Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Niedźwiedź II 19 51 70:26 16 3 0 9 27 39:10 9 0 0 10 24 31:16 7 3 0
2 Zawisza Sulechów 19 47 64:22 15 2 2 10 25 38:11 8 1 1 9 22 26:11 7 1 1
3 Strażak Goszcza 19 44 80:29 14 2 3 9 19 43:15 6 1 2 10 25 37:14 8 1 1
4 Polonia Wilczkowice 18 36 61:33 11 3 4 8 13 19:14 4 1 3 10 23 42:19 7 2 1
5 Polanowice 19 31 42:35 9 4 6 9 17 21:12 5 2 2 10 14 21:23 4 2 4
6 Agricola Klimontów 18 29 43:44 9 2 7 10 16 23:22 5 1 4 8 13 20:22 4 1 3
7 Victoria Smroków 19 28 45:35 9 1 9 10 13 25:20 4 1 5 9 15 20:15 5 0 4
8 Sparta Skrzeszowice 19 28 47:44 9 1 9 10 13 22:23 4 1 5 9 15 25:21 5 0 4
9 Trątnowianka Trątnowice 20 18 33:61 5 3 12 10 8 18:32 2 2 6 10 10 15:29 3 1 6
10 Olimpia Czaple Wielkie 20 11 21:63 2 5 13 9 6 10:30 1 3 5 11 5 11:33 1 2 8
11 Milenium Radziemice 20 10 23:64 2 4 14 10 5 14:30 1 2 7 10 5 9:34 1 2 7
12 Cobra Wężerów 18 9 34:69 2 3 13 9 5 21:33 1 2 6 9 4 13:36 1 1 7
13 Kosynierzy Łuczyce 18 8 27:65 1 5 12 10 5 15:30 1 2 7 8 3 12:35 0 3 5



kolejka 1:
1 Cobra Wężerów PAUZJE -
2 Polonia Wilczkowice 2:0 Victoria Smroków 2021-08-2218:00
3 Strażak Goszcza 4:0 Trątnowianka Trątnowice 2021-08-2214:00
4 Polanowice 1:1 Zawisza Sulechów 2021-08-2216:00
5 Milenium Radziemice 4:1 Kosynierzy Łuczyce 2021-08-2111:00
6 Niedźwiedź II 5:2 Agricola Klimontów 2021-08-2215:00
7 Olimpia Czaple Wielkie 1:4 Sparta Skrzeszowice 2021-08-2216:00
kolejka 2:
8 PAUZJE Sparta Skrzeszowice -
9 Agricola Klimontów 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-08-2910:00
10 Kosynierzy Łuczyce 2:5 Niedźwiedź II 2021-08-2816:30
11 Zawisza Sulechów 3:1 Milenium Radziemice 2021-08-2817:00
12 Trątnowianka Trątnowice 0:1 Polanowice 2021-08-2916:00
13 Victoria Smroków 1:5 Strażak Goszcza 2021-08-2917:00
14 Cobra Wężerów 1:6 Polonia Wilczkowice 2021-08-2914:00
kolejka 3:
15 Polonia Wilczkowice PAUZJE -
16 Strażak Goszcza 9:1 Cobra Wężerów 2021-09-0416:30
17 Polanowice 1:0 Victoria Smroków 2021-09-0517:30
18 Milenium Radziemice 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-0513:00
19 Niedźwiedź II 4:0 Zawisza Sulechów 2021-09-0417:00
20 Olimpia Czaple Wielkie 3:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-0515:00
21 Sparta Skrzeszowice 2:0 Agricola Klimontów 2021-09-0415:30
kolejka 4:
22 PAUZJE Agricola Klimontów -
23 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Sparta Skrzeszowice 2021-09-1116:30
24 Zawisza Sulechów 5:3 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-1116:00
25 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Niedźwiedź II 2021-09-1216:00
26 Victoria Smroków 7:0 Milenium Radziemice 2021-09-1214:00
27 Cobra Wężerów 4:5 Polanowice 2021-09-1214:00
28 Polonia Wilczkowice 0:2 Strażak Goszcza 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Strażak Goszcza PAUZJE -
30 Polanowice 2:2 Polonia Wilczkowice 2021-09-1915:00
31 Milenium Radziemice 0:5 Cobra Wężerów 2021-09-1811:00
32 Niedźwiedź II 6:5 Victoria Smroków 2021-09-1914:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1915:00
34 Sparta Skrzeszowice 1:4 Zawisza Sulechów 2021-09-1916:00
35 Agricola Klimontów 4:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 PAUZJE Kosynierzy Łuczyce -
37 Zawisza Sulechów 5:1 Agricola Klimontów 2021-09-2516:00
38 Trątnowianka Trątnowice 2:5 Sparta Skrzeszowice 2021-09-2615:00
39 Victoria Smroków 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-2516:30
40 Cobra Wężerów 1:6 Niedźwiedź II 2021-09-2614:00
41 Polonia Wilczkowice 2:0 Milenium Radziemice 2021-09-2616:00
42 Strażak Goszcza 1:1 Polanowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Polanowice PAUZJE -
44 Milenium Radziemice 1:2 Strażak Goszcza 2021-10-0214:00
45 Niedźwiedź II 3:1 Polonia Wilczkowice 2021-10-0314:00
46 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Cobra Wężerów 2021-10-0315:00
47 Sparta Skrzeszowice 1:2 Victoria Smroków 2021-10-0315:00
48 Agricola Klimontów 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-10-0311:00
49 Kosynierzy Łuczyce 3:5 Zawisza Sulechów 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 PAUZJE Zawisza Sulechów -
51 Trątnowianka Trątnowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-1013:00
52 Victoria Smroków 2:3 Agricola Klimontów 2021-10-1014:00
53 Cobra Wężerów 3:5 Sparta Skrzeszowice 2021-10-1014:00
54 Polonia Wilczkowice 6:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-1015:00
55 Strażak Goszcza 3:6 Niedźwiedź II 2021-10-0916:00
56 Polanowice 5:0 Milenium Radziemice 2021-10-1014:00
kolejka 9:
57 Milenium Radziemice PAUZJE -
58 Niedźwiedź II 5:1 Polanowice 2021-10-1615:30
59 Olimpia Czaple Wielkie 1:10 Strażak Goszcza 2021-10-1715:00
60 Sparta Skrzeszowice 1:4 Polonia Wilczkowice 2021-10-1714:00
61 Agricola Klimontów 2:0 Cobra Wężerów 2021-10-1711:00
62 Kosynierzy Łuczyce 0:2 Victoria Smroków 2021-10-1714:00
63 Zawisza Sulechów 5:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 PAUZJE Trątnowianka Trątnowice -
65 Victoria Smroków 1:3 Zawisza Sulechów 2021-10-2411:00
66 Cobra Wężerów 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-10-2414:00
67 Polonia Wilczkowice 4:5 Agricola Klimontów 2021-10-2414:00
68 Strażak Goszcza 2:1 Sparta Skrzeszowice 2021-10-2314:30
69 Polanowice 1:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-2414:00
70 Milenium Radziemice 1:2 Niedźwiedź II 2021-10-2415:00
kolejka 11:
71 Niedźwiedź II PAUZJE -
72 Olimpia Czaple Wielkie 2:0 Milenium Radziemice 2021-10-3114:00
73 Sparta Skrzeszowice 1:4 Polanowice 2021-10-3114:00
74 Agricola Klimontów 3:5 Strażak Goszcza 2021-10-3111:00
75 Kosynierzy Łuczyce 2:6 Polonia Wilczkowice 2021-10-3015:00
76 Zawisza Sulechów 5:1 Cobra Wężerów 2021-10-3015:00
77 Trątnowianka Trątnowice 2:1 Victoria Smroków 2021-10-3112:00
kolejka 12:
78 PAUZJE Victoria Smroków -
79 Cobra Wężerów 1:2 Trątnowianka Trątnowice 2021-11-0714:00
80 Polonia Wilczkowice 0:3 Zawisza Sulechów 2021-11-0714:00
81 Strażak Goszcza 11:0 Kosynierzy Łuczyce 2021-11-0614:00
82 Polanowice 0:3 Agricola Klimontów 2021-11-0713:00
83 Milenium Radziemice 0:3 Sparta Skrzeszowice 2021-11-0611:00
84 Niedźwiedź II 3:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-11-0713:00
kolejka 13:
85 Olimpia Czaple Wielkie PAUZJE -
86 Sparta Skrzeszowice 1:2 Niedźwiedź II 2021-11-1414:00
87 Agricola Klimontów 3:1 Milenium Radziemice 2021-11-1411:00
88 Kosynierzy Łuczyce 0:3 Polanowice 2021-11-1414:00
89 Zawisza Sulechów 0:0 Strażak Goszcza 2021-11-1314:00
90 Trątnowianka Trątnowice 2:9 Polonia Wilczkowice 2021-11-1314:00
91 Victoria Smroków 3:1 Cobra Wężerów 2021-11-1314:00
kolejka 14:
92 PAUZJE Cobra Wężerów -
93 Victoria Smroków 1:2 Polonia Wilczkowice 2022-03-2616:00
94 Trątnowianka Trątnowice 1:4 Strażak Goszcza 2022-03-2715:00
95 Zawisza Sulechów 2:0 Polanowice 2022-03-2615:30
96 Kosynierzy Łuczyce 0:0 Milenium Radziemice 2022-03-2615:30
97 Agricola Klimontów 2:2 Niedźwiedź II 2022-03-2616:00
98 Sparta Skrzeszowice 5:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-03-2616:00
kolejka 15:
99 Sparta Skrzeszowice PAUZJE -
100 Olimpia Czaple Wielkie Agricola Klimontów 2022-06-1518:30
101 Niedźwiedź II Kosynierzy Łuczyce 2022-06-1518:00
102 Milenium Radziemice 1:4 Zawisza Sulechów 2022-05-1118:00
103 Polanowice 5:1 Trątnowianka Trątnowice 2022-05-0418:00
104 Strażak Goszcza Victoria Smroków 2022-06-1518:00
105 Polonia Wilczkowice Cobra Wężerów 2022-06-1618:00
kolejka 16:
106 PAUZJE Polonia Wilczkowice -
107 Cobra Wężerów 3:4 Strażak Goszcza 2022-04-1013:00
108 Victoria Smroków 4:1 Polanowice 2022-04-0917:00
109 Trątnowianka Trątnowice 3:4 Milenium Radziemice 2022-04-1016:00
110 Zawisza Sulechów 2:3 Niedźwiedź II 2022-04-0916:00
111 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Olimpia Czaple Wielkie 2022-04-0915:30
112 Agricola Klimontów 2:1 Sparta Skrzeszowice 2022-04-1011:00
kolejka 17:
113 Agricola Klimontów PAUZJE -
114 Sparta Skrzeszowice 1:1 Kosynierzy Łuczyce 2022-04-1617:00
115 Olimpia Czaple Wielkie 0:3 Zawisza Sulechów 2022-04-1614:00
116 Niedźwiedź II 5:0 Trątnowianka Trątnowice 2022-04-1611:00
117 Milenium Radziemice 1:4 Victoria Smroków 2022-04-1611:00
118 Polanowice 4:1 Cobra Wężerów 2022-04-1611:00
119 Strażak Goszcza 3:4 Polonia Wilczkowice 2022-04-1611:00
kolejka 18:
120 PAUZJE Strażak Goszcza -
121 Polonia Wilczkowice 4:3 Polanowice 2022-04-2317:00
122 Cobra Wężerów 2:2 Milenium Radziemice 2022-04-2413:00
123 Victoria Smroków 2:3 Niedźwiedź II 2022-04-2411:00
124 Trątnowianka Trątnowice 2:0 Olimpia Czaple Wielkie 2022-04-2416:00
125 Zawisza Sulechów 6:1 Sparta Skrzeszowice 2022-04-2317:00
126 Kosynierzy Łuczyce 1:1 Agricola Klimontów 2022-04-2416:00
kolejka 19:
127 Kosynierzy Łuczyce PAUZJE -
128 Agricola Klimontów 0:3 Zawisza Sulechów 2022-05-0111:00
129 Sparta Skrzeszowice 3:2 Trątnowianka Trątnowice 2022-05-0115:00
130 Olimpia Czaple Wielkie 0:3 Victoria Smroków 2022-04-3016:00
131 Niedźwiedź II 6:0 Cobra Wężerów 2022-05-0115:00
132 Milenium Radziemice 3:3 Polonia Wilczkowice 2022-04-3011:00
133 Polanowice 2:4 Strażak Goszcza 2022-04-3015:00
kolejka 20:
134 PAUZJE Polanowice -
135 Strażak Goszcza 7:1 Milenium Radziemice 2022-05-0715:00
136 Polonia Wilczkowice 1:1 Niedźwiedź II 2022-05-0817:00
137 Cobra Wężerów 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-05-0813:00
138 Victoria Smroków 3:1 Sparta Skrzeszowice 2022-05-0717:00
139 Trątnowianka Trątnowice 3:5 Agricola Klimontów 2022-05-0816:00
140 Zawisza Sulechów 5:0 Kosynierzy Łuczyce 2022-05-0717:00
kolejka 21:
141 Zawisza Sulechów PAUZJE -
142 Kosynierzy Łuczyce 3:0 Trątnowianka Trątnowice 2022-05-1417:00
143 Agricola Klimontów 2:3 Victoria Smroków 2022-05-1511:00
144 Sparta Skrzeszowice 6:3 Cobra Wężerów 2022-05-1515:00
145 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Polonia Wilczkowice 2022-05-1517:00
146 Niedźwiedź II 2:1 Strażak Goszcza 2022-05-1417:00
147 Milenium Radziemice 2:2 Polanowice 2022-05-1417:00
kolejka 22:
148 PAUZJE Milenium Radziemice -
149 Polanowice Niedźwiedź II 2022-05-2211:00
150 Strażak Goszcza 3:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-05-2115:00
151 Polonia Wilczkowice Sparta Skrzeszowice 2022-05-2217:00
152 Cobra Wężerów Agricola Klimontów 2022-05-2213:00
153 Victoria Smroków Kosynierzy Łuczyce 2022-05-2211:00
154 Trątnowianka Trątnowice Zawisza Sulechów 2022-05-2216:00
kolejka 23:
155 Trątnowianka Trątnowice PAUZJE -
156 Zawisza Sulechów Victoria Smroków 2022-05-2817:00
157 Kosynierzy Łuczyce Cobra Wężerów 2022-05-2917:00
158 Agricola Klimontów Polonia Wilczkowice 2022-05-2911:00
159 Sparta Skrzeszowice Strażak Goszcza 2022-05-2916:00
160 Olimpia Czaple Wielkie Polanowice 2022-05-2917:00
161 Niedźwiedź II Milenium Radziemice 2022-05-2817:00
kolejka 24:
162 PAUZJE Niedźwiedź II -
163 Milenium Radziemice Olimpia Czaple Wielkie 2022-06-0417:00
164 Polanowice Sparta Skrzeszowice 2022-06-0516:00
165 Strażak Goszcza Agricola Klimontów 2022-06-04
166 Polonia Wilczkowice Kosynierzy Łuczyce 2022-06-0517:00
167 Cobra Wężerów Zawisza Sulechów 2022-06-0513:00
168 Victoria Smroków Trątnowianka Trątnowice 2022-06-0511:00
kolejka 25:
169 Victoria Smroków PAUZJE -
170 Trątnowianka Trątnowice Cobra Wężerów 2022-06-1216:00
171 Zawisza Sulechów Polonia Wilczkowice 2022-06-1117:00
172 Kosynierzy Łuczyce Strażak Goszcza 2022-06-11
173 Agricola Klimontów Polanowice 2022-06-1211:00
174 Sparta Skrzeszowice Milenium Radziemice 2022-06-1216:00
175 Olimpia Czaple Wielkie Niedźwiedź II 2022-06-1217:00
kolejka 26:
176 PAUZJE Olimpia Czaple Wielkie -
177 Niedźwiedź II Sparta Skrzeszowice 2022-06-1818:00
178 Milenium Radziemice Agricola Klimontów 2022-06-1818:00
179 Polanowice Kosynierzy Łuczyce 2022-06-1818:00
180 Strażak Goszcza Zawisza Sulechów 2022-06-1818:00
181 Polonia Wilczkowice Trątnowianka Trątnowice 2022-06-1818:00
182 Cobra Wężerów Victoria Smroków 2022-06-1818:00