Kraków: C1 Trampkarz "III Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 HutnikII Kraków 5 15 43:3 5 0 0 2 6 17:2 2 0 0 3 9 26:1 3 0 0
2 Bibiczanka Bibice 4 9 19:12 3 0 1 4 9 19:12 3 0 1 0 0 0:0 0 0 0
3 Michałowianka Michałowice 4 9 18:9 3 0 1 0 0 0:0 0 0 0 4 9 18:9 3 0 1
4 Błękitni Modlnica 5 4 12:27 1 1 3 3 1 6:10 0 1 2 2 3 6:17 1 0 1
5 Olimpic Kraków 3 3 14:11 1 0 2 1 0 3:6 0 0 1 2 3 11:5 1 0 1
6 Grębałowianka Kraków 5 3 9:27 1 0 4 3 0 3:20 0 0 3 2 3 6:7 1 0 1
7 Wisła Rząska 4 1 3:29 0 1 3 2 0 0:20 0 0 2 2 1 3:9 0 1 1
8 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofane drużyny:
2020-08-18 Bronowianka Kraków - wycofanie na wniosek klubu
2020-08-28 TS Węgrzce - wycofanie na wniosek klubu
2020-09-21 Wieczysta II Kraków - wycofanie na wniosek klubu

Walkowery:
2020-09-05 mecz Hutnik II Kraków - Sokół Kocmyrzów 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-09 mecz Sokół Kocmyrzów - Bibiczanka Bibice 0:17, nieuprawnieni zawodnicy w zespole gospodarzy
2020-09-23 mecz Michałowianka Michałowice - Sokół Kocmyrzów 3:0, niestawienie się zespołu gości



kolejka 1:
1 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Pauza -
2 Grębałowianka Kraków Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) -
3 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) Olimpic Kraków 2020-09-0216:00
4 Bibiczanka Bibice 7:1 Wisła Rząska 2020-09-0217:30
5 HutnikII Kraków Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
6 Błękitni Modlnica 2:5 Michałowianka Michałowice 2020-08-3014:30
kolejka 2:
7 Pauza Michałowianka Michałowice -
8 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Błękitni Modlnica -
9 Wisła Rząska 0:13 HutnikII Kraków 2020-09-0917:30
10 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) Bibiczanka Bibice 2020-09-0917:00
11 Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) Olimpic Kraków -
12 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Grębałowianka Kraków 2020-09-1517:00
kolejka 3:
13 Grębałowianka Kraków Pauza -
14 Olimpic Kraków Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) 2020-09-0617:00
15 Bibiczanka Bibice Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) -
16 HutnikII Kraków Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) 2020-09-0510:00
17 Błękitni Modlnica 2:2 Wisła Rząska 2020-09-0610:00
18 Michałowianka Michałowice Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
kolejka 4:
19 Pauza Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
20 Wisła Rząska 0:7 Michałowianka Michałowice 2020-09-2613:00
21 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) Błękitni Modlnica 2020-09-1310:00
22 Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) HutnikII Kraków -
23 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Bibiczanka Bibice 2020-09-1214:00
24 Grębałowianka Kraków 2:9 Olimpic Kraków 2020-09-1117:00
kolejka 5:
25 Olimpic Kraków Pauza -
26 Bibiczanka Bibice 5:3 Grębałowianka Kraków 2020-09-1910:00
27 HutnikII Kraków Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) 2020-09-1912:00
28 Błękitni Modlnica Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) -
29 Michałowianka Michałowice Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) 2020-09-2316:30
30 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Wisła Rząska -
kolejka 6:
31 Pauza Wisła Rząska -
32 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
33 Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) Michałowianka Michałowice -
34 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Błękitni Modlnica -
35 Grębałowianka Kraków 0:7 HutnikII Kraków 2020-09-2613:00
36 Olimpic Kraków Bibiczanka Bibice 2020-11-1111:00
kolejka 7:
37 Bibiczanka Bibice Pauza -
38 HutnikII Kraków 3:2 Olimpic Kraków 2020-10-0310:00
39 Błękitni Modlnica 2:3 Grębałowianka Kraków 2020-10-0410:00
40 Michałowianka Michałowice Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
41 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) -
42 Wisła Rząska Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) 2020-10-0414:00
kolejka 8:
43 Pauza Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) -
44 Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) Wisła Rząska -
45 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
46 Grębałowianka Kraków 1:4 Michałowianka Michałowice 2020-10-1013:00
47 Olimpic Kraków 3:6 Błękitni Modlnica 2020-10-1116:00
48 Bibiczanka Bibice 1:6 HutnikII Kraków 2020-10-1012:00
kolejka 9:
49 HutnikII Kraków Pauza -
50 Błękitni Modlnica Bibiczanka Bibice 2020-11-0811:15
51 Michałowianka Michałowice Olimpic Kraków 2020-10-3111:00
52 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Grębałowianka Kraków -
53 Wisła Rząska Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) -
54 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) -
kolejka 10:
55 Pauza Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) -
56 Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) -
57 Grębałowianka Kraków Wisła Rząska -
58 Olimpic Kraków Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) -
59 Bibiczanka Bibice 6:2 Michałowianka Michałowice 2020-10-2511:30
60 HutnikII Kraków 14:0 Błękitni Modlnica 2020-10-2409:30
kolejka 11:
61 Błękitni Modlnica Pauza 2020-11-0712:00
62 Michałowianka Michałowice HutnikII Kraków 2020-11-0810:00
63 Pauza (Bronowianka Kraków-wycofanie) Bibiczanka Bibice 2020-11-0712:00
64 Wisła Rząska Olimpic Kraków 2020-11-0812:00
65 Pauza (Sokół Kocmyrzów-wykluczenie) Grębałowianka Kraków 2020-11-0712:00
66 Pauza (TS Węgrzce-wycofanie) Pauza (Wieczysta II Kraków-wycofanie) 2020-11-0712:00