Kraków: D2 Młodzik "Młodszy Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Błękitni Modlnica 7 21 54:5 7 0 0 3 9 22:5 3 0 0 4 12 32:0 4 0 0
2 Rybitwy Kraków 8 15 19:17 5 0 2 3 6 9:9 2 0 1 4 9 10:8 3 0 1
3 AP Kmita Zabierzów 7 15 30:16 5 0 2 4 9 19:7 3 0 1 3 6 11:9 2 0 1
4 Radziszowianka Radziszów 6 12 30:10 4 0 2 3 6 6:3 2 0 1 3 6 24:7 2 0 1
5 Milenium Skawina 6 9 57:14 3 0 3 3 6 52:5 2 0 1 3 3 5:9 1 0 2
6 Pogoń Skotniki 6 9 15:14 3 0 3 4 9 15:6 3 0 1 2 0 0:8 0 0 2
7 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 7 9 40:21 3 0 4 4 9 34:7 3 0 1 3 0 6:14 0 0 3
8 Prądniczanka II Kraków 7 6 16:34 2 0 5 4 6 11:9 2 0 2 3 0 5:25 0 0 3
9 UKS Zelków 5 3 19:28 1 0 4 1 0 2:7 0 0 1 4 3 17:21 1 0 3
10 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) 1 0 0:3 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:3 0 0 0
11 Niegoszowianka Niegoszowice 8 0 2:126 0 0 8 4 0 2:55 0 0 4 4 0 0:71 0 0 4

Walkowery:
2020-09-01 mecz Prądniczanka II Kraków - Milenium Skawina 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-05 Rybitwy Kraków - AS Płaszów Kraków, obustronny walkower, nieuprawnieni zawodnicy w obu zespołach
2020-09-19 mecz AS Płaszów - AP Kaszowianka Kaszów 0:3, niezabezpieczenie, przez gospodarzy, boiska na zawody
2020-09-27 mecz Prądniczanka II Kraków - Niegoszowianka Niegoszowice 3:0, niestawienie się zespołu gości

Wycofane drużyny:
2020-09-22 AS Płaszów Kraków - wycofanie na wniosek klubu



kolejka 1:
1 Błękitni Modlnica Pauza -
2 Prądniczanka II Kraków 3:0 Milenium Skawina 2020-09-0115:00
3 Radziszowianka Radziszów 3:0 UKS Zelków 2020-08-2617:00
4 Pogoń Skotniki 2:1 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-08-2212:00
5 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) 2020-08-2617:00
6 AP Kmita Zabierzów 2:3 Rybitwy Kraków 2020-09-1617:30
kolejka 2:
7 Pauza Rybitwy Kraków -
8 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) AP Kmita Zabierzów -
9 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 20:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-08-2915:00
10 UKS Zelków Pogoń Skotniki 2020-11-1414:00
11 Milenium Skawina Radziszowianka Radziszów 2020-10-2511:00
12 Błękitni Modlnica 10:4 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2913:00
kolejka 3:
13 Prądniczanka II Kraków Pauza -
14 Radziszowianka Radziszów 0:3 Błękitni Modlnica 2020-09-0514:00
15 Pogoń Skotniki 2:4 Milenium Skawina 2020-09-0510:00
16 Niegoszowianka Niegoszowice 0:14 UKS Zelków 2020-09-0509:00
17 AP Kmita Zabierzów 6:3 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-09-0509:00
18 Rybitwy Kraków Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
kolejka 4:
19 Pauza Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
20 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 4:1 Rybitwy Kraków 2020-09-1211:00
21 UKS Zelków 2:7 AP Kmita Zabierzów 2020-09-1016:00
22 Milenium Skawina 45:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-1210:00
23 Błękitni Modlnica 5:0 Pogoń Skotniki 2020-09-1209:00
24 Prądniczanka II Kraków 4:6 Radziszowianka Radziszów 2020-09-1515:30
kolejka 5:
25 Radziszowianka Radziszów Pauza -
26 Pogoń Skotniki 8:1 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1910:00
27 Niegoszowianka Niegoszowice 0:20 Błękitni Modlnica 2020-09-1909:00
28 AP Kmita Zabierzów 4:1 Milenium Skawina 2020-09-1911:30
29 Rybitwy Kraków 8:3 UKS Zelków 2020-09-1911:00
30 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-09-1909:00
kolejka 6:
31 Pauza AP Kaszowianka 2020 Kaszów -
32 UKS Zelków Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
33 Milenium Skawina 1:3 Rybitwy Kraków 2020-09-2711:00
34 Błękitni Modlnica 7:1 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2816:45
35 Prądniczanka II Kraków 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-09-2714:30
36 Radziszowianka Radziszów 3:0 Pogoń Skotniki 2020-09-2713:00
kolejka 7:
37 Pogoń Skotniki Pauza -
38 Niegoszowianka Niegoszowice 2:18 Radziszowianka Radziszów 2020-10-0309:00
39 AP Kmita Zabierzów 7:0 Prądniczanka II Kraków 2020-10-0309:00
40 Rybitwy Kraków 0:3 Błękitni Modlnica 2020-10-0311:00
41 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) Milenium Skawina -
42 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 10:0 UKS Zelków 2020-10-0309:00
kolejka 8:
43 Pauza UKS Zelków -
44 Milenium Skawina 6:2 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-10-1010:00
45 Błękitni Modlnica Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
46 Prądniczanka II Kraków 1:3 Rybitwy Kraków 2020-10-1109:00
47 Radziszowianka Radziszów AP Kmita Zabierzów 2020-10-3113:00
48 Pogoń Skotniki 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2020-10-1013:00
kolejka 9:
49 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza -
50 AP Kmita Zabierzów Pogoń Skotniki 2020-11-0810:00
51 Rybitwy Kraków 1:0 Radziszowianka Radziszów 2020-10-1709:00
52 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) Prądniczanka II Kraków -
53 AP Kaszowianka 2020 Kaszów 0:6 Błękitni Modlnica 2020-10-1709:00
54 UKS Zelków Milenium Skawina 2020-10-1713:30
kolejka 10:
55 Pauza Milenium Skawina -
56 Błękitni Modlnica UKS Zelków 2020-10-2512:00
57 Prądniczanka II Kraków AP Kaszowianka 2020 Kaszów 2020-10-2412:00
58 Radziszowianka Radziszów Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) -
59 Pogoń Skotniki Rybitwy Kraków 2020-10-2513:00
60 Niegoszowianka Niegoszowice 0:3 AP Kmita Zabierzów 2020-09-2317:30
kolejka 11:
61 AP Kmita Zabierzów Pauza -
62 Rybitwy Kraków Niegoszowianka Niegoszowice 2020-11-0711:00
63 Pauza (AS Płaszów Kraków-wycofana) Pogoń Skotniki -
64 AP Kaszowianka 2020 Kaszów Radziszowianka Radziszów 2020-11-0715:00
65 UKS Zelków Prądniczanka II Kraków 2020-11-0714:00
66 Milenium Skawina Błękitni Modlnica 2020-11-0813:00