Kraków: Klasa B "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jastrzębiec Książ Wielki 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Agricola Klimontów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Cobra Wężerów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Kosynierzy Łuczyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Olimpia Czaple Wielkie 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Polanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Milenium Radziemice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Niedźwiedź II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Wierzbowianka Wierzbno 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Sparta Skrzeszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Trątnowianka Trątnowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Victoria Smroków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Zawisza II Sulechów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Albertus Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Wierzbowianka Wierzbno Albertus Kraków -
2 Trątnowianka Trątnowice Victoria Smroków 2022-08-28
3 Milenium Radziemice Polanowice 2022-08-28
4 Zawisza II Sulechów Sparta Skrzeszowice 2022-08-28
5 Olimpia Czaple Wielkie Jastrzębiec Książ Wielki 2022-08-28
6 Cobra Wężerów Agricola Klimontów 2022-08-2813:00
7 Niedźwiedź II Kosynierzy Łuczyce 2022-08-2717:00
kolejka 2:
8 Albertus Kraków Kosynierzy Łuczyce -
9 Agricola Klimontów Niedźwiedź II 2022-09-04
10 Jastrzębiec Książ Wielki Cobra Wężerów 2022-09-04
11 Sparta Skrzeszowice Olimpia Czaple Wielkie 2022-09-04
12 Polanowice Zawisza II Sulechów 2022-09-04
13 Victoria Smroków Milenium Radziemice 2022-09-04
14 Wierzbowianka Wierzbno Trątnowianka Trątnowice 2022-09-04
kolejka 3:
15 Trątnowianka Trątnowice Albertus Kraków -
16 Milenium Radziemice Wierzbowianka Wierzbno 2022-09-11
17 Zawisza II Sulechów Victoria Smroków 2022-09-11
18 Olimpia Czaple Wielkie Polanowice 2022-09-11
19 Cobra Wężerów Sparta Skrzeszowice 2022-09-1113:00
20 Niedźwiedź II Jastrzębiec Książ Wielki 2022-09-11
21 Kosynierzy Łuczyce Agricola Klimontów 2022-09-11
kolejka 4:
22 Albertus Kraków Agricola Klimontów -
23 Jastrzębiec Książ Wielki Kosynierzy Łuczyce 2022-09-18
24 Sparta Skrzeszowice Niedźwiedź II 2022-09-18
25 Polanowice Cobra Wężerów 2022-09-18
26 Victoria Smroków Olimpia Czaple Wielkie 2022-09-18
27 Wierzbowianka Wierzbno Zawisza II Sulechów 2022-09-18
28 Trątnowianka Trątnowice Milenium Radziemice 2022-09-18
kolejka 5:
29 Milenium Radziemice Albertus Kraków -
30 Zawisza II Sulechów Trątnowianka Trątnowice 2022-09-25
31 Olimpia Czaple Wielkie Wierzbowianka Wierzbno 2022-09-25
32 Cobra Wężerów Victoria Smroków 2022-09-2513:00
33 Niedźwiedź II Polanowice 2022-09-25
34 Kosynierzy Łuczyce Sparta Skrzeszowice 2022-09-25
35 Agricola Klimontów Jastrzębiec Książ Wielki 2022-09-25
kolejka 6:
36 Albertus Kraków Jastrzębiec Książ Wielki -
37 Sparta Skrzeszowice Agricola Klimontów 2022-10-02
38 Polanowice Kosynierzy Łuczyce 2022-10-02
39 Victoria Smroków Niedźwiedź II 2022-10-02
40 Wierzbowianka Wierzbno Cobra Wężerów 2022-10-02
41 Trątnowianka Trątnowice Olimpia Czaple Wielkie 2022-10-02
42 Milenium Radziemice Zawisza II Sulechów 2022-10-02
kolejka 7:
43 Zawisza II Sulechów Albertus Kraków -
44 Olimpia Czaple Wielkie Milenium Radziemice 2022-10-09
45 Cobra Wężerów Trątnowianka Trątnowice 2022-10-0913:00
46 Niedźwiedź II Wierzbowianka Wierzbno 2022-10-09
47 Kosynierzy Łuczyce Victoria Smroków 2022-10-09
48 Agricola Klimontów Polanowice 2022-10-09
49 Jastrzębiec Książ Wielki Sparta Skrzeszowice 2022-10-09
kolejka 8:
50 Albertus Kraków Sparta Skrzeszowice -
51 Polanowice Jastrzębiec Książ Wielki 2022-10-16
52 Victoria Smroków Agricola Klimontów 2022-10-16
53 Wierzbowianka Wierzbno Kosynierzy Łuczyce 2022-10-16
54 Trątnowianka Trątnowice Niedźwiedź II 2022-10-16
55 Milenium Radziemice Cobra Wężerów 2022-10-16
56 Zawisza II Sulechów Olimpia Czaple Wielkie 2022-10-16
kolejka 9:
57 Olimpia Czaple Wielkie Albertus Kraków -
58 Cobra Wężerów Zawisza II Sulechów 2022-10-2313:00
59 Niedźwiedź II Milenium Radziemice 2022-10-23
60 Kosynierzy Łuczyce Trątnowianka Trątnowice 2022-10-23
61 Agricola Klimontów Wierzbowianka Wierzbno 2022-10-23
62 Jastrzębiec Książ Wielki Victoria Smroków 2022-10-23
63 Sparta Skrzeszowice Polanowice 2022-10-23
kolejka 10:
64 Albertus Kraków Polanowice -
65 Victoria Smroków Sparta Skrzeszowice 2022-10-30
66 Wierzbowianka Wierzbno Jastrzębiec Książ Wielki 2022-10-30
67 Trątnowianka Trątnowice Agricola Klimontów 2022-10-30
68 Milenium Radziemice Kosynierzy Łuczyce 2022-10-30
69 Zawisza II Sulechów Niedźwiedź II 2022-10-30
70 Olimpia Czaple Wielkie Cobra Wężerów 2022-10-30
kolejka 11:
71 Cobra Wężerów Albertus Kraków -
72 Niedźwiedź II Olimpia Czaple Wielkie 2022-11-06
73 Kosynierzy Łuczyce Zawisza II Sulechów 2022-11-06
74 Agricola Klimontów Milenium Radziemice 2022-11-06
75 Jastrzębiec Książ Wielki Trątnowianka Trątnowice 2022-11-06
76 Sparta Skrzeszowice Wierzbowianka Wierzbno 2022-11-06
77 Polanowice Victoria Smroków 2022-11-06
kolejka 12:
78 Albertus Kraków Victoria Smroków -
79 Wierzbowianka Wierzbno Polanowice 2022-11-13
80 Trątnowianka Trątnowice Sparta Skrzeszowice 2022-11-13
81 Milenium Radziemice Jastrzębiec Książ Wielki 2022-11-13
82 Zawisza II Sulechów Agricola Klimontów 2022-11-13
83 Olimpia Czaple Wielkie Kosynierzy Łuczyce 2022-11-1314:00
84 Cobra Wężerów Niedźwiedź II 2022-11-1313:00
kolejka 13:
85 Niedźwiedź II Albertus Kraków -
86 Kosynierzy Łuczyce Cobra Wężerów 2022-11-20
87 Agricola Klimontów Olimpia Czaple Wielkie 2022-11-20
88 Jastrzębiec Książ Wielki Zawisza II Sulechów 2022-11-20
89 Sparta Skrzeszowice Milenium Radziemice 2022-11-20
90 Polanowice Trątnowianka Trątnowice 2022-11-20
91 Victoria Smroków Wierzbowianka Wierzbno 2022-11-20