Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Juvenia Prandocin 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Bibiczanka Bibice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Czarni 03 Grzegorzowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Ekler Baranówka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Galicja Raciborowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Michałowianka Michałowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Niedźwiedź 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Płomień Jerzmanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Orzeł Iwanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Płomień Kościelec 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Prądniczanka II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Strażak Goszcza 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Zawisza Sulechów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Szreniawa Koszyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Płomień Kościelec Niedźwiedź 2022-08-2816:30
2 Strażak Goszcza Prądniczanka II Kraków 2022-08-27
3 Orzeł Iwanowice Płomień Jerzmanowice 2022-08-27
4 Juvenia Prandocin Ekler Baranówka 2022-08-27
5 Galicja Raciborowice Zawisza Sulechów 2022-08-27
6 Michałowianka Michałowice Bibiczanka Bibice 2022-08-27
7 Szreniawa Koszyce Czarni 03 Grzegorzowice 2022-08-2816:00
kolejka 2:
8 Niedźwiedź Czarni 03 Grzegorzowice 2022-09-04
9 Bibiczanka Bibice Szreniawa Koszyce 2022-09-0317:00
10 Zawisza Sulechów Michałowianka Michałowice 2022-09-04
11 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2022-09-04
12 Płomień Jerzmanowice Juvenia Prandocin 2022-09-04
13 Prądniczanka II Kraków Orzeł Iwanowice 2022-09-0418:00
14 Płomień Kościelec Strażak Goszcza 2022-09-0317:00
kolejka 3:
15 Strażak Goszcza Niedźwiedź 2022-09-11
16 Orzeł Iwanowice Płomień Kościelec 2022-09-11
17 Juvenia Prandocin Prądniczanka II Kraków 2022-09-1117:00
18 Galicja Raciborowice Płomień Jerzmanowice 2022-09-11
19 Michałowianka Michałowice Ekler Baranówka 2022-09-11
20 Szreniawa Koszyce Zawisza Sulechów 2022-09-1116:00
21 Czarni 03 Grzegorzowice Bibiczanka Bibice 2022-09-11
kolejka 4:
22 Niedźwiedź Bibiczanka Bibice 2022-09-18
23 Zawisza Sulechów Czarni 03 Grzegorzowice 2022-09-18
24 Ekler Baranówka Szreniawa Koszyce 2022-09-18
25 Płomień Jerzmanowice Michałowianka Michałowice 2022-09-18
26 Prądniczanka II Kraków Galicja Raciborowice 2022-09-18
27 Płomień Kościelec Juvenia Prandocin 2022-09-1717:00
28 Strażak Goszcza Orzeł Iwanowice 2022-09-18
kolejka 5:
29 Orzeł Iwanowice Niedźwiedź 2022-09-25
30 Juvenia Prandocin Strażak Goszcza 2022-09-2516:00
31 Galicja Raciborowice Płomień Kościelec 2022-09-25
32 Michałowianka Michałowice Prądniczanka II Kraków 2022-09-25
33 Szreniawa Koszyce Płomień Jerzmanowice 2022-09-2516:00
34 Czarni 03 Grzegorzowice Ekler Baranówka 2022-09-25
35 Bibiczanka Bibice Zawisza Sulechów 2022-09-2516:00
kolejka 6:
36 Niedźwiedź Zawisza Sulechów 2022-10-02
37 Ekler Baranówka Bibiczanka Bibice 2022-10-02
38 Płomień Jerzmanowice Czarni 03 Grzegorzowice 2022-10-02
39 Prądniczanka II Kraków Szreniawa Koszyce 2022-10-02
40 Płomień Kościelec Michałowianka Michałowice 2022-10-0116:30
41 Strażak Goszcza Galicja Raciborowice 2022-10-02
42 Orzeł Iwanowice Juvenia Prandocin 2022-10-02
kolejka 7:
43 Juvenia Prandocin Niedźwiedź 2022-10-0915:00
44 Galicja Raciborowice Orzeł Iwanowice 2022-10-09
45 Michałowianka Michałowice Strażak Goszcza 2022-10-09
46 Szreniawa Koszyce Płomień Kościelec 2022-10-09
47 Czarni 03 Grzegorzowice Prądniczanka II Kraków 2022-10-09
48 Bibiczanka Bibice Płomień Jerzmanowice 2022-10-0915:00
49 Zawisza Sulechów Ekler Baranówka 2022-10-09
kolejka 8:
50 Niedźwiedź Ekler Baranówka 2022-10-16
51 Płomień Jerzmanowice Zawisza Sulechów 2022-10-16
52 Prądniczanka II Kraków Bibiczanka Bibice 2022-10-16
53 Płomień Kościelec Czarni 03 Grzegorzowice 2022-10-1516:00
54 Strażak Goszcza Szreniawa Koszyce 2022-10-16
55 Orzeł Iwanowice Michałowianka Michałowice 2022-10-16
56 Juvenia Prandocin Galicja Raciborowice 2022-10-16
kolejka 9:
57 Galicja Raciborowice Niedźwiedź 2022-10-23
58 Michałowianka Michałowice Juvenia Prandocin 2022-10-23
59 Szreniawa Koszyce Orzeł Iwanowice 2022-10-23
60 Czarni 03 Grzegorzowice Strażak Goszcza 2022-10-23
61 Bibiczanka Bibice Płomień Kościelec 2022-10-2315:00
62 Zawisza Sulechów Prądniczanka II Kraków 2022-10-23
63 Ekler Baranówka Płomień Jerzmanowice 2022-10-23
kolejka 10:
64 Niedźwiedź Płomień Jerzmanowice 2022-10-30
65 Prądniczanka II Kraków Ekler Baranówka 2022-10-30
66 Płomień Kościelec Zawisza Sulechów 2022-10-2915:30
67 Strażak Goszcza Bibiczanka Bibice 2022-10-30
68 Orzeł Iwanowice Czarni 03 Grzegorzowice 2022-10-30
69 Juvenia Prandocin Szreniawa Koszyce 2022-10-3014:00
70 Galicja Raciborowice Michałowianka Michałowice 2022-10-30
kolejka 11:
71 Michałowianka Michałowice Niedźwiedź 2022-11-06
72 Szreniawa Koszyce Galicja Raciborowice 2022-11-06
73 Czarni 03 Grzegorzowice Juvenia Prandocin 2022-11-06
74 Bibiczanka Bibice Orzeł Iwanowice 2022-11-0614:00
75 Zawisza Sulechów Strażak Goszcza 2022-11-06
76 Ekler Baranówka Płomień Kościelec 2022-11-06
77 Płomień Jerzmanowice Prądniczanka II Kraków 2022-11-06
kolejka 12:
78 Niedźwiedź Prądniczanka II Kraków 2022-11-13
79 Płomień Kościelec Płomień Jerzmanowice 2022-11-1214:00
80 Strażak Goszcza Ekler Baranówka 2022-11-13
81 Orzeł Iwanowice Zawisza Sulechów 2022-11-13
82 Juvenia Prandocin Bibiczanka Bibice 2022-11-1314:00
83 Galicja Raciborowice Czarni 03 Grzegorzowice 2022-11-13
84 Michałowianka Michałowice Szreniawa Koszyce 2022-11-13
kolejka 13:
85 Szreniawa Koszyce Niedźwiedź 2022-11-20
86 Czarni 03 Grzegorzowice Michałowianka Michałowice 2022-11-20
87 Bibiczanka Bibice Galicja Raciborowice 2022-11-1914:00
88 Zawisza Sulechów Juvenia Prandocin 2022-11-20
89 Ekler Baranówka Orzeł Iwanowice 2022-11-20
90 Płomień Jerzmanowice Strażak Goszcza 2022-11-20
91 Prądniczanka II Kraków Płomień Kościelec 2022-11-20