Kraków: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) "Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Michałowianka Michałowice 3 7 6:0 2 1 0 2 4 4:0 1 1 0 1 3 2:0 1 0 0
2 Nowa Proszowianka Proszowice 2 6 24:1 2 0 0 2 6 24:1 2 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Clepardia Kraków 2 6 10:0 2 0 0 1 3 5:0 1 0 0 1 3 5:0 1 0 0
4 Prądniczanka Kraków 3 6 12:3 2 0 1 2 3 3:2 1 0 1 1 3 9:1 1 0 0
5 Laskowianka Laski 2 4 8:0 1 1 0 1 3 8:0 1 0 0 1 1 0:0 0 1 0
6 AP Kmita Zabierzów 3 3 9:8 1 0 2 2 3 9:5 1 0 1 1 0 0:3 0 0 1
7 Sokół Rybna 4 3 4:23 1 0 3 1 3 4:0 1 0 0 3 0 0:23 0 0 3
8 Wierzbowianka Wierzbno 2 0 0:8 0 0 2 0 0 0:0 0 0 0 2 0 0:8 0 0 2
9 Skalanka OSM Skała 3 0 2:32 0 0 3 1 0 1:9 0 0 1 2 0 1:23 0 0 2


I etap - każdy z każdym 1 mecz
II etap (nie odbędzie się) - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: brak

2021-03-10 Maszycanka Maszyce - rezygnacja
2021-03-15 Nowa Proszowianka Proszowice - dokooptowana w miejsce drużyny Maszycanka Maszyce
2021-04-19 Rezygnacja z rozgrywania II etapu rozgrywek
Walkowery:
2021-04-25 mecz Nowa Proszowianka Proszowice - Sokół Rybna 9:0 (na boisko 9:0), nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Nowa Proszowianka Proszowice Laskowianka Laski 2021-05-2911:00
2 Prądniczanka Kraków Pauza 2021-05-2911:00
3 Clepardia Kraków Skalanka OSM Skała 2021-05-3010:00
4 AP Kmita Zabierzów Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-2911:00
5 Michałowianka Michałowice Sokół Rybna 2021-05-3009:00
kolejka 2:
6 Laskowianka Laski Sokół Rybna 2021-05-2311:00
7 AP Kmita Zabierzów Michałowianka Michałowice 2021-05-2213:30
8 Skalanka OSM Skała Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-2309:00
9 Pauza Clepardia Kraków -
10 Nowa Proszowianka Proszowice Prądniczanka Kraków 2021-05-2311:00
kolejka 3:
11 Laskowianka Laski Prądniczanka Kraków 2021-06-0918:00
12 Clepardia Kraków Nowa Proszowianka Proszowice 2021-05-1817:30
13 Pauza Wierzbowianka Wierzbno -
14 Michałowianka Michałowice Skalanka OSM Skała 2021-06-1618:00
15 AP Kmita Zabierzów 9:0 Sokół Rybna 2021-05-1514:30
kolejka 4:
16 Laskowianka Laski AP Kmita Zabierzów 2021-06-0510:00
17 Skalanka OSM Skała Sokół Rybna 2021-06-0611:30
18 Pauza Michałowianka Michałowice -
19 Nowa Proszowianka Proszowice Wierzbowianka Wierzbno 2021-06-05
20 Prądniczanka Kraków Clepardia Kraków 2021-06-0616:30
kolejka 5:
21 Clepardia Kraków Laskowianka Laski 2021-06-1317:30
22 Prądniczanka Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2021-06-1310:00
23 Michałowianka Michałowice Nowa Proszowianka Proszowice 2021-06-12
24 Pauza Sokół Rybna -
25 AP Kmita Zabierzów Skalanka OSM Skała 2021-06-1213:30
kolejka 6:
26 Laskowianka Laski 8:0 Skalanka OSM Skała 2021-04-2510:00
27 Pauza AP Kmita Zabierzów -
28 Nowa Proszowianka Proszowice 9:0 Sokół Rybna 2021-04-2511:00
29 Prądniczanka Kraków 0:2 Michałowianka Michałowice 2021-04-2510:00
30 Clepardia Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-2618:00
kolejka 7:
31 Laskowianka Laski Wierzbowianka Wierzbno 2021-06-1910:00
32 Michałowianka Michałowice Clepardia Kraków 2021-06-19
33 Prądniczanka Kraków Sokół Rybna 2021-06-2018:00
34 AP Kmita Zabierzów Nowa Proszowianka Proszowice 2021-06-19
35 Skalanka OSM Skała Pauza -
kolejka 8:
36 Laskowianka Laski Pauza -
37 Nowa Proszowianka Proszowice 15:1 Skalanka OSM Skała 2021-05-1318:00
38 Prądniczanka Kraków 3:0 AP Kmita Zabierzów 2021-05-0216:30
39 Clepardia Kraków 5:0 Sokół Rybna 2021-04-3017:00
40 Michałowianka Michałowice 4:0 Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0111:00
kolejka 9:
41 Michałowianka Michałowice 0:0 Laskowianka Laski 2021-05-0909:00
42 Sokół Rybna 4:0 Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0811:00
43 AP Kmita Zabierzów 0:5 Clepardia Kraków 2021-05-0617:30
44 Skalanka OSM Skała 1:9 Prądniczanka Kraków 2021-05-0910:00
45 Pauza Nowa Proszowianka Proszowice -