Kotankty Skrzat Młodszy 2020-2021 wiosna

Lp Nazwa drużyny Termin I Termin II Termin III Turniej IV Turniej V Turniej VI
1 AP Kmita II Zabierzów            
2 AP Kmita Zabierzów            
3 AP Proszowianka Proszowice            
4 Błękitni Modlnica            
5 Borkowianka Borek Szlachecki            
6 Canpack Okocimski Brzesko            
7 JKS Zelków            
8 Jutrzenka Giebułtów            
9 Krakus Swoszowice      Turniej 1      
10 Orzeł Bębło            
11 Orzeł Sidzina Turniej 1          
12 Piast Skawina Turniej 1          
13 Piast Wołowice            
14 Płaszowianka Kraków            
15 Pogoń Kraków            
16 Radziszowianka Radziszów Turniej 1    Turniej 1      
17 Skawinka Skawina            
               

Planowane turnieje:

Termin I: 2021-04-24/25

Turniej I-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-25 g.15:00
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Piast Skawina,
Turniej odbył się.

Turniej I-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Skawinka Skawina

 

Termin II: 2021-05-(01-03)

 

Termin III: 2021-05-08/09

Turniej III-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.12:30
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Skawinka Skawina, Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Piast Skawina
Turniej rozegrany

Turniej III-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

 

Termin IV: 2021-05-15/16

Turniej IV-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Skawinka Skawina

Turniej IV-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-16 g.11:00
Gospodarz: AP Proszowianka Proszowice (Proszowice ul. Parkowa 10)
Uczestnicy: Borkowianka Borek Szlachecki, Jutrzenka Giebułtów, Orzeł Bębło, AP Proszowianka Proszowice (lista zamknięta)

 

Termin V: 2021-05-22/23

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Skawinka Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Piast Skawina, Skawinka Skawina

 

Termin VI: 2021-05-29/30

Turniej VI-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Orzeł Sidzina, Skawinka Skawina

Turniej VI-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Piast Skawina

 

Termin VII: 2021-06-05/06

 

Termin VIII: 2021-06-12/13

Turniej VIII-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Orzeł Sidzina, Radziszowianka Radziszów, Piast Skawina, Skawinka Skawina

Turniej VIII-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:
Uczestnicy:

 

Termin IX: 2021-06-19/20

Turniej IX-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Orzeł Sidzina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Orzeł Sidzina, Skawinka Skawina

 

Termin X: 2021-06-26/27

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Piast Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Skawinka Skawina, Orzeł Sidzina, Piast Skawina,