Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Potok Więckowice 4 12 15:4 4 0 0 2 6 7:3 2 0 0 2 6 8:1 2 0 0
2 Płomień Jerzmanowice 3 9 17:4 3 0 0 2 6 10:1 2 0 0 1 3 7:3 1 0 0
3 Orzeł II Bębło 4 7 19:10 2 1 1 2 1 6:8 0 1 1 2 6 13:2 2 0 0
4 Topór Aleksandrowice 4 7 9:9 2 1 1 2 4 5:4 1 1 0 2 3 4:5 1 0 1
5 Niegoszowianka Niegoszowice 4 7 13:9 2 1 1 2 3 6:4 1 0 1 2 4 7:5 1 1 0
6 AP Kmita II Zabierzów 2 6 11:2 2 0 0 1 3 7:0 1 0 0 1 3 4:2 1 0 0
7 Iskra Radwanowice 3 3 11:7 1 0 2 1 0 2:4 0 0 1 2 3 9:3 1 0 1
8 Górzanka Nawojowa Góra 4 2 7:11 0 2 2 2 1 6:8 0 1 1 2 1 1:3 0 1 1
9 Bronowicki Kraków 4 2 5:14 0 2 2 2 1 0:2 0 1 1 2 1 5:12 0 1 1
10 Fitball Szklary 4 1 10:23 0 1 3 2 0 5:17 0 0 2 2 1 5:6 0 1 1
11 Maszycanka II Maszyce 4 0 2:26 0 0 4 2 0 1:13 0 0 2 2 0 1:13 0 0 2



kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza -
2 Płomień Jerzmanowice 7:0 Bronowicki Kraków 2020-08-2211:00
3 Górzanka Nawojowa Góra 2:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2317:00
4 Orzeł II Bębło 1:3 Potok Więckowice 2020-08-2317:00
5 Topór Aleksandrowice AP Kmita II Zabierzów -
6 Maszycanka II Maszyce 1:8 Iskra Radwanowice 2020-08-2217:30
kolejka 2:
7 Pauza Iskra Radwanowice -
8 AP Kmita II Zabierzów 7:0 Maszycanka II Maszyce 2020-08-3014:00
9 Potok Więckowice 5:2 Topór Aleksandrowice 2020-08-2914:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 Orzeł II Bębło 2020-08-3017:00
11 Bronowicki Kraków 0:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-08-2917:00
12 Fitball Szklary 3:7 Płomień Jerzmanowice 2020-08-2917:00
kolejka 3:
13 Płomień Jerzmanowice Pauza -
14 Górzanka Nawojowa Góra 4:4 Fitball Szklary 2020-09-0617:00
15 Orzeł II Bębło 5:5 Bronowicki Kraków 2020-09-0616:00
16 Topór Aleksandrowice 3:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-0517:00
17 Maszycanka II Maszyce 0:5 Potok Więckowice 2020-09-0617:00
18 Iskra Radwanowice 2:4 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Pauza AP Kmita II Zabierzów -
20 Potok Więckowice 2:1 Iskra Radwanowice 2020-09-1217:00
21 Niegoszowianka Niegoszowice 6:1 Maszycanka II Maszyce 2020-09-1217:00
22 Bronowicki Kraków 0:2 Topór Aleksandrowice 2020-09-1216:00
23 Fitball Szklary 2:10 Orzeł II Bębło 2020-09-1214:00
24 Płomień Jerzmanowice 3:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-09-1316:30
kolejka 5:
25 Górzanka Nawojowa Góra Pauza -
26 Orzeł II Bębło Płomień Jerzmanowice 2020-09-2016:00
27 Topór Aleksandrowice 2:1 Fitball Szklary 2020-09-1917:00
28 Maszycanka II Maszyce Bronowicki Kraków 2020-09-2017:00
29 Iskra Radwanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2017:00
30 AP Kmita II Zabierzów Potok Więckowice 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Pauza Potok Więckowice -
32 Niegoszowianka Niegoszowice AP Kmita II Zabierzów 2020-09-2616:30
33 Bronowicki Kraków Iskra Radwanowice 2020-09-2616:00
34 Fitball Szklary Maszycanka II Maszyce 2020-09-2716:00
35 Płomień Jerzmanowice Topór Aleksandrowice 2020-09-2616:00
36 Górzanka Nawojowa Góra Orzeł II Bębło 2020-09-2716:00
kolejka 7:
37 Orzeł II Bębło Pauza 2020-10-0313:00
38 Topór Aleksandrowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-0316:30
39 Maszycanka II Maszyce Płomień Jerzmanowice 2020-10-0316:30
40 Iskra Radwanowice Fitball Szklary 2020-10-0416:30
41 AP Kmita II Zabierzów Bronowicki Kraków 2020-10-0316:30
42 Potok Więckowice Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-0315:00
kolejka 8:
43 Pauza Niegoszowianka Niegoszowice -
44 Bronowicki Kraków Potok Więckowice 2020-10-1015:00
45 Fitball Szklary AP Kmita II Zabierzów 2020-10-1016:00
46 Płomień Jerzmanowice Iskra Radwanowice 2020-10-1015:30
47 Górzanka Nawojowa Góra Maszycanka II Maszyce 2020-10-1113:00
48 Orzeł II Bębło Topór Aleksandrowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Topór Aleksandrowice Pauza -
50 Maszycanka II Maszyce Orzeł II Bębło 2020-10-1715:30
51 Iskra Radwanowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-1816:00
52 AP Kmita II Zabierzów Płomień Jerzmanowice 2020-10-1715:30
53 Potok Więckowice Fitball Szklary 2020-10-1715:00
54 Niegoszowianka Niegoszowice Bronowicki Kraków 2020-10-1816:00
kolejka 10:
55 Pauza Bronowicki Kraków -
56 Fitball Szklary Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-2413:00
57 Płomień Jerzmanowice Potok Więckowice 2020-10-2415:00
58 Górzanka Nawojowa Góra AP Kmita II Zabierzów 2020-10-2514:30
59 Orzeł II Bębło Iskra Radwanowice 2020-10-2514:00
60 Topór Aleksandrowice Maszycanka II Maszyce 2020-10-24
kolejka 11:
61 Maszycanka II Maszyce Pauza -
62 Iskra Radwanowice Topór Aleksandrowice 2020-11-0814:00
63 AP Kmita II Zabierzów Orzeł II Bębło 2020-11-0814:00
64 Potok Więckowice Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-0714:00
65 Niegoszowianka Niegoszowice Płomień Jerzmanowice 2020-11-0814:00
66 Bronowicki Kraków Fitball Szklary 2020-11-0713:00