II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Borowik Bachowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Dalin Myślenice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Górnik Wieliczka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Hutnik II Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Słowik Olkusz 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 MKS SMS Oświęcim 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Pogoń Skotniki Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0



kolejka 1:
1 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
2 Górnik Wieliczka Słowik Olkusz 2022-08-2110:00
3 MKS SMS Oświęcim Pogoń Skotniki Kraków 2022-08-2115:00
4 Borowik Bachowice Dalin Myślenice 2022-08-2111:00
kolejka 2:
5 Dalin Myślenice pauzuje w kolejce -
6 Pogoń Skotniki Kraków Borowik Bachowice 2022-08-2414:00
7 Słowik Olkusz MKS SMS Oświęcim 2022-08-2510:00
8 Hutnik II Kraków Górnik Wieliczka 2022-08-2414:00
kolejka 3:
9 Górnik Wieliczka pauzuje w kolejce -
10 MKS SMS Oświęcim Hutnik II Kraków 2022-08-2711:00
11 Borowik Bachowice Słowik Olkusz 2022-08-2811:00
12 Dalin Myślenice Pogoń Skotniki Kraków 2022-08-2711:00
kolejka 4:
13 Pogoń Skotniki Kraków pauzuje w kolejce -
14 Słowik Olkusz Dalin Myślenice 2022-09-0312:00
15 Hutnik II Kraków Borowik Bachowice 2022-09-0313:30
16 Górnik Wieliczka MKS SMS Oświęcim 2022-09-0410:00
kolejka 5:
17 MKS SMS Oświęcim pauzuje w kolejce -
18 Borowik Bachowice Górnik Wieliczka 2022-09-1111:00
19 Dalin Myślenice Hutnik II Kraków 2022-09-1010:00
20 Pogoń Skotniki Kraków Słowik Olkusz 2022-09-10
kolejka 6:
21 Słowik Olkusz pauzuje w kolejce -
22 Hutnik II Kraków Pogoń Skotniki Kraków 2022-09-17
23 Górnik Wieliczka Dalin Myślenice 2022-09-1810:00
24 MKS SMS Oświęcim Borowik Bachowice 2022-09-1710:00
kolejka 7:
25 Borowik Bachowice pauzuje w kolejce -
26 Dalin Myślenice MKS SMS Oświęcim 2022-09-2516:00
27 Pogoń Skotniki Kraków Górnik Wieliczka 2022-09-24
28 Słowik Olkusz Hutnik II Kraków 2022-09-2412:00
kolejka 8:
29 Hutnik II Kraków pauzuje w kolejce -
30 Słowik Olkusz Górnik Wieliczka 2022-10-0112:00
31 Pogoń Skotniki Kraków MKS SMS Oświęcim 2022-10-01
32 Dalin Myślenice Borowik Bachowice 2022-10-0211:00
kolejka 9:
33 Dalin Myślenice pauzuje w kolejce -
34 Borowik Bachowice Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-0911:00
35 MKS SMS Oświęcim Słowik Olkusz 2022-10-0910:00
36 Górnik Wieliczka Hutnik II Kraków 2022-10-0913:00
kolejka 10:
37 Górnik Wieliczka pauzuje w kolejce -
38 Hutnik II Kraków MKS SMS Oświęcim 2022-10-15
39 Słowik Olkusz Borowik Bachowice 2022-10-1512:00
40 Pogoń Skotniki Kraków Dalin Myślenice 2022-10-15
kolejka 11:
41 Pogoń Skotniki Kraków pauzuje w kolejce -
42 Dalin Myślenice Słowik Olkusz 2022-10-2315:30
43 Borowik Bachowice Hutnik II Kraków 2022-10-2311:00
44 MKS SMS Oświęcim Górnik Wieliczka 2022-10-2210:00
kolejka 12:
45 MKS SMS Oświęcim pauzuje w kolejce -
46 Górnik Wieliczka Borowik Bachowice 2022-10-3010:00
47 Hutnik II Kraków Dalin Myślenice 2022-10-29
48 Słowik Olkusz Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-2912:00
kolejka 13:
49 Słowik Olkusz pauzuje w kolejce -
50 Pogoń Skotniki Kraków Hutnik II Kraków 2022-11-05
51 Dalin Myślenice Górnik Wieliczka 2022-11-0610:00
52 Borowik Bachowice MKS SMS Oświęcim 2022-11-0611:00
kolejka 14:
53 Borowik Bachowice pauzuje w kolejce -
54 MKS SMS Oświęcim Dalin Myślenice 2022-11-1210:00
55 Górnik Wieliczka Pogoń Skotniki Kraków 2022-11-1310:00
56 Hutnik II Kraków Słowik Olkusz 2022-11-1210:00