Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Partyzant Dojazdów 8 22 23:4 7 1 0 4 12 11:1 4 0 0 4 10 12:3 3 1 0
2 Jastrzębiec Książ Wielki 7 18 29:8 6 0 1 4 9 21:6 3 0 1 3 9 8:2 3 0 0
3 Szreniawa Koszyce 6 13 15:8 4 1 1 3 7 10:4 2 1 0 3 6 5:4 2 0 1
4 Czarni 03 Grzegorzowice 7 13 22:18 4 1 2 4 9 18:11 3 0 1 3 4 4:7 1 1 1
5 Bibiczanka Bibice 6 12 22:8 4 0 2 3 6 8:4 2 0 1 3 6 14:4 2 0 1
6 Słomniczanka II Słomniki 7 12 14:9 3 3 1 4 8 10:4 2 2 0 3 4 4:5 1 1 1
7 Galicja Raciborowice 7 11 20:13 3 2 2 3 4 3:3 1 1 1 4 7 17:10 2 1 1
8 Płomień Kościelec 7 10 14:16 3 1 3 3 6 10:6 2 0 1 4 4 4:10 1 1 2
9 Błękitni II Modlnica 8 10 16:16 3 1 4 4 3 6:7 1 0 3 4 7 10:9 2 1 1
10 Spartak Wielkanoc-Gołcza 8 10 12:22 3 1 4 4 6 8:14 2 0 2 4 4 4:8 1 1 2
11 Ekler Baranówka 7 9 18:13 3 0 4 4 6 13:7 2 0 2 3 3 5:6 1 0 2
12 Michałowianka Michałowice 7 5 11:23 1 2 4 3 4 5:6 1 1 1 4 1 6:17 0 1 3
13 Prądniczanka II Kraków 7 1 10:23 0 1 6 3 1 4:9 0 1 2 4 0 6:14 0 0 4
14 Wierzbowianka Wierzbno 6 1 7:27 0 1 5 3 1 4:13 0 1 2 3 0 3:14 0 0 3
15 Strażak Goszcza 6 1 4:29 0 1 5 3 1 1:10 0 1 2 3 0 3:19 0 0 3



kolejka 1:
1 Ekler Baranówka Pauza -
2 Strażak Goszcza 1:1 Płomień Kościelec 2020-08-0918:00
3 Bibiczanka Bibice 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-0816:00
4 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Partyzant Dojazdów 2020-08-0911:00
5 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:8 Galicja Raciborowice 2020-08-0917:30
6 Jastrzębiec Książ Wielki 8:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-0915:00
7 Czarni 03 Grzegorzowice 6:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-0917:30
8 Błękitni II Modlnica 1:2 Szreniawa Koszyce 2020-08-0917:00
kolejka 2:
9 Pauza Szreniawa Koszyce -
10 Wierzbowianka Wierzbno 2:5 Błękitni II Modlnica 2020-08-1218:00
11 Michałowianka Michałowice 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-1218:00
12 Galicja Raciborowice 0:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-1218:00
13 Partyzant Dojazdów 2:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-1217:30
14 Prądniczanka II Kraków 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-1217:00
15 Płomień Kościelec 3:2 Bibiczanka Bibice 2020-08-1218:00
16 Ekler Baranówka 8:1 Strażak Goszcza 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Strażak Goszcza Pauza -
18 Bibiczanka Bibice 2:4 Ekler Baranówka 2020-08-1618:00
19 Słomniczanka II Słomniki 5:0 Płomień Kościelec 2020-08-1616:00
20 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-1516:00
21 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 Partyzant Dojazdów 2020-08-1615:00
22 Czarni 03 Grzegorzowice 4:7 Galicja Raciborowice 2020-08-1517:30
23 Błękitni II Modlnica 4:1 Michałowianka Michałowice 2020-08-1517:00
24 Szreniawa Koszyce 6:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-1617:00
kolejka 4:
25 Pauza Wierzbowianka Wierzbno -
26 Michałowianka Michałowice 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-08-2317:00
27 Galicja Raciborowice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-08-2317:30
28 Partyzant Dojazdów 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-2216:00
29 Prądniczanka II Kraków 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-2318:00
30 Płomień Kościelec 5:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-2317:00
31 Ekler Baranówka 0:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-2217:00
32 Strażak Goszcza 0:7 Bibiczanka Bibice 2020-08-2317:00
kolejka 5:
33 Bibiczanka Bibice Pauza -
34 Słomniczanka II Słomniki 3:2 Strażak Goszcza 2020-08-2917:00
35 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:1 Ekler Baranówka 2020-08-2916:00
36 Jastrzębiec Książ Wielki 3:1 Płomień Kościelec 2020-08-3015:00
37 Czarni 03 Grzegorzowice 6:3 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2917:00
38 Błękitni II Modlnica 0:2 Partyzant Dojazdów 2020-08-3017:00
39 Szreniawa Koszyce 0:0 Galicja Raciborowice 2020-08-3017:00
40 Wierzbowianka Wierzbno 2:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-3017:00
kolejka 6:
41 Pauza Michałowianka Michałowice -
42 Galicja Raciborowice 2:1 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-0617:00
43 Partyzant Dojazdów 2:0 Szreniawa Koszyce 2020-09-0516:00
44 Prądniczanka II Kraków 2:4 Błękitni II Modlnica 2020-09-0615:00
45 Płomień Kościelec 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-0516:00
46 Ekler Baranówka 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0517:00
47 Strażak Goszcza 0:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-0616:00
48 Bibiczanka Bibice 4:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0616:00
kolejka 7:
49 Słomniczanka II Słomniki Pauza -
50 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:5 Bibiczanka Bibice 2020-09-1316:00
51 Jastrzębiec Książ Wielki 8:0 Strażak Goszcza 2020-09-1315:00
52 Czarni 03 Grzegorzowice 2:0 Ekler Baranówka 2020-09-1217:00
53 Błękitni II Modlnica 1:2 Płomień Kościelec 2020-09-1316:30
54 Szreniawa Koszyce 4:3 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1315:00
55 Wierzbowianka Wierzbno 0:6 Partyzant Dojazdów 2020-09-1317:00
56 Michałowianka Michałowice 3:2 Galicja Raciborowice 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Pauza Galicja Raciborowice -
58 Partyzant Dojazdów 3:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-1915:00
59 Prądniczanka II Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-2012:30
60 Płomień Kościelec Szreniawa Koszyce 2020-09-2016:00
61 Ekler Baranówka 4:0 Błękitni II Modlnica 2020-09-1917:00
62 Strażak Goszcza Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-2016:00
63 Bibiczanka Bibice Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2016:00
64 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-1916:30
kolejka 9:
65 Spartak Wielkanoc-Gołcza Pauza -
66 Jastrzębiec Książ Wielki Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2715:00
67 Czarni 03 Grzegorzowice Bibiczanka Bibice 2020-09-2616:30
68 Błękitni II Modlnica Strażak Goszcza 2020-09-2716:00
69 Szreniawa Koszyce Ekler Baranówka 2020-09-2715:00
70 Wierzbowianka Wierzbno Płomień Kościelec 2020-09-2613:00
71 Michałowianka Michałowice Prądniczanka II Kraków 2020-09-2615:00
72 Galicja Raciborowice Partyzant Dojazdów 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Partyzant Dojazdów 2020-10-0413:00
74 Prądniczanka II Kraków Galicja Raciborowice 2020-10-0411:30
75 Płomień Kościelec Michałowianka Michałowice 2020-10-0415:00
76 Ekler Baranówka Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-0316:30
77 Strażak Goszcza Szreniawa Koszyce 2020-10-0311:00
78 Bibiczanka Bibice Błękitni II Modlnica 2020-10-0316:00
79 Słomniczanka II Słomniki Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-0415:00
80 Spartak Wielkanoc-Gołcza Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0415:00
kolejka 11:
81 Jastrzębiec Książ Wielki Pauza -
82 Czarni 03 Grzegorzowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-1115:00
83 Błękitni II Modlnica Słomniczanka II Słomniki 2020-10-1116:00
84 Szreniawa Koszyce Bibiczanka Bibice 2020-10-1115:00
85 Wierzbowianka Wierzbno Strażak Goszcza 2020-10-1115:00
86 Michałowianka Michałowice Ekler Baranówka 2020-10-1015:00
87 Galicja Raciborowice Płomień Kościelec 2020-10-1116:00
88 Partyzant Dojazdów Prądniczanka II Kraków 2020-10-1015:00
kolejka 12:
89 Pauza Prądniczanka II Kraków -
90 Płomień Kościelec Partyzant Dojazdów 2020-10-1815:00
91 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2020-10-1715:00
92 Strażak Goszcza Michałowianka Michałowice 2020-10-1815:00
93 Bibiczanka Bibice Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-1815:00
94 Słomniczanka II Słomniki Szreniawa Koszyce 2020-10-1815:00
95 Spartak Wielkanoc-Gołcza Błękitni II Modlnica 2020-10-1715:00
96 Jastrzębiec Książ Wielki Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-1815:00
kolejka 13:
97 Czarni 03 Grzegorzowice Pauza -
98 Błękitni II Modlnica Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-2514:30
99 Szreniawa Koszyce Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-2515:00
100 Wierzbowianka Wierzbno Słomniczanka II Słomniki 2020-10-2415:00
101 Michałowianka Michałowice Bibiczanka Bibice 2020-10-2415:00
102 Galicja Raciborowice Strażak Goszcza 2020-10-2514:30
103 Partyzant Dojazdów Ekler Baranówka 2020-10-2414:00
104 Prądniczanka II Kraków Płomień Kościelec 2020-10-2511:00
kolejka 14:
105 Pauza Płomień Kościelec -
106 Ekler Baranówka Prądniczanka II Kraków 2020-10-3114:00
107 Strażak Goszcza Partyzant Dojazdów 2020-10-3113:00
108 Bibiczanka Bibice Galicja Raciborowice 2020-10-3112:00
109 Słomniczanka II Słomniki Michałowianka Michałowice 2020-10-3114:00
110 Spartak Wielkanoc-Gołcza Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-3114:00
111 Jastrzębiec Książ Wielki Szreniawa Koszyce 2020-10-3114:00
112 Czarni 03 Grzegorzowice Błękitni II Modlnica 2020-11-0114:00
kolejka 15:
113 Błękitni II Modlnica Pauza -
114 Szreniawa Koszyce Czarni 03 Grzegorzowice 2020-11-0814:00
115 Wierzbowianka Wierzbno Jastrzębiec Książ Wielki 2020-11-0814:00
116 Michałowianka Michałowice Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-11-0714:00
117 Galicja Raciborowice Słomniczanka II Słomniki 2020-11-0714:00
118 Partyzant Dojazdów Bibiczanka Bibice 2020-11-0714:00
119 Prądniczanka II Kraków Strażak Goszcza 2020-11-0813:00
120 Płomień Kościelec Ekler Baranówka 2020-11-0714:00