Nowy Sacz: Klasa okręgowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zyndram Łącko 1 3 4:0 1 0 0 1 3 4:0 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Podhalanin Biecz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 ULKS Korzenna 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Biegoniczanka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Hart Tęgoborze 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Helena Nowy Sącz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 LKS Biała Brunary 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 LKS Kobylanka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Łosoś Łososina Dolna 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Poprad Rytro 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Sandecja II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Skalnik Kamionka Wielka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Amator Paszyn 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Sokół Stary Sącz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
15 Gród Podegrodzie 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
16 LKS Zagórzany 1 0 0:4 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 0:4 0 0 1



kolejka 1:
1 Amator Paszyn Podhalanin Biecz 2022-08-1218:00
2 Sokół Stary Sącz LKS Kobylanka 2022-08-1318:00
3 LKS Biała Brunary Sandecja II 2022-08-1315:00
4 ULKS Korzenna Biegoniczanka 2022-08-1218:00
5 Skalnik Kamionka Wielka Łosoś Łososina Dolna 2022-08-1318:00
6 Helena Nowy Sącz Hart Tęgoborze 2022-08-1317:30
7 Gród Podegrodzie Poprad Rytro 2022-08-1317:00
8 Zyndram Łącko 4:0 LKS Zagórzany 2022-08-0618:00
kolejka 2:
9 Podhalanin Biecz Zyndram Łącko 2022-08-1516:00
10 Poprad Rytro LKS Zagórzany 2022-08-1516:00
11 Hart Tęgoborze Gród Podegrodzie 2022-08-1517:30
12 Łosoś Łososina Dolna Helena Nowy Sącz 2022-08-1518:00
13 Biegoniczanka Skalnik Kamionka Wielka 2022-08-1517:30
14 Sandecja II ULKS Korzenna 2022-08-1517:30
15 LKS Biała Brunary LKS Kobylanka 2022-08-1517:00
16 Amator Paszyn Sokół Stary Sącz 2022-08-1516:00
kolejka 3:
17 Sokół Stary Sącz Podhalanin Biecz 2022-08-2111:00
18 LKS Biała Brunary Amator Paszyn 2022-08-2114:00
19 ULKS Korzenna LKS Kobylanka 2022-08-2116:00
20 Skalnik Kamionka Wielka Sandecja II 2022-08-2117:00
21 Helena Nowy Sącz Biegoniczanka 2022-08-2017:00
22 Gród Podegrodzie Łosoś Łososina Dolna 2022-08-2016:30
23 LKS Zagórzany Hart Tęgoborze 2022-08-2017:00
24 Zyndram Łącko Poprad Rytro 2022-08-2017:00
kolejka 4:
25 Podhalanin Biecz Poprad Rytro 2022-08-2711:00
26 Hart Tęgoborze Zyndram Łącko 2022-08-2817:30
27 Łosoś Łososina Dolna LKS Zagórzany 2022-08-2817:30
28 Biegoniczanka Gród Podegrodzie 2022-08-2817:30
29 Sandecja II Helena Nowy Sącz 2022-11-1214:00
30 Skalnik Kamionka Wielka LKS Kobylanka 2022-08-2617:30
31 Amator Paszyn ULKS Korzenna 2022-08-2814:00
32 Sokół Stary Sącz LKS Biała Brunary 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 LKS Biała Brunary Podhalanin Biecz 2022-08-3117:30
34 ULKS Korzenna Sokół Stary Sącz 2022-08-3117:00
35 Skalnik Kamionka Wielka Amator Paszyn 2022-08-3117:30
36 Helena Nowy Sącz LKS Kobylanka 2022-08-3117:30
37 Gród Podegrodzie Sandecja II 2022-08-3117:30
38 LKS Zagórzany Biegoniczanka 2022-08-3117:30
39 Zyndram Łącko Łosoś Łososina Dolna 2022-08-3117:30
40 Poprad Rytro Hart Tęgoborze 2022-08-3117:30
kolejka 6:
41 Podhalanin Biecz Hart Tęgoborze 2022-09-0316:00
42 Łosoś Łososina Dolna Poprad Rytro 2022-09-0417:00
43 Biegoniczanka Zyndram Łącko 2022-09-0411:00
44 Sandecja II LKS Zagórzany 2022-09-0313:00
45 LKS Kobylanka Gród Podegrodzie 2022-09-0317:30
46 Amator Paszyn Helena Nowy Sącz 2022-09-0411:00
47 Sokół Stary Sącz Skalnik Kamionka Wielka 2022-09-0411:00
48 LKS Biała Brunary ULKS Korzenna 2022-09-0414:00
kolejka 7:
49 ULKS Korzenna Podhalanin Biecz 2022-09-1113:00
50 Skalnik Kamionka Wielka LKS Biała Brunary 2022-09-1116:00
51 Helena Nowy Sącz Sokół Stary Sącz 2022-09-1016:00
52 Gród Podegrodzie Amator Paszyn 2022-09-1017:00
53 LKS Zagórzany LKS Kobylanka 2022-09-0717:00
54 Zyndram Łącko Sandecja II 2022-09-1117:00
55 Poprad Rytro Biegoniczanka 2022-09-1116:00
56 Hart Tęgoborze Łosoś Łososina Dolna 2022-09-1117:00
kolejka 8:
57 Podhalanin Biecz Łosoś Łososina Dolna 2022-09-1716:00
58 Biegoniczanka Hart Tęgoborze 2022-09-1817:00
59 Sandecja II Poprad Rytro 2022-09-1811:00
60 LKS Kobylanka Zyndram Łącko 2022-09-1716:30
61 Amator Paszyn LKS Zagórzany 2022-09-1811:00
62 Sokół Stary Sącz Gród Podegrodzie 2022-09-1717:00
63 LKS Biała Brunary Helena Nowy Sącz 2022-09-1814:00
64 ULKS Korzenna Skalnik Kamionka Wielka 2022-09-1817:00
kolejka 9:
65 Skalnik Kamionka Wielka Podhalanin Biecz 2022-09-2516:30
66 Helena Nowy Sącz ULKS Korzenna 2022-09-2416:00
67 Gród Podegrodzie LKS Biała Brunary 2022-09-2515:30
68 LKS Zagórzany Sokół Stary Sącz 2022-09-2516:00
69 Zyndram Łącko Amator Paszyn 2022-09-2416:30
70 Poprad Rytro LKS Kobylanka 2022-09-2516:00
71 Hart Tęgoborze Sandecja II 2022-09-2511:00
72 Łosoś Łososina Dolna Biegoniczanka 2022-09-2516:30
kolejka 10:
73 Podhalanin Biecz Biegoniczanka 2022-10-0116:00
74 Sandecja II Łosoś Łososina Dolna 2022-10-0211:00
75 LKS Kobylanka Hart Tęgoborze 2022-10-0116:00
76 Amator Paszyn Poprad Rytro 2022-10-0214:00
77 Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko 2022-10-0211:00
78 LKS Biała Brunary LKS Zagórzany 2022-10-0214:00
79 ULKS Korzenna Gród Podegrodzie 2022-10-0216:00
80 Skalnik Kamionka Wielka Helena Nowy Sącz 2022-10-0216:00
kolejka 11:
81 Helena Nowy Sącz Podhalanin Biecz 2022-10-0816:00
82 Gród Podegrodzie Skalnik Kamionka Wielka 2022-10-0915:00
83 LKS Zagórzany ULKS Korzenna 2022-10-0916:00
84 Zyndram Łącko LKS Biała Brunary 2022-10-0816:00
85 Poprad Rytro Sokół Stary Sącz 2022-10-0915:00
86 Hart Tęgoborze Amator Paszyn 2022-10-0911:00
87 Łosoś Łososina Dolna LKS Kobylanka 2022-10-0916:00
88 Biegoniczanka Sandecja II 2022-10-0816:00
kolejka 12:
89 Podhalanin Biecz Sandecja II 2022-10-1515:00
90 LKS Kobylanka Biegoniczanka 2022-10-1515:30
91 Amator Paszyn Łosoś Łososina Dolna 2022-10-1615:30
92 Sokół Stary Sącz Hart Tęgoborze 2022-10-1611:00
93 LKS Biała Brunary Poprad Rytro 2022-10-1614:00
94 ULKS Korzenna Zyndram Łącko 2022-10-1611:00
95 Skalnik Kamionka Wielka LKS Zagórzany 2022-10-1615:00
96 Helena Nowy Sącz Gród Podegrodzie 2022-10-1515:30
kolejka 13:
97 Gród Podegrodzie Podhalanin Biecz 2022-10-2315:00
98 LKS Zagórzany Helena Nowy Sącz 2022-10-2315:00
99 Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka 2022-10-2215:30
100 Poprad Rytro ULKS Korzenna 2022-10-2315:00
101 Hart Tęgoborze LKS Biała Brunary 2022-10-2311:00
102 Łosoś Łososina Dolna Sokół Stary Sącz 2022-10-2315:00
103 Biegoniczanka Amator Paszyn 2022-10-2311:00
104 Sandecja II LKS Kobylanka 2022-10-2315:00
kolejka 14:
105 Podhalanin Biecz LKS Kobylanka 2022-10-2914:30
106 Amator Paszyn Sandecja II 2022-10-3014:00
107 Sokół Stary Sącz Biegoniczanka 2022-10-3011:00
108 LKS Biała Brunary Łosoś Łososina Dolna 2022-10-3014:00
109 ULKS Korzenna Hart Tęgoborze 2022-10-3011:00
110 Skalnik Kamionka Wielka Poprad Rytro 2022-10-30
111 Helena Nowy Sącz Zyndram Łącko 2022-10-2915:00
112 Gród Podegrodzie LKS Zagórzany 2022-10-2915:00
kolejka 15:
113 LKS Zagórzany Podhalanin Biecz 2022-11-0514:00
114 Zyndram Łącko Gród Podegrodzie 2022-11-0514:00
115 Poprad Rytro Helena Nowy Sącz 2022-11-0514:00
116 Hart Tęgoborze Skalnik Kamionka Wielka 2022-11-0611:00
117 Łosoś Łososina Dolna ULKS Korzenna 2022-11-0611:00
118 Biegoniczanka LKS Biała Brunary 2022-11-0611:00
119 Sandecja II Sokół Stary Sącz 2022-11-0611:00
120 LKS Kobylanka Amator Paszyn 2022-11-0514:00