Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Grupa 13"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orlęta Rudawa 4 12 73:2 4 0 0 3 9 60:1 3 0 0 1 3 13:1 1 0 0
2 Borek II Kraków 4 12 22:10 4 0 0 3 9 16:8 3 0 0 1 3 6:2 1 0 0
3 UKS Zelków 3 6 9:8 2 0 1 1 0 2:6 0 0 1 2 6 7:2 2 0 0
4 Lotnik Kryspinów 3 6 14:14 2 0 1 2 3 4:14 1 0 1 1 3 10:0 1 0 0
5 Błękitni II Modlnica 4 3 6:24 1 0 3 1 3 3:0 1 0 0 3 0 3:24 0 0 3
6 AP Rudawa 3 3 3:44 1 0 2 1 0 0:10 0 0 1 2 3 3:34 1 0 1
7 Piast Wołowice 4 0 6:16 0 0 4 2 0 2:7 0 0 2 2 0 4:9 0 0 2
8 Tramwaj II Kraków 3 0 3:18 0 0 3 1 0 0:3 0 0 1 2 0 3:15 0 0 2


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-06-01
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-4m), szkoleniowa (5m-8m)
Terminy II etapu: 2021-06-12/13, 2021-06-19/20, 2021-06-26/27
Walkowery:
2021-04-25 mecz Piast Wołowice - AP Rudawa 0:3 (na boisku 17:0), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy (cała drużyna)
2021-04-25 mecz Tramwaj II Kraków - UKS Zelków 0:3 (na boisku 0:3), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy (cała drużyna)
2021-05-01 mecz Orlęta Rudawa - Tramwaj II Kraków 10:0 (na boisku 10:0), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2021-05-03 mecz Błękitni II Modlnica - Piast Wołowice 3:0 (na boisku 2:2), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gości (cała drużyna)



kolejka 1:
1 Błękitni II Modlnica Tramwaj II Kraków 2021-05-3016:30
2 UKS Zelków AP Rudawa 2021-05-3009:00
3 Borek II Kraków Orlęta Rudawa 2021-05-2912:30
4 Piast Wołowice Lotnik Kryspinów 2021-05-3009:00
kolejka 2:
5 Tramwaj II Kraków Lotnik Kryspinów 2021-05-2516:30
6 Orlęta Rudawa Piast Wołowice 2021-05-1817:00
7 AP Rudawa Borek II Kraków 2021-05-1818:00
8 Błękitni II Modlnica UKS Zelków 2021-05-2016:30
kolejka 3:
9 Tramwaj II Kraków 0:3 UKS Zelków 2021-04-2512:00
10 Borek II Kraków 5:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-0518:30
11 Piast Wołowice 0:3 AP Rudawa 2021-04-2509:00
12 Lotnik Kryspinów 1:13 Orlęta Rudawa 2021-04-2410:15
kolejka 4:
13 Orlęta Rudawa 10:0 Tramwaj II Kraków 2021-05-0110:00
14 AP Rudawa 0:10 Lotnik Kryspinów 2021-05-0212:00
15 Błękitni II Modlnica 3:0 Piast Wołowice 2021-05-0318:30
16 UKS Zelków 2:6 Borek II Kraków 2021-05-0209:00
kolejka 5:
17 Borek II Kraków 5:3 Tramwaj II Kraków 2021-05-0810:00
18 Piast Wołowice 2:4 UKS Zelków 2021-05-0909:00
19 Lotnik Kryspinów 3:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-0817:30
20 Orlęta Rudawa 34:0 AP Rudawa 2021-05-0810:00
kolejka 6:
21 AP Rudawa Tramwaj II Kraków -
22 Orlęta Rudawa 16:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-1417:00
23 UKS Zelków Lotnik Kryspinów 2021-05-1609:00
24 Borek II Kraków 6:4 Piast Wołowice 2021-05-1514:00
kolejka 7:
25 Piast Wołowice Tramwaj II Kraków 2021-05-2309:00
26 Lotnik Kryspinów Borek II Kraków 2021-05-2213:45
27 Orlęta Rudawa UKS Zelków 2021-05-2210:00
28 AP Rudawa Błękitni II Modlnica 2021-05-2210:00