofanie) -
123 Albertus Kraków Pychowianka Kraków 2021-06-1213:30
124 Kaszowianka II Kaszów Dragoons Kraków 2021-06-1314:00
125 Grom Kraków Victoria Kraków 2021-06-1317:00
126 Rybitwy Kraków Wieczysta II Kraków 2021-06-1216:00
kolejka 22:
127 Opatkowianka Kraków Rybitwy Kraków 2021-06-2717:00
128 Wieczysta II Kraków Grom Kraków 2021-06-2711:00
129 Victoria Kraków Kaszowianka II Kaszów 2021-06-2717:00
130 Dragoons Kraków Albertus Kraków 2021-06-2717:00
131 Pychowianka Kraków Universum Kraków 2021-06-2717:00
132 Pauza (SMS Kraków-wycofanie) Wawel Kraków -