Kraków: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik II Kraków 8 24 27:5 8 0 0 4 12 16:4 4 0 0 4 12 11:1 4 0 0
2 Cracovia II 9 24 60:5 8 0 1 5 15 37:2 5 0 0 4 9 23:3 3 0 1
3 Pogoń Skotniki 8 15 33:22 5 0 3 4 9 22:3 3 0 1 4 6 11:19 2 0 2
4 SMS Kraków 9 13 28:26 4 1 4 5 7 16:13 2 1 2 4 6 12:13 2 0 2
5 Słowik Olkusz 8 9 25:33 3 0 5 4 6 15:11 2 0 2 4 3 10:22 1 0 3
6 Zieleńczanka Zielonki 9 3 6:57 1 0 8 4 3 3:19 1 0 3 5 0 3:38 0 0 5
7 Krakus Nowa Huta Kraków 9 1 10:41 0 1 8 4 0 6:22 0 0 4 5 1 4:19 0 1 4
8 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofane drużyny:
2020-08-18 Bronowianka Kraków - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-09-19 mecz Cracovia II - Pogoń Skotniki 8:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości



kolejka 1:
1 Hutnik II Kraków Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
2 Pogoń Skotniki 4:2 SMS Kraków 2020-09-2215:00
3 Zieleńczanka Zielonki 0:11 Cracovia II 2020-08-2310:00
4 Krakus Nowa Huta Kraków 2:5 Słowik Olkusz 2020-08-2310:00
kolejka 2:
5 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Słowik Olkusz -
6 Cracovia II 4:0 Krakus Nowa Huta Kraków 2020-08-2912:30
7 Zieleńczanka Zielonki 1:3 SMS Kraków 2020-08-2909:45
8 Hutnik II Kraków 5:2 Pogoń Skotniki 2020-08-2915:00
kolejka 3:
9 Pogoń Skotniki Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
10 Zieleńczanka Zielonki 0:4 Hutnik II Kraków 2020-09-0217:00
11 Krakus Nowa Huta Kraków 0:7 SMS Kraków 2020-09-0217:00
12 Słowik Olkusz 1:6 Cracovia II 2020-09-0217:00
kolejka 4:
13 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Cracovia II -
14 SMS Kraków 8:3 Słowik Olkusz 2020-09-0610:00
15 Hutnik II Kraków 2:1 Krakus Nowa Huta Kraków 2020-09-0509:30
16 Pogoń Skotniki 12:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-0715:30
kolejka 5:
17 Zieleńczanka Zielonki Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
18 Krakus Nowa Huta Kraków 3:4 Pogoń Skotniki 2020-09-1212:15
19 Słowik Olkusz 0:3 Hutnik II Kraków 2020-09-1309:00
20 Cracovia II 8:0 SMS Kraków 2020-09-1210:00
kolejka 6:
21 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) SMS Kraków -
22 Hutnik II Kraków 1:0 Cracovia II 2020-09-1616:00
23 Pogoń Skotniki 6:0 Słowik Olkusz 2020-09-1617:00
24 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Krakus Nowa Huta Kraków 2020-09-1617:00
kolejka 7:
25 Krakus Nowa Huta Kraków Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
26 Słowik Olkusz 4:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-2010:00
27 Cracovia II 8:0 Pogoń Skotniki 2020-09-1912:30
28 SMS Kraków 1:3 Hutnik II Kraków 2020-09-1914:00
kolejka 8:
29 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Hutnik II Kraków -
30 SMS Kraków 3:5 Pogoń Skotniki 2020-09-2712:00
31 Cracovia II 11:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-2610:00
32 Słowik Olkusz 10:1 Krakus Nowa Huta Kraków 2020-10-0410:00
kolejka 9:
33 Słowik Olkusz Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
34 Krakus Nowa Huta Kraków 1:6 Cracovia II 2020-10-1416:00
35 SMS Kraków 3:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-0309:00
36 Pogoń Skotniki 0:1 Hutnik II Kraków 2020-10-0310:30
kolejka 10:
37 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Pogoń Skotniki -
38 Hutnik II Kraków 8:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-1413:00
39 SMS Kraków 1:1 Krakus Nowa Huta Kraków 2020-10-2110:00
40 Cracovia II 6:2 Słowik Olkusz 2020-10-1013:00
kolejka 11:
41 Cracovia II Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
42 Słowik Olkusz SMS Kraków -
43 Krakus Nowa Huta Kraków Hutnik II Kraków 2020-11-0414:00
44 Zieleńczanka Zielonki Pogoń Skotniki 2020-11-1114:00
kolejka 12:
45 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Zieleńczanka Zielonki -
46 Pogoń Skotniki Krakus Nowa Huta Kraków 2020-10-2410:00
47 Hutnik II Kraków Słowik Olkusz 2020-10-2509:30
48 SMS Kraków Cracovia II 2020-10-2409:00
kolejka 13:
49 SMS Kraków Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
50 Cracovia II Hutnik II Kraków 2020-10-3113:00
51 Słowik Olkusz Pogoń Skotniki 2020-10-3109:30
52 Krakus Nowa Huta Kraków Zieleńczanka Zielonki 2020-10-3013:30
kolejka 14:
53 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Krakus Nowa Huta Kraków -
54 Zieleńczanka Zielonki Słowik Olkusz 2020-11-0809:00
55 Pogoń Skotniki Cracovia II 2020-11-0814:00
56 Hutnik II Kraków SMS Kraków 2020-11-0712:00