Kraków: II liga okręgowa A1 Junior (RW) "Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Pogoń Miechów 7 19 23:6 6 1 0 4 12 15:4 4 0 0 3 7 8:2 2 1 0
2 Słomniczanka Słomniki 7 15 26:18 5 0 2 4 9 18:11 3 0 1 3 6 8:7 2 0 1
3 Bieżanowianka Kraków 7 13 22:15 4 1 2 3 4 9:6 1 1 1 4 9 13:9 3 0 1
4 Świt Krzeszowice 7 12 22:20 4 0 3 4 9 13:8 3 0 1 3 3 9:12 1 0 2
5 Piliczanka Pilica 7 7 20:27 2 1 4 4 6 13:15 2 0 2 3 1 7:12 0 1 2
6 Skała 2004 7 6 18:27 2 0 5 3 6 8:6 2 0 1 4 0 10:21 0 0 4
7 Orlęta Rudawa 7 6 13:26 2 0 5 3 3 4:10 1 0 2 4 3 9:16 1 0 3
8 Orzeł Bębło 7 4 16:21 1 1 5 3 1 9:11 0 1 2 4 3 7:10 1 0 3
9 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz,
II etap (nie odbędzie się) - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: brak

2021-03-17 Niedźwiedź - rezygnacja
2021-04-19 Rezygnacja z rozgrywania II etapu rozgrywek

Walkowery:
2021-05-22 mecz Skała 2004 - Orzeł Bębło 3:0, niestawienie się zespołu gości



kolejka 1:
1 Świt Krzeszowice Pauza -
2 Bieżanowianka Kraków Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
3 Pogoń Miechów 3:2 Skała 2004 2021-06-0617:00
4 Orzeł Bębło 5:5 Piliczanka Pilica 2021-06-0610:30
5 Słomniczanka Słomniki 4:1 Orlęta Rudawa 2021-06-0514:00
kolejka 2:
6 Pauza Orlęta Rudawa -
7 Piliczanka Pilica 3:2 Słomniczanka Słomniki 2021-05-2212:00
8 Skała 2004 3:0 Orzeł Bębło 2021-05-2216:30
9 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Pogoń Miechów -
10 Świt Krzeszowice 5:3 Bieżanowianka Kraków 2021-05-2618:00
kolejka 3:
11 Bieżanowianka Kraków Pauza -
12 Pogoń Miechów 2:1 Świt Krzeszowice 2021-05-1510:30
13 Orzeł Bębło Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
14 Słomniczanka Słomniki 5:3 Skała 2004 2021-05-1610:00
15 Orlęta Rudawa 1:0 Piliczanka Pilica 2021-05-1610:00
kolejka 4:
16 Pauza Piliczanka Pilica -
17 Skała 2004 4:3 Orlęta Rudawa 2021-06-1313:00
18 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Słomniczanka Słomniki -
19 Świt Krzeszowice 2:1 Orzeł Bębło 2021-06-1214:00
20 Bieżanowianka Kraków 1:1 Pogoń Miechów 2021-06-1211:30
kolejka 5:
21 Pogoń Miechów Pauza -
22 Orzeł Bębło 2:3 Bieżanowianka Kraków 2021-05-3010:30
23 Słomniczanka Słomniki 8:5 Świt Krzeszowice 2021-05-3117:00
24 Orlęta Rudawa Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
25 Piliczanka Pilica 8:5 Skała 2004 2021-05-2911:00
kolejka 6:
26 Pauza Skała 2004 -
27 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Piliczanka Pilica -
28 Świt Krzeszowice 1:4 Orlęta Rudawa 2021-04-2511:00
29 Bieżanowianka Kraków 2:3 Słomniczanka Słomniki 2021-04-2411:00
30 Pogoń Miechów 3:0 Orzeł Bębło 2021-04-2411:00
kolejka 7:
31 Orzeł Bębło Pauza -
32 Słomniczanka Słomniki 1:2 Pogoń Miechów 2021-06-2017:00
33 Orlęta Rudawa 1:4 Bieżanowianka Kraków 2021-06-2011:00
34 Piliczanka Pilica 2:3 Świt Krzeszowice 2021-06-1911:00
35 Skała 2004 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
kolejka 8:
36 Pauza Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) -
37 Świt Krzeszowice 5:0 Skała 2004 2021-05-0211:00
38 Bieżanowianka Kraków 6:2 Piliczanka Pilica 2021-05-0311:00
39 Pogoń Miechów 7:1 Orlęta Rudawa 2021-05-0114:00
40 Orzeł Bębło 2:3 Słomniczanka Słomniki 2021-04-3018:00
kolejka 9:
41 Słomniczanka Słomniki Pauza -
42 Orlęta Rudawa 2:6 Orzeł Bębło 2021-05-0912:00
43 Piliczanka Pilica 0:5 Pogoń Miechów 2021-05-0811:00
44 Skała 2004 1:3 Bieżanowianka Kraków 2021-05-0916:30
45 Pauza (Niedźwiedź - rezygnacja) Świt Krzeszowice -