Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Albertus Kraków 6 18 50:1 6 0 0 2 6 16:1 2 0 0 4 12 34:0 4 0 0
2 AP Proszowianka Proszowice 6 15 41:8 5 0 1 2 3 10:4 1 0 1 4 12 31:4 4 0 0
3 Skalanka OSM Skała 6 8 19:30 2 2 2 3 1 4:25 0 1 2 3 7 15:5 2 1 0
4 Bronowianka Kraków 6 7 9:17 2 1 3 3 1 3:14 0 1 2 3 6 6:3 2 0 1
5 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 6 7 20:19 2 1 3 4 6 17:14 2 0 2 2 1 3:5 0 1 1
6 Galicja Raciborowice 6 6 14:47 2 0 4 4 6 13:25 2 0 2 2 0 1:22 0 0 2
7 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Michałowianka II Michałowice 6 0 10:41 0 0 6 3 0 2:15 0 0 3 3 0 8:26 0 0 3

Wycofania:
1. Skała 2004 II - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-06.
2. Szreniawa Koszyce - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-12.
3. Słomniczanka II Słomniki - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.
4. Nadwiślan Kraków - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-09-16.
Dokooptowania:
Słomniczanka II Słomniki - dokooptowanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-12.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-29, Bronowianka Kraków – Ekler Baranówka 3:0, niestawienie się zespołu gości.
2. Mecz z dnia 2021-09-05, Ekler Baranówka – Nadwiślan Kraków 3:0, niestawienie się drużyny gości.
Mecz Galicja - Bronowianka 2-2 został zweryfikowany jako 3-0 na korzyść Galicji Raciborowice z powodu gry w zespole gości nieuprawnionych zawodników
Mecz Ekler Baranówka - Galicja Raciborowice z dnia 101.10.2021 zweryfikowany 0-3 wo na korzyść Galicji z powodu braku gospodarzy
Drużyna Eklera Baranówka została wycofana z rozgrywek na wniosek klubu 11.10.2021. Dotychczasowe wyniki zespołu zostały anulowane
Mecz Galicja - Bronowianka 2-2 zweryfikowany jako 3-0 na korzyść Galicji Raciborowice z powodu gry nieuprawnionych zawodników w ekipie gości



kolejka 1:
1 Galicja Raciborowice 0:9 AP Proszowianka Proszowice 2021-09-0818:00
2 Skalanka OSM Skała 0:15 Albertus Kraków 2021-08-2809:00
3 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
4 Bronowianka Kraków Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) 2021-08-2915:00
5 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Michałowianka II Michałowice -
kolejka 2:
6 AP Proszowianka Proszowice 10:0 Michałowianka II Michałowice 2021-09-1517:30
7 Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) 2021-09-0510:00
8 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Bronowianka Kraków -
9 Albertus Kraków 3:1 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 2021-09-0411:00
10 Galicja Raciborowice 2:11 Skalanka OSM Skała 2021-09-0413:00
kolejka 3:
11 Skalanka OSM Skała 2:8 AP Proszowianka Proszowice 2021-09-1213:00
12 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 9:1 Galicja Raciborowice 2021-09-1211:00
13 Bronowianka Kraków 0:5 Albertus Kraków 2021-09-1113:30
14 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
15 Michałowianka II Michałowice Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) 2021-09-1215:00
kolejka 4:
16 AP Proszowianka Proszowice Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) 2021-10-0116:30
17 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Michałowianka II Michałowice -
18 Albertus Kraków Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
19 Galicja Raciborowice 3:0 Bronowianka Kraków 2021-09-1812:30
20 Skalanka OSM Skała 2:2 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 2021-09-1813:00
kolejka 5:
21 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 0:6 AP Proszowianka Proszowice 2021-09-3016:45
22 Bronowianka Kraków 1:1 Skalanka OSM Skała 2021-09-2510:00
23 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Galicja Raciborowice -
24 Michałowianka II Michałowice 0:10 Albertus Kraków 2021-09-2615:00
25 Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
kolejka 6:
26 AP Proszowianka Proszowice Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
27 Albertus Kraków Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) 2021-10-0211:00
28 Galicja Raciborowice 8:5 Michałowianka II Michałowice 2021-10-0311:00
29 Skalanka OSM Skała Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
30 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 0:4 Bronowianka Kraków 2021-10-0209:00
kolejka 7:
31 Bronowianka Kraków 2:8 AP Proszowianka Proszowice 2021-10-0517:00
32 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków -
33 Michałowianka II Michałowice 2:3 Skalanka OSM Skała 2021-10-1012:00
34 Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) Galicja Raciborowice 2021-10-1015:00
35 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Albertus Kraków -
kolejka 8:
36 AP Proszowianka Proszowice 0:4 Albertus Kraków 2021-10-1516:30
37 Galicja Raciborowice Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) -
38 Skalanka OSM Skała Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) -
39 Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków 8:3 Michałowianka II Michałowice 2021-10-1612:00
40 Bronowianka Kraków Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) -
kolejka 9:
41 Pauza (Nadwiślan Kraków - wycofanie) AP Proszowianka Proszowice -
42 Michałowianka II Michałowice 0:2 Bronowianka Kraków 2021-10-2312:30
43 Pauza (Ekler Baranówka - wycofanie) Wiślacka Szkoła Futbolu II Kraków -
44 Pauza (Słomniczanka II Słomniki - wycofanie) Skalanka OSM Skała -
45 Albertus Kraków 13:0 Galicja Raciborowice 2021-10-2309:00