IV Liga Grupa zach.
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Beskid Andrychow 7 18 18:7 6 0 1 4 12 12:4 4 0 0 3 6 6:3 2 0 1
2 Orzeł Ryczów 6 16 11:4 5 1 0 4 12 10:4 4 0 0 2 4 1:0 1 1 0
3 Sokół Kocmyrzów 7 14 15:4 4 2 1 3 7 11:2 2 1 0 4 7 4:2 2 1 1
4 Dalin Myślenice 6 13 13:9 4 1 1 3 7 3:1 2 1 0 3 6 10:8 2 0 1
5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 6 13 11:7 4 1 1 3 9 9:2 3 0 0 3 4 2:5 1 1 1
6 Wiślanie Jaśkowice 5 12 18:4 4 0 1 4 12 17:2 4 0 0 1 0 1:2 0 0 1
7 MKS Trzebinia 7 12 15:11 4 0 3 4 12 13:2 4 0 0 3 0 2:9 0 0 3
8 D&R Unia Oświęcim 7 11 9:6 3 2 2 4 5 2:2 1 2 1 3 6 7:4 2 0 1
9 KS Chełmek 7 10 12:8 3 1 3 3 6 7:3 2 0 1 4 4 5:5 1 1 2
10 LKS Jawiszowice 7 10 10:10 3 1 3 3 7 5:1 2 1 0 4 3 5:9 1 0 3
11 Pcimianka Pcim 6 7 8:9 2 1 3 3 4 5:3 1 1 1 3 3 3:6 1 0 2
12 LKS Śledziejowice 6 7 10:17 2 1 3 3 6 8:7 2 0 1 3 1 2:10 0 1 2
13 Słomniczanka Słomniki 5 7 5:7 2 1 2 3 4 4:3 1 1 1 2 3 1:4 1 0 1
14 Clepardia Kraków 7 6 14:13 1 3 3 3 4 8:4 1 1 1 4 2 6:9 0 2 2
15 LKS Rajsko 7 6 7:17 2 0 5 3 6 5:4 2 0 1 4 0 2:13 0 0 4
16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 7 5 8:19 1 2 4 3 3 4:8 1 0 2 4 2 4:11 0 2 2
17 Garbarnia II Kraków 7 4 7:15 1 1 5 3 3 4:7 1 0 2 4 1 3:8 0 1 3
18 Puszcza II Niepołomice 7 4 8:19 1 1 5 3 1 3:7 0 1 2 4 3 5:12 1 0 3
19 MKS Nowa Proszowianka 7 1 0:13 0 1 6 3 1 0:3 0 1 2 4 0 0:10 0 0 4



kolejka 1:
1 LKS Śledziejowice pauzuje w kolejce -
2 Wiślanie Jaśkowice 4:0 Puszcza II Niepołomice 2020-08-0817:00
3 Pcimianka Pcim 3:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-08-0916:30
4 Orzeł Ryczów 2:1 Garbarnia II Kraków 2020-08-0814:00
5 Dalin Myślenice 1:1 KS Chełmek 2020-08-0817:00
6 Słomniczanka Słomniki 0:0 Sokół Kocmyrzów 2020-08-0814:00
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 6:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-08-0811:00
8 Beskid Andrychow 3:1 LKS Jawiszowice 2020-08-0817:00
9 MKS Trzebinia 3:0 LKS Rajsko 2020-08-0811:00
10 D&R Unia Oświęcim 0:0 Clepardia Kraków 2020-08-0817:00
kolejka 2:
11 LKS Śledziejowice 5:4 Clepardia Kraków 2020-08-1517:00
12 LKS Rajsko 2:1 D&R Unia Oświęcim 2020-08-1511:00
13 LKS Jawiszowice 3:1 MKS Trzebinia 2020-08-1517:00
14 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 Beskid Andrychow 2020-08-1511:00
15 Sokół Kocmyrzów 5:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-08-1511:00
16 KS Chełmek 4:0 Słomniczanka Słomniki 2020-08-1516:00
17 Garbarnia II Kraków 2:4 Dalin Myślenice 2020-08-1516:00
18 MKS Nowa Proszowianka 0:0 Orzeł Ryczów 2020-08-1511:00
19 Puszcza II Niepołomice 2:3 Pcimianka Pcim 2020-08-1517:00
20 Wiślanie Jaśkowice pauzuje w kolejce -
kolejka 3:
21 Wiślanie Jaśkowice 5:0 LKS Śledziejowice 2020-08-2211:00
22 Pcimianka Pcim pauzuje w kolejce -
23 Orzeł Ryczów 3:2 Puszcza II Niepołomice 2020-08-2211:00
24 Dalin Myślenice 1:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-08-2211:00
25 Słomniczanka Słomniki 3:0 Garbarnia II Kraków 2020-08-2316:00
26 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:1 KS Chełmek 2020-08-2317:30
27 Beskid Andrychow 2:1 Sokół Kocmyrzów 2020-08-2217:00
28 MKS Trzebinia 4:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-08-2211:00
29 D&R Unia Oświęcim 2:1 LKS Jawiszowice 2020-08-2211:00
30 Clepardia Kraków 6:0 LKS Rajsko 2020-08-2211:00
kolejka 4:
31 LKS Śledziejowice 2:1 LKS Rajsko 2020-08-2917:00
32 LKS Jawiszowice 2:0 Clepardia Kraków 2020-08-3017:00
33 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:4 D&R Unia Oświęcim 2020-08-3016:00
34 Sokół Kocmyrzów 4:0 MKS Trzebinia 2020-08-3017:00
35 KS Chełmek 2:1 Beskid Andrychow 2020-08-2916:30
36 Garbarnia II Kraków 0:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-08-2911:00
37 MKS Nowa Proszowianka 0:1 Słomniczanka Słomniki 2020-08-2911:00
38 Puszcza II Niepołomice 1:4 Dalin Myślenice 2020-08-3017:00
39 Orzeł Ryczów pauzuje w kolejce -
40 Wiślanie Jaśkowice 3:0 Pcimianka Pcim 2020-08-2915:00
kolejka 5:
41 Pcimianka Pcim 2:2 LKS Śledziejowice 2020-09-0616:30
42 Orzeł Ryczów 2:1 Wiślanie Jaśkowice 2020-09-0517:00
43 Dalin Myślenice pauzuje w kolejce -
44 Słomniczanka Słomniki 1:3 Puszcza II Niepołomice 2020-09-0511:00
45 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-09-0617:00
46 Beskid Andrychow 3:2 Garbarnia II Kraków 2020-09-0516:30
47 MKS Trzebinia 1:0 KS Chełmek 2020-09-0511:00
48 D&R Unia Oświęcim 0:1 Sokół Kocmyrzów 2020-09-0517:00
49 Clepardia Kraków 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-09-0511:00
50 LKS Rajsko 3:1 LKS Jawiszowice 2020-09-0511:00
kolejka 6:
51 LKS Śledziejowice 1:2 LKS Jawiszowice 2020-09-1216:00
52 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 LKS Rajsko 2020-09-1211:00
53 Sokół Kocmyrzów 2:2 Clepardia Kraków 2020-09-1216:00
54 KS Chełmek 1:2 D&R Unia Oświęcim 2020-09-1217:00
55 Garbarnia II Kraków 2:1 MKS Trzebinia 2020-09-1311:00
56 MKS Nowa Proszowianka 0:2 Beskid Andrychow 2020-09-1311:00
57 Puszcza II Niepołomice 0:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-1317:00
58 Słomniczanka Słomniki pauzuje w kolejce -
59 Wiślanie Jaśkowice 5:2 Dalin Myślenice 2020-09-1211:00
60 Pcimianka Pcim 0:1 Orzeł Ryczów 2020-09-1316:30
kolejka 7:
61 Orzeł Ryczów 3:0 LKS Śledziejowice 2020-09-1916:00
62 Dalin Myślenice 1:0 Pcimianka Pcim 2020-09-1911:00
63 Słomniczanka Słomniki Wiślanie Jaśkowice 2020-11-1413:00
64 Orzeł Piaski Wielkie Kraków pauzuje w kolejce -
65 Beskid Andrychow 4:0 Puszcza II Niepołomice 2020-09-1916:00
66 MKS Trzebinia 5:0 MKS Nowa Proszowianka 2020-09-1911:00
67 D&R Unia Oświęcim 0:0 Garbarnia II Kraków 2020-09-1916:00
68 Clepardia Kraków 1:3 KS Chełmek 2020-09-1911:00
69 LKS Rajsko 0:2 Sokół Kocmyrzów 2020-09-1911:00
70 LKS Jawiszowice 0:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-09-2016:30
kolejka 8:
71 LKS Śledziejowice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-09-2716:00
72 Sokół Kocmyrzów LKS Jawiszowice 2020-09-2615:00
73 KS Chełmek LKS Rajsko 2020-09-2616:00
74 Garbarnia II Kraków Clepardia Kraków 2020-09-2716:30
75 MKS Nowa Proszowianka D&R Unia Oświęcim 2020-09-2611:00
76 Puszcza II Niepołomice MKS Trzebinia 2020-09-2716:00
77 Beskid Andrychow pauzuje w kolejce -
78 Wiślanie Jaśkowice Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-2615:00
79 Pcimianka Pcim Słomniczanka Słomniki 2020-09-2716:30
80 Orzeł Ryczów Dalin Myślenice 2020-09-2616:00
kolejka 9:
81 Dalin Myślenice LKS Śledziejowice 2020-10-0415:00
82 Słomniczanka Słomniki Orzeł Ryczów 2020-10-0315:30
83 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Pcimianka Pcim 2020-10-0415:00
84 Beskid Andrychow Wiślanie Jaśkowice 2020-10-0315:30
85 MKS Trzebinia pauzuje w kolejce -
86 D&R Unia Oświęcim Puszcza II Niepołomice 2020-10-0316:00
87 Clepardia Kraków MKS Nowa Proszowianka 2020-10-0311:00
88 LKS Rajsko Garbarnia II Kraków 2020-10-0311:00
89 LKS Jawiszowice KS Chełmek 2020-10-0416:00
90 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Sokół Kocmyrzów 2020-10-0316:00
kolejka 10:
91 LKS Śledziejowice Sokół Kocmyrzów 2020-10-1015:00
92 KS Chełmek Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-10-1015:00
93 Garbarnia II Kraków LKS Jawiszowice 2020-10-1111:00
94 MKS Nowa Proszowianka LKS Rajsko 2020-10-1011:00
95 Puszcza II Niepołomice Clepardia Kraków 2020-10-1116:00
96 D&R Unia Oświęcim pauzuje w kolejce -
97 Wiślanie Jaśkowice MKS Trzebinia 2020-10-1011:00
98 Pcimianka Pcim Beskid Andrychow 2020-10-1115:30
99 Orzeł Ryczów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-1015:00
100 Dalin Myślenice Słomniczanka Słomniki 2020-10-1011:00
kolejka 11:
101 Słomniczanka Słomniki LKS Śledziejowice 2020-10-1715:00
102 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Dalin Myślenice 2020-10-1816:00
103 Beskid Andrychow Orzeł Ryczów 2020-10-1715:00
104 MKS Trzebinia Pcimianka Pcim 2020-10-1711:00
105 D&R Unia Oświęcim Wiślanie Jaśkowice 2020-10-1716:00
106 Clepardia Kraków pauzuje w kolejce -
107 LKS Rajsko Puszcza II Niepołomice 2020-10-1711:00
108 LKS Jawiszowice MKS Nowa Proszowianka 2020-10-1816:00
109 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Garbarnia II Kraków 2020-10-1814:30
110 Sokół Kocmyrzów KS Chełmek 2020-10-1715:00
kolejka 12:
111 LKS Śledziejowice KS Chełmek 2020-10-2415:00
112 Garbarnia II Kraków Sokół Kocmyrzów 2020-10-2511:00
113 MKS Nowa Proszowianka Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2020-10-2411:00
114 Puszcza II Niepołomice LKS Jawiszowice 2020-10-2515:00
115 LKS Rajsko pauzuje w kolejce -
116 Wiślanie Jaśkowice Clepardia Kraków 2020-10-2415:00
117 Pcimianka Pcim D&R Unia Oświęcim 2020-10-2514:00
118 Orzeł Ryczów MKS Trzebinia 2020-10-2415:00
119 Dalin Myślenice Beskid Andrychow 2020-10-2415:00
120 Słomniczanka Słomniki Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-2414:30
kolejka 13:
121 Orzeł Piaski Wielkie Kraków LKS Śledziejowice 2020-10-3111:00
122 Beskid Andrychow Słomniczanka Słomniki 2020-10-3114:00
123 MKS Trzebinia Dalin Myślenice 2020-10-3111:00
124 D&R Unia Oświęcim Orzeł Ryczów 2020-10-3114:00
125 Clepardia Kraków Pcimianka Pcim 2020-10-3111:00
126 LKS Rajsko Wiślanie Jaśkowice 2020-10-3111:00
127 LKS Jawiszowice pauzuje w kolejce -
128 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Puszcza II Niepołomice 2020-10-3114:00
129 Sokół Kocmyrzów MKS Nowa Proszowianka 2020-10-3114:00
130 KS Chełmek Garbarnia II Kraków 2020-10-3114:00
kolejka 14:
131 LKS Śledziejowice Garbarnia II Kraków 2020-11-0713:30
132 MKS Nowa Proszowianka KS Chełmek 2020-11-0711:00
133 Puszcza II Niepołomice Sokół Kocmyrzów 2020-11-0815:00
134 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie pauzuje w kolejce -
135 Wiślanie Jaśkowice LKS Jawiszowice 2020-11-0711:00
136 Pcimianka Pcim LKS Rajsko 2020-11-0714:00
137 Orzeł Ryczów Clepardia Kraków 2020-11-0713:00
138 Dalin Myślenice D&R Unia Oświęcim 2020-11-0713:00
139 Słomniczanka Słomniki MKS Trzebinia 2020-11-0713:00
140 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Beskid Andrychow 2020-11-0812:00
kolejka 15:
141 Beskid Andrychow LKS Śledziejowice 2021-03-20
142 MKS Trzebinia Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-03-20
143 D&R Unia Oświęcim Słomniczanka Słomniki 2021-03-20
144 Clepardia Kraków Dalin Myślenice 2021-03-2011:00
145 LKS Rajsko Orzeł Ryczów 2021-03-20
146 LKS Jawiszowice Pcimianka Pcim 2021-03-2015:00
147 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Wiślanie Jaśkowice 2021-03-2115:00
148 Sokół Kocmyrzów pauzuje w kolejce -
149 KS Chełmek Puszcza II Niepołomice 2021-03-20
150 Garbarnia II Kraków MKS Nowa Proszowianka 2021-03-20
kolejka 16:
151 LKS Śledziejowice MKS Nowa Proszowianka 2021-03-2715:00
152 Puszcza II Niepołomice Garbarnia II Kraków 2021-03-27
153 KS Chełmek pauzuje w kolejce -
154 Wiślanie Jaśkowice Sokół Kocmyrzów 2021-03-27
155 Pcimianka Pcim Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-03-2816:30
156 Orzeł Ryczów LKS Jawiszowice 2021-03-27
157 Dalin Myślenice LKS Rajsko 2021-03-2715:00
158 Słomniczanka Słomniki Clepardia Kraków 2021-03-2713:00
159 Orzeł Piaski Wielkie Kraków D&R Unia Oświęcim 2021-03-2816:00
160 Beskid Andrychow MKS Trzebinia 2021-03-27
kolejka 17:
161 MKS Trzebinia LKS Śledziejowice 2021-04-03
162 D&R Unia Oświęcim Beskid Andrychow 2021-04-03
163 Clepardia Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-04-0311:00
164 LKS Rajsko Słomniczanka Słomniki 2021-04-03
165 LKS Jawiszowice Dalin Myślenice 2021-04-0416:00
166 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Orzeł Ryczów 2021-04-0415:00
167 Sokół Kocmyrzów Pcimianka Pcim 2021-04-0315:00
168 KS Chełmek Wiślanie Jaśkowice 2021-04-03
169 Garbarnia II Kraków pauzuje w kolejce -
170 MKS Nowa Proszowianka Puszcza II Niepołomice 2021-04-0311:00
kolejka 18:
171 LKS Śledziejowice Puszcza II Niepołomice 2021-04-1017:00
172 MKS Nowa Proszowianka pauzuje w kolejce -
173 Wiślanie Jaśkowice Garbarnia II Kraków 2021-04-10
174 Pcimianka Pcim KS Chełmek 2021-04-1116:30
175 Orzeł Ryczów Sokół Kocmyrzów 2021-04-10
176 Dalin Myślenice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-04-1016:00
177 Słomniczanka Słomniki LKS Jawiszowice 2021-04-1016:00
178 Orzeł Piaski Wielkie Kraków LKS Rajsko 2021-04-1116:00
179 Beskid Andrychow Clepardia Kraków 2021-04-10
180 MKS Trzebinia D&R Unia Oświęcim 2021-04-10
kolejka 19:
181 D&R Unia Oświęcim LKS Śledziejowice 2021-04-17
182 Clepardia Kraków MKS Trzebinia 2021-04-1711:00
183 LKS Rajsko Beskid Andrychow 2021-04-17
184 LKS Jawiszowice Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-04-1816:00
185 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Słomniczanka Słomniki 2021-04-1716:00
186 Sokół Kocmyrzów Dalin Myślenice 2021-04-1715:00
187 KS Chełmek Orzeł Ryczów 2021-04-17
188 Garbarnia II Kraków Pcimianka Pcim 2021-04-17
189 MKS Nowa Proszowianka Wiślanie Jaśkowice 2021-04-17
190 Puszcza II Niepołomice pauzuje w kolejce -