Kraków: Klasa A "KEEZA Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Partyzant Dojazdów 22 51 65:18 16 3 3 11 28 39:9 9 1 1 11 23 26:9 7 2 2
2 Orzeł Iwanowice 21 46 70:25 14 4 3 10 24 44:17 7 3 0 11 22 26:8 7 1 3
3 Skała 2004 21 45 54:26 13 6 2 10 19 26:13 5 4 1 11 26 28:13 8 2 1
4 Galicja Raciborowice 21 45 60:35 14 3 4 10 17 29:21 5 2 3 11 28 31:14 9 1 1
5 Ekler Baranówka 22 40 74:38 12 4 6 12 20 37:23 6 2 4 10 20 37:15 6 2 2
6 Bibiczanka Bibice 21 34 47:43 10 4 7 11 23 28:14 7 2 2 10 11 19:29 3 2 5
7 Czarni 03 Grzegorzowice 22 31 46:50 10 1 11 12 21 32:16 7 0 5 10 10 14:34 3 1 6
8 Błękitni II Modlnica 20 30 33:36 9 3 8 10 14 14:17 4 2 4 10 16 19:19 5 1 4
9 Juvenia Prandocin 21 29 41:36 8 5 8 11 13 14:17 4 1 6 10 16 27:19 4 4 2
10 Szreniawa Koszyce 22 22 40:48 6 4 12 10 8 16:22 2 2 6 12 14 24:26 4 2 6
11 Płomień Kościelec 22 20 40:69 6 2 14 11 9 19:36 3 0 8 11 11 21:33 3 2 6
12 Michałowianka Michałowice 22 14 39:62 4 2 16 11 10 16:28 3 1 7 11 4 23:34 1 1 9
13 Maszycanka Maszyce 21 13 24:88 4 1 16 10 6 11:45 2 0 8 11 7 13:43 2 1 8
14 Słomniczanka II Słomniki (wycofany) 26 14 21:80 4 2 20 13 8 12:39 2 2 9 13 6 9:41 2 0 11

Walkowery:
Mecz z 2021-09-12, Skała 2004 - Czarni 03 Grzegorzowice 3:0 (na boisku 2:0), nieuprawniony zawodnik w zespole gości.
Mecz z 19-09-2021 Michałowianka - Skała 2004 zweryfikowany jako 0-3 z powodu niestawienia się drużyny gospodarzy
Mecz Michałowianka - Skała 2004 zweryfikowano jako 0-3 na korzyść Skały z powodu niestawienia się do gry drużyny gospodarzy



kolejka 1:
1 Orzeł Iwanowice 1:1 Skała 2004 2021-08-2018:00
2 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
1:3 Galicja Raciborowice 2021-08-2214:00
3 Michałowianka Michałowice 0:5 Szreniawa Koszyce 2021-08-2214:30
4 Maszycanka Maszyce 2:9 Ekler Baranówka 2021-08-2118:00
5 Juvenia Prandocin 4:1 Bibiczanka Bibice 2021-08-2217:00
6 Błękitni II Modlnica 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-08-2217:00
7 Płomień Kościelec 0:6 Partyzant Dojazdów 2021-08-2117:00
kolejka 2:
8 Skała 2004 2:2 Partyzant Dojazdów 2021-08-2817:30
9 Czarni 03 Grzegorzowice 2:1 Płomień Kościelec 2021-08-2917:00
10 Bibiczanka Bibice 2:0 Błękitni II Modlnica 2021-08-2817:00
11 Ekler Baranówka 1:3 Juvenia Prandocin 2021-08-2915:00
12 Szreniawa Koszyce 2:3 Maszycanka Maszyce 2021-08-2917:30
13 Galicja Raciborowice 4:0 Michałowianka Michałowice 2021-08-2917:00
14 Orzeł Iwanowice 7:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-08-2915:00
kolejka 3:
15 Skała 2004 2:3 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-0517:00
16 Michałowianka Michałowice 0:6 Orzeł Iwanowice 2021-09-0517:00
17 Maszycanka Maszyce 1:6 Galicja Raciborowice 2021-09-0516:00
18 Juvenia Prandocin 1:1 Szreniawa Koszyce 2021-09-0517:00
19 Błękitni II Modlnica 0:3 Ekler Baranówka 2021-09-0417:00
20 Płomień Kościelec 2:3 Bibiczanka Bibice 2021-09-0517:00
21 Partyzant Dojazdów 8:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-0416:00
kolejka 4:
22 Skała 2004 3:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-1216:30
23 Bibiczanka Bibice 0:0 Partyzant Dojazdów 2021-09-1216:00
24 Ekler Baranówka 3:3 Płomień Kościelec 2021-09-1116:00
25 Szreniawa Koszyce 3:3 Błękitni II Modlnica 2021-09-1217:00
26 Galicja Raciborowice 5:5 Juvenia Prandocin 2021-09-1117:00
27 Orzeł Iwanowice 6:1 Maszycanka Maszyce 2021-09-1116:00
28 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
5:3 Michałowianka Michałowice 2021-09-1111:00
kolejka 5:
29 Michałowianka Michałowice 0:3 Skała 2004 2021-09-1917:00
30 Maszycanka Maszyce 3:1 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-09-1916:00
31 Juvenia Prandocin 0:4 Orzeł Iwanowice 2021-09-1916:00
32 Błękitni II Modlnica 3:2 Galicja Raciborowice 2021-09-1917:00
33 Płomień Kościelec 0:4 Szreniawa Koszyce 2021-09-1916:00
34 Partyzant Dojazdów 5:1 Ekler Baranówka 2021-09-1815:00
35 Czarni 03 Grzegorzowice 6:0 Bibiczanka Bibice 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Skała 2004 7:1 Bibiczanka Bibice 2021-09-2516:45
37 Ekler Baranówka 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-2516:00
38 Szreniawa Koszyce 0:3 Partyzant Dojazdów 2021-09-2516:00
39 Galicja Raciborowice 5:3 Płomień Kościelec 2021-09-2516:30
40 Orzeł Iwanowice 4:2 Błękitni II Modlnica 2021-09-2516:00
41 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:0 Juvenia Prandocin 2021-09-2515:00
42 Michałowianka Michałowice 4:0 Maszycanka Maszyce 2021-09-2616:30
kolejka 7:
43 Maszycanka Maszyce 0:4 Skała 2004 2021-10-0316:00
44 Juvenia Prandocin 3:0 Michałowianka Michałowice 2021-10-0316:00
45 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:2 Błękitni II Modlnica 2021-10-0315:00
46 Płomień Kościelec 0:4 Orzeł Iwanowice 2021-10-0215:30
47 Partyzant Dojazdów 2:3 Galicja Raciborowice 2021-10-0215:30
48 Czarni 03 Grzegorzowice 4:0 Szreniawa Koszyce 2021-11-1114:00
49 Bibiczanka Bibice 3:2 Ekler Baranówka 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 Skała 2004 2:2 Ekler Baranówka 2021-10-1016:00
51 Szreniawa Koszyce 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-10-0915:30
52 Galicja Raciborowice 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-10-0916:00
53 Orzeł Iwanowice 2:1 Partyzant Dojazdów 2021-10-0911:00
54 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2:2 Płomień Kościelec 2021-10-0914:00
55 Michałowianka Michałowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2021-10-1016:00
56 Maszycanka Maszyce 1:9 Juvenia Prandocin 2021-10-1016:00
kolejka 9:
57 Juvenia Prandocin 0:1 Skała 2004 2021-10-1715:00
58 Błękitni II Modlnica 3:1 Maszycanka Maszyce 2021-10-1716:00
59 Płomień Kościelec 4:3 Michałowianka Michałowice 2021-10-1615:30
60 Partyzant Dojazdów 2:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-1614:30
61 Czarni 03 Grzegorzowice 1:2 Orzeł Iwanowice 2021-10-1615:00
62 Bibiczanka Bibice 1:3 Galicja Raciborowice 2021-10-1715:00
63 Ekler Baranówka 5:3 Szreniawa Koszyce 2021-10-1614:30
kolejka 10:
64 Skała 2004 2:1 Szreniawa Koszyce 2021-10-2415:30
65 Galicja Raciborowice 1:1 Ekler Baranówka 2021-10-2415:00
66 Orzeł Iwanowice 3:3 Bibiczanka Bibice 2021-10-2415:00
67 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
4:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-10-2411:00
68 Michałowianka Michałowice 3:1 Partyzant Dojazdów 2021-10-2414:00
69 Maszycanka Maszyce 2:1 Płomień Kościelec 2021-10-2415:30
70 Juvenia Prandocin 0:3 Błękitni II Modlnica 2021-10-2414:00
kolejka 11:
71 Błękitni II Modlnica 1:3 Skała 2004 2021-10-3114:30
72 Płomień Kościelec 1:2 Juvenia Prandocin 2021-10-3015:00
73 Partyzant Dojazdów 6:0 Maszycanka Maszyce 2021-10-3014:00
74 Czarni 03 Grzegorzowice 3:0 Michałowianka Michałowice 2021-10-3114:00
75 Bibiczanka Bibice 5:2 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-10-3014:30
76 Ekler Baranówka 2:0 Orzeł Iwanowice 2021-10-3015:00
77 Szreniawa Koszyce 0:1 Galicja Raciborowice 2021-10-3114:30
kolejka 12:
78 Skała 2004 1:1 Galicja Raciborowice 2021-11-0714:15
79 Orzeł Iwanowice 7:2 Szreniawa Koszyce 2021-11-0614:00
80 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:10 Ekler Baranówka 2021-11-0711:30
81 Michałowianka Michałowice 1:4 Bibiczanka Bibice 2021-11-0714:00
82 Maszycanka Maszyce 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-11-0714:00
83 Juvenia Prandocin 0:3 Partyzant Dojazdów 2021-11-0713:00
84 Błękitni II Modlnica 0:2 Płomień Kościelec 2021-11-0714:00
kolejka 13:
85 Płomień Kościelec 2:5 Skała 2004 2021-11-1314:00
86 Partyzant Dojazdów 1:0 Błękitni II Modlnica 2021-11-1314:00
87 Czarni 03 Grzegorzowice 3:1 Juvenia Prandocin 2021-11-1414:00
88 Bibiczanka Bibice 1:1 Maszycanka Maszyce 2021-11-1314:00
89 Ekler Baranówka 3:3 Michałowianka Michałowice 2021-11-1313:00
90 Szreniawa Koszyce 1:3 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
2021-11-1314:00
91 Galicja Raciborowice 2:1 Orzeł Iwanowice 2021-11-1314:00
kolejka 14:
92 Skała 2004 1:1 Orzeł Iwanowice 2022-03-2716:00
93 Galicja Raciborowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
94 Szreniawa Koszyce 2:1 Michałowianka Michałowice 2022-03-2615:00
95 Ekler Baranówka 9:2 Maszycanka Maszyce 2022-03-2615:00
96 Bibiczanka Bibice 3:0 Juvenia Prandocin 2022-03-2615:30
97 Czarni 03 Grzegorzowice 4:0 Błękitni II Modlnica 2022-03-2717:00
98 Partyzant Dojazdów 5:1 Płomień Kościelec 2022-03-2615:00
kolejka 15:
99 Partyzant Dojazdów 2:2 Skała 2004 2022-04-2017:45
100 Płomień Kościelec 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-05-0317:00
101 Błękitni II Modlnica Bibiczanka Bibice 2022-05-2518:00
102 Juvenia Prandocin 0:1 Ekler Baranówka 2022-05-0418:00
103 Maszycanka Maszyce 1:3 Szreniawa Koszyce 2022-05-0318:00
104 Michałowianka Michałowice 2:3 Galicja Raciborowice 2022-05-0418:00
105 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Orzeł Iwanowice -
kolejka 16:
106 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Skała 2004 -
107 Orzeł Iwanowice 5:3 Michałowianka Michałowice 2022-04-0916:00
108 Galicja Raciborowice 6:2 Maszycanka Maszyce 2022-04-1016:30
109 Szreniawa Koszyce 1:3 Juvenia Prandocin 2022-04-1015:00
110 Ekler Baranówka 2:3 Błękitni II Modlnica 2022-04-0917:00
111 Bibiczanka Bibice 4:5 Płomień Kościelec 2022-04-0916:00
112 Czarni 03 Grzegorzowice 2:3 Partyzant Dojazdów 2022-04-0916:00
kolejka 17:
113 Czarni 03 Grzegorzowice 1:3 Skała 2004 2022-04-1616:00
114 Partyzant Dojazdów 3:2 Bibiczanka Bibice 2022-04-1615:00
115 Płomień Kościelec 1:5 Ekler Baranówka 2022-04-1611:00
116 Błękitni II Modlnica 1:1 Szreniawa Koszyce 2022-04-1617:30
117 Juvenia Prandocin 0:3 Galicja Raciborowice 2022-04-1616:00
118 Maszycanka Maszyce 0:2 Orzeł Iwanowice 2022-04-1611:00
119 Michałowianka Michałowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
kolejka 18:
120 Skała 2004 3:2 Michałowianka Michałowice 2022-04-2315:00
121 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Maszycanka Maszyce -
122 Orzeł Iwanowice 2:2 Juvenia Prandocin 2022-04-2312:30
123 Galicja Raciborowice 2:3 Błękitni II Modlnica 2022-04-2316:00
124 Szreniawa Koszyce 3:0 Płomień Kościelec 2022-04-2416:00
125 Ekler Baranówka 0:1 Partyzant Dojazdów 2022-04-2317:00
126 Bibiczanka Bibice 3:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-04-2316:00
kolejka 19:
127 Bibiczanka Bibice 4:0 Skała 2004 2022-04-3011:00
128 Czarni 03 Grzegorzowice 1:3 Ekler Baranówka 2022-04-3017:00
129 Partyzant Dojazdów 3:0 Szreniawa Koszyce 2022-04-3016:30
130 Płomień Kościelec 1:3 Galicja Raciborowice 2022-05-0117:00
131 Błękitni II Modlnica 0:3 Orzeł Iwanowice 2022-05-0111:00
132 Juvenia Prandocin 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
133 Maszycanka Maszyce 0:7 Michałowianka Michałowice 2022-04-3017:00
kolejka 20:
134 Skała 2004 3:0 Maszycanka Maszyce 2022-05-0817:00
135 Michałowianka Michałowice 2:2 Juvenia Prandocin 2022-05-0717:00
136 Błękitni II Modlnica 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
137 Orzeł Iwanowice 7:2 Płomień Kościelec 2022-05-0712:30
138 Galicja Raciborowice 0:3 Partyzant Dojazdów 2022-05-0718:00
139 Szreniawa Koszyce 3:4 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-05-0817:00
140 Ekler Baranówka 2:1 Bibiczanka Bibice 2022-05-0716:30
kolejka 21:
141 Ekler Baranówka 2:3 Skała 2004 2022-05-1416:30
142 Bibiczanka Bibice 2:1 Szreniawa Koszyce 2022-05-1517:00
143 Czarni 03 Grzegorzowice 2:3 Galicja Raciborowice 2022-05-1417:00
144 Partyzant Dojazdów 2:0 Orzeł Iwanowice 2022-05-1415:00
145 Płomień Kościelec 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
146 Błękitni II Modlnica 2:1 Michałowianka Michałowice 2022-05-1517:30
147 Juvenia Prandocin 3:0 Maszycanka Maszyce 2022-05-1517:00
kolejka 22:
148 Skała 2004 Juvenia Prandocin 2022-05-2217:00
149 Maszycanka Maszyce Błękitni II Modlnica 2022-05-2118:00
150 Michałowianka Michałowice 0:1 Płomień Kościelec 2022-05-2117:00
151 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Partyzant Dojazdów -
152 Orzeł Iwanowice Czarni 03 Grzegorzowice 2022-05-2117:00
153 Galicja Raciborowice Bibiczanka Bibice 2022-05-2217:00
154 Szreniawa Koszyce Ekler Baranówka 2022-05-2217:30
kolejka 23:
155 Szreniawa Koszyce Skała 2004 2022-05-2917:30
156 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2022-05-2818:00
157 Bibiczanka Bibice Orzeł Iwanowice 2022-05-2817:00
158 Czarni 03 Grzegorzowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
159 Partyzant Dojazdów Michałowianka Michałowice 2022-05-2815:00
160 Płomień Kościelec Maszycanka Maszyce 2022-05-2917:00
161 Błękitni II Modlnica Juvenia Prandocin 2022-05-2918:15
kolejka 24:
162 Skała 2004 Błękitni II Modlnica 2022-06-0416:00
163 Juvenia Prandocin Płomień Kościelec 2022-06-0517:00
164 Maszycanka Maszyce Partyzant Dojazdów 2022-06-0418:00
165 Michałowianka Michałowice Czarni 03 Grzegorzowice 2022-06-0412:00
166 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Bibiczanka Bibice -
167 Orzeł Iwanowice Ekler Baranówka 2022-06-0417:00
168 Galicja Raciborowice Szreniawa Koszyce 2022-06-04
kolejka 25:
169 Galicja Raciborowice Skała 2004 2022-06-11
170 Szreniawa Koszyce Orzeł Iwanowice 2022-06-1218:00
171 Ekler Baranówka 3:0 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
-
172 Bibiczanka Bibice Michałowianka Michałowice 2022-06-1117:00
173 Czarni 03 Grzegorzowice Maszycanka Maszyce 2022-06-1117:00
174 Partyzant Dojazdów Juvenia Prandocin 2022-06-1115:00
175 Płomień Kościelec Błękitni II Modlnica 2022-06-1217:00
kolejka 26:
176 Skała 2004 Płomień Kościelec 2022-06-1918:00
177 Błękitni II Modlnica Partyzant Dojazdów 2022-06-1918:00
178 Juvenia Prandocin Czarni 03 Grzegorzowice 2022-06-1918:00
179 Maszycanka Maszyce Bibiczanka Bibice 2022-06-1918:00
180 Michałowianka Michałowice Ekler Baranówka 2022-06-1918:00
181 Słomniczanka II Słomniki (wycofany)
- drużyna wycofana, walkower
0:3 Szreniawa Koszyce -
182 Orzeł Iwanowice Galicja Raciborowice 2022-06-1918:00