Kraków: II liga okręgowa A1 Junior "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Przemsza Klucze 8 21 36:12 7 0 1 4 9 12:7 3 0 1 4 12 24:5 4 0 0
2 SMS II Kraków 8 15 21:13 5 0 3 4 6 9:8 2 0 2 4 9 12:5 3 0 1
3 Nowa Proszowianka Proszowice 7 14 22:11 4 2 1 4 8 9:5 2 2 0 3 6 13:6 2 0 1
4 Michałowianka Michałowice 7 11 23:11 3 2 2 4 7 15:7 2 1 1 3 4 8:4 1 1 1
5 Słomniczanka Słomniki 7 11 31:21 3 2 2 3 4 9:9 1 1 1 4 7 22:12 2 1 1
6 Pogoń Miechów 6 10 19:9 3 1 2 3 6 13:4 2 0 1 3 4 6:5 1 1 1
7 Jutrzenka Giebułtów 7 9 20:24 3 0 4 3 0 5:17 0 0 3 4 9 15:7 3 0 1
8 Skalanka OSM Skała 5 7 10:13 2 1 2 2 4 4:3 1 1 0 3 3 6:10 1 0 2
9 Orzeł Bębło 7 5 12:22 1 2 4 3 3 7:13 1 0 2 4 2 5:9 0 2 2
10 Niedźwiedź 5 3 7:28 1 0 4 3 3 7:15 1 0 2 2 0 0:13 0 0 2
11 Piliczanka Pilica 7 0 14:51 0 0 7 4 0 8:29 0 0 4 3 0 6:22 0 0 3

Wycofane drużyny:
2020-08-16 Szreniawa Koszyce - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-09-06 mecz SMS II Kraków - Przemsza Klucze 0:3 (na boisku 2:3), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-09-12 mecz Pogoń Miechów - SMS II Kraków 0:3 nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2020-09-26 mecz Pogoń Miechów - Piliczanka Pilica 10:0, zdekompletowanie zespołu gości



kolejka 1:
1 Nowa Proszowianka Proszowice Pauza -
2 Orzeł Bębło 2:1 Pogoń Miechów 2020-08-2313:00
3 Jutrzenka Giebułtów 3:9 Przemsza Klucze 2020-09-0114:50
4 Skalanka OSM Skała Niedźwiedź 2020-11-1411:00
5 SMS II Kraków 7:2 Słomniczanka Słomniki 2020-09-1616:30
6 Michałowianka Michałowice 5:3 Piliczanka Pilica 2020-08-2617:30
kolejka 2:
7 Pauza Piliczanka Pilica -
8 Słomniczanka Słomniki 2:7 Michałowianka Michałowice 2020-08-2910:00
9 Niedźwiedź 0:4 SMS II Kraków 2020-09-0917:00
10 Przemsza Klucze 7:2 Skalanka OSM Skała 2020-08-3010:00
11 Pogoń Miechów 3:1 Jutrzenka Giebułtów 2020-08-3010:00
12 Nowa Proszowianka Proszowice 2:0 Orzeł Bębło 2020-08-2817:00
kolejka 3:
13 Orzeł Bębło Pauza -
14 Jutrzenka Giebułtów 2:5 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-09-0514:00
15 Skalanka OSM Skała Pogoń Miechów 2020-11-1411:00
16 SMS II Kraków 0:3 Przemsza Klucze 2020-09-0613:00
17 Michałowianka Michałowice 8:0 Niedźwiedź 2020-09-0510:00
18 Piliczanka Pilica 1:13 Słomniczanka Słomniki 2020-09-2216:30
kolejka 4:
19 Pauza Słomniczanka Słomniki -
20 Niedźwiedź 7:3 Piliczanka Pilica 2020-09-1211:00
21 Przemsza Klucze 1:0 Michałowianka Michałowice 2020-09-1310:00
22 Pogoń Miechów 0:3 SMS II Kraków 2020-09-1210:30
23 Nowa Proszowianka Proszowice 3:1 Skalanka OSM Skała 2020-09-1211:00
24 Orzeł Bębło 1:7 Jutrzenka Giebułtów 2020-09-1210:00
kolejka 5:
25 Jutrzenka Giebułtów Pauza -
26 Skalanka OSM Skała 3:3 Orzeł Bębło 2020-09-2013:00
27 SMS II Kraków 2:0 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-09-2011:00
28 Michałowianka Michałowice 1:3 Pogoń Miechów 2020-09-1911:00
29 Piliczanka Pilica 2:4 Przemsza Klucze 2020-09-1517:00
30 Słomniczanka Słomniki 5:0 Niedźwiedź 2020-09-2010:00
kolejka 6:
31 Pauza Niedźwiedź -
32 Przemsza Klucze 1:4 Słomniczanka Słomniki 2020-09-2710:00
33 Pogoń Miechów 10:0 Piliczanka Pilica 2020-09-2610:30
34 Nowa Proszowianka Proszowice 1:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-2711:00
35 Orzeł Bębło 4:5 SMS II Kraków 2020-09-2610:30
36 Jutrzenka Giebułtów 0:3 Skalanka OSM Skała 2020-09-2713:00
kolejka 7:
37 Skalanka OSM Skała Pauza -
38 SMS II Kraków 0:3 Jutrzenka Giebułtów 2020-10-0312:00
39 Michałowianka Michałowice 1:1 Orzeł Bębło 2020-10-0310:00
40 Piliczanka Pilica 2:8 Nowa Proszowianka Proszowice 2020-10-0312:00
41 Słomniczanka Słomniki 2:2 Pogoń Miechów 2020-10-0409:00
42 Niedźwiedź 0:8 Przemsza Klucze 2020-10-0311:00
kolejka 8:
43 Pauza Przemsza Klucze -
44 Pogoń Miechów Niedźwiedź -
45 Nowa Proszowianka Proszowice 3:3 Słomniczanka Słomniki 2020-10-1111:00
46 Orzeł Bębło Piliczanka Pilica 2020-11-1110:30
47 Jutrzenka Giebułtów Michałowianka Michałowice 2020-11-1412:00
48 Skalanka OSM Skała 1:0 SMS II Kraków 2020-10-1112:00
kolejka 9:
49 SMS II Kraków Pauza -
50 Michałowianka Michałowice Skalanka OSM Skała 2020-11-1112:00
51 Piliczanka Pilica 3:4 Jutrzenka Giebułtów 2020-10-1812:00
52 Słomniczanka Słomniki Orzeł Bębło 2020-11-1410:00
53 Niedźwiedź Nowa Proszowianka Proszowice 2020-10-1711:00
54 Przemsza Klucze Pogoń Miechów -
kolejka 10:
55 Pauza Pogoń Miechów -
56 Nowa Proszowianka Proszowice Przemsza Klucze 2020-10-2511:00
57 Orzeł Bębło Niedźwiedź 2020-10-2410:00
58 Jutrzenka Giebułtów Słomniczanka Słomniki 2020-10-2510:30
59 Skalanka OSM Skała Piliczanka Pilica 2020-10-2511:00
60 SMS II Kraków Michałowianka Michałowice 2020-10-2711:00
kolejka 11:
61 Michałowianka Michałowice Pauza -
62 Piliczanka Pilica SMS II Kraków 2020-11-0814:00
63 Słomniczanka Słomniki Skalanka OSM Skała 2020-11-0810:00
64 Niedźwiedź Jutrzenka Giebułtów 2020-11-0710:00
65 Przemsza Klucze 3:1 Orzeł Bębło 2020-08-2517:00
66 Pogoń Miechów Nowa Proszowianka Proszowice 2020-11-0710:30