Kontakty Skrzat 2020-2021 wiosna

Lp Nazwa drużyny Termn I Termin II Termin III Termin IV Turniej V Turniej VI
1 AP Grzegórzki Kraków            
2 AP Kmita II Zabierzów            
3 AP Kmita Zabierzów            
4 AP Proszowianka Proszowice            
5 Bibiczanka Bibice            
6 Bieżanowianka Kraków            
7 Błękitni Modlnica            
8 Borkowianka Borek Szlachecki            
9 Bronowianka Kraków            
10 Canpack Okocimski Brzesko            
11 Clepardia Kraków            
12 Czyżynianka Kraków            
13 Garbarnia Kraków            
14 Iskra Krzęcin            
15 Jadwiga Kraków            
16 JKS Zelków            
17 Jutrzenka Giebułtów            
18 Kinder (UKS AP) Skawina            
19 Kolejarz-Prokocim Kraków            
20 Kosynierzy Łuczyce            
21 Krakus Swoszowice      Turniej 1      
22 Lotnik Krzspinw            
23 Maszycanka Maszyce            
24 Michałowianka Michałowice            
25 Niegoszowianka Niegoszowice            
26 Orlęta Rudawa            
27 Orzeł Sidzina Turniej 1          
28 Piast Skawina Turniej 1          
29 Płaszowianka Kraków            
30 Pogoń II Kraków            
31 Pogoń Kraków            
32 Prądniczanka (dz) Kraków            
33 Prądniczanka Kraków            
34 Radziszowianka Radziszów Turniej 1    Turniej 1      
35 Rybitwy Kraków            
36 Skała 2004            
37 Skawinka Skawina      Turniej 1      
38 Somniczanka Słomniki            
39 Sportowiec Modlniczka            
40 Topór Aleksandrowice            
41 Tramwaj Kraków            
42 Victoria Kraków            
43 Wierzbowianka Wierzbno            
44 Wisła Czernichów            
45 Wisła Jeziorzany            
46 Wisła Rząska            

Planowane turnieje:

Termin I: 2021-04-24/25

Turniej I-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-25 g.17:00
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Piast Skawina (lista zamknięta)
Turniej odbył się.

Turniej I-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.9:00
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Victoria Kraków, Skawinka Skawina (lista zamknięta)

Termin II: 2021-05-(01-03)

 

Termin III: 2021-05-08/09

Turniej III-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.12:30
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Victoria Kraków, Skawinka Skawina, Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Piast Skawina (lista zamknięta)
Turniej rozegrany

Turniej III-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin IV: 2021-05-15/16

Turniej IV-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Viictoria Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Victoria Kraków, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Skawinka Skawina, (lista zamknięta)

Turniej IV-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin V: 2021-05-22/23

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Skawinka Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Victoria Kraków, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, Skawinka Skawina (lista zamknięta)

Turniej V-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-23 g.11:00
Gospodarz: AP Proszowianka Proszowice (Proszowice, ul. Parkowa 10)
Uczestnicy: AP Proszowianka Proszowice, WIerzbowianka Wierzbno, Słomniczanka Słomniki, Michałowianka Michałowice (lista zamknięta)

Termin VI: 2021-05-29/30

Turniej VI-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Skawinka Skawina,

Turniej VI-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Victoria Kraków

Termin VII: 2021-06-05/06

 

Termin VIII: 2021-06-12/13

Turniej VIII-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Victoria Kraków, Radziszowianka Radziszów, Piast Skawina, Skawinka Skawina (lista zamknięta)

Turniej VIII-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

Termin IX: 2021-06-19/20

Turniej IX-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Orzeł Sidzina, Victoria Kraków, Skawinka Skawina (lista zamknięta)

Termin X: 2021-06-26/27

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Piast Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Skawinka Skawina, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, Victoria Kraków (lista zamknięta)