D2 Młodzik "Miejsca 10-18" Grupa 2 (RW)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP 21 Chrzanów 4 9 9:4 3 0 1 2 6 4:0 2 0 0 2 3 5:4 1 0 1
2 Pcimianka Pcim 3 7 20:2 2 1 0 2 4 5:2 1 1 0 1 3 15:0 1 0 0
3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4 7 20:3 2 1 1 1 3 7:0 1 0 0 3 4 13:3 1 1 1
4 Cracovia SSA Kraków 3 6 6:3 2 0 1 1 3 2:1 1 0 0 2 3 4:2 1 0 1
5 Husaria Klecza Dolna 3 5 7:6 1 2 0 2 4 6:5 1 1 0 1 1 1:1 0 1 0
6 Błękitni Modlnica 2 4 10:3 1 1 0 1 3 7:0 1 0 0 1 1 3:3 0 1 0
7 AP Wisła Czarny Dunajec 3 3 2:11 1 0 2 2 3 2:4 1 0 1 1 0 0:7 0 0 1
8 Gdovia Gdów 4 1 3:9 0 1 3 2 1 2:4 0 1 1 2 0 1:5 0 0 2
9 AP Wierzchosławice 4 0 0:36 0 0 4 2 0 0:26 0 0 2 2 0 0:10 0 0 2



kolejka 1:
1 Husaria Klecza Dolna pauzuje w kolejce -
2 Błękitni Modlnica 7:0 AP Wierzchosławice 2022-05-0810:00
3 Pcimianka Pcim 4:1 Gdovia Gdów 2022-05-1217:30
4 AP 21 Chrzanów 1:0 Cracovia SSA Kraków 2022-05-0716:30
5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 7:0 AP Wisła Czarny Dunajec 2022-05-0811:00
kolejka 2:
6 AP Wisła Czarny Dunajec pauzuje w kolejce -
7 Cracovia SSA Kraków 2:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-1510:00
8 Gdovia Gdów 1:3 AP 21 Chrzanów 2022-05-1416:30
9 AP Wierzchosławice 0:15 Pcimianka Pcim 2022-05-1410:00
10 Husaria Klecza Dolna 3:3 Błękitni Modlnica 2022-05-1417:00
kolejka 3:
11 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
12 Pcimianka Pcim 1:1 Husaria Klecza Dolna 2022-05-2210:00
13 AP 21 Chrzanów 3:0 AP Wierzchosławice 2022-05-2212:30
14 Gdovia Gdów 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-2018:00
15 AP Wisła Czarny Dunajec 1:4 Cracovia SSA Kraków 2022-05-2214:30
kolejka 4:
16 Cracovia SSA Kraków pauzuje w kolejce -
17 AP Wisła Czarny Dunajec 1:0 Gdovia Gdów 2022-05-2813:00
18 AP Wierzchosławice 0:11 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-2810:00
19 Husaria Klecza Dolna 3:2 AP 21 Chrzanów 2022-05-2814:00
20 Błękitni Modlnica Pcimianka Pcim 2022-05-2916:15
kolejka 5:
21 Pcimianka Pcim pauzuje w kolejce -
22 Błękitni Modlnica AP 21 Chrzanów 2022-06-0417:00
23 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Husaria Klecza Dolna 2022-06-0411:00
24 AP Wisła Czarny Dunajec AP Wierzchosławice 2022-06-0513:00
25 Gdovia Gdów Cracovia SSA Kraków 2022-06-0318:30
kolejka 6:
26 Gdovia Gdów pauzuje w kolejce -
27 AP Wierzchosławice Cracovia SSA Kraków 2022-06-1110:00
28 Husaria Klecza Dolna AP Wisła Czarny Dunajec 2022-06-1217:00
29 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Błękitni Modlnica 2022-06-1109:00
30 Pcimianka Pcim AP 21 Chrzanów 2022-06-1210:00
kolejka 7:
31 AP 21 Chrzanów pauzuje w kolejce -
32 Pcimianka Pcim Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-06-1418:30
33 Błękitni Modlnica AP Wisła Czarny Dunajec 2022-06-1617:00
34 Cracovia SSA Kraków Husaria Klecza Dolna 2022-06-1618:00
35 AP Wierzchosławice Gdovia Gdów 2022-06-1616:00
kolejka 8:
36 AP Wierzchosławice pauzuje w kolejce -
37 Gdovia Gdów Husaria Klecza Dolna 2022-06-1816:00
38 Cracovia SSA Kraków Błękitni Modlnica 2022-06-1815:00
39 AP Wisła Czarny Dunajec Pcimianka Pcim 2022-06-2218:00
40 AP 21 Chrzanów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-06-18
kolejka 9:
41 Orzeł Piaski Wielkie Kraków pauzuje w kolejce -
42 AP 21 Chrzanów AP Wisła Czarny Dunajec 2022-06-25
43 Pcimianka Pcim Cracovia SSA Kraków 2022-06-2610:00
44 Gdovia Gdów Błękitni Modlnica 2022-06-25
45 Husaria Klecza Dolna AP Wierzchosławice 2022-06-2517:00