Piąta liga Grupa wsch.
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 BKS BOCHNIA 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Dunajec Zakliczyn 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 GKS Drwinia 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 GKS Gromnik 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 JARMUTA SZCZAWNICA 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Kolejarz Stróże 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Korona Niedzieliska 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 LUKS Radłovia Radłów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Metal Tarnów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Orkan Szczyrzyc 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 SOKÓŁ SŁOPNICE 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Tarnovia Tarnów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 TS TUCHOVIA Tuchów 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
14 Watra Białka Tatrzańska 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
15 Zalesianka Zalesie 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
16 Dunajec Nowy Sącz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 JARMUTA SZCZAWNICA Tarnovia Tarnów 2022-08-1415:00
2 GKS Drwinia Metal Tarnów 2022-08-1418:00
3 Zalesianka Zalesie LUKS Radłovia Radłów 2022-08-1311:00
4 Orkan Szczyrzyc BKS BOCHNIA 2022-08-1311:00
5 Kolejarz Stróże SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-08-1317:00
6 GKS Gromnik Dunajec Zakliczyn 2022-08-1317:00
7 Watra Białka Tatrzańska Korona Niedzieliska 2022-08-1317:00
8 Dunajec Nowy Sącz TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-1315:00
kolejka 2:
9 Tarnovia Tarnów TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-2017:00
10 Korona Niedzieliska Dunajec Nowy Sącz 2022-08-1918:00
11 Dunajec Zakliczyn Watra Białka Tatrzańska 2022-08-2117:00
12 SOKÓŁ SŁOPNICE GKS Gromnik 2022-08-2117:00
13 BKS BOCHNIA Kolejarz Stróże 2022-08-2017:00
14 LUKS Radłovia Radłów Orkan Szczyrzyc 2022-08-2018:00
15 Metal Tarnów Zalesianka Zalesie 2022-08-2017:00
16 JARMUTA SZCZAWNICA GKS Drwinia 2022-08-2016:00
kolejka 3:
17 GKS Drwinia Tarnovia Tarnów 2022-08-2711:00
18 Zalesianka Zalesie JARMUTA SZCZAWNICA 2022-08-2717:00
19 Orkan Szczyrzyc Metal Tarnów 2022-08-2711:00
20 LUKS Radłovia Radłów Kolejarz Stróże 2022-08-2817:00
21 GKS Gromnik BKS BOCHNIA 2022-08-2717:00
22 Watra Białka Tatrzańska SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-08-2716:00
23 Dunajec Nowy Sącz Dunajec Zakliczyn 2022-08-2715:00
24 TS TUCHOVIA Tuchów Korona Niedzieliska 2022-08-2717:00
kolejka 4:
25 Tarnovia Tarnów Korona Niedzieliska 2022-08-3117:30
26 Dunajec Zakliczyn TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-3117:00
27 SOKÓŁ SŁOPNICE Dunajec Nowy Sącz 2022-08-3117:30
28 BKS BOCHNIA Watra Białka Tatrzańska 2022-08-3117:30
29 LUKS Radłovia Radłów GKS Gromnik 2022-08-3117:30
30 Metal Tarnów Kolejarz Stróże 2022-08-3117:30
31 JARMUTA SZCZAWNICA Orkan Szczyrzyc 2022-08-3117:30
32 GKS Drwinia Zalesianka Zalesie 2022-08-3117:30
kolejka 5:
33 Zalesianka Zalesie Tarnovia Tarnów 2022-09-0316:00
34 Orkan Szczyrzyc GKS Drwinia 2022-09-0311:00
35 Kolejarz Stróże JARMUTA SZCZAWNICA 2022-09-0317:00
36 GKS Gromnik Metal Tarnów 2022-09-0317:00
37 Watra Białka Tatrzańska LUKS Radłovia Radłów 2022-09-0416:00
38 Dunajec Nowy Sącz BKS BOCHNIA 2022-09-0316:00
39 TS TUCHOVIA Tuchów SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-0317:00
40 Korona Niedzieliska Dunajec Zakliczyn 2022-09-0317:00
kolejka 6:
41 Tarnovia Tarnów Dunajec Zakliczyn 2022-09-1017:00
42 SOKÓŁ SŁOPNICE Korona Niedzieliska 2022-09-1117:00
43 BKS BOCHNIA TS TUCHOVIA Tuchów 2022-09-1017:00
44 LUKS Radłovia Radłów Dunajec Nowy Sącz 2022-09-1017:00
45 Metal Tarnów Watra Białka Tatrzańska 2022-09-1017:00
46 JARMUTA SZCZAWNICA GKS Gromnik 2022-09-1016:00
47 GKS Drwinia Kolejarz Stróże 2022-09-1011:00
48 Zalesianka Zalesie Orkan Szczyrzyc 2022-09-1016:00
kolejka 7:
49 Orkan Szczyrzyc Tarnovia Tarnów 2022-09-1711:00
50 Kolejarz Stróże Zalesianka Zalesie 2022-09-1717:00
51 GKS Gromnik GKS Drwinia 2022-09-1717:00
52 Watra Białka Tatrzańska JARMUTA SZCZAWNICA 2022-09-1815:00
53 Dunajec Nowy Sącz Metal Tarnów 2022-09-1716:00
54 TS TUCHOVIA Tuchów LUKS Radłovia Radłów 2022-09-1717:00
55 Korona Niedzieliska BKS BOCHNIA 2022-09-1717:00
56 Dunajec Zakliczyn SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-1817:00
kolejka 8:
57 Tarnovia Tarnów SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-2416:30
58 BKS BOCHNIA Dunajec Zakliczyn 2022-09-2416:30
59 LUKS Radłovia Radłów Korona Niedzieliska 2022-09-2516:00
60 Metal Tarnów TS TUCHOVIA Tuchów 2022-09-2416:30
61 JARMUTA SZCZAWNICA Dunajec Nowy Sącz 2022-09-2416:00
62 GKS Drwinia Watra Białka Tatrzańska 2022-09-2411:00
63 Zalesianka Zalesie GKS Gromnik 2022-09-2415:30
64 Orkan Szczyrzyc Kolejarz Stróże 2022-09-2416:30
kolejka 9:
65 Kolejarz Stróże Tarnovia Tarnów 2022-10-0216:30
66 GKS Gromnik Orkan Szczyrzyc 2022-10-0116:30
67 Watra Białka Tatrzańska Zalesianka Zalesie 2022-10-0215:00
68 Dunajec Nowy Sącz GKS Drwinia 2022-10-0116:00
69 TS TUCHOVIA Tuchów JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-0116:00
70 Korona Niedzieliska Metal Tarnów 2022-10-0116:00
71 Dunajec Zakliczyn LUKS Radłovia Radłów 2022-10-0216:00
72 SOKÓŁ SŁOPNICE BKS BOCHNIA 2022-10-0216:00
kolejka 10:
73 Tarnovia Tarnów BKS BOCHNIA 2022-10-0816:00
74 LUKS Radłovia Radłów SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-10-0915:00
75 Metal Tarnów Dunajec Zakliczyn 2022-10-0816:00
76 JARMUTA SZCZAWNICA Korona Niedzieliska 2022-10-0816:00
77 GKS Drwinia TS TUCHOVIA Tuchów 2022-10-0916:00
78 Zalesianka Zalesie Dunajec Nowy Sącz 2022-10-0815:30
79 Orkan Szczyrzyc Watra Białka Tatrzańska 2022-10-0816:00
80 Kolejarz Stróże GKS Gromnik 2022-10-0816:00
kolejka 11:
81 GKS Gromnik Tarnovia Tarnów 2022-10-1515:30
82 Watra Białka Tatrzańska Kolejarz Stróże 2022-10-1614:00
83 Dunajec Nowy Sącz Orkan Szczyrzyc 2022-10-1515:30
84 TS TUCHOVIA Tuchów Zalesianka Zalesie 2022-10-1515:30
85 Korona Niedzieliska GKS Drwinia 2022-10-1515:00
86 Dunajec Zakliczyn JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-1615:00
87 SOKÓŁ SŁOPNICE Metal Tarnów 2022-10-1615:30
88 BKS BOCHNIA LUKS Radłovia Radłów 2022-10-1515:30
kolejka 12:
89 Tarnovia Tarnów LUKS Radłovia Radłów 2022-10-2215:30
90 Metal Tarnów BKS BOCHNIA 2022-10-2215:30
91 JARMUTA SZCZAWNICA SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-10-2215:00
92 GKS Drwinia Dunajec Zakliczyn 2022-10-2315:30
93 Zalesianka Zalesie Korona Niedzieliska 2022-10-2215:00
94 Orkan Szczyrzyc TS TUCHOVIA Tuchów 2022-10-2215:00
95 Kolejarz Stróże Dunajec Nowy Sącz 2022-10-2315:00
96 GKS Gromnik Watra Białka Tatrzańska 2022-10-2215:30
kolejka 13:
97 Watra Białka Tatrzańska Tarnovia Tarnów 2022-10-3014:00
98 Dunajec Nowy Sącz GKS Gromnik 2022-10-2915:00
99 TS TUCHOVIA Tuchów Kolejarz Stróże 2022-10-2915:00
100 Korona Niedzieliska Orkan Szczyrzyc 2022-10-2915:00
101 Dunajec Zakliczyn Zalesianka Zalesie 2022-10-3015:00
102 SOKÓŁ SŁOPNICE GKS Drwinia 2022-10-3014:00
103 BKS BOCHNIA JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-2915:00
104 LUKS Radłovia Radłów Metal Tarnów 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 Tarnovia Tarnów Metal Tarnów 2022-11-0514:00
106 JARMUTA SZCZAWNICA LUKS Radłovia Radłów 2022-11-0514:00
107 GKS Drwinia BKS BOCHNIA 2022-11-0614:00
108 Zalesianka Zalesie SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-11-0514:00
109 Orkan Szczyrzyc Dunajec Zakliczyn 2022-11-0514:00
110 Kolejarz Stróże Korona Niedzieliska 2022-11-0614:00
111 GKS Gromnik TS TUCHOVIA Tuchów 2022-11-0514:00
112 Watra Białka Tatrzańska Dunajec Nowy Sącz 2022-11-0613:00
kolejka 15:
113 Dunajec Nowy Sącz Tarnovia Tarnów 2022-11-1214:00
114 TS TUCHOVIA Tuchów Watra Białka Tatrzańska 2022-11-1213:30
115 Korona Niedzieliska GKS Gromnik 2022-11-1213:30
116 Dunajec Zakliczyn Kolejarz Stróże 2022-11-1313:00
117 SOKÓŁ SŁOPNICE Orkan Szczyrzyc 2022-11-1313:30
118 BKS BOCHNIA Zalesianka Zalesie 2022-11-1213:30
119 LUKS Radłovia Radłów GKS Drwinia 2022-11-1213:00
120 Metal Tarnów JARMUTA SZCZAWNICA 2022-11-1213:30