Kraków: Klasa A "Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Pogoń Skotniki 28 71 114:38 23 2 3 14 31 59:24 10 1 3 14 40 55:14 13 1 0
2 Kabel Kraków 28 58 84:41 18 4 6 14 32 50:18 10 2 2 14 26 34:23 8 2 4
3 Gajowianka Gaj 28 50 69:67 15 5 8 14 27 35:21 8 3 3 14 23 34:46 7 2 5
4 Cedronka Wola Radziszowska 28 49 88:56 15 4 9 14 29 42:20 9 2 3 14 20 46:36 6 2 6
5 Iskra Krzęcin 28 46 62:46 14 4 10 14 28 34:26 9 1 4 14 18 28:20 5 3 6
6 Bieżanowianka Kraków 28 45 60:50 14 3 11 14 21 25:23 6 3 5 14 24 35:27 8 0 6
7 Podgórze Kraków 28 40 59:60 12 4 12 14 23 34:25 7 2 5 14 17 25:35 5 2 7
8 Tramwaj Kraków 28 39 53:55 11 6 11 14 23 33:29 7 2 5 14 16 20:26 4 4 6
9 Wanda Kraków 28 38 70:67 12 2 14 14 26 48:24 8 2 4 14 12 22:43 4 0 10
10 Krakus Swoszowice 28 36 50:50 10 6 12 14 20 24:22 6 2 6 14 16 26:28 4 4 6
11 Strzelcy Kraków 28 32 55:78 9 5 14 14 21 26:23 6 3 5 14 11 29:55 3 2 9
12 Bratniak Kraków 28 32 36:56 8 8 12 14 19 19:30 5 4 5 14 13 17:26 3 4 7
13 Rzozovia Rzozów 28 26 50:89 7 5 16 14 14 33:43 4 2 8 14 12 17:46 3 3 8
14 Fairant Kraków 28 22 34:84 6 4 18 14 11 20:50 3 2 9 14 11 14:34 3 2 9
15 Płomień Kostrze 28 13 46:93 3 4 21 14 5 23:47 1 2 11 14 8 23:46 2 2 10


Walkowery:
2020-10-04 mecz Bratniak Kraków - Fairant Kraków 3:0 (na boisku 1:3), nieuprawniony zawodnik w zespole gości, a następnie walkower anulowany decyzją ZKO MZPN (sygn. sprawy 657/2020) z dnia 2020-11-09
2020-10-11 mecz Cedronka Wola Radziszowska - Wanda Kraków 0:3 (na boisku 3:1), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-10-11 mecz Cedronka Wola Radziszowska - Wanda Kraków 3:1 (przywrócenie wyniku uzyskanego na boisku), anulowanie walkoweru 0:3 przez WG MZPN, po zapoznaniu się z dodatkowymi dokumentami, dostarczonymi przez klub Cedronka Wola Radziszowska
2021-05-05 mecz Strzelcy Kraków - Krakus Swoszowice 0:4 (na boisku 0:4), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy



kolejka 1:
1 Krakus Swoszowice Pauza -
2 Wanda Kraków 0:2 Bieżanowianka Kraków 2020-08-0811:00
3 Płomień Kostrze 2:4 Tramwaj Kraków 2020-08-0817:00
4 Strzelcy Kraków 1:4 Podgórze Kraków 2020-08-0817:00
5 Bratniak Kraków 0:2 Kabel Kraków 2020-08-0917:00
6 Fairant Kraków 1:1 Gajowianka Gaj 2020-08-0917:00
7 Pogoń Skotniki 7:4 Cedronka Wola Radziszowska 2020-08-0817:00
8 Rzozovia Rzozów 2:3 Iskra Krzęcin 2020-08-0817:00
kolejka 2:
9 Pauza Iskra Krzęcin -
10 Cedronka Wola Radziszowska 1:2 Rzozovia Rzozów 2020-08-1218:00
11 Gajowianka Gaj 1:2 Pogoń Skotniki 2020-08-1218:00
12 Kabel Kraków 3:0 Fairant Kraków 2020-08-1218:00
13 Bratniak Kraków 1:1 Podgórze Kraków 2020-11-1419:00
14 Tramwaj Kraków 4:1 Strzelcy Kraków 2020-08-1218:00
15 Bieżanowianka Kraków 3:1 Płomień Kostrze 2020-08-1218:00
16 Krakus Swoszowice 3:0 Wanda Kraków 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Wanda Kraków Pauza -
18 Płomień Kostrze 1:3 Krakus Swoszowice 2020-08-1616:30
19 Strzelcy Kraków 2:3 Bieżanowianka Kraków 2020-08-1517:30
20 Bratniak Kraków 1:2 Tramwaj Kraków 2020-09-1618:30
21 Fairant Kraków 0:2 Podgórze Kraków 2020-08-1617:00
22 Pogoń Skotniki 6:2 Kabel Kraków 2020-08-1617:00
23 Rzozovia Rzozów 3:5 Gajowianka Gaj 2020-08-1616:00
24 Iskra Krzęcin 3:1 Cedronka Wola Radziszowska 2020-08-1517:00
kolejka 4:
25 Pauza Cedronka Wola Radziszowska -
26 Gajowianka Gaj 1:1 Iskra Krzęcin 2020-08-2217:00
27 Kabel Kraków 0:1 Rzozovia Rzozów 2020-08-2318:00
28 Podgórze Kraków 1:3 Pogoń Skotniki 2020-08-2217:00
29 Tramwaj Kraków 5:2 Fairant Kraków 2020-11-1414:00
30 Bieżanowianka Kraków 2:2 Bratniak Kraków 2020-08-2217:30
31 Krakus Swoszowice 3:1 Strzelcy Kraków 2020-08-2217:00
32 Wanda Kraków 7:0 Płomień Kostrze 2020-08-2211:00
kolejka 5:
33 Płomień Kostrze Pauza -
34 Strzelcy Kraków 4:1 Wanda Kraków 2020-08-3017:00
35 Bratniak Kraków 1:1 Krakus Swoszowice 2020-08-2917:00
36 Fairant Kraków 1:6 Bieżanowianka Kraków 2020-11-1114:00
37 Pogoń Skotniki 0:1 Tramwaj Kraków 2020-08-3017:00
38 Rzozovia Rzozów 2:2 Podgórze Kraków 2020-08-2917:00
39 Iskra Krzęcin 1:3 Kabel Kraków 2020-08-2917:00
40 Cedronka Wola Radziszowska 3:4 Gajowianka Gaj 2020-08-3011:00
kolejka 6:
41 Pauza Gajowianka Gaj -
42 Kabel Kraków 4:5 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-0617:00
43 Podgórze Kraków 2:5 Iskra Krzęcin 2020-09-0511:00
44 Tramwaj Kraków 3:3 Rzozovia Rzozów 2020-09-0617:00
45 Pogoń Skotniki 7:3 Bieżanowianka Kraków 2020-09-0517:00
46 Krakus Swoszowice 2:0 Fairant Kraków 2020-09-0517:00
47 Wanda Kraków 3:0 Bratniak Kraków 2020-09-0511:00
48 Płomień Kostrze 5:2 Strzelcy Kraków 2020-09-0515:00
kolejka 7:
49 Strzelcy Kraków Pauza -
50 Bratniak Kraków 3:2 Płomień Kostrze 2020-09-1313:30
51 Fairant Kraków 2:4 Wanda Kraków 2020-09-1313:00
52 Pogoń Skotniki 2:2 Krakus Swoszowice 2020-09-1217:00
53 Rzozovia Rzozów 3:1 Bieżanowianka Kraków 2020-09-1216:30
54 Iskra Krzęcin 3:1 Tramwaj Kraków 2020-09-1216:00
55 Cedronka Wola Radziszowska 7:1 Podgórze Kraków 2020-09-1217:00
56 Gajowianka Gaj 3:1 Kabel Kraków 2020-09-1216:30
kolejka 8:
57 Pauza Kabel Kraków -
58 Podgórze Kraków 1:2 Gajowianka Gaj 2020-09-1911:00
59 Tramwaj Kraków 4:1 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-1912:00
60 Bieżanowianka Kraków 0:0 Iskra Krzęcin 2020-09-1916:30
61 Krakus Swoszowice 0:1 Rzozovia Rzozów 2020-09-1917:00
62 Wanda Kraków 0:1 Pogoń Skotniki 2020-09-1911:00
63 Płomień Kostrze 1:2 Fairant Kraków 2020-09-1915:00
64 Strzelcy Kraków 1:1 Bratniak Kraków 2020-11-1113:30
kolejka 9:
65 Bratniak Kraków Pauza -
66 Fairant Kraków 0:3 Strzelcy Kraków 2020-09-2716:00
67 Pogoń Skotniki 3:1 Płomień Kostrze 2020-09-2716:00
68 Rzozovia Rzozów 3:1 Wanda Kraków 2020-09-2616:00
69 Iskra Krzęcin 1:1 Krakus Swoszowice 2020-09-2616:00
70 Cedronka Wola Radziszowska 3:2 Bieżanowianka Kraków 2020-09-2611:00
71 Gajowianka Gaj 2:2 Tramwaj Kraków 2020-09-2616:00
72 Kabel Kraków 7:1 Podgórze Kraków 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Podgórze Kraków -
74 Tramwaj Kraków 3:2 Kabel Kraków 2020-10-0315:30
75 Bieżanowianka Kraków 8:3 Gajowianka Gaj 2020-10-0316:00
76 Krakus Swoszowice 2:2 Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-0316:30
77 Wanda Kraków 0:5 Iskra Krzęcin 2020-10-0311:00
78 Płomień Kostrze 3:3 Rzozovia Rzozów 2020-10-0315:00
79 Strzelcy Kraków 0:2 Pogoń Skotniki 2020-10-0316:30
80 Bratniak Kraków 1:3 Fairant Kraków 2020-10-0414:00
kolejka 11:
81 Fairant Kraków Pauza -
82 Pogoń Skotniki 2:3 Bratniak Kraków 2020-10-1115:00
83 Rzozovia Rzozów 9:1 Strzelcy Kraków 2020-10-1015:30
84 Iskra Krzęcin 6:3 Płomień Kostrze 2020-10-1015:30
85 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Wanda Kraków 2020-10-1115:30
86 Gajowianka Gaj 3:2 Krakus Swoszowice 2020-10-1016:00
87 Kabel Kraków 3:0 Bieżanowianka Kraków 2020-10-1116:00
88 Podgórze Kraków 2:1 Tramwaj Kraków 2020-10-1011:00
kolejka 12:
89 Pauza Tramwaj Kraków -
90 Bieżanowianka Kraków 2:1 Podgórze Kraków 2020-10-1714:00
91 Krakus Swoszowice 1:2 Kabel Kraków 2020-11-1414:00
92 Wanda Kraków 4:5 Gajowianka Gaj 2020-10-1711:00
93 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Płomień Kostrze 2020-11-1413:00
94 Strzelcy Kraków 1:1 Iskra Krzęcin 2020-10-1716:00
95 Bratniak Kraków 1:1 Rzozovia Rzozów 2020-10-1815:00
96 Fairant Kraków 1:6 Pogoń Skotniki 2020-10-1715:00
kolejka 13:
97 Pogoń Skotniki Pauza -
98 Rzozovia Rzozów 1:1 Fairant Kraków 2020-10-2415:00
99 Iskra Krzęcin 1:3 Bratniak Kraków 2020-10-2415:00
100 Cedronka Wola Radziszowska 7:1 Strzelcy Kraków 2020-10-2415:00
101 Gajowianka Gaj 4:0 Płomień Kostrze 2020-10-2415:00
102 Kabel Kraków 6:1 Wanda Kraków 2020-10-2511:00
103 Podgórze Kraków 0:4 Krakus Swoszowice 2020-10-2411:00
104 Tramwaj Kraków 1:3 Bieżanowianka Kraków 2020-10-2411:00
kolejka 14:
105 Pauza Bieżanowianka Kraków -
106 Krakus Swoszowice 2:1 Tramwaj Kraków 2020-10-3114:30
107 Wanda Kraków 2:0 Podgórze Kraków 2020-10-3114:00
108 Kabel Kraków 3:0 Płomień Kostrze 2020-10-3111:00
109 Gajowianka Gaj 4:4 Strzelcy Kraków 2020-10-3114:30
110 Bratniak Kraków 5:4 Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-3114:00
111 Fairant Kraków 0:7 Iskra Krzęcin 2020-10-3113:00
112 Pogoń Skotniki 9:1 Rzozovia Rzozów 2020-10-3114:30
kolejka 15:
113 Rzozovia Rzozów Pauza -
114 Iskra Krzęcin 2:7 Pogoń Skotniki 2020-11-0714:00
115 Cedronka Wola Radziszowska 5:0 Fairant Kraków 2020-11-0710:00
116 Gajowianka Gaj 1:0 Bratniak Kraków 2020-11-0715:30
117 Kabel Kraków 4:4 Strzelcy Kraków 2020-11-0814:00
118 Podgórze Kraków 1:1 Płomień Kostrze 2020-11-0813:00
119 Tramwaj Kraków 2:1 Wanda Kraków 2020-11-0711:00
120 Bieżanowianka Kraków 2:0 Krakus Swoszowice 2020-11-0714:00
kolejka 16:
121 Pauza Krakus Swoszowice -
122 Bieżanowianka Kraków 2:5 Wanda Kraków 2021-05-1918:00
123 Tramwaj Kraków 4:1 Płomień Kostrze 2021-05-1920:00
124 Podgórze Kraków 4:2 Strzelcy Kraków 2021-05-1917:00
125 Kabel Kraków 3:0 Bratniak Kraków 2021-05-1918:00
126 Gajowianka Gaj 5:1 Fairant Kraków 2021-05-1918:00
127 Cedronka Wola Radziszowska 0:4 Pogoń Skotniki 2021-06-1618:30
128 Iskra Krzęcin 3:1 Rzozovia Rzozów 2021-05-1918:00
kolejka 17:
129 Iskra Krzęcin Pauza -
130 Rzozovia Rzozów 1:7 Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-1917:00
131 Pogoń Skotniki 10:0 Gajowianka Gaj 2021-06-1918:00
132 Fairant Kraków 0:4 Kabel Kraków 2021-06-1917:00
133 Podgórze Kraków 1:0 Bratniak Kraków 2021-06-1917:00
134 Strzelcy Kraków 2:0 Tramwaj Kraków 2021-06-2018:00
135 Płomień Kostrze 0:5 Bieżanowianka Kraków 2021-06-1918:00
136 Wanda Kraków 6:2 Krakus Swoszowice 2021-06-1911:00
kolejka 18:
137 Pauza Wanda Kraków -
138 Krakus Swoszowice 3:2 Płomień Kostrze 2021-06-1018:00
139 Bieżanowianka Kraków 1:2 Strzelcy Kraków 2021-06-0918:30
140 Tramwaj Kraków Bratniak Kraków -
141 Podgórze Kraków 5:1 Fairant Kraków 2021-06-0917:00
142 Kabel Kraków 3:3 Pogoń Skotniki 2021-06-0918:45
143 Gajowianka Gaj 1:0 Rzozovia Rzozów 2021-06-0918:00
144 Cedronka Wola Radziszowska 2:1 Iskra Krzęcin 2021-06-1018:30
kolejka 19:
145 Cedronka Wola Radziszowska Pauza -
146 Iskra Krzęcin 1:0 Gajowianka Gaj 2021-05-0618:00
147 Rzozovia Rzozów 0:5 Kabel Kraków 2021-05-0518:00
148 Pogoń Skotniki 3:1 Podgórze Kraków 2021-05-0517:00
149 Fairant Kraków 1:1 Tramwaj Kraków 2021-05-0617:30
150 Bratniak Kraków 1:0 Bieżanowianka Kraków 2021-05-2618:30
151 Strzelcy Kraków 0:4 Krakus Swoszowice 2021-05-0518:00
152 Płomień Kostrze 1:3 Wanda Kraków 2021-05-0618:15
kolejka 20:
153 Pauza Płomień Kostrze -
154 Wanda Kraków 4:0 Strzelcy Kraków 2021-05-1317:00
155 Krakus Swoszowice 0:0 Bratniak Kraków 2021-06-1618:00
156 Bieżanowianka Kraków 0:1 Fairant Kraków 2021-05-1218:00
157 Tramwaj Kraków 1:4 Pogoń Skotniki 2021-05-2620:00
158 Podgórze Kraków 8:1 Rzozovia Rzozów 2021-05-1317:00
159 Kabel Kraków 2:0 Iskra Krzęcin 2021-05-1118:00
160 Gajowianka Gaj 0:4 Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-1318:00
kolejka 21:
161 Gajowianka Gaj Pauza -
162 Cedronka Wola Radziszowska 1:1 Kabel Kraków 2021-04-2417:00
163 Iskra Krzęcin 3:2 Podgórze Kraków 2021-04-2417:00
164 Rzozovia Rzozów 0:4 Tramwaj Kraków 2021-04-2417:00
165 Bieżanowianka Kraków 0:3 Pogoń Skotniki 2021-04-2417:30
166 Fairant Kraków 2:0 Krakus Swoszowice 2021-04-2512:00
167 Bratniak Kraków 4:1 Wanda Kraków 2021-04-2419:00
168 Strzelcy Kraków 2:2 Płomień Kostrze 2021-04-2517:00
kolejka 22:
169 Pauza Strzelcy Kraków -
170 Płomień Kostrze 2:2 Bratniak Kraków 2021-05-0117:00
171 Wanda Kraków 2:2 Fairant Kraków 2021-05-0115:00
172 Krakus Swoszowice 1:4 Pogoń Skotniki 2021-05-0111:00
173 Bieżanowianka Kraków 2:1 Rzozovia Rzozów 2021-05-0118:00
174 Tramwaj Kraków 2:1 Iskra Krzęcin 2021-05-0116:00
175 Podgórze Kraków 0:2 Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-0117:00
176 Kabel Kraków 5:2 Gajowianka Gaj 2021-05-0111:00
kolejka 23:
177 Kabel Kraków Pauza -
178 Gajowianka Gaj 5:1 Podgórze Kraków 2021-05-0818:00
179 Cedronka Wola Radziszowska 1:1 Tramwaj Kraków 2021-05-0917:00
180 Iskra Krzęcin 1:3 Bieżanowianka Kraków 2021-05-0916:00
181 Rzozovia Rzozów 2:3 Krakus Swoszowice 2021-05-0917:30
182 Pogoń Skotniki 1:2 Wanda Kraków 2021-05-0817:00
183 Fairant Kraków 2:6 Płomień Kostrze 2021-05-0913:00
184 Bratniak Kraków 0:6 Strzelcy Kraków 2021-05-0916:00
kolejka 24:
185 Pauza Bratniak Kraków -
186 Strzelcy Kraków 2:1 Fairant Kraków 2021-05-1618:00
187 Płomień Kostrze 1:3 Pogoń Skotniki 2021-05-1517:00
188 Wanda Kraków 8:0 Rzozovia Rzozów 2021-05-1511:00
189 Krakus Swoszowice 3:0 Iskra Krzęcin 2021-05-1617:00
190 Bieżanowianka Kraków 2:1 Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-1518:00
191 Tramwaj Kraków 2:3 Gajowianka Gaj 2021-05-1518:00
192 Podgórze Kraków 1:1 Kabel Kraków 2021-05-1611:00
kolejka 25:
193 Podgórze Kraków Pauza -
194 Kabel Kraków 5:0 Tramwaj Kraków 2021-05-2318:00
195 Gajowianka Gaj 1:3 Bieżanowianka Kraków 2021-05-2218:00
196 Cedronka Wola Radziszowska 4:1 Krakus Swoszowice 2021-05-2317:00
197 Iskra Krzęcin 3:1 Wanda Kraków 2021-05-2215:00
198 Rzozovia Rzozów 2:3 Płomień Kostrze 2021-05-2217:00
199 Pogoń Skotniki 5:2 Strzelcy Kraków 2021-05-2317:30
200 Fairant Kraków 6:2 Bratniak Kraków 2021-05-2313:00
kolejka 26:
201 Pauza Fairant Kraków -
202 Bratniak Kraków 0:7 Pogoń Skotniki 2021-05-3019:00
203 Strzelcy Kraków 3:1 Rzozovia Rzozów 2021-05-3018:00
204 Płomień Kostrze 1:2 Iskra Krzęcin 2021-05-2917:00
205 Wanda Kraków 3:3 Cedronka Wola Radziszowska 2021-05-2911:00
206 Krakus Swoszowice 1:3 Gajowianka Gaj 2021-05-3017:00
207 Bieżanowianka Kraków 0:2 Kabel Kraków 2021-05-2918:00
208 Tramwaj Kraków 0:2 Podgórze Kraków 2021-05-3015:00
kolejka 27:
209 Tramwaj Kraków Pauza -
210 Podgórze Kraków 3:1 Bieżanowianka Kraków 2021-06-0217:00
211 Kabel Kraków 2:1 Krakus Swoszowice 2021-06-0218:00
212 Gajowianka Gaj 4:0 Wanda Kraków 2021-06-0218:00
213 Płomień Kostrze 2:5 Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-0118:30
214 Iskra Krzęcin 5:0 Strzelcy Kraków 2021-06-0218:15
215 Rzozovia Rzozów 2:1 Bratniak Kraków 2021-06-0218:00
216 Pogoń Skotniki 1:0 Fairant Kraków 2021-06-0217:00
kolejka 28:
217 Pauza Pogoń Skotniki -
218 Fairant Kraków 4:1 Rzozovia Rzozów 2021-06-0615:00
219 Bratniak Kraków 1:0 Iskra Krzęcin 2021-06-0619:00
220 Strzelcy Kraków 3:0 Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-0618:00
221 Płomień Kostrze 3:5 Gajowianka Gaj 2021-06-0517:00
222 Wanda Kraków 5:3 Kabel Kraków 2021-06-0511:00
223 Krakus Swoszowice 2:3 Podgórze Kraków 2021-06-0617:00
224 Bieżanowianka Kraków 1:1 Tramwaj Kraków 2021-06-1518:00
kolejka 29:
225 Bieżanowianka Kraków Pauza -
226 Tramwaj Kraków 2:2 Krakus Swoszowice 2021-06-1317:00
227 Podgórze Kraków 5:1 Wanda Kraków 2021-06-1217:00
228 Płomień Kostrze 1:4 Kabel Kraków 2021-06-1218:00
229 Strzelcy Kraków 4:1 Gajowianka Gaj 2021-06-1318:00
230 Cedronka Wola Radziszowska 2:0 Bratniak Kraków 2021-06-1317:00
231 Iskra Krzęcin 1:0 Fairant Kraków 2021-06-1316:00
232 Rzozovia Rzozów 3:6 Pogoń Skotniki 2021-06-1217:00
kolejka 30:
233 Pauza Rzozovia Rzozów -
234 Pogoń Skotniki 3:2 Iskra Krzęcin 2021-06-2617:00
235 Fairant Kraków 0:7 Cedronka Wola Radziszowska 2021-06-2612:00
236 Bratniak Kraków 0:0 Gajowianka Gaj 2021-06-2611:00
237 Strzelcy Kraków 1:2 Kabel Kraków 2021-06-2717:00
238 Płomień Kostrze 0:4 Podgórze Kraków 2021-06-2618:30
239 Wanda Kraków 4:1 Tramwaj Kraków 2021-06-2611:00
240 Krakus Swoszowice 1:3 Bieżanowianka Kraków 2021-06-2617:00