Kraków: C1 Trampkarz "III Liga Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Hutnik III Kraków 7 21 59:0 7 0 0 5 15 49:0 5 0 0 2 6 10:0 2 0 0
2 Pogoń II Skotniki 5 12 20:4 4 0 1 3 9 16:0 3 0 0 2 3 4:4 1 0 1
3 Victoria Kraków 6 12 49:14 4 0 2 3 9 30:2 3 0 0 3 3 19:12 1 0 2
4 Skawinka Skawina 6 6 21:22 2 0 4 3 0 0:14 0 0 3 3 6 21:8 2 0 1
5 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) 2 3 3:3 1 0 1 1 3 3:0 1 0 0 1 0 0:3 0 0 1
6 Orzeł Sidzina 5 3 8:49 1 0 4 1 0 1:15 0 0 1 4 3 7:34 1 0 3
7 Iskra Radwanowice 5 3 4:56 1 0 4 2 0 1:26 0 0 2 3 3 3:30 1 0 2
8 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Pauza (Cracovia III-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Cedronka Wola Radziszowska 4 0 0:16 0 0 4 2 0 0:7 0 0 2 2 0 0:9 0 0 2

Wycofane drużyny:
2020-08-18 Cracovia III - wycofanie na wniosek klubu
2020-08-26 Iskra Krzęcin - wycofanie na wniosek klubu

Wykluczenie drużyny:
2020-09-12 Borek II Kraków - wykluczenie (trzykrotne niestawienie się na zawody z winy klubu)

Walkowery:
2020-08-29 mecz Skawinka Skawina - Iskra Radwanowice 0:3 (na boisku 17:0), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2020-08-29 mecz Football Wizards II Myślenice - Cedronka Wola Radziszowska 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-08-29 mecz Football Wizards II Myślenice - Ceronka Wola Radziszowska, anulowanie walkoweru 3:0 na korzyść gospodarzy, mecz zostanie rozegrany w nowym terminie
2020-09-05 mecz Borek II Kraków - Skawinka Skawina 0:3, niestawienie się (w odpowiedniej liczbie zawodników) zespołu gospodarzy
2020-09-05 mecz Hutnik III Kraków - Football Wizards II Myślenice 3:0 (na boisku 3:2), nieuprawniona zawodniczka w zespole gości
2020-09-09 mecz Victoria Kraków - Borek II Kraków 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-12 mecz Football Wizards II Myślenice - Orzeł Sidzina 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-12 mecz Iskra Radwanowice - Borek II Kraków 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-19 mecz Cedronka Wola Radziszowska - Skawinka Skawina 0:4, nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-09-12 mecz Victoria Kraków - Cedronka Wola Radziszowska 6:0, nieuprawnieni zawodnicy w zespole gości



kolejka 1:
1 Skawinka Skawina Pauza -
2 Iskra Radwanowice 0:19 Victoria Kraków 2020-09-1717:00
3 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) Pauza (Cracovia III-wycofanie) -
4 Pogoń II Skotniki Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) -
5 Cedronka Wola Radziszowska Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) -
6 Hutnik III Kraków 13:0 Orzeł Sidzina 2020-09-1017:30
kolejka 2:
7 Pauza Orzeł Sidzina -
8 Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) Hutnik III Kraków -
9 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) Cedronka Wola Radziszowska -
10 Pauza (Cracovia III-wycofanie) Pogoń II Skotniki -
11 Victoria Kraków Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) 2020-09-0917:30
12 Skawinka Skawina 0:3 Iskra Radwanowice 2020-08-2912:00
kolejka 3:
13 Iskra Radwanowice Pauza -
14 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) Skawinka Skawina 2020-09-0511:30
15 Pogoń II Skotniki 4:0 Victoria Kraków 2020-09-0509:00
16 Cedronka Wola Radziszowska Pauza (Cracovia III-wycofanie) -
17 Hutnik III Kraków 3:0 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) 2020-09-0514:30
18 Orzeł Sidzina Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) -
kolejka 4:
19 Pauza Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) -
20 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) 3:0 Orzeł Sidzina 2020-09-1212:00
21 Pauza (Cracovia III-wycofanie) Hutnik III Kraków -
22 Victoria Kraków 6:0 Cedronka Wola Radziszowska 2020-09-1209:00
23 Skawinka Skawina 0:4 Pogoń II Skotniki 2020-09-1317:00
24 Iskra Radwanowice Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) 2020-09-1215:00
kolejka 5:
25 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) Pauza -
26 Pogoń II Skotniki 9:0 Iskra Radwanowice 2020-09-1916:30
27 Cedronka Wola Radziszowska 0:4 Skawinka Skawina 2020-09-1910:00
28 Hutnik III Kraków 8:0 Victoria Kraków 2020-09-1909:30
29 Orzeł Sidzina Pauza (Cracovia III-wycofanie) -
30 Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) 2020-09-1912:00
kolejka 6:
31 Pauza Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) -
32 Pauza (Cracovia III-wycofanie) Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) -
33 Victoria Kraków 17:0 Orzeł Sidzina 2020-09-2610:00
34 Skawinka Skawina 0:7 Hutnik III Kraków 2020-09-2611:00
35 Iskra Radwanowice Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-2915:00
36 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) Pogoń II Skotniki -
kolejka 7:
37 Pogoń II Skotniki Pauza -
38 Cedronka Wola Radziszowska Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) -
39 Hutnik III Kraków 21:0 Iskra Radwanowice 2020-10-0312:30
40 Orzeł Sidzina 1:15 Skawinka Skawina 2020-10-0310:00
41 Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) Victoria Kraków 2020-10-0312:00
42 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) Pauza (Cracovia III-wycofanie) -
kolejka 8:
43 Pauza Pauza (Cracovia III-wycofanie) -
44 Victoria Kraków Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) -
45 Skawinka Skawina Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) -
46 Iskra Radwanowice 1:7 Orzeł Sidzina 2020-10-1113:30
47 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) Hutnik III Kraków -
48 Pogoń II Skotniki 3:0 Cedronka Wola Radziszowska 2020-10-1015:30
kolejka 9:
49 Cedronka Wola Radziszowska Pauza -
50 Hutnik III Kraków 4:0 Pogoń II Skotniki 2020-10-1812:30
51 Orzeł Sidzina Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) -
52 Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) Iskra Radwanowice -
53 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) Skawinka Skawina -
54 Pauza (Cracovia III-wycofanie) Victoria Kraków -
kolejka 10:
55 Pauza Victoria Kraków -
56 Skawinka Skawina Pauza (Cracovia III-wycofanie) -
57 Iskra Radwanowice Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) -
58 Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) -
59 Pogoń II Skotniki Orzeł Sidzina 2020-10-2412:30
60 Cedronka Wola Radziszowska 0:3 Hutnik III Kraków 2020-10-2410:00
kolejka 11:
61 Hutnik III Kraków Pauza 2020-11-0712:00
62 Orzeł Sidzina Cedronka Wola Radziszowska 2020-11-0710:00
63 Pauza (Iskra Krzęcin-wycofanie) Pogoń II Skotniki 2020-11-0712:00
64 Pauza (Football Wizards II Myślenice-wycofanie) Pauza (Borek II Kraków-wykluczony) 2020-11-0712:00
65 Pauza (Cracovia III-wycofanie) Iskra Radwanowice 2020-11-0712:00
66 Victoria Kraków 7:2 Skawinka Skawina 2020-10-1712:30