Przypominamy o opłatach
rk | 2013-08-07 14:17:44

Przypominamy klubom IV ligi zachodniej i krakowskich klas okręgowych o opłatach za żółte kartki, do uregulowania przed nowym sezonem. Wykaz kar znajduje się w Komunikacie nr 54 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny MZPN.

W Komunikacie 54 wykazane zostały opłaty za żółte kartki do uregulowania po ostatnich meczach sezonu 2012/13 oraz opłaty do uregulowania zgodnie z Regulaminem rozgrywek IV ligi i klas niższych MZPN na sezon 2012/13 § 18 i Regulaminem Dyscyplinarnym PZPN Art. 20 § 4. Podane zostały także opłaty dotyczące Pucharu Polski i MLJS.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, wykonanie kary dotyczącej żółtych kartek po zakończeniu sezonu nie przenosi się na kolejny sezon rozgrywkowy, w takim przypadku zawodnik obowiązany jest do wniesienia opłaty w wysokości kolejnej opłaty za żółte kartki. Nie dotyczy to juniorów, z wyjątkiem sytuacji, gdy zawodnik w sezonie, w którym otrzymał karę, kończy wiek juniora. W takim przypadku klub zobowiązany jest do wniesienia opłaty jak za zawodnika najniższej klasy rozgrywkowej seniorów.

W Komunikacie 54 wykazano także kary za czerwone kartki, które powinny być wykonane w nowym sezonie 2013/14.

Komunikat 54 znajduje się w zakładce KOMUNIKATY (WYDZIAŁU GIER I WYDZIAŁU DYSCYPLINY) - w lewym pasku menu na stronie internetowej MZPN.