info_foto
Trofeum broni drużyna Niedźwiedź, która w finale pokonała drużynę Orzeł Piaski Wielkie. Drużyna Wieczysta Kraków jako obrońca trofeum Małopolskiego Pucharu Polski rozpoczyna rozgrywki od szczebla wojewódzkiego.

Wydział Gier MZPN w dniu 8 lipca 2022 r. dokonał losowania Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu w Krakowie.

Drabinka Puchar Polski 2022-2023

  I runda  

1. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Universum Kraków - Ekler Baranówka 0:8 (na boisku klubu Albertus Kraków) ---> mecz nr 34
2. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Szreniawa Koszyce - Bratniak Kraków 6:2 ---> mecz nr 26
3. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Płomień Kościelec - Galicja Raciborowice 0:3   ---> mecz nr 36
4. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Rafis Kraków (niezrzeszona) - Dragoons Kraków 4:4  k. 4:3  (na boisku klubu AP Kmita Zabierzów) ---> mecz nr 30
5. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Wanda Kraków - Juvenia Prandocin  4:3 --->  mecz nr 28
6. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Sokół Rybna - Prądniczanka II Kraków 2:2  k. 4:2  --->  mecz nr 30
7. 7 sierpnia 2022 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Michałowianka Michałowice - Strzelcy Kraków 6:3  ---> mecz nr 25
8. 6 sierpnia 2022 r. g. 16:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Milenium Radziemice - Olimpia Czaple Wielkie 1:2 (na boisku klubu Cobra Wężerów) --->  mecz nr 36
9. 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Polanowice - Bibiczanka Bibice  0:10 --->  mecz nr 28
10. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Kosynierzy Łuczyce - Zawisza Sulechów 3:4 ---> mecz nr 32
11. 3 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Fairant Kraków - Czarni'03 Grzegorzowice 2:2  k. 0:3 (na boisku klubu Czarni'03 Grzegorzowice) ---> mecz nr 33
12. 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00  Rybitwy Kraków - Orzeł Iwanowice  3:0 wo. (brak drużyny) ---> mecz nr 31
13. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00  Sankowia Sanka - JKS Zelków  2:2  k. 5:4 --->  mecz nr 44
14. 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00  Oldboy KS Kaszowianka Kaszów (niezrzeszona) - Trzebol Wielkie Drogi 4:7 (na boisku klubu Kaszowianka Kaszów) --->  mecz nr 44
15. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Kaszowianka II Kaszów - Sportowiec Modlniczka  1:7  ---> mecz nr 39
16. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Płomień Kostrze - Tęcza Piekary 2:1 ---> mecz nr 37
17. 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Błękitni Czułówek - Płomień Jerzmanowice 1:8 (na boisku klubu Topór Aleksandrowice)  ---> mecz nr 42
18. 6 sierpnia 2022 r. g. 17:00 (zmiana terminu i gospodarza z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Iskra Krzęcin - Błękitni II Modlnica  3:2  ---> mecz nr 42
19. 6 sierpnia 2022 r. g. 11:00 (zmiana godziny z 18:00) Tramwaj II Kraków - Dragon Szczyglice  9:2  ---> mecz nr 40
20. 6 sierpnia 2022 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Czułów  7:0  ---> mecz nr 47
21. 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Radziszowianka II Radziszów - Start Kamień 2:2  k. 6:5 ---> mecz nr 37
22. 6 sierpnia 2022 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00) Rzozovia Rzozów - Potok Więckowice  3:2  ---> mecz nr 43
23. 6 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Topór Aleksandrowice - Zwierzyniecki Kraków  0:4 ---> mecz nr 39
24. 7 sierpnia 2022 r. g. 18:00 Podgórze Kraków - Strażak Rączna    3:0 wo (na boisku 2:1, nieuprawnieni zawodnicy) ---> mecz nr 48

  II runda  

25. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Michałowianka Michałowice - Wieczysta II Kraków ---> mecz nr 56
26. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Szreniawa Koszyce - Bronowianka Kraków ---> mecz nr 56
27. 24 sierpnia 2022 r. g. 17:30 (zmiana terminu z dnia 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30)  Partyzant Dojazdów - Nowa Proszowianka Proszowice ---> mecz nr 49
28. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Wanda Kraków - Bibiczanka Bibice ---> mecz nr 55
29. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Kabel Kraków - Orzeł Bębło ---> mecz nr 51
30. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Sokół Rybna - Rafis Kraków (niezrzeszony) ---> mecz nr 54
31. Rybitwy Kraków - wolny los (rezygnacja - Jastrzębiec Książ Wielki) ---> mecz nr 52
32. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:45  (zmiana godziny z 17:30) Zawisza Sulechów - Zieleńczanka Zielonki ---> mecz nr 50
33. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Czarni'03 Grzegorzowice - Skała 2004 ---> mecz nr 52
34. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Ekler Baranówka - Grębałowianka Kraków ---> mecz nr 55
35. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Niedźwiedź - Prądniczanka Kraków ---> mecz nr 53
36. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Olimpia Czaple Wielkie - Galicja Raciborowice ---> mecz nr 53
37. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:45 (zmiana godziny z 17:30) Radziszowianka II Radziszów - Płomień Kostrze ---> mecz nr 59
38. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30 (zmiana terminu z dnia 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30)  Piast Wołowice - Orlęta Rudawa ---> mecz nr 60
39. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Zwierzyniecki Kraków - Sportowiec Modlniczka (zmiana gospodarza) ---> mecz nr 49
40. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Tramwaj II Kraków - AP Kmita Zabierzów ---> mecz nr 62
41. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Cedronka Wola Radziszowska - Kaszowianka Kaszów ---> mecz nr 62
42. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Płomień Jerzmanowice - Iskra Krzęcin ---> mecz nr 60
43. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Rzozovia Rzozów - Świt Krzeszowice ---> mecz nr 63
44. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Trzebol Wielkie Drogi - Sankowia Sanka ---> mecz nr 58
45. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Kolejarz-Prokocim Kraów - Orzeł Piaski Wielkie Kraków ---> mecz nr 57
46. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Skawinka Skawina - Radziszowianka Radziszów ---> mecz nr 59
47. 16 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Niegoszowianka Niegoszowice - Błękitni Modlnica ---> mecz nr 61
48. 17 sierpnia 2022 r. g. 17:30  Podgórze Kraków - Pogoń Skotniki ---> mecz nr 57

  III runda  

49. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 27 - zwycięzca meczu nr 39 ---> mecz nr 68
50. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 32 - Słomniczanka Słomniki ---> mecz nr 70
51. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 29 - Sokół Kocmyrzów ---> mecz nr 69
52. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 31 - zwycięzca meczu nr 33 ---> mecz nr 66
53. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 35 - zwycięzca meczu nr 36 ---> mecz nr 71
54. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 30 - Jutrzenka Giebułtów ---> mecz nr 70
55. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 34 - zwycięzca meczu nr 28 ---> mecz nr 69
56. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 25 - zwycięzca meczu nr 26 ---> mecz nr 68
57. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 45 - zwycięzca meczu nr 48 ---> mecz nr 67
58. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 44 - Wiślanie Jaśkowice  ---> mecz nr 67
59. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 46 - zwycięzca meczu nr 37 ---> mecz nr 64
60. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 42 - zwycięzca meczu nr 38 ---> mecz nr 71
61. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 47 - Clepardia Kraków ---> mecz nr 65
62. 30 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 40 - zwycięzca meczu nr 41 ---> mecz nr 65
63. 31 sierpnia 2022 r. g. 17:00 zwycięzca meczu nr 43 - Garbarnia II Kraków ---> mecz nr 64

  IV runda  

64. 14 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 59 - zwycięzca meczu nr 63  ---> mecz nr 75
65. 13 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 61 - zwycięzca meczu nr 62  ---> mecz nr 72
66. 14 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 52 - Cracovia II ---> mecz nr 73
67. 13 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 57 - zwycięzca meczu nr 58 ---> mecz nr 74
68. 14 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 56 - zwycięzca meczu nr 49 ---> mecz nr 72
69. 13 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 51 - zwycięzca meczu nr 55 ---> mecz nr 74
70. 14 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 50 - zwycięzca meczu nr 54 ---> mecz nr 75
71. 13 września 2022 r. g. 16:30 zwycięzca meczu nr 53 - zwycięzca meczu nr 60 ---> mecz nr 73

  Ćwierćfinały  

72. 28 września 2022 r. g. 16:00  zwycięzca meczu nr 68 - zwycięzca meczu nr 65 ---> mecz nr 77
73. 28 września 2022 r. g. 16:00  zwycięzca meczu nr 66 - zwycięzca meczu nr 71 ---> mecz nr 77
74. 28 września 2022 r. g. 16:00  zwycięzca meczu nr 67 - zwycięzca meczu nr 69 ---> mecz nr 76
75. 28 września 2022 r. g. 16:00  zwycięzca meczu nr 70 - zwycięzca meczu nr 64 ---> mecz nr 76

  Półfinały  

76. 12 października 2022 r. g. 15:30  zwycięzca meczu nr 75 - zwycięzca meczu nr 74 ---> mecz nr 78
77. 12 października 2022 r. g. 15:30  zwycięzca meczu nr 72 - zwycięzca meczu nr 73 ---> mecz nr 78

  FINAŁ  

78. 11 listopada 2022 r. g. 13:00 zwycięzca meczu nr 76 - zwycięzca meczu nr 77

Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu lub zajmująca niższą lokatę.