Kraków: C2 Trampkarz "Młodszy Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skalanka OSM Skała 6 16 65:14 5 1 0 4 10 35:12 3 1 0 2 6 30:2 2 0 0
2 Promień Przeginia 6 15 92:11 5 0 1 3 9 46:1 3 0 0 3 6 46:10 2 0 1
3 Prądniczanka Kraków 6 13 64:9 4 1 1 4 12 61:1 4 0 0 2 1 3:8 0 1 1
4 Jedynka Krzeszowice 6 9 21:49 3 0 3 3 9 20:8 3 0 0 3 0 1:41 0 0 3
5 Orzeł Bębło 6 6 14:74 2 0 4 3 3 4:42 1 0 2 3 3 10:32 1 0 2
6 Jakub Więcławice Stare 6 3 28:61 1 0 5 2 0 9:25 0 0 2 4 3 19:36 1 0 3
7 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Zawisza Sulechów 6 0 10:76 0 0 6 2 0 6:24 0 0 2 4 0 4:52 0 0 4

I etap - każdy z każdym jeden mecz (do 30 września 2020)
II etap - rewanże rozgrywają drużyny z miejsc 1-5 po I etapie, pozostałe drużyny utworzą osobną grupę

Wycofane drużyny:
2020-08-25 Albertus Kraków - wycofanie na wniosek klubu



kolejka 1:
1 Jedynka Krzeszowice 5:2 Orzeł Bębło 2020-09-1616:00
2 Skalanka OSM Skała 13:5 Jakub Więcławice Stare 2020-09-0115:30
3 Prądniczanka Kraków 16:0 Zawisza Sulechów 2020-09-0117:00
4 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Promień Przeginia -
kolejka 2:
5 Orzeł Bębło 0:24 Promień Przeginia 2020-09-0611:00
6 Zawisza Sulechów Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) -
7 Skalanka OSM Skała 2:2 Prądniczanka Kraków 2020-09-0611:00
8 Jedynka Krzeszowice 5:3 Jakub Więcławice Stare 2020-09-0513:00
kolejka 3:
9 Jakub Więcławice Stare 5:8 Orzeł Bębło 2020-09-0916:00
10 Prądniczanka Kraków 9:1 Jedynka Krzeszowice 2020-09-0817:00
11 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Skalanka OSM Skała -
12 Promień Przeginia 22:0 Zawisza Sulechów 2020-09-0817:30
kolejka 4:
13 Orzeł Bębło 4:1 Zawisza Sulechów 2020-09-1311:00
14 Skalanka OSM Skała 6:5 Promień Przeginia 2020-09-1309:00
15 Jedynka Krzeszowice Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) -
16 Prądniczanka Kraków 14:0 Jakub Więcławice Stare 2020-09-2917:00
kolejka 5:
17 Prądniczanka Kraków 22:0 Orzeł Bębło 2020-09-1911:00
18 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Jakub Więcławice Stare -
19 Promień Przeginia 18:0 Jedynka Krzeszowice 2020-09-1911:00
20 Zawisza Sulechów 2:13 Skalanka OSM Skała 2020-09-2011:00
kolejka 6:
21 Orzeł Bębło 0:17 Skalanka OSM Skała 2020-09-2217:00
22 Jedynka Krzeszowice 10:3 Zawisza Sulechów 2020-09-2317:15
23 Jakub Więcławice Stare 4:17 Promień Przeginia 2020-09-2216:30
24 Prądniczanka Kraków Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) -
kolejka 7:
25 Pauza (Albertus Kraków-wycofanie) Orzeł Bębło -
26 Promień Przeginia 6:1 Prądniczanka Kraków 2020-09-2616:00
27 Zawisza Sulechów 4:11 Jakub Więcławice Stare 2020-09-2611:00
28 Skalanka OSM Skała 14:0 Jedynka Krzeszowice 2020-09-2616:30