Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jastrzębiec Książ Wielki 28 63 114:36 20 3 5 14 29 62:17 9 2 3 14 34 52:19 11 1 2
2 Szreniawa Koszyce 28 58 76:33 17 7 4 14 30 38:14 9 3 2 14 28 38:19 8 4 2
3 Partyzant Dojazdów 28 55 81:42 17 4 7 14 28 44:20 9 1 4 14 27 37:22 8 3 3
4 Ekler Baranówka 28 51 82:45 16 3 9 14 25 45:26 8 1 5 14 26 37:19 8 2 4
5 Bibiczanka Bibice 28 51 68:38 15 6 7 14 29 35:22 9 2 3 14 22 33:16 6 4 4
6 Galicja Raciborowice 28 50 87:62 16 2 10 14 22 38:37 7 1 6 14 28 49:25 9 1 4
7 Słomniczanka II Słomniki 28 44 61:57 12 8 8 14 20 33:30 5 5 4 14 24 28:27 7 3 4
8 Błękitni II Modlnica 28 39 60:59 12 3 13 14 19 26:25 6 1 7 14 20 34:34 6 2 6
9 Płomień Kościelec 28 38 47:50 11 5 12 14 20 29:25 6 2 6 14 18 18:25 5 3 6
10 Prądniczanka II Kraków 28 36 66:65 10 6 12 14 25 37:26 7 4 3 14 11 29:39 3 2 9
11 Czarni 03 Grzegorzowice 28 34 64:89 10 4 14 14 23 43:38 7 2 5 14 11 21:51 3 2 9
12 Michałowianka Michałowice 28 34 63:72 10 4 14 14 23 33:23 7 2 5 14 11 30:49 3 2 9
13 Spartak Wielkanoc-Gołcza 28 28 54:90 8 4 16 14 20 33:43 6 2 6 14 8 21:47 2 2 10
14 Strażak Goszcza 28 14 38:134 4 2 22 14 8 18:61 2 2 10 14 6 20:73 2 0 12
15 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 28 4 15:104 1 1 26 14 4 10:45 1 1 12 14 0 5:59 0 0 14


Walkowery:
2020-09-20 mecz Prądniczanka II Kraków - Wierzbowianka Wierzbno 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-10-18 mecz Bibiczanka Bibice - Wierzbowianka Wierzbno 3:0 (na boisku 2:0 w chwili przerwania gry w 6 minucie), zdekompletowanie zespołu gości
2021-03-19 Wierzbowianka Wierzbno - wycofanie, w pozostałych zawodach walkowery 0:3 na korzyść drużyn przeciwnych



kolejka 1:
1 Ekler Baranówka Pauza -
2 Strażak Goszcza 1:1 Płomień Kościelec 2020-08-0918:00
3 Bibiczanka Bibice 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-0816:00
4 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Partyzant Dojazdów 2020-08-0911:00
5 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:8 Galicja Raciborowice 2020-08-0917:30
6 Jastrzębiec Książ Wielki 8:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-0915:00
7 Czarni 03 Grzegorzowice 6:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-08-0917:30
8 Błękitni II Modlnica 1:2 Szreniawa Koszyce 2020-08-0917:00
kolejka 2:
9 Pauza Szreniawa Koszyce -
10 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2:5 Błękitni II Modlnica 2020-08-1218:00
11 Michałowianka Michałowice 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-1218:00
12 Galicja Raciborowice 0:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-1218:00
13 Partyzant Dojazdów 2:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-1217:30
14 Prądniczanka II Kraków 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-1217:00
15 Płomień Kościelec 3:2 Bibiczanka Bibice 2020-08-1218:00
16 Ekler Baranówka 8:1 Strażak Goszcza 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Strażak Goszcza Pauza -
18 Bibiczanka Bibice 2:4 Ekler Baranówka 2020-08-1618:00
19 Słomniczanka II Słomniki 5:0 Płomień Kościelec 2020-08-1616:00
20 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-1516:00
21 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 Partyzant Dojazdów 2020-08-1615:00
22 Czarni 03 Grzegorzowice 4:7 Galicja Raciborowice 2020-08-1517:30
23 Błękitni II Modlnica 4:1 Michałowianka Michałowice 2020-08-1517:00
24 Szreniawa Koszyce 6:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-08-1617:00
kolejka 4:
25 Pauza Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
26 Michałowianka Michałowice 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-08-2317:00
27 Galicja Raciborowice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-08-2317:30
28 Partyzant Dojazdów 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-2216:00
29 Prądniczanka II Kraków 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-2318:00
30 Płomień Kościelec 5:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-2317:00
31 Ekler Baranówka 0:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-2217:00
32 Strażak Goszcza 0:7 Bibiczanka Bibice 2020-08-2317:00
kolejka 5:
33 Bibiczanka Bibice Pauza -
34 Słomniczanka II Słomniki 3:2 Strażak Goszcza 2020-08-2917:00
35 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:1 Ekler Baranówka 2020-08-2916:00
36 Jastrzębiec Książ Wielki 3:1 Płomień Kościelec 2020-08-3015:00
37 Czarni 03 Grzegorzowice 6:3 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2917:00
38 Błękitni II Modlnica 0:2 Partyzant Dojazdów 2020-08-3017:00
39 Szreniawa Koszyce 0:0 Galicja Raciborowice 2020-08-3017:00
40 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-3017:00
kolejka 6:
41 Pauza Michałowianka Michałowice -
42 Galicja Raciborowice 2:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-09-0617:00
43 Partyzant Dojazdów 2:0 Szreniawa Koszyce 2020-09-0516:00
44 Prądniczanka II Kraków 2:4 Błękitni II Modlnica 2020-09-0615:00
45 Płomień Kościelec 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-0516:00
46 Ekler Baranówka 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0517:00
47 Strażak Goszcza 0:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-0616:00
48 Bibiczanka Bibice 4:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0616:00
kolejka 7:
49 Słomniczanka II Słomniki Pauza -
50 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:5 Bibiczanka Bibice 2020-09-1316:00
51 Jastrzębiec Książ Wielki 8:0 Strażak Goszcza 2020-09-1315:00
52 Czarni 03 Grzegorzowice 2:0 Ekler Baranówka 2020-09-1217:00
53 Błękitni II Modlnica 1:2 Płomień Kościelec 2020-09-1316:30
54 Szreniawa Koszyce 4:3 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1315:00
55 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:6 Partyzant Dojazdów 2020-09-1317:00
56 Michałowianka Michałowice 3:2 Galicja Raciborowice 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Pauza Galicja Raciborowice -
58 Partyzant Dojazdów 3:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-1915:00
59 Prądniczanka II Kraków 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-09-2012:30
60 Płomień Kościelec 0:3 Szreniawa Koszyce 2020-09-2016:00
61 Ekler Baranówka 4:0 Błękitni II Modlnica 2020-09-1917:00
62 Strażak Goszcza 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-2016:00
63 Bibiczanka Bibice 2:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2016:00
64 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-1916:30
kolejka 9:
65 Spartak Wielkanoc-Gołcza Pauza -
66 Jastrzębiec Książ Wielki 2:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2715:00
67 Czarni 03 Grzegorzowice 1:1 Bibiczanka Bibice 2020-09-2616:30
68 Błękitni II Modlnica 1:2 Strażak Goszcza 2020-09-2716:00
69 Szreniawa Koszyce 1:1 Ekler Baranówka 2020-09-2715:00
70 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:1 Płomień Kościelec 2020-09-2613:00
71 Michałowianka Michałowice 1:0 Prądniczanka II Kraków 2020-09-2615:00
72 Galicja Raciborowice 5:4 Partyzant Dojazdów 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Partyzant Dojazdów -
74 Prądniczanka II Kraków 1:7 Galicja Raciborowice 2020-10-0411:30
75 Płomień Kościelec 4:0 Michałowianka Michałowice 2020-10-0415:00
76 Ekler Baranówka 7:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-10-0316:30
77 Strażak Goszcza 0:5 Szreniawa Koszyce 2020-10-0311:00
78 Bibiczanka Bibice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-10-0316:00
79 Słomniczanka II Słomniki 6:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-0415:00
80 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:8 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0415:00
kolejka 11:
81 Jastrzębiec Książ Wielki Pauza -
82 Czarni 03 Grzegorzowice 3:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-1115:00
83 Błękitni II Modlnica 2:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-1116:00
84 Szreniawa Koszyce 0:1 Bibiczanka Bibice 2020-10-1115:00
85 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2:5 Strażak Goszcza 2020-10-1115:00
86 Michałowianka Michałowice 1:2 Ekler Baranówka 2020-10-1015:00
87 Galicja Raciborowice 0:2 Płomień Kościelec 2020-10-1016:00
88 Partyzant Dojazdów 3:2 Prądniczanka II Kraków 2020-11-1114:00
kolejka 12:
89 Pauza Prądniczanka II Kraków -
90 Płomień Kościelec 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-1815:00
91 Ekler Baranówka 3:1 Galicja Raciborowice 2020-11-1111:00
92 Strażak Goszcza 3:4 Michałowianka Michałowice 2020-10-1815:00
93 Bibiczanka Bibice 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-10-1815:00
94 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Szreniawa Koszyce 2020-11-1414:00
95 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:6 Błękitni II Modlnica 2020-10-1715:00
96 Jastrzębiec Książ Wielki 12:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-1815:00
kolejka 13:
97 Czarni 03 Grzegorzowice Pauza -
98 Błękitni II Modlnica 5:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-2514:30
99 Szreniawa Koszyce 2:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-2515:00
100 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 4:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-2415:00
101 Michałowianka Michałowice 1:0 Bibiczanka Bibice 2020-10-2415:00
102 Galicja Raciborowice 7:2 Strażak Goszcza 2020-10-2514:30
103 Partyzant Dojazdów 2:4 Ekler Baranówka 2020-10-2414:00
104 Prądniczanka II Kraków 1:1 Płomień Kościelec 2020-10-2511:00
kolejka 14:
105 Pauza Płomień Kościelec -
106 Ekler Baranówka 8:2 Prądniczanka II Kraków 2020-10-3114:00
107 Strażak Goszcza 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-3111:00
108 Bibiczanka Bibice 2:1 Galicja Raciborowice 2020-10-3112:00
109 Słomniczanka II Słomniki 3:7 Michałowianka Michałowice 2020-10-3114:00
110 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-10-3114:30
111 Jastrzębiec Książ Wielki 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-10-3114:00
112 Czarni 03 Grzegorzowice 5:8 Błękitni II Modlnica 2020-10-3114:00
kolejka 15:
113 Błękitni II Modlnica Pauza -
114 Szreniawa Koszyce 3:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-11-0713:30
115 Jastrzębiec Książ Wielki 9:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-11-1513:30
116 Michałowianka Michałowice 7:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-11-0714:00
117 Galicja Raciborowice 2:4 Słomniczanka II Słomniki 2020-11-0714:00
118 Partyzant Dojazdów 3:3 Bibiczanka Bibice 2020-11-1413:00
119 Prądniczanka II Kraków 4:1 Strażak Goszcza 2020-11-0818:00
120 Płomień Kościelec 0:3 Ekler Baranówka 2020-11-0714:00
kolejka 16:
121 Pauza Ekler Baranówka -
122 Płomień Kościelec 2:0 Strażak Goszcza 2021-05-0517:00
123 Prądniczanka II Kraków 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-05-0519:30
124 Partyzant Dojazdów 0:1 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-0517:00
125 Galicja Raciborowice 7:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-0518:00
126 Michałowianka Michałowice 0:5 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-0518:00
127 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Czarni 03 Grzegorzowice -
128 Szreniawa Koszyce 1:3 Błękitni II Modlnica 2021-05-0517:00
kolejka 17:
129 Szreniawa Koszyce Pauza -
130 Błękitni II Modlnica 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
131 Czarni 03 Grzegorzowice 1:0 Michałowianka Michałowice 2021-06-1917:00
132 Jastrzębiec Książ Wielki 1:2 Galicja Raciborowice 2021-06-1917:00
133 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:3 Partyzant Dojazdów 2021-06-1917:00
134 Słomniczanka II Słomniki 2:2 Prądniczanka II Kraków 2021-06-1917:00
135 Bibiczanka Bibice 3:1 Płomień Kościelec 2021-06-2017:00
136 Strażak Goszcza 0:7 Ekler Baranówka 2021-06-1917:00
kolejka 18:
137 Pauza Strażak Goszcza -
138 Ekler Baranówka 1:3 Bibiczanka Bibice 2021-06-0918:00
139 Płomień Kościelec 2:0 Słomniczanka II Słomniki 2021-06-0918:00
140 Prądniczanka II Kraków 6:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-06-0917:00
141 Partyzant Dojazdów 3:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-0917:00
142 Galicja Raciborowice 3:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-06-0918:00
143 Michałowianka Michałowice 3:2 Błękitni II Modlnica 2021-06-0918:00
144 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Szreniawa Koszyce -
kolejka 19:
145 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) Pauza -
146 Szreniawa Koszyce 5:0 Michałowianka Michałowice 2021-05-1918:00
147 Błękitni II Modlnica 0:1 Galicja Raciborowice 2021-05-2018:30
148 Czarni 03 Grzegorzowice 0:3 Partyzant Dojazdów 2021-05-2017:00
149 Jastrzębiec Książ Wielki 6:0 Prądniczanka II Kraków 2021-05-1818:00
150 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Płomień Kościelec 2021-05-2017:00
151 Słomniczanka II Słomniki 0:4 Ekler Baranówka 2021-05-2018:00
152 Bibiczanka Bibice 3:0 Strażak Goszcza 2021-05-2018:00
kolejka 20:
153 Pauza Bibiczanka Bibice -
154 Strażak Goszcza 2:4 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-1318:00
155 Ekler Baranówka 3:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-1218:00
156 Płomień Kościelec 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-1318:00
157 Prądniczanka II Kraków 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-1219:30
158 Partyzant Dojazdów 3:0 Błękitni II Modlnica 2021-05-1217:00
159 Galicja Raciborowice 2:4 Szreniawa Koszyce 2021-05-1218:00
160 Michałowianka Michałowice 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
kolejka 21:
161 Michałowianka Michałowice Pauza -
162 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Galicja Raciborowice -
163 Szreniawa Koszyce 4:1 Partyzant Dojazdów 2021-04-2517:00
164 Błękitni II Modlnica 1:0 Prądniczanka II Kraków 2021-04-2517:00
165 Czarni 03 Grzegorzowice 4:1 Płomień Kościelec 2021-04-2517:00
166 Jastrzębiec Książ Wielki 1:1 Ekler Baranówka 2021-04-2417:00
167 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:2 Strażak Goszcza 2021-04-2516:00
168 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-04-2417:00
kolejka 22:
169 Pauza Słomniczanka II Słomniki -
170 Bibiczanka Bibice 4:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-0111:00
171 Strażak Goszcza 1:7 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-0117:00
172 Ekler Baranówka 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-0117:00
173 Płomień Kościelec 0:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-0117:00
174 Prądniczanka II Kraków 2:2 Szreniawa Koszyce 2021-05-0219:00
175 Partyzant Dojazdów 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
176 Galicja Raciborowice 4:3 Michałowianka Michałowice 2021-05-0117:00
kolejka 23:
177 Galicja Raciborowice Pauza -
178 Michałowianka Michałowice 0:1 Partyzant Dojazdów 2021-05-0817:00
179 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Prądniczanka II Kraków -
180 Szreniawa Koszyce 2:0 Płomień Kościelec 2021-05-0917:30
181 Błękitni II Modlnica 0:4 Ekler Baranówka 2021-05-0817:00
182 Czarni 03 Grzegorzowice 5:1 Strażak Goszcza 2021-05-0917:00
183 Jastrzębiec Książ Wielki 2:0 Bibiczanka Bibice 2021-05-0917:00
184 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:3 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-0916:00
kolejka 24:
185 Pauza Spartak Wielkanoc-Gołcza -
186 Słomniczanka II Słomniki 0:5 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-1617:00
187 Bibiczanka Bibice 5:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-1617:00
188 Strażak Goszcza 2:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-1517:00
189 Ekler Baranówka 2:2 Szreniawa Koszyce 2021-05-1517:00
190 Płomień Kościelec 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
191 Prądniczanka II Kraków 3:1 Michałowianka Michałowice 2021-05-1616:00
192 Partyzant Dojazdów 3:1 Galicja Raciborowice 2021-05-1516:00
kolejka 25:
193 Partyzant Dojazdów Pauza -
194 Galicja Raciborowice 1:3 Prądniczanka II Kraków 2021-05-2218:00
195 Michałowianka Michałowice 2:2 Płomień Kościelec 2021-05-2217:00
196 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Ekler Baranówka -
197 Szreniawa Koszyce 5:1 Strażak Goszcza 2021-05-2317:30
198 Błękitni II Modlnica 1:0 Bibiczanka Bibice 2021-05-2218:00
199 Czarni 03 Grzegorzowice 1:3 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-2317:00
200 Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-2217:00
kolejka 26:
201 Pauza Jastrzębiec Książ Wielki -
202 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-3016:00
203 Słomniczanka II Słomniki 5:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-2917:00
204 Bibiczanka Bibice 1:5 Szreniawa Koszyce 2021-05-3017:00
205 Strażak Goszcza 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
206 Ekler Baranówka 3:2 Michałowianka Michałowice 2021-05-3017:00
207 Płomień Kościelec 3:5 Galicja Raciborowice 2021-05-3017:00
208 Prądniczanka II Kraków 3:2 Partyzant Dojazdów 2021-05-3016:00
kolejka 27:
209 Prądniczanka II Kraków Pauza -
210 Partyzant Dojazdów 1:2 Płomień Kościelec 2021-06-0217:30
211 Galicja Raciborowice 3:2 Ekler Baranówka 2021-06-0218:00
212 Michałowianka Michałowice 10:1 Strażak Goszcza 2021-06-0218:00
213 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Bibiczanka Bibice -
214 Szreniawa Koszyce 4:0 Słomniczanka II Słomniki 2021-06-1618:30
215 Błękitni II Modlnica 4:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-06-0317:00
216 Czarni 03 Grzegorzowice 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-0217:00
kolejka 28:
217 Pauza Czarni 03 Grzegorzowice -
218 Jastrzębiec Książ Wielki 4:1 Błękitni II Modlnica 2021-06-0617:00
219 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:2 Szreniawa Koszyce 2021-06-0616:00
220 Słomniczanka II Słomniki 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
221 Bibiczanka Bibice 2:2 Michałowianka Michałowice 2021-06-0617:00
222 Strażak Goszcza 0:8 Galicja Raciborowice 2021-06-0617:00
223 Ekler Baranówka 1:4 Partyzant Dojazdów 2021-06-0617:00
224 Płomień Kościelec 1:1 Prądniczanka II Kraków 2021-06-0517:00
kolejka 29:
225 Płomień Kościelec Pauza -
226 Prądniczanka II Kraków 5:1 Ekler Baranówka 2021-06-1318:00
227 Partyzant Dojazdów 12:2 Strażak Goszcza 2021-06-1216:00
228 Galicja Raciborowice 1:6 Bibiczanka Bibice 2021-06-1218:00
229 Michałowianka Michałowice 0:2 Słomniczanka II Słomniki 2021-06-1217:00
230 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza -
231 Szreniawa Koszyce 1:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-1318:00
232 Błękitni II Modlnica 3:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-06-1318:00
kolejka 30:
233 Pauza Błękitni II Modlnica -
234 Czarni 03 Grzegorzowice 4:3 Szreniawa Koszyce 2021-06-2617:00
235 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Jastrzębiec Książ Wielki -
236 Spartak Wielkanoc-Gołcza 4:5 Michałowianka Michałowice 2021-06-2617:00
237 Słomniczanka II Słomniki 2:3 Galicja Raciborowice 2021-06-2519:00
238 Bibiczanka Bibice 1:3 Partyzant Dojazdów 2021-06-2519:00
239 Strażak Goszcza 2:10 Prądniczanka II Kraków 2021-06-2617:00
240 Ekler Baranówka 0:4 Płomień Kościelec 2021-06-2617:00