Kontakty Żak Młodszy 2020-2021 wiosna

Lp Nazwa drużyny upr. zaw. Termin I Termin II Termin III Turniej IV Turniej V Turniej VI
1 AP Kmita Zabierzów              
2 AP Proszowianka Proszowice              
3 Bibiczanka Bibice              
4 Błękitni Modlnica              
5 Borkowianka Borek Szlachecki              
6 Canpack Okocimski Brzesko              
7 Clepardia Kraków              
8 Czyżynianka Kraków              
9 Garbarnia Kraków              
10 Iskra Radwanowice              
11 Jadwiga Kraków              
12 JKS Zelków              
13 Jutrzenka Giebułtów              
14 Kaszowianka Kaszów              
15 Kolejarz-Prokocim Kraków              
16 Krakus Swoszowice   Turniej 2          
17 Maszycanka Maszyce              
18 Michałowianka Michałowice              
19 MKS SMS Kraków    Turniej 2    Turniej 1      
20 Orlęta Rudawa              
21 Orzeł Bębło              
22 Orzeł Sidzina    Turniej 1          
23 Piast Skawina    Turniej 1          
24 Płaszowianka Kraków              
25 Pogoń Kraków              
26 Prądniczanka Kraków              
27 Radziszowianka Radziszów    Turniej 1          
28 Skała 2004              
29 Skawinka Skawina              
30 Somniczanka Słomniki              
31 Sportowiec Modlniczka              
32 Victoria Kraków              
33 Wierzbowianka Wierzbno              
34 Wilga Kraków    Turniej 2    Turniej 1      
35 Wisła Jeziorzany              
36 Wisła Rząska              
37 Zieleńczanka Zielonki              
                 

Planowane turnieje

Termin I: 2021-04-24/25

Turniej I-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.15:00
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Piast Skawina (lista zamknięta)
Turniej rozegrany.

Turniej I-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.9:00
Gospodarz: Wilga Kraków
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, SMS Kraków, Wilga Kraków (lista zamknięta)
Turniej rozegrany.

Termin II: 2021-05-(01-03)

 

Termin III: 2021-05-08/09

Turniej III-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.11:00
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, SMS Kraków, Wilga Kraków
Turniej rozegrany.

Turniej III-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.8:30
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Piast Skawina

Termin IV: 2021-05-15/16

Turniej IV-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, SMS Kraków

Turniej IV-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Wilga Kraków
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Wilga Kraków

Termin V: 2021-05-22/23

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: SMS Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, SMS Kraków

Turniej V-2
Rozpoczęcie turnieju
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Orzeł Sidzina, Piast Skawina, Wilga Kraków

Termin VI: 2021-05-29/30

Turniej VI-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Wilga Kraków, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, SMS Kraków

Turniej VI-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: AP Proszowianka Proszowice (Proszowice, ul. Parkowa 10)
Uczestnicy: Słomniczanka Słomniki, Michałowianka Michałowice, Skała 2004, AP Proszowianka Proszowice (lista zamknięta)

Termin VII: 2021-06-05/06

 

Termin VIII: 2021-06-12/13

Turniej VIII-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, SMS Kraków

Turniej VIII-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Piast Skawina, Wilga Kraków

Termin IX: 2021-06-19/20

Turniej IX-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: SMS Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Orzeł Sidzina, SMS Kraków, Wilga Kraków

Termin X: 2021-06-26/27

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Piast Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Wilga Kraków, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, SMS Kraków