Kontakty Orlik 2020-2021 wiosna

Lp Nazwa drużyny upr. zaw. Turniej I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej VI termin VII Termin  VIII Termin IX Termin X
1 AP Grzegórzki                      
2 AP Kmita II Zabierzów                      
3 AP Kmita Zabierzów                      
4 AP Proszowianka Proszowice                      
5 AP Rudawa                      
6 AS Płaszów Kraków                      
7 Bibiczanka Bibice                      
8 Bieżanowianka Kraków                      
9 Błękitni Modlnica                      
10 Borkowianka Borek Szlachecki                      
11 Bronowianka Kraków                      
12 Canpack Okocimski Brzesko                      
13 Clepardia Kraków                      
14 Football Success Academy (dz) Kraków                      
15 Garbarnia Kraków                      
16 Iskra Czułów                      
17 Iskra Krzęcin                      
18 Iskra Radwanowice                      
19 Jadwiga Kraków                      
20 Jedynka II Krzeszowice                      
21 Jedynka Krzeszowice                      
22 Jutrzenka Giebułtów                      
23 Juvenia Prandocin                      
24 Kolejarz-Prokocim Kraków                      
25 Kosynierzy Łuczyce                      
26 Krakus Swoszowice                      
27 Lotnik Krzspinw                      
28 Maszycanka Maszyce                      
29 Milenium Skawina                      
30 Niedźwiedź                      
31 Niegoszowianka Niegoszowice                      
32 Orlęta Rudawa                      
33 Orzeł Bębło                      
34 Piast Skawina                      
35 Piast Wołowice                      
36 Płaszowianka Kraków                      
37 Pogoń Kraków                      
38 Radziszowianka Radziszów                      
39 Rybitwy Kraków                      
40 Siemacha-Progres Kraków                      
41 Skalanka OSM Skaa                      
42 Skała 2004                      
43 Skawinka Skawina                      
44 Somniczanka Słomniki                      
45 Świt Krzeszowice                      
46 Tramwaj Kraków                      
47 Victoria Kraków                      
48 Wierzbowianka Wierzbno                      
49 Wilga Kraków                      
50 Wisła Jeziorzany                      
51 Wisła Rząska                      
52 Zieleńczanka Zielonki                      
                         

Planowane turnieje:

Termin I: 2021-04-24/25

Turniej I-1:
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Milenium Skawina
Uczestnicy:Radziszowianka Radziszów, Milenium Skawina, Piast Skawina (lista zamknięta)

Turniej I-2:
Rozpoczęcie turnieju: 2021-04-24 g.16:00
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Victoria Kraków, Wilga Kraków (lista zamknięta)

Termin II: 2021-05-(01-03)

Termin III: 2021-05-08/09

Turniej III-1
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-08 g.15:00
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Victoria Kraków, Wilga Kraków (lista zamknięta)

Turniej III-2
Rozpoczęcie turnieju: 2021-05-09 g.10:00
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Milenium Skawina, Piast Skawina (lista zamknięta)

Termin IV: 2021-05-15/16

Turniej IV-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Milenium Skawina, Victoria Kraków

Turniej IV-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz:Krakus Swoszowice
Uczestnicy:Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Wilga Kraków

Termin V: 2021-05-22/23

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Milenium Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Victoria Kraków Victoria Kraków, Piast Skawina, Wilga Kraków (lista zamknięta)

Termin VI: 2021-05-29/30

Turniej VI-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Wilga Kraków
Uczestnicy:Radziszowianka Radziszów, Milenium Skawina, Wilga Kraków

Turniej VI-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Victoria Kraków

Termin VII: 2021-06-05/06

 

Termin VIII: 2021-06-12/13

Turniej VIII-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Krakus Swoszowice
Uczestnicy: Krakus Swoszowice, Victoria Kraków, Milenium Skawina

Turniej VIII-2
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Radziszowianka Radziszów
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów Piast Skawina, Wilga Kraków

Termin IX: 2021-06-19/20

Turniej IX-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Victoria Kraków
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Piast Skawina, Milenium Skawina, Victoria Kraków, Wilga Kraków, (lista zamknięta)

Termin X: 2021-06-26/27

Turniej V-1
Rozpoczęcie turnieju:
Gospodarz: Piast Skawina
Uczestnicy: Radziszowianka Radziszów, Krakus Swoszowice, Wilga Kraków, Milenium Skawina, Piast Skawina, Victoria Kraków (lista zamknięta)