Kraków: D1 Młodzik "II Liga Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 PAPN Kraków 8 24 53:10 8 0 0 4 12 24:6 4 0 0 4 12 29:4 4 0 0
2 Bieżanowianka Kraków 7 13 38:17 4 1 2 4 7 22:12 2 1 1 3 6 16:5 2 0 1
3 Krakus Swoszowice 7 12 26:18 4 0 3 3 6 13:8 2 0 1 4 6 13:10 2 0 2
4 Tramwaj Kraków 6 6 16:40 2 0 4 4 6 11:23 2 0 2 2 0 5:17 0 0 2
5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 7 2 6:32 0 2 5 3 1 1:17 0 1 2 4 1 5:15 0 1 3
6 Prokocim Kraków 5 1 7:29 0 1 4 2 0 1:8 0 0 2 3 1 6:21 0 1 2

Walkowery:
2020-09-12 mecz Prokocim Kraków - Krakus Swoszowice 0:3, nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-09-26 mecz Krakus Swoszowice - Orzeł Piaski Wielkie 7:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:9 PAPN Kraków 2020-09-2316:30
2 Bieżanowianka Kraków 7:4 Krakus Swoszowice 2020-09-0717:00
3 Tramwaj Kraków 6:4 Prokocim Kraków 2020-09-2817:00
kolejka 2:
4 PAPN Kraków 14:1 Prokocim Kraków 2020-09-0616:00
5 Krakus Swoszowice 5:1 Tramwaj Kraków 2020-09-0510:00
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:7 Bieżanowianka Kraków 2020-09-0509:00
kolejka 3:
7 Bieżanowianka Kraków 2:3 PAPN Kraków 2020-10-0717:00
8 Tramwaj Kraków 4:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-1210:00
9 Prokocim Kraków 0:3 Krakus Swoszowice 2020-09-1209:00
kolejka 4:
10 PAPN Kraków 3:1 Krakus Swoszowice 2020-09-1910:00
11 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 Prokocim Kraków 2020-09-1909:00
12 Bieżanowianka Kraków 12:4 Tramwaj Kraków 2020-09-1909:30
kolejka 5:
13 Tramwaj Kraków 1:12 PAPN Kraków 2020-09-2711:00
14 Prokocim Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-11-1410:00
15 Krakus Swoszowice 7:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-09-2608:45
kolejka 6:
16 PAPN Kraków 3:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-0410:00
17 Krakus Swoszowice 1:7 Bieżanowianka Kraków 2020-10-0310:00
18 Prokocim Kraków Tramwaj Kraków 2020-11-0215:00
kolejka 7:
19 Prokocim Kraków 1:5 PAPN Kraków 2020-10-1014:30
20 Tramwaj Kraków 0:5 Krakus Swoszowice 2020-10-1110:00
21 Bieżanowianka Kraków 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-1010:00
kolejka 8:
22 PAPN Kraków 4:2 Bieżanowianka Kraków 2020-10-1710:00
23 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Tramwaj Kraków 2020-10-2817:00
24 Krakus Swoszowice Prokocim Kraków 2020-11-1110:00
kolejka 9:
25 Krakus Swoszowice PAPN Kraków 2020-10-2412:30
26 Prokocim Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2020-10-2409:00
27 Tramwaj Kraków Bieżanowianka Kraków 2020-10-2510:00
kolejka 10:
28 PAPN Kraków Tramwaj Kraków 2020-11-0710:00
29 Bieżanowianka Kraków Prokocim Kraków 2020-11-0712:00
30 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Krakus Swoszowice 2020-11-0711:00