II liga wojewódzka C1 Trampkarz
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Respect Szalowa 11 26 29:13 8 2 1 6 11 15:11 3 2 1 5 15 14:2 5 0 0
2 Wisła Kraków SA 10 24 38:10 8 0 2 5 12 18:4 4 0 1 5 12 20:6 4 0 1
3 Tarnovia Tarnów 9 13 25:28 4 1 4 4 6 12:11 2 0 2 5 7 13:17 2 1 2
4 MOSiR Bochnia 10 10 16:25 3 1 6 5 7 12:9 2 1 2 5 3 4:16 1 0 4
5 Sandecja Nowy Sącz 10 9 12:18 2 3 5 5 4 7:11 1 1 3 5 5 5:7 1 2 2
6 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 10 9 21:33 3 0 7 5 3 8:12 1 0 4 5 6 13:21 2 0 3
7 Raba Dobczyce 8 7 12:26 2 1 5 4 3 8:15 1 0 3 4 4 4:11 1 1 2

Termin obligatoryjny ostatniej kolejki - 8.11.2020 r., godz. 13:00 (zgodnie z regulaminem można grać wcześniej). 6 sierpnia 2020 r. Beskid Andrychów wycofał się z rozgrywek.



kolejka 1:
1 AP Respect Szalowa 1:4 Wisła Kraków SA 2020-09-1616:30
2 Tarnovia Tarnów PAUZJE 2020-08-1210:00
3 Sandecja Nowy Sącz 2:3 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-09-0917:00
4 Raba Dobczyce 4:2 MOSiR Bochnia 2020-08-1217:00
kolejka 2:
5 AP Respect Szalowa 4:0 MOSiR Bochnia 2020-08-1513:00
6 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 1:2 Raba Dobczyce 2020-08-1513:00
7 PAUZJE Sandecja Nowy Sącz -
8 Wisła Kraków SA 7:1 Tarnovia Tarnów 2020-08-1714:00
kolejka 3:
9 Tarnovia Tarnów 2:3 AP Respect Szalowa 2020-08-2318:00
10 Sandecja Nowy Sącz 3:1 Wisła Kraków SA 2020-08-2214:00
11 Raba Dobczyce PAUZJE -
12 MOSiR Bochnia 9:1 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-08-2210:00
kolejka 4:
13 AP Respect Szalowa 5:3 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-08-2913:00
14 PAUZJE MOSiR Bochnia 2020-08-29
15 Wisła Kraków SA 7:1 Raba Dobczyce 2020-08-3016:30
16 Tarnovia Tarnów 3:2 Sandecja Nowy Sącz 2020-08-2910:30
kolejka 5:
17 Sandecja Nowy Sącz 0:2 AP Respect Szalowa 2020-09-0514:00
18 Raba Dobczyce 2:3 Tarnovia Tarnów 2020-09-0917:30
19 MOSiR Bochnia 0:6 Wisła Kraków SA 2020-09-0613:00
20 CANPACK Okocimski Klub Sportowy PAUZJE 2020-09-05
kolejka 6:
21 AP Respect Szalowa PAUZJE 2020-09-1210:00
22 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 1:3 Wisła Kraków SA 2020-09-1210:00
23 Tarnovia Tarnów 6:0 MOSiR Bochnia 2020-09-1313:00
24 Sandecja Nowy Sącz 0:0 Raba Dobczyce 2020-09-1214:00
kolejka 7:
25 Raba Dobczyce 0:6 AP Respect Szalowa 2020-09-1910:00
26 MOSiR Bochnia 0:0 Sandecja Nowy Sącz 2020-09-2116:30
27 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 4:2 Tarnovia Tarnów 2020-09-1910:00
28 PAUZJE Wisła Kraków SA 2020-09-19
kolejka 8:
29 Wisła Kraków SA 0:2 AP Respect Szalowa 2020-09-2616:00
30 PAUZJE Tarnovia Tarnów 2020-09-26
31 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2:3 Sandecja Nowy Sącz 2020-09-2710:00
32 MOSiR Bochnia 3:1 Raba Dobczyce 2020-09-2710:00
kolejka 9:
33 MOSiR Bochnia 0:1 AP Respect Szalowa 2020-10-0410:00
34 Raba Dobczyce 2:4 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-10-0411:00
35 Sandecja Nowy Sącz PAUZJE 2020-10-0314:00
36 Tarnovia Tarnów 1:6 Wisła Kraków SA 2020-10-0310:00
kolejka 10:
37 AP Respect Szalowa 2:2 Tarnovia Tarnów 2020-10-1013:00
38 Wisła Kraków SA 2:0 Sandecja Nowy Sącz 2020-10-1010:00
39 PAUZJE Raba Dobczyce 2020-10-10
40 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 0:2 MOSiR Bochnia 2020-10-1110:00
kolejka 11:
41 AP Respect Szalowa 3:2 CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-10-2119:00
42 MOSiR Bochnia PAUZJE 2020-10-1810:00
43 Raba Dobczyce Wisła Kraków SA 2020-10-2817:00
44 Sandecja Nowy Sącz 2:5 Tarnovia Tarnów 2020-10-1916:30
kolejka 12:
45 AP Respect Szalowa 0:0 Sandecja Nowy Sącz 2020-10-2410:00
46 Tarnovia Tarnów Raba Dobczyce 2020-10-2412:30
47 Wisła Kraków SA 2:0 MOSiR Bochnia 2020-10-2512:30
48 PAUZJE CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-10-24
kolejka 13:
49 PAUZJE AP Respect Szalowa 2020-10-31
50 Wisła Kraków SA CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-10-3113:00
51 MOSiR Bochnia Tarnovia Tarnów 2020-10-3110:00
52 Raba Dobczyce Sandecja Nowy Sącz 2020-10-3110:00
kolejka 14:
53 AP Respect Szalowa Raba Dobczyce 2020-11-0710:00
54 Sandecja Nowy Sącz MOSiR Bochnia 2020-11-0714:00
55 Tarnovia Tarnów CANPACK Okocimski Klub Sportowy 2020-11-0812:30
56 Wisła Kraków SA PAUZJE 2020-11-07