Kraków: D1 Młodzik "III Liga Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Michałowianka Michałowice 9 24 60:5 8 0 1 4 12 33:1 4 0 0 5 12 27:4 4 0 1
2 Wieczysta II Kraków 8 16 26:13 5 1 2 4 9 12:5 3 0 1 4 7 14:8 2 1 1
3 Świt Krzeszowice 8 12 25:21 4 0 4 4 6 13:11 2 0 2 4 6 12:10 2 0 2
4 Zieleńczanka II Zielonki 9 10 22:37 3 1 5 5 4 10:17 1 1 3 4 6 12:20 2 0 2
5 AP Kmita Zabierzów 7 9 8:19 3 0 4 3 6 5:7 2 0 1 4 3 3:12 1 0 3
6 Bibiczanka Bibice 7 0 4:50 0 0 7 4 0 2:29 0 0 4 3 0 2:21 0 0 3

Wycofania:
1. Błękitni Modlnica - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-06.
2. Hutnik IV Kraków - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-18.
Dokooptowania:
1. SP Borek Kraków - dokooptowanie w dniu 2021-08-06.
2. AP Kmita Zabierzów - dokooptowanie w dniu 2021-08-18.
Przeniesienia:
1. Bibiczanka Bibice - przeniesienie z grupy 1 do grupy 2 w dniu 2021-08-17.
2. Świt Krzeszowice - przeniesienie z grupy 4 do grupy 2 w dniu 2021-08-18.
3. SP Borek Kraków - przeniesienie z grupy 2 do grupy 3 w dniu 2021-08-18.
Awanse:
Wiślacka Szkoła Futbolu Kraków - awans z powodu rezygnacji AP Gołcza w dniu 2021-08-17.
Walkowery:
Mecz z dnia 2021-09-13 1) Mecz Świt Krzeszowice - AP Kmita Zabierzów 3:0 (na boisku 0:3), nieuprawniony zawodnik w drużynie gości.
Mecz z dnia 14.10.2021 Zieleńczanka II Zielonki - AP Kmita Zabierzów zakończony wynikiem 0-2 został zweryfikowany 3-0 walkower na korzyść AP Kmita z powodu gry nieuprawnionego zawodnika
Mecz z dnia 03.10.21 Wieczysta II - Zieleńczanka II na boisku 12-2 został zweryfikowany jako 0-3 walkower na korzyść Zieleńczanki II z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w Wieczystej II



kolejka 1:
1 Świt Krzeszowice 3:0 AP Kmita Zabierzów 2021-09-1317:30
2 Michałowianka Michałowice 12:0 Bibiczanka Bibice 2021-09-0917:00
3 Zieleńczanka II Zielonki 3:3 Wieczysta II Kraków 2021-10-0616:30
kolejka 2:
4 AP Kmita Zabierzów 3:2 Wieczysta II Kraków 2021-09-0509:00
5 Bibiczanka Bibice 1:5 Zieleńczanka II Zielonki 2021-09-0409:00
6 Świt Krzeszowice 0:5 Michałowianka Michałowice 2021-09-0410:00
kolejka 3:
7 Michałowianka Michałowice 3:0 AP Kmita Zabierzów 2021-09-1114:30
8 Zieleńczanka II Zielonki 0:6 Świt Krzeszowice 2021-09-1112:00
9 Wieczysta II Kraków 3:0 Bibiczanka Bibice 2021-09-1215:00
kolejka 4:
10 AP Kmita Zabierzów Bibiczanka Bibice 2021-11-0609:00
11 Świt Krzeszowice 2:3 Wieczysta II Kraków 2021-09-1910:00
12 Michałowianka Michałowice 11:1 Zieleńczanka II Zielonki 2021-09-1813:00
kolejka 5:
13 Zieleńczanka II Zielonki 0:3 AP Kmita Zabierzów 2021-10-1416:30
14 Wieczysta II Kraków 3:2 Michałowianka Michałowice 2021-09-2616:00
15 Bibiczanka Bibice 1:6 Świt Krzeszowice 2021-09-2610:00
kolejka 6:
16 AP Kmita Zabierzów 2:0 Świt Krzeszowice 2021-10-0209:00
17 Bibiczanka Bibice 0:12 Michałowianka Michałowice 2021-10-0209:30
18 Wieczysta II Kraków 0:3 Zieleńczanka II Zielonki 2021-10-0310:30
kolejka 7:
19 Wieczysta II Kraków 6:0 AP Kmita Zabierzów 2021-10-1016:00
20 Zieleńczanka II Zielonki 6:2 Bibiczanka Bibice 2021-10-0910:00
21 Michałowianka Michałowice 7:0 Świt Krzeszowice 2021-10-0913:00
kolejka 8:
22 AP Kmita Zabierzów 0:5 Michałowianka Michałowice 2021-10-1609:00
23 Świt Krzeszowice 8:3 Zieleńczanka II Zielonki 2021-10-1610:00
24 Bibiczanka Bibice 0:6 Wieczysta II Kraków 2021-10-1609:30
kolejka 9:
25 Bibiczanka Bibice AP Kmita Zabierzów 2021-10-2409:00
26 Wieczysta II Kraków Świt Krzeszowice 2021-10-2415:30
27 Zieleńczanka II Zielonki 1:3 Michałowianka Michałowice 2021-10-2309:30
kolejka 10:
28 AP Kmita Zabierzów Zieleńczanka II Zielonki 2021-10-2516:00
29 Michałowianka Michałowice Wieczysta II Kraków 2021-10-3011:00
30 Świt Krzeszowice Bibiczanka Bibice 2021-10-3012:00