Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) "Grupa 12"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Grębałowianka Kraków 4 9 28:10 3 0 1 3 6 18:9 2 0 1 1 3 10:1 1 0 0
2 Radziszowianka Radziszów 4 7 19:5 2 1 1 2 4 15:1 1 1 0 2 3 4:4 1 0 1
3 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 3 6 9:2 2 0 1 2 3 4:2 1 0 1 1 3 5:0 1 0 0
4 Nadwiślan Kraków 4 5 5:4 1 2 1 2 4 5:1 1 1 0 2 1 0:3 0 1 1
5 Tramwaj Kraków 3 4 6:7 1 1 1 0 0 0:0 0 0 0 3 4 6:7 1 1 1
6 Wanda Kraków 1 3 3:2 1 0 0 1 3 3:2 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Zwierzyniecki Kraków 3 3 7:28 1 0 2 2 3 6:13 1 0 1 1 0 1:15 0 0 1
8 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) 1 0 3:5 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 3:5 0 0 1
10 Krakus Swoszowice 2 0 0:6 0 0 2 1 0 0:2 0 0 1 1 0 0:4 0 0 1
11 Iskra Krzęcin 1 0 1:12 0 0 1 0 0 0:0 0 0 0 1 0 1:12 0 0 1


I etap - każdy z każdym 1 mecz,
II etap (nie odbędzie się) - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-11m)
Terminy II etapu: brak

2021-04-19 Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja
2021-04-19 Rezygnacja z rozgrywania II etapu rozgrywek
2021-05-13 Bieżanowianka Kraków - wycofanie, wyniki zostały anulowane



kolejka 1:
1 Radziszowianka Radziszów Pauza -
2 Grębałowianka Kraków Krakus Swoszowice 2021-06-0117:00
3 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Nadwiślan Kraków -
4 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka -
5 Iskra Krzęcin Tramwaj Kraków 2021-06-02
6 Zwierzyniecki Kraków Wanda Kraków 2021-06-02
kolejka 2:
7 Pauza Wanda Kraków -
8 Zwierzyniecki Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-05
9 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Iskra Krzęcin 2021-06-0511:00
10 Nadwiślan Kraków Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
11 Krakus Swoszowice Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
12 Radziszowianka Radziszów Grębałowianka Kraków 2021-06-05
kolejka 3:
13 Grębałowianka Kraków Pauza -
14 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Radziszowianka Radziszów -
15 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Krakus Swoszowice -
16 Iskra Krzęcin Nadwiślan Kraków 2021-06-12
17 Zwierzyniecki Kraków Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-06-12
18 Wanda Kraków Tramwaj Kraków 2021-06-1211:00
kolejka 4:
19 Pauza Tramwaj Kraków -
20 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Wanda Kraków 2021-06-1911:00
21 Nadwiślan Kraków Zwierzyniecki Kraków 2021-06-19
22 Krakus Swoszowice Iskra Krzęcin 2021-06-1910:00
23 Radziszowianka Radziszów Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
24 Grębałowianka Kraków Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
kolejka 5:
25 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Pauza 2021-05-2911:00
26 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Grębałowianka Kraków 2021-05-2911:00
27 Iskra Krzęcin Radziszowianka Radziszów 2021-05-3011:00
28 Zwierzyniecki Kraków Krakus Swoszowice 2021-05-2911:00
29 Wanda Kraków Nadwiślan Kraków 2021-05-2916:00
30 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Tramwaj Kraków 2021-05-2911:00
kolejka 6:
31 Pauza Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka -
32 Nadwiślan Kraków 1:1 Tramwaj Kraków 2021-04-2411:00
33 Krakus Swoszowice Wanda Kraków 2021-06-0818:00
34 Radziszowianka Radziszów 15:1 Zwierzyniecki Kraków 2021-04-2410:00
35 Grębałowianka Kraków 12:1 Iskra Krzęcin 2021-04-2510:00
36 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) -
kolejka 7:
37 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Pauza -
38 Iskra Krzęcin Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
39 Zwierzyniecki Kraków 1:10 Grębałowianka Kraków 2021-05-0112:00
40 Wanda Kraków 3:2 Radziszowianka Radziszów 2021-05-0211:00
41 Krakus Swoszowice 0:2 Tramwaj Kraków 2021-05-0117:30
42 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 3:0 Nadwiślan Kraków 2021-05-0211:00
kolejka 8:
43 Pauza Nadwiślan Kraków -
44 Krakus Swoszowice Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-06-2610:00
45 Radziszowianka Radziszów Tramwaj Kraków 2021-06-2610:00
46 Grębałowianka Kraków Wanda Kraków 2021-06-2710:00
47 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Zwierzyniecki Kraków -
48 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Iskra Krzęcin -
kolejka 9:
49 Iskra Krzęcin Pauza -
50 Zwierzyniecki Kraków 5:3 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) 2021-05-0912:00
51 Wanda Kraków Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
52 Grębałowianka Kraków 6:3 Tramwaj Kraków 2021-05-0910:00
53 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 1:2 Radziszowianka Radziszów 2021-05-0810:30
54 Nadwiślan Kraków 4:0 Krakus Swoszowice 2021-05-0811:00
kolejka 10:
55 Pauza Krakus Swoszowice -
56 Radziszowianka Radziszów 0:0 Nadwiślan Kraków 2021-05-1510:00
57 Grębałowianka Kraków 0:5 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka 2021-05-1510:00
58 Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) Tramwaj Kraków -
59 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Wanda Kraków -
60 Iskra Krzęcin Zwierzyniecki Kraków 2021-05-1610:00
kolejka 11:
61 Zwierzyniecki Kraków Pauza -
62 Wanda Kraków Iskra Krzęcin 2021-05-2211:00
63 Pauza (Bieżanowianka Kraków - wycofanie) Tramwaj Kraków -
64 Orzeł Piaski Wielkie-SMS Wieliczka Pauza (Siemacha-Progres II Kraków - rezygnacja) -
65 Nadwiślan Kraków Grębałowianka Kraków 2021-05-2209:30
66 Krakus Swoszowice Radziszowianka Radziszów 2021-05-2210:00