Piąta liga ""MAGIC-SPORT"" Grupa zach.
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 MKS Trzebinia 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 KS Chełmek 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Błękitni Modlnica 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Clepardia Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Jutrzenka Giebułtów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Karpaty Siepraw 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Orlęta Rudawa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 PCIMIANKA PCIM 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Sokół Kocmyrzów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 TEMPO BIAŁKA 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 Wiślanka Grabie 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Zjednoczeni-Złomex Branice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
15 LKS NIWA NOWA WIEŚ 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 TEMPO BIAŁKA pauzuje w kolejce -
2 MKS Trzebinia KS Chełmek 2022-08-1311:00
3 Jutrzenka Giebułtów Orlęta Rudawa 2022-08-1317:00
4 PCIMIANKA PCIM Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-08-1417:00
5 Sokół Kocmyrzów Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-08-1317:00
6 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II Błękitni Modlnica 2022-08-1412:30
7 Clepardia Kraków LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-08-1311:00
8 Wiślanka Grabie Karpaty Siepraw 2022-08-1317:00
kolejka 2:
9 Karpaty Siepraw pauzuje w kolejce -
10 LKS NIWA NOWA WIEŚ Wiślanka Grabie 2022-08-2011:00
11 Błękitni Modlnica Clepardia Kraków 2022-08-2117:30
12 Zjednoczeni-Złomex Branice Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-08-2016:00
13 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Sokół Kocmyrzów 2022-08-2015:00
14 Orlęta Rudawa PCIMIANKA PCIM 2022-08-2017:00
15 KS Chełmek Jutrzenka Giebułtów 2022-08-2017:30
16 TEMPO BIAŁKA MKS Trzebinia 2022-08-2011:00
kolejka 3:
17 MKS Trzebinia pauzuje w kolejce -
18 Jutrzenka Giebułtów TEMPO BIAŁKA 2022-08-2417:00
19 PCIMIANKA PCIM KS Chełmek 2022-08-3118:00
20 Sokół Kocmyrzów Orlęta Rudawa 2022-08-2418:00
21 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-08-2417:30
22 Clepardia Kraków Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-08-2418:00
23 Wiślanka Grabie Błękitni Modlnica 2022-08-2417:30
24 Karpaty Siepraw LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-08-2417:30
kolejka 4:
25 LKS NIWA NOWA WIEŚ pauzuje w kolejce -
26 Błękitni Modlnica Karpaty Siepraw 2022-08-2717:30
27 Zjednoczeni-Złomex Branice Wiślanka Grabie 2022-08-2717:30
28 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Clepardia Kraków 2022-08-2717:30
29 Orlęta Rudawa Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-08-2717:00
30 KS Chełmek Sokół Kocmyrzów 2022-08-2717:30
31 TEMPO BIAŁKA PCIMIANKA PCIM 2022-08-2816:00
32 MKS Trzebinia Jutrzenka Giebułtów 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 Jutrzenka Giebułtów pauzuje w kolejce -
34 PCIMIANKA PCIM MKS Trzebinia 2022-09-0417:00
35 Sokół Kocmyrzów TEMPO BIAŁKA 2022-09-0317:00
36 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II KS Chełmek 2022-09-0412:30
37 Clepardia Kraków Orlęta Rudawa 2022-09-0311:00
38 Wiślanka Grabie Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-09-0317:00
39 Karpaty Siepraw Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-09-0316:00
40 LKS NIWA NOWA WIEŚ Błękitni Modlnica 2022-09-0311:00
kolejka 6:
41 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
42 Zjednoczeni-Złomex Branice LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-09-1017:00
43 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Karpaty Siepraw 2022-09-1016:00
44 Orlęta Rudawa Wiślanka Grabie 2022-09-1016:00
45 KS Chełmek Clepardia Kraków 2022-09-1016:00
46 TEMPO BIAŁKA Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-09-1011:00
47 MKS Trzebinia Sokół Kocmyrzów 2022-09-1117:00
48 Jutrzenka Giebułtów PCIMIANKA PCIM 2022-09-1011:00
kolejka 7:
49 PCIMIANKA PCIM pauzuje w kolejce -
50 Sokół Kocmyrzów Jutrzenka Giebułtów 2022-09-1716:00
51 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II MKS Trzebinia 2022-09-1812:30
52 Clepardia Kraków TEMPO BIAŁKA 2022-09-1711:00
53 Wiślanka Grabie KS Chełmek 2022-09-1717:00
54 Karpaty Siepraw Orlęta Rudawa 2022-09-1716:00
55 LKS NIWA NOWA WIEŚ Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-09-1716:00
56 Błękitni Modlnica Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-09-1716:30
kolejka 8:
57 Zjednoczeni-Złomex Branice pauzuje w kolejce -
58 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Błękitni Modlnica 2022-09-2416:00
59 Orlęta Rudawa LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-09-2416:00
60 KS Chełmek Karpaty Siepraw 2022-09-2416:00
61 TEMPO BIAŁKA Wiślanka Grabie 2022-09-2416:00
62 MKS Trzebinia Clepardia Kraków 2022-09-2416:00
63 Jutrzenka Giebułtów Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-09-2416:00
64 PCIMIANKA PCIM Sokół Kocmyrzów 2022-09-2516:30
kolejka 9:
65 Sokół Kocmyrzów pauzuje w kolejce -
66 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II PCIMIANKA PCIM 2022-10-0212:30
67 Clepardia Kraków Jutrzenka Giebułtów 2022-10-0111:00
68 Wiślanka Grabie MKS Trzebinia 2022-10-0111:00
69 Karpaty Siepraw TEMPO BIAŁKA 2022-10-0116:00
70 LKS NIWA NOWA WIEŚ KS Chełmek 2022-10-0116:00
71 Błękitni Modlnica Orlęta Rudawa 2022-10-0116:00
72 Zjednoczeni-Złomex Branice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-10-0116:00
kolejka 10:
73 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-10-0815:00
75 KS Chełmek Błękitni Modlnica 2022-10-0815:00
76 TEMPO BIAŁKA LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-10-0916:00
77 MKS Trzebinia Karpaty Siepraw 2022-10-0811:00
78 Jutrzenka Giebułtów Wiślanka Grabie 2022-10-0815:00
79 PCIMIANKA PCIM Clepardia Kraków 2022-10-0916:00
80 Sokół Kocmyrzów Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-10-0815:00
kolejka 11:
81 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II pauzuje w kolejce -
82 Clepardia Kraków Sokół Kocmyrzów 2022-10-1516:00
83 Wiślanka Grabie PCIMIANKA PCIM 2022-10-1616:00
84 Karpaty Siepraw Jutrzenka Giebułtów 2022-10-1515:00
85 LKS NIWA NOWA WIEŚ MKS Trzebinia 2022-10-1516:00
86 Błękitni Modlnica TEMPO BIAŁKA 2022-10-1515:30
87 Zjednoczeni-Złomex Branice KS Chełmek 2022-10-1515:00
88 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Orlęta Rudawa 2022-10-1516:00
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 KS Chełmek Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-10-2215:00
91 TEMPO BIAŁKA Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-10-2215:00
92 MKS Trzebinia Błękitni Modlnica 2022-10-2211:00
93 Jutrzenka Giebułtów LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-10-2215:00
94 PCIMIANKA PCIM Karpaty Siepraw 2022-10-2315:00
95 Sokół Kocmyrzów Wiślanka Grabie 2022-10-2215:00
96 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II Clepardia Kraków 2022-10-2312:30
kolejka 13:
97 Clepardia Kraków pauzuje w kolejce -
98 Wiślanka Grabie Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-10-3014:00
99 Karpaty Siepraw Sokół Kocmyrzów 2022-10-2914:00
100 LKS NIWA NOWA WIEŚ PCIMIANKA PCIM 2022-10-2916:00
101 Błękitni Modlnica Jutrzenka Giebułtów 2022-10-2915:00
102 Zjednoczeni-Złomex Branice MKS Trzebinia 2022-10-2915:00
103 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada TEMPO BIAŁKA 2022-10-2915:00
104 Orlęta Rudawa KS Chełmek 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 KS Chełmek pauzuje w kolejce -
106 TEMPO BIAŁKA Orlęta Rudawa 2022-11-0513:00
107 MKS Trzebinia Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-11-0511:00
108 Jutrzenka Giebułtów Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-11-0513:00
109 PCIMIANKA PCIM Błękitni Modlnica 2022-11-0613:00
110 Sokół Kocmyrzów LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-11-0513:00
111 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II Karpaty Siepraw 2022-11-0612:30
112 Clepardia Kraków Wiślanka Grabie 2022-11-0513:00
kolejka 15:
113 Wiślanka Grabie pauzuje w kolejce -
114 Karpaty Siepraw Clepardia Kraków 2022-11-1213:00
115 LKS NIWA NOWA WIEŚ Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-11-1213:00
116 Błękitni Modlnica Sokół Kocmyrzów 2022-11-1213:30
117 Zjednoczeni-Złomex Branice PCIMIANKA PCIM 2022-11-1213:00
118 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Jutrzenka Giebułtów 2022-11-1213:00
119 Orlęta Rudawa MKS Trzebinia 2022-11-1213:00
120 KS Chełmek TEMPO BIAŁKA 2022-11-1213:30