Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita II Zabierzów 13 32 46:12 10 2 1 7 19 28:4 6 1 0 6 13 18:8 4 1 1
2 Potok Więckowice 13 31 47:16 10 1 2 7 21 30:5 7 0 0 6 10 17:11 3 1 2
3 Orzeł II Bębło 13 31 61:22 10 1 2 6 13 23:14 4 1 1 7 18 38:8 6 0 1
4 Płomień Jerzmanowice 13 28 70:19 9 1 3 6 13 20:9 4 1 1 7 15 50:10 5 0 2
5 Bronowicki Kraków 14 20 33:43 6 2 6 7 16 21:9 5 1 1 7 4 12:34 1 1 5
6 Iskra Radwanowice 14 18 39:32 5 3 6 7 11 21:14 3 2 2 7 7 18:18 2 1 4
7 Niegoszowianka Niegoszowice 14 18 29:37 5 3 6 7 10 16:17 3 1 3 7 8 13:20 2 2 3
8 Topór Aleksandrowice 14 14 30:49 4 2 8 7 10 19:27 3 1 3 7 4 11:22 1 1 5
9 Maszycanka II Maszyce 13 9 24:69 3 0 10 6 6 12:37 2 0 4 7 3 12:32 1 0 6
10 Górzanka Nawojowa Góra 12 5 15:64 1 2 9 6 1 6:39 0 1 5 6 4 9:25 1 1 4
11 Fitball Szklary 13 4 24:55 1 1 11 7 3 15:32 1 0 6 6 1 9:23 0 1 5

Walkowery:
2020-09-12 mecz Bronowicki Kraków - Topór Aleksandrowice 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości.
2020-10-17 mecz Potok Więckowice - Fitball Szklary 3:0, zapowiedziane niestawienie się zespołu gości



kolejka 1:
1 Fitball Szklary Pauza -
2 Płomień Jerzmanowice 7:0 Bronowicki Kraków 2020-08-2211:00
3 Górzanka Nawojowa Góra 2:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2317:00
4 Orzeł II Bębło 1:3 Potok Więckowice 2020-08-2317:00
5 Topór Aleksandrowice 1:3 AP Kmita II Zabierzów 2020-11-1113:00
6 Maszycanka II Maszyce 1:8 Iskra Radwanowice 2020-08-2217:30
kolejka 2:
7 Pauza Iskra Radwanowice -
8 AP Kmita II Zabierzów 7:0 Maszycanka II Maszyce 2020-08-3014:00
9 Potok Więckowice 5:2 Topór Aleksandrowice 2020-08-2914:00
10 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 Orzeł II Bębło 2020-08-3017:00
11 Bronowicki Kraków 0:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-08-2917:00
12 Fitball Szklary 3:7 Płomień Jerzmanowice 2020-08-2917:00
kolejka 3:
13 Płomień Jerzmanowice Pauza -
14 Górzanka Nawojowa Góra 4:4 Fitball Szklary 2020-09-0617:00
15 Orzeł II Bębło 5:5 Bronowicki Kraków 2020-09-0616:00
16 Topór Aleksandrowice 3:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-0517:00
17 Maszycanka II Maszyce 0:5 Potok Więckowice 2020-09-0617:00
18 Iskra Radwanowice 2:4 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Pauza AP Kmita II Zabierzów -
20 Potok Więckowice 2:1 Iskra Radwanowice 2020-09-1217:00
21 Niegoszowianka Niegoszowice 6:1 Maszycanka II Maszyce 2020-09-1217:00
22 Bronowicki Kraków 3:0 Topór Aleksandrowice 2020-09-1216:00
23 Fitball Szklary 2:10 Orzeł II Bębło 2020-09-1214:00
24 Płomień Jerzmanowice 3:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-09-1316:30
kolejka 5:
25 Górzanka Nawojowa Góra Pauza -
26 Orzeł II Bębło 2:1 Płomień Jerzmanowice 2020-09-2016:00
27 Topór Aleksandrowice 2:1 Fitball Szklary 2020-09-1917:00
28 Maszycanka II Maszyce 5:1 Bronowicki Kraków 2020-09-2017:00
29 Iskra Radwanowice 1:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2017:00
30 AP Kmita II Zabierzów 1:0 Potok Więckowice 2020-09-2016:00
kolejka 6:
31 Pauza Potok Więckowice -
32 Niegoszowianka Niegoszowice 2:2 AP Kmita II Zabierzów 2020-09-2616:30
33 Bronowicki Kraków 6:2 Iskra Radwanowice 2020-09-2616:00
34 Fitball Szklary 5:2 Maszycanka II Maszyce 2020-09-2716:00
35 Płomień Jerzmanowice 3:2 Topór Aleksandrowice 2020-09-2616:00
36 Górzanka Nawojowa Góra 0:7 Orzeł II Bębło 2020-09-2716:00
kolejka 7:
37 Orzeł II Bębło Pauza -
38 Topór Aleksandrowice 7:3 Górzanka Nawojowa Góra 2020-10-0316:30
39 Maszycanka II Maszyce 1:9 Płomień Jerzmanowice 2020-10-0413:00
40 Iskra Radwanowice 3:2 Fitball Szklary 2020-10-0416:30
41 AP Kmita II Zabierzów 9:0 Bronowicki Kraków 2020-10-0316:30
42 Potok Więckowice 5:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-0315:00
kolejka 8:
43 Pauza Niegoszowianka Niegoszowice -
44 Bronowicki Kraków 3:1 Potok Więckowice 2020-11-1112:00
45 Fitball Szklary 2:3 AP Kmita II Zabierzów 2020-10-1016:00
46 Płomień Jerzmanowice 3:1 Iskra Radwanowice 2020-10-1015:30
47 Górzanka Nawojowa Góra 0:5 Maszycanka II Maszyce 2020-11-1114:00
48 Orzeł II Bębło 5:3 Topór Aleksandrowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Topór Aleksandrowice Pauza -
50 Maszycanka II Maszyce 0:12 Orzeł II Bębło 2020-11-1514:00
51 Iskra Radwanowice 5:0 Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-1513:30
52 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Płomień Jerzmanowice 2020-10-1716:00
53 Potok Więckowice 3:0 Fitball Szklary 2020-10-1715:00
54 Niegoszowianka Niegoszowice 2:0 Bronowicki Kraków 2020-11-1511:00
kolejka 10:
55 Pauza Bronowicki Kraków -
56 Fitball Szklary 1:3 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-2413:00
57 Płomień Jerzmanowice 3:3 Potok Więckowice 2020-10-2412:00
58 Górzanka Nawojowa Góra 0:6 AP Kmita II Zabierzów 2020-11-2213:00
59 Orzeł II Bębło 4:2 Iskra Radwanowice 2020-10-2514:00
60 Topór Aleksandrowice 6:2 Maszycanka II Maszyce 2020-10-2415:00
kolejka 11:
61 Maszycanka II Maszyce Pauza -
62 Iskra Radwanowice 1:1 Topór Aleksandrowice 2020-11-0714:00
63 AP Kmita II Zabierzów 3:1 Orzeł II Bębło 2020-11-0814:00
64 Potok Więckowice 8:1 Górzanka Nawojowa Góra 2020-11-2813:00
65 Niegoszowianka Niegoszowice 1:9 Płomień Jerzmanowice 2020-11-0714:00
66 Bronowicki Kraków 5:2 Fitball Szklary 2020-11-0713:00
kolejka 12:
67 Pauza Fitball Szklary -
68 Bronowicki Kraków Płomień Jerzmanowice 2021-06-0218:30
69 Niegoszowianka Niegoszowice Górzanka Nawojowa Góra 2021-06-02
70 Potok Więckowice Orzeł II Bębło 2021-06-02
71 AP Kmita II Zabierzów Topór Aleksandrowice 2021-06-02
72 Iskra Radwanowice Maszycanka II Maszyce 2021-06-02
kolejka 13:
73 Iskra Radwanowice Pauza -
74 Maszycanka II Maszyce AP Kmita II Zabierzów 2021-06-1917:00
75 Topór Aleksandrowice Potok Więckowice 2021-06-1917:00
76 Orzeł II Bębło Niegoszowianka Niegoszowice 2021-06-2017:00
77 Górzanka Nawojowa Góra Bronowicki Kraków 2021-06-19
78 Płomień Jerzmanowice Fitball Szklary 2021-06-1917:00
kolejka 14:
79 Pauza Płomień Jerzmanowice -
80 Fitball Szklary 2:4 Górzanka Nawojowa Góra 2021-04-2414:00
81 Bronowicki Kraków 2:3 Orzeł II Bębło 2021-04-2416:00
82 Niegoszowianka Niegoszowice 5:0 Topór Aleksandrowice 2021-04-2417:00
83 Potok Więckowice 6:1 Maszycanka II Maszyce 2021-04-2417:00
84 AP Kmita II Zabierzów 2:2 Iskra Radwanowice 2021-04-2517:00
kolejka 15:
85 AP Kmita II Zabierzów Pauza -
86 Iskra Radwanowice 3:5 Potok Więckowice 2021-05-0117:00
87 Maszycanka II Maszyce 5:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-05-0217:00
88 Topór Aleksandrowice 0:5 Bronowicki Kraków 2021-05-0117:00
89 Orzeł II Bębło 6:0 Fitball Szklary 2021-05-0317:00
90 Górzanka Nawojowa Góra 0:13 Płomień Jerzmanowice 2021-05-0217:00
kolejka 16:
91 Pauza Górzanka Nawojowa Góra -
92 Płomień Jerzmanowice 1:2 Orzeł II Bębło 2021-05-0816:30
93 Fitball Szklary 0:3 Topór Aleksandrowice 2021-05-0817:00
94 Bronowicki Kraków 2:1 Maszycanka II Maszyce 2021-05-0816:00
95 Niegoszowianka Niegoszowice 0:2 Iskra Radwanowice 2021-05-0817:00
96 Potok Więckowice 1:0 AP Kmita II Zabierzów 2021-05-0814:00
kolejka 17:
97 Potok Więckowice Pauza -
98 AP Kmita II Zabierzów 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-05-1517:30
99 Iskra Radwanowice 6:1 Bronowicki Kraków 2021-05-1517:00
100 Maszycanka II Maszyce Fitball Szklary 2021-05-1616:00
101 Topór Aleksandrowice 0:10 Płomień Jerzmanowice 2021-05-1517:00
102 Orzeł II Bębło Górzanka Nawojowa Góra 2021-05-1617:00
kolejka 18:
103 Pauza Orzeł II Bębło -
104 Górzanka Nawojowa Góra Topór Aleksandrowice 2021-05-2317:00
105 Płomień Jerzmanowice Maszycanka II Maszyce 2021-05-2317:00
106 Fitball Szklary Iskra Radwanowice 2021-05-2217:00
107 Bronowicki Kraków AP Kmita II Zabierzów 2021-05-2217:00
108 Niegoszowianka Niegoszowice Potok Więckowice 2021-05-2217:00
kolejka 19:
109 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza 2021-05-3017:00
110 Potok Więckowice Bronowicki Kraków 2021-05-2917:00
111 AP Kmita II Zabierzów Fitball Szklary 2021-05-3017:00
112 Iskra Radwanowice Płomień Jerzmanowice 2021-05-2917:00
113 Maszycanka II Maszyce Górzanka Nawojowa Góra 2021-05-3016:00
114 Topór Aleksandrowice Orzeł II Bębło 2021-05-2917:00
kolejka 20:
115 Pauza Topór Aleksandrowice -
116 Orzeł II Bębło Maszycanka II Maszyce 2021-06-0517:00
117 Górzanka Nawojowa Góra Iskra Radwanowice 2021-06-0617:00
118 Płomień Jerzmanowice AP Kmita II Zabierzów 2021-06-0614:00
119 Fitball Szklary Potok Więckowice 2021-06-0517:00
120 Bronowicki Kraków Niegoszowianka Niegoszowice 2021-06-0517:00
kolejka 21:
121 Bronowicki Kraków Pauza -
122 Niegoszowianka Niegoszowice Fitball Szklary 2021-06-12
123 Potok Więckowice Płomień Jerzmanowice 2021-06-1217:00
124 AP Kmita II Zabierzów Górzanka Nawojowa Góra 2021-06-12
125 Iskra Radwanowice Orzeł II Bębło 2021-06-1317:00
126 Maszycanka II Maszyce Topór Aleksandrowice 2021-06-1316:00
kolejka 22:
127 Pauza Maszycanka II Maszyce -
128 Topór Aleksandrowice Iskra Radwanowice 2021-06-2717:00
129 Orzeł II Bębło AP Kmita II Zabierzów 2021-06-2717:00
130 Górzanka Nawojowa Góra Potok Więckowice 2021-06-2717:00
131 Płomień Jerzmanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2021-06-2717:00
132 Fitball Szklary Bronowicki Kraków 2021-06-2717:00