Kraków: C1 Trampkarz (RW) "III Liga Grupa 11"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Bibiczanka Bibice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
2 Błękitni Modlnica 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
3 Iskra Radwanowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
4 Michałowianka Michałowice 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
5 Promień Przeginia 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
6 Skała 2004 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
7 Sportowiec Modlniczka 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Wierzbowianka Wierzbno 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
9 Wieczysta Kraków 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0


I etap - każdy z każdym 1 mecz, zakończenie 2021-05-23 (zmiana terminu z powodu zakazu gry w związku z epidemią w terminie od 2021-03-20 do 2021-04-09)
II etap - rewanże w grupach: awans (1m-5m), szkoleniowa (6m-9m)
Terminy II etapu: 2021-06-02/03, 2021-06-05/06, 2021-06-12/13, 2021-06-19/20, 2021-06-26/27



kolejka 1:
1 Sportowiec Modlniczka Pauza -
2 Bibiczanka Bibice Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0618:00
3 Promień Przeginia Michałowianka Michałowice 2021-05-0616:30
4 Iskra Radwanowice Skała 2004 2021-05-06
5 Wieczysta Kraków Błękitni Modlnica 2021-05-0416:00
kolejka 2:
6 Pauza Błękitni Modlnica -
7 Skała 2004 Wieczysta Kraków 2021-05-22
8 Michałowianka Michałowice Iskra Radwanowice 2021-05-22
9 Promień Przeginia Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-2209:00
10 Sportowiec Modlniczka Bibiczanka Bibice 2021-05-2210:00
kolejka 3:
11 Bibiczanka Bibice Pauza -
12 Promień Przeginia Sportowiec Modlniczka 2021-05-1509:00
13 Iskra Radwanowice Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-15
14 Wieczysta Kraków Michałowianka Michałowice 2021-05-1614:00
15 Błękitni Modlnica Skała 2004 2021-05-15
kolejka 4:
16 Pauza Skała 2004 -
17 Michałowianka Michałowice Błękitni Modlnica 2021-05-11
18 Wieczysta Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-11
19 Sportowiec Modlniczka Iskra Radwanowice 2021-05-11
20 Bibiczanka Bibice Promień Przeginia 2021-05-1118:00
kolejka 5:
21 Promień Przeginia Pauza -
22 Iskra Radwanowice Bibiczanka Bibice 2021-05-18
23 Wieczysta Kraków Sportowiec Modlniczka 2021-05-18
24 Błękitni Modlnica Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-18
25 Skała 2004 Michałowianka Michałowice 2021-05-18
kolejka 6:
26 Pauza Michałowianka Michałowice -
27 Skała 2004 Wierzbowianka Wierzbno 2021-04-2509:00
28 Sportowiec Modlniczka Błękitni Modlnica 2021-04-2509:00
29 Bibiczanka Bibice Wieczysta Kraków 2021-04-2410:00
30 Promień Przeginia Iskra Radwanowice 2021-04-2409:00
kolejka 7:
31 Iskra Radwanowice Pauza -
32 Wieczysta Kraków Promień Przeginia 2021-04-2716:00
33 Błękitni Modlnica Bibiczanka Bibice 2021-04-2817:00
34 Skała 2004 Sportowiec Modlniczka 2021-04-2817:30
35 Michałowianka Michałowice Wierzbowianka Wierzbno 2021-04-2817:00
kolejka 8:
36 Pauza Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0212:00
37 Sportowiec Modlniczka Michałowianka Michałowice 2021-05-0109:00
38 Bibiczanka Bibice Skała 2004 2021-05-0111:00
39 Promień Przeginia Błękitni Modlnica 2021-05-0109:00
40 Iskra Radwanowice Wieczysta Kraków 2021-05-0110:00
kolejka 9:
41 Wieczysta Kraków Pauza -
42 Błękitni Modlnica Iskra Radwanowice 2021-05-08
43 Skała 2004 Promień Przeginia 2021-05-08
44 Michałowianka Michałowice Bibiczanka Bibice 2021-05-0813:00
45 Sportowiec Modlniczka Wierzbowianka Wierzbno 2021-05-0812:00