Kraków: D1 Młodzik "I Liga"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Garbarnia Kraków 10 27 43:11 9 0 1 5 15 20:3 5 0 0 5 12 23:8 4 0 1
2 Wisła II Kraków 10 22 35:10 7 1 2 5 10 16:4 3 1 1 5 12 19:6 4 0 1
3 PAPN Kraków 10 19 23:16 6 1 3 5 9 15:9 3 0 2 5 10 8:7 3 1 1
4 Krakus Nowa Huta 10 15 26:21 5 0 5 5 9 18:12 3 0 2 5 6 8:9 2 0 3
5 AP Radziszowianka Radziszów 10 13 19:22 4 1 5 5 10 11:7 3 1 1 5 3 8:15 1 0 4
6 TS Węgrzce 10 8 15:32 2 2 6 5 6 10:10 2 0 3 5 2 5:22 0 2 3
7 Hutnik II Kraków 10 7 13:33 2 1 7 5 4 8:14 1 1 3 5 3 5:19 1 0 4
8 Słowik Olkusz 10 5 13:42 1 2 7 5 4 7:23 1 1 3 5 1 6:19 0 1 4

Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-09-05, Wisła II Kraków – Krakus Nowa Huta 0:3 (na boisku 1:1), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.
2. Mecz z dnia 2021-09-11, PAPN Kraków – AP Radziszowianka Radziszów 3:0 (na boisku 1:3), nieuprawniony zawodnik w drużynie gości.



kolejka 1:
1 Słowik Olkusz 2:10 Garbarnia Kraków 2021-09-2917:00
2 PAPN Kraków 2:3 Krakus Nowa Huta 2021-09-0218:00
3 AP Radziszowianka Radziszów 4:0 TS Węgrzce 2021-10-0212:00
4 Wisła II Kraków 4:0 Hutnik II Kraków 2021-08-2210:00
kolejka 2:
5 Garbarnia Kraków 6:0 Hutnik II Kraków 2021-08-2910:00
6 TS Węgrzce 2:4 Wisła II Kraków 2021-09-1517:00
7 Krakus Nowa Huta 4:2 AP Radziszowianka Radziszów 2021-08-2910:00
8 Słowik Olkusz 0:2 PAPN Kraków 2021-08-2910:00
kolejka 3:
9 PAPN Kraków 2:4 Garbarnia Kraków 2021-09-0410:00
10 AP Radziszowianka Radziszów 2:2 Słowik Olkusz 2021-09-0412:30
11 Wisła II Kraków 0:3 Krakus Nowa Huta 2021-09-0509:30
12 Hutnik II Kraków 2:2 TS Węgrzce 2021-09-0414:15
kolejka 4:
13 Garbarnia Kraków 4:1 TS Węgrzce 2021-10-0619:00
14 Krakus Nowa Huta 4:2 Hutnik II Kraków 2021-09-1417:00
15 Słowik Olkusz 0:7 Wisła II Kraków 2021-09-1210:00
16 PAPN Kraków 3:0 AP Radziszowianka Radziszów 2021-09-1110:00
kolejka 5:
17 AP Radziszowianka Radziszów 0:2 Garbarnia Kraków 2021-09-1815:00
18 Wisła II Kraków 0:0 PAPN Kraków 2021-09-1717:30
19 Hutnik II Kraków 4:2 Słowik Olkusz 2021-09-1914:00
20 TS Węgrzce 2:1 Krakus Nowa Huta 2021-09-1913:00
kolejka 6:
21 Garbarnia Kraków 3:0 Krakus Nowa Huta 2021-09-2217:00
22 Słowik Olkusz 2:2 TS Węgrzce 2021-09-2217:30
23 PAPN Kraków 5:1 Hutnik II Kraków 2021-09-2216:45
24 AP Radziszowianka Radziszów 3:2 Wisła II Kraków 2021-09-2217:00
kolejka 7:
25 Wisła II Kraków 2:1 Garbarnia Kraków 2021-09-2509:00
26 Hutnik II Kraków 0:3 AP Radziszowianka Radziszów 2021-09-2518:00
27 TS Węgrzce 1:2 PAPN Kraków 2021-09-2609:00
28 Krakus Nowa Huta 7:0 Słowik Olkusz 2021-09-2510:00
kolejka 8:
29 Garbarnia Kraków 3:1 Słowik Olkusz 2021-10-0218:00
30 Krakus Nowa Huta 2:3 PAPN Kraków 2021-10-0310:00
31 TS Węgrzce 5:1 AP Radziszowianka Radziszów 2021-09-0817:30
32 Hutnik II Kraków 0:1 Wisła II Kraków 2021-10-0214:15
kolejka 9:
33 Hutnik II Kraków 2:6 Garbarnia Kraków 2021-10-0916:15
34 Wisła II Kraków 10:0 TS Węgrzce 2021-10-2019:30
35 AP Radziszowianka Radziszów 2:1 Krakus Nowa Huta 2021-10-1011:00
36 PAPN Kraków 3:1 Słowik Olkusz 2021-10-0910:00
kolejka 10:
37 Garbarnia Kraków 4:1 PAPN Kraków 2021-10-1710:00
38 Słowik Olkusz 3:2 AP Radziszowianka Radziszów 2021-10-1610:00
39 Krakus Nowa Huta 1:5 Wisła II Kraków 2021-10-1610:00
40 TS Węgrzce 0:2 Hutnik II Kraków 2021-10-1709:00
kolejka 11:
41 TS Węgrzce Garbarnia Kraków 2021-10-2410:00
42 Hutnik II Kraków Krakus Nowa Huta 2021-10-2316:45
43 Wisła II Kraków Słowik Olkusz 2021-10-2318:00
44 AP Radziszowianka Radziszów PAPN Kraków 2021-10-2412:30
kolejka 12:
45 Garbarnia Kraków AP Radziszowianka Radziszów 2021-10-3018:30
46 PAPN Kraków Wisła II Kraków 2021-10-2716:15
47 Słowik Olkusz Hutnik II Kraków 2021-10-3010:00
48 Krakus Nowa Huta TS Węgrzce 2021-10-3010:00
kolejka 13:
49 Krakus Nowa Huta Garbarnia Kraków 2021-11-0711:00
50 TS Węgrzce Słowik Olkusz 2021-11-0709:00
51 Hutnik II Kraków PAPN Kraków 2021-11-0610:30
52 Wisła II Kraków AP Radziszowianka Radziszów 2021-11-0615:45
kolejka 14:
53 Garbarnia Kraków Wisła II Kraków 2021-11-13
54 AP Radziszowianka Radziszów Hutnik II Kraków 2021-11-1312:30
55 PAPN Kraków TS Węgrzce 2021-11-1414:00
56 Słowik Olkusz Krakus Nowa Huta 2021-11-1313:00