Kraków: D1 Młodzik (RW) "IV Liga Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 PAPN II Kraków 1 3 6:3 1 0 0 1 3 6:3 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Zieleńczanka II Zielonki 1 3 1:0 1 0 0 1 3 1:0 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 TS Węgrzce II 2 3 8:1 1 0 1 0 0 0:0 0 0 0 2 3 8:1 1 0 1
4 Grębałowianka Kraków 2 3 5:7 1 0 1 1 3 2:1 1 0 0 1 0 3:6 0 0 1
5 Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Bibiczanka Bibice 2 0 1:10 0 0 2 1 0 0:8 0 0 1 1 0 1:2 0 0 1


I etap - każdy z każdym mecz i rewanż
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-4m), szkoleniowa (5m-8m)
Terminy II etapu: brak

2021-03-16 Nadwiślan Kraków - rezygnacja
2021-03-17 Krakus II Swoszowice - rezygnacja
2021-04-19 Zmiana terminarza rozgrywek i wprowadzenie dla IV Ligi Okręgowej Młodzików Grupy 12 systemu mecz i rewanż.
Wycofanie drużyny:
2021-04-26 AS Płaszów Kraków, wycofanie na wniosek klubu



kolejka 1:
1 Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) Zieleńczanka II Zielonki -
2 PAPN II Kraków 6:3 Grębałowianka Kraków 2021-05-0318:00
3 Bibiczanka Bibice 0:8 TS Węgrzce II 2021-05-0109:00
kolejka 2:
4 Zieleńczanka II Zielonki 1:0 TS Węgrzce II 2021-05-0909:00
5 Grębałowianka Kraków 2:1 Bibiczanka Bibice 2021-05-0916:00
6 Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) PAPN II Kraków -
kolejka 3:
7 PAPN II Kraków Zieleńczanka II Zielonki 2021-05-1609:00
8 Bibiczanka Bibice Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) -
9 TS Węgrzce II Grębałowianka Kraków 2021-05-1618:00
kolejka 4:
10 Zieleńczanka II Zielonki Grębałowianka Kraków 2021-05-2118:30
11 Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) TS Węgrzce II -
12 PAPN II Kraków Bibiczanka Bibice 2021-05-1918:00
kolejka 5:
13 Bibiczanka Bibice Zieleńczanka II Zielonki 2021-05-2309:30
14 TS Węgrzce II PAPN II Kraków 2021-05-2213:00
15 Grębałowianka Kraków Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) -
kolejka 6:
16 Zieleńczanka II Zielonki Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) 2021-05-3009:00
17 Grębałowianka Kraków PAPN II Kraków 2021-05-3010:00
18 TS Węgrzce II Bibiczanka Bibice 2021-05-3010:00
kolejka 7:
19 TS Węgrzce II Zieleńczanka II Zielonki 2021-06-0610:00
20 Bibiczanka Bibice Grębałowianka Kraków 2021-06-0509:30
21 PAPN II Kraków Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) -
kolejka 8:
22 Zieleńczanka II Zielonki PAPN II Kraków 2021-06-1310:00
23 Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) Bibiczanka Bibice -
24 Grębałowianka Kraków TS Węgrzce II 2021-06-1309:30
kolejka 9:
25 Grębałowianka Kraków Zieleńczanka II Zielonki 2021-06-1909:30
26 TS Węgrzce II Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) -
27 Bibiczanka Bibice PAPN II Kraków 2021-06-1909:30
kolejka 10:
28 Zieleńczanka II Zielonki Bibiczanka Bibice 2021-06-2717:30
29 PAPN II Kraków TS Węgrzce II 2021-06-26
30 Pauza (AS Płaszów Kraków - wycofanie) Grębałowianka Kraków -