Kraków: Klasa B "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Juvenia Prandocin 14 35 44:11 11 2 1 8 17 29:9 5 2 1 6 18 15:2 6 0 0
2 Polonia Wilczkowice 14 32 48:20 10 2 2 7 13 13:8 4 1 2 7 19 35:12 6 1 0
3 Polanowice 14 27 38:15 8 3 3 7 14 18:6 4 2 1 7 13 20:9 4 1 2
4 Zawisza Sulechów 15 27 47:36 9 0 6 8 12 24:18 4 0 4 7 15 23:18 5 0 2
5 Sparta Skrzeszowice 14 26 45:18 8 2 4 7 16 27:6 5 1 1 7 10 18:12 3 1 3
6 Niedźwiedź II 14 24 33:36 8 0 6 6 12 20:13 4 0 2 8 12 13:23 4 0 4
7 Novi Narama 14 21 40:36 7 0 7 7 12 22:17 4 0 3 7 9 18:19 3 0 4
8 Agricola Klimontów 14 20 37:38 6 2 6 7 11 24:19 3 2 2 7 9 13:19 3 0 4
9 Trątnowianka Trątnowice 14 19 42:41 6 1 7 7 12 20:16 4 0 3 7 7 22:25 2 1 4
10 Kosynierzy Łuczyce 14 11 35:55 3 2 9 7 9 23:26 3 0 4 7 2 12:29 0 2 5
11 Olimpia Czaple Wielkie 14 4 18:63 1 1 12 7 0 7:36 0 0 7 7 4 11:27 1 1 5
12 Milenium Radziemice 15 1 15:73 0 1 14 7 0 8:33 0 0 7 8 1 7:40 0 1 7

Walkowery:
2020-09-13 mecz Trątnowianka Trątnowice - Niedźwiedź II 3-0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-09-06 mecz Agricola Klimontów - Trątnowianka Trątnowice 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-10-10 mecz Polanowice - Niedźwiedź II 3:0 (na boisku 2:0 w chwili przerwania, czyli w 11 minucie), zdekompletowaqnie zespołu gości
2020-10-11 mecz Novi Narama - Agricola Klimontów 3:0 (na boisku 3:1), nieuprawniony zawodnik w zespole gosci
2020-11-07 mecz Trątnowianka Trątnowice - Novi Narama 3:0 (na boisku 2:0), nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Juvenia Prandocin 8:1 Kosynierzy Łuczyce 2020-08-2317:00
2 Polanowice 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-08-2217:00
3 Novi Narama 4:0 Milenium Radziemice 2020-08-2318:00
4 Polonia Wilczkowice 4:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-08-2317:00
5 Sparta Skrzeszowice 3:0 Zawisza Sulechów 2020-08-2217:00
6 Agricola Klimontów 6:0 Niedźwiedź II 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Kosynierzy Łuczyce 5:3 Niedźwiedź II 2020-08-3016:00
8 Zawisza Sulechów 1:4 Agricola Klimontów 2020-08-2917:00
9 Trątnowianka Trątnowice 4:5 Sparta Skrzeszowice 2020-08-3016:00
10 Milenium Radziemice 1:9 Polonia Wilczkowice 2020-08-3015:00
11 Olimpia Czaple Wielkie 1:5 Novi Narama 2020-08-3016:00
12 Juvenia Prandocin 4:0 Polanowice 2020-08-3017:00
kolejka 3:
13 Polanowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-0616:00
14 Novi Narama 1:3 Juvenia Prandocin 2020-09-0617:00
15 Polonia Wilczkowice 2:0 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-0617:00
16 Sparta Skrzeszowice 9:0 Milenium Radziemice 2020-09-0617:00
17 Agricola Klimontów 3:0 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-0611:00
18 Niedźwiedź II 6:2 Zawisza Sulechów 2020-09-0616:00
kolejka 4:
19 Kosynierzy Łuczyce 1:3 Zawisza Sulechów 2020-09-1216:00
20 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-09-1312:00
21 Milenium Radziemice 1:3 Agricola Klimontów 2020-09-1315:00
22 Olimpia Czaple Wielkie 2:8 Sparta Skrzeszowice 2020-09-1317:00
23 Juvenia Prandocin 4:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-1316:00
24 Polanowice 6:1 Novi Narama 2020-09-1316:00
kolejka 5:
25 Novi Narama 5:3 Kosynierzy Łuczyce 2020-09-2017:00
26 Polonia Wilczkowice 0:0 Polanowice 2020-09-2016:00
27 Sparta Skrzeszowice 0:1 Juvenia Prandocin 2020-09-2016:00
28 Agricola Klimontów 4:4 Olimpia Czaple Wielkie 2020-09-2011:00
29 Niedźwiedź II 5:0 Milenium Radziemice 2020-09-2016:00
30 Zawisza Sulechów 7:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-1916:00
kolejka 6:
31 Kosynierzy Łuczyce 3:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-09-2616:00
32 Milenium Radziemice 1:5 Zawisza Sulechów 2020-09-2712:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 2:3 Niedźwiedź II 2020-09-2616:00
34 Juvenia Prandocin 7:0 Agricola Klimontów 2020-09-2716:00
35 Polanowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-09-2715:00
36 Novi Narama 2:4 Polonia Wilczkowice 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Polonia Wilczkowice 4:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-10-0416:00
38 Sparta Skrzeszowice 1:0 Novi Narama 2020-10-0416:00
39 Agricola Klimontów 0:5 Polanowice 2020-10-0411:00
40 Niedźwiedź II 0:4 Juvenia Prandocin 2020-10-0414:00
41 Zawisza Sulechów 4:2 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-0315:00
42 Trątnowianka Trątnowice 4:1 Milenium Radziemice 2020-10-0412:00
kolejka 8:
43 Kosynierzy Łuczyce 9:1 Milenium Radziemice 2020-10-1115:00
44 Olimpia Czaple Wielkie 2:7 Trątnowianka Trątnowice 2020-10-1115:00
45 Juvenia Prandocin 1:3 Zawisza Sulechów 2020-10-1115:00
46 Polanowice 3:0 Niedźwiedź II 2020-10-1015:00
47 Novi Narama 3:0 Agricola Klimontów 2020-10-1116:00
48 Polonia Wilczkowice 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Sparta Skrzeszowice 2:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-11-1114:00
50 Agricola Klimontów 3:5 Polonia Wilczkowice 2020-10-1811:00
51 Niedźwiedź II 4:5 Novi Narama 2020-10-1814:00
52 Zawisza Sulechów 0:2 Polanowice 2020-10-1715:00
53 Trątnowianka Trątnowice 0:3 Juvenia Prandocin 2020-10-1816:00
54 Milenium Radziemice 2:3 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-1812:00
kolejka 10:
55 Kosynierzy Łuczyce 3:2 Olimpia Czaple Wielkie 2020-10-2415:00
56 Juvenia Prandocin 1:0 Milenium Radziemice 2020-10-2513:00
57 Polanowice 2:2 Trątnowianka Trątnowice 2020-11-1114:00
58 Novi Narama 3:4 Zawisza Sulechów 2020-10-2414:30
59 Polonia Wilczkowice 1:2 Niedźwiedź II 2020-10-2514:30
60 Sparta Skrzeszowice 4:3 Agricola Klimontów 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Agricola Klimontów 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2020-11-0811:00
62 Niedźwiedź II 1:0 Sparta Skrzeszowice 2020-11-0713:30
63 Zawisza Sulechów 2:3 Polonia Wilczkowice 2020-11-1414:00
64 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Novi Narama 2020-11-0714:00
65 Milenium Radziemice 0:7 Polanowice 2020-11-0812:00
66 Olimpia Czaple Wielkie 0:2 Juvenia Prandocin 2020-11-0713:00
kolejka 12:
67 Kosynierzy Łuczyce Juvenia Prandocin 2021-06-02
68 Olimpia Czaple Wielkie Polanowice 2021-06-02
69 Milenium Radziemice Novi Narama 2021-06-0218:30
70 Trątnowianka Trątnowice Polonia Wilczkowice 2021-06-0318:00
71 Zawisza Sulechów Sparta Skrzeszowice 2021-06-0218:00
72 Niedźwiedź II Agricola Klimontów 2021-06-0217:30
kolejka 13:
73 Niedźwiedź II Kosynierzy Łuczyce 2021-06-19
74 Agricola Klimontów Zawisza Sulechów 2021-06-19
75 Sparta Skrzeszowice Trątnowianka Trątnowice 2021-06-19
76 Polonia Wilczkowice Milenium Radziemice 2021-06-2017:00
77 Novi Narama Olimpia Czaple Wielkie 2021-06-19
78 Polanowice Juvenia Prandocin 2021-06-2017:00
kolejka 14:
79 Kosynierzy Łuczyce 1:3 Polanowice 2021-04-2416:00
80 Juvenia Prandocin 3:0 Novi Narama 2021-04-2513:00
81 Olimpia Czaple Wielkie 0:9 Polonia Wilczkowice 2021-04-2516:00
82 Milenium Radziemice 2:4 Sparta Skrzeszowice 2021-04-2512:00
83 Trątnowianka Trątnowice 3:1 Agricola Klimontów 2021-04-2514:00
84 Zawisza Sulechów 2:3 Niedźwiedź II 2021-04-2416:00
kolejka 15:
85 Zawisza Sulechów 3:0 Kosynierzy Łuczyce 2021-05-0116:00
86 Niedźwiedź II 4:2 Trątnowianka Trątnowice 2021-05-0114:00
87 Agricola Klimontów 3:3 Milenium Radziemice 2021-05-0211:00
88 Sparta Skrzeszowice 8:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-05-0216:00
89 Polonia Wilczkowice 1:2 Juvenia Prandocin 2021-05-0215:00
90 Novi Narama 4:3 Polanowice 2021-05-0217:00
kolejka 16:
91 Kosynierzy Łuczyce 1:7 Novi Narama 2021-05-0816:00
92 Polanowice 0:1 Polonia Wilczkowice 2021-05-0911:00
93 Juvenia Prandocin 1:1 Sparta Skrzeszowice 2021-05-0916:00
94 Olimpia Czaple Wielkie 0:2 Agricola Klimontów 2021-05-0917:00
95 Milenium Radziemice 1:2 Niedźwiedź II 2021-05-0912:00
96 Trątnowianka Trątnowice 3:6 Zawisza Sulechów 2021-05-0916:00
kolejka 17:
97 Trątnowianka Trątnowice Kosynierzy Łuczyce 2021-05-1616:00
98 Zawisza Sulechów 5:2 Milenium Radziemice 2021-05-1516:00
99 Niedźwiedź II Olimpia Czaple Wielkie 2021-05-1614:00
100 Agricola Klimontów Juvenia Prandocin 2021-05-1611:00
101 Sparta Skrzeszowice Polanowice 2021-05-1616:00
102 Polonia Wilczkowice Novi Narama 2021-05-1615:00
kolejka 18:
103 Kosynierzy Łuczyce Polonia Wilczkowice 2021-05-2216:00
104 Novi Narama Sparta Skrzeszowice 2021-05-2317:00
105 Polanowice Agricola Klimontów 2021-05-2315:00
106 Juvenia Prandocin Niedźwiedź II 2021-05-2311:00
107 Olimpia Czaple Wielkie Zawisza Sulechów 2021-05-2317:00
108 Milenium Radziemice Trątnowianka Trątnowice 2021-05-2312:00
kolejka 19:
109 Milenium Radziemice Kosynierzy Łuczyce 2021-05-3017:00
110 Trątnowianka Trątnowice Olimpia Czaple Wielkie 2021-05-3012:00
111 Zawisza Sulechów Juvenia Prandocin 2021-05-2917:00
112 Niedźwiedź II Polanowice 2021-05-3014:00
113 Agricola Klimontów Novi Narama 2021-05-3011:00
114 Sparta Skrzeszowice Polonia Wilczkowice 2021-05-3016:00
kolejka 20:
115 Kosynierzy Łuczyce Sparta Skrzeszowice 2021-06-0516:00
116 Polonia Wilczkowice Agricola Klimontów 2021-06-0617:00
117 Novi Narama Niedźwiedź II 2021-06-0618:00
118 Polanowice Zawisza Sulechów 2021-06-0615:00
119 Juvenia Prandocin Trątnowianka Trątnowice 2021-06-0617:00
120 Olimpia Czaple Wielkie Milenium Radziemice 2021-06-0615:30
kolejka 21:
121 Olimpia Czaple Wielkie Kosynierzy Łuczyce 2021-06-1315:30
122 Milenium Radziemice Juvenia Prandocin 2021-06-1312:00
123 Trątnowianka Trątnowice Polanowice 2021-06-1317:00
124 Zawisza Sulechów Novi Narama 2021-06-1217:00
125 Niedźwiedź II Polonia Wilczkowice 2021-06-1217:00
126 Agricola Klimontów Sparta Skrzeszowice 2021-06-1311:00
kolejka 22:
127 Kosynierzy Łuczyce Agricola Klimontów 2021-06-2617:00
128 Sparta Skrzeszowice Niedźwiedź II 2021-06-2617:00
129 Polonia Wilczkowice Zawisza Sulechów 2021-06-2717:00
130 Novi Narama Trątnowianka Trątnowice 2021-06-2617:00
131 Polanowice Milenium Radziemice 2021-06-2617:00
132 Juvenia Prandocin Olimpia Czaple Wielkie 2021-06-2617:00