HPPK "Piąta liga kobiet"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dunajec Nowy Sącz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Filkówka Barwałd Średni 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Lubomir Wiśniowa 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Novi Narama 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Respekt II Myślenice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Skalnik Trzemeśnia 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Skawa Jaroszowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Skawinka Skawina 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Zielonka Wrząsowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Pogorzanka II Pogorzyce 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

8 sierpnia 2022 r. wycofała się z ligi Zielonka Wrząsowice



kolejka 1:
1 Novi Narama Respekt II Myślenice 2022-09-03
2 Skawa Jaroszowice Filkówka Barwałd Średni 2022-09-0417:00
3 Zielonka Wrząsowice Pogorzanka II Pogorzyce 2022-09-03
4 Lubomir Wiśniowa Dunajec Nowy Sącz 2022-09-0410:00
5 Skalnik Trzemeśnia Skawinka Skawina 2022-09-0317:00
kolejka 2:
6 Respekt II Myślenice Skawinka Skawina 2022-09-1011:00
7 Dunajec Nowy Sącz Skalnik Trzemeśnia 2022-09-1111:00
8 Pogorzanka II Pogorzyce Lubomir Wiśniowa 2022-09-10
9 Filkówka Barwałd Średni Zielonka Wrząsowice 2022-09-10
10 Novi Narama Skawa Jaroszowice 2022-09-10
kolejka 3:
11 Skawa Jaroszowice Respekt II Myślenice 2022-09-1816:00
12 Zielonka Wrząsowice Novi Narama 2022-09-17
13 Lubomir Wiśniowa Filkówka Barwałd Średni 2022-09-17
14 Skalnik Trzemeśnia Pogorzanka II Pogorzyce 2022-09-1811:00
15 Skawinka Skawina Dunajec Nowy Sącz 2022-09-17
kolejka 4:
16 Respekt II Myślenice Dunajec Nowy Sącz 2022-09-2411:00
17 Pogorzanka II Pogorzyce Skawinka Skawina 2022-09-24
18 Filkówka Barwałd Średni Skalnik Trzemeśnia 2022-09-24
19 Novi Narama Lubomir Wiśniowa 2022-09-24
20 Skawa Jaroszowice Zielonka Wrząsowice 2022-09-2516:00
kolejka 5:
21 Zielonka Wrząsowice Respekt II Myślenice 2022-10-01
22 Lubomir Wiśniowa Skawa Jaroszowice 2022-10-01
23 Skalnik Trzemeśnia Novi Narama 2022-10-0211:00
24 Skawinka Skawina Filkówka Barwałd Średni 2022-10-01
25 Dunajec Nowy Sącz Pogorzanka II Pogorzyce 2022-10-0112:00
kolejka 6:
26 Respekt II Myślenice Pogorzanka II Pogorzyce 2022-10-0811:00
27 Filkówka Barwałd Średni Dunajec Nowy Sącz 2022-10-08
28 Novi Narama Skawinka Skawina 2022-10-08
29 Skawa Jaroszowice Skalnik Trzemeśnia 2022-10-0915:00
30 Zielonka Wrząsowice Lubomir Wiśniowa 2022-10-08
kolejka 7:
31 Lubomir Wiśniowa Respekt II Myślenice 2022-10-15
32 Skalnik Trzemeśnia Zielonka Wrząsowice 2022-10-1611:00
33 Skawinka Skawina Skawa Jaroszowice 2022-10-15
34 Dunajec Nowy Sącz Novi Narama 2022-10-1512:00
35 Pogorzanka II Pogorzyce Filkówka Barwałd Średni 2022-10-15
kolejka 8:
36 Respekt II Myślenice Filkówka Barwałd Średni 2022-10-2211:00
37 Novi Narama Pogorzanka II Pogorzyce 2022-10-22
38 Skawa Jaroszowice Dunajec Nowy Sącz 2022-10-2315:00
39 Zielonka Wrząsowice Skawinka Skawina 2022-10-22
40 Lubomir Wiśniowa Skalnik Trzemeśnia 2022-10-2310:00
kolejka 9:
41 Skalnik Trzemeśnia Respekt II Myślenice 2022-10-3011:00
42 Skawinka Skawina Lubomir Wiśniowa 2022-10-29
43 Dunajec Nowy Sącz Zielonka Wrząsowice 2022-10-2912:00
44 Pogorzanka II Pogorzyce Skawa Jaroszowice 2022-10-29
45 Filkówka Barwałd Średni Novi Narama 2022-10-29