Kraków: C1 Trampkarz "II Liga Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Młodzi Przebojem Wolbrom 11 28 99:15 9 1 1 6 18 77:6 6 0 0 5 10 22:9 3 1 1
2 Cracovia II 10 21 72:14 7 0 3 5 15 39:5 5 0 0 5 6 33:9 2 0 3
3 Jadwiga Kraków 10 18 30:46 6 0 4 5 15 24:5 5 0 0 5 3 6:41 1 0 4
4 Skalanka OSM Skała 9 13 51:45 4 1 4 4 7 29:11 2 1 1 5 6 22:34 2 0 3
5 Słomniczanka Słomniki 9 9 31:28 3 0 5 4 6 14:7 2 0 2 4 3 17:21 1 0 3
6 Prądniczanka Kraków 9 9 23:66 3 0 6 4 3 6:35 1 0 3 5 6 17:31 2 0 3
7 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) 1 0 0:3 0 0 0 0 0 0:3 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
8 Wierzbowianka Wierzbno 9 0 14:109 0 0 9 5 0 11:51 0 0 5 4 0 3:58 0 0 4

Walkowery:
2020-08-22 mecz Wierzbowianka Wierzbno - WKS Przebój Wolbrom 3:0, niestawienie się gości
2020-08-28 mecz Skalanka OSM Skała - Słomniczanka Słomniki 3:0, zapowiedziane niestawienie się zespołu gości
2020-08-29 mecz Jadwiga Kraków - Cracovia II - utrzymanie wyniku z boiska (15:3 na korzyść zespołu Cracovia II), błąd popełnił sędzia (wpisanie w systemie Extranet danych innego zawodnika z nr 15, niż widniejący w oryginalnym protokole meczowym)
2020-09-11 mecz Skalanka OSM Skała - Słomniczanka Słomniki, anulowanie walkoweru 3:0 na korzyść zespołu Skalanka OSM Skała, na wniosek obu drużyn pozwolenie na wyznaczenie nowego terminu rozegrania meczu
2020-08-29 mecz Jadwiga Kraków - Cracovia II 3:0 (na boisku 3:15), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-09-06 mecz Cracovia II - WKS Przebój Wolbrom 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-09 mecz WKS Przebój Wolbrom - Słomniczanka Słomniki, obustronny, nieuprawnieni zawodnicy w obu zespołach
2020-09-12 mecz Jadwiga Kraków - WKS Przebój Wolbrom 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-09-13 mecz Cracovia II - Wierzbowianka Wierzbno 3:0, zapowiedziane niestawienie się zespołu gości
2020-09-14 mecz Słomniczanka Słomniki - Cracovia II 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości

Wycofanie drużyny:
2020-09-12 WKS Przebój Wolbrom - wykluczenie z rozgrywek (trzykrotne niestawienie się na zawody z winy klubu)



kolejka 1:
1 Młodzi Przebojem Wolbrom 11:2 Skalanka OSM Skała 2020-08-2416:30
2 Wierzbowianka Wierzbno Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) 2020-08-2212:00
3 Prądniczanka Kraków 5:3 Jadwiga Kraków 2020-09-0216:00
4 Słomniczanka Słomniki 3:0 Cracovia II 2020-09-1417:00
kolejka 2:
5 Skalanka OSM Skała Słomniczanka Słomniki 2020-11-1411:00
6 Jadwiga Kraków 3:0 Cracovia II 2020-08-2914:00
7 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Prądniczanka Kraków -
8 Młodzi Przebojem Wolbrom 35:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-08-2909:00
kolejka 3:
9 Wierzbowianka Wierzbno 5:11 Skalanka OSM Skała 2020-09-0510:00
10 Prądniczanka Kraków 0:6 Młodzi Przebojem Wolbrom 2020-09-0517:30
11 Cracovia II Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) 2020-09-0611:30
12 Słomniczanka Słomniki 2:3 Jadwiga Kraków 2020-09-0512:00
kolejka 4:
13 Skalanka OSM Skała 12:0 Jadwiga Kraków 2020-09-0817:30
14 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Słomniczanka Słomniki 2020-09-0917:00
15 Młodzi Przebojem Wolbrom 3:2 Cracovia II 2020-09-0816:30
16 Wierzbowianka Wierzbno 4:6 Prądniczanka Kraków 2020-09-0917:00
kolejka 5:
17 Prądniczanka Kraków 1:5 Skalanka OSM Skała 2020-09-1311:00
18 Cracovia II 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-1310:00
19 Słomniczanka Słomniki 2:3 Młodzi Przebojem Wolbrom 2020-09-1212:00
20 Jadwiga Kraków Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) 2020-09-1214:00
kolejka 6:
21 Skalanka OSM Skała Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) -
22 Młodzi Przebojem Wolbrom 10:0 Jadwiga Kraków 2020-09-2009:00
23 Wierzbowianka Wierzbno 1:14 Słomniczanka Słomniki 2020-09-2012:00
24 Prądniczanka Kraków 0:21 Cracovia II 2020-09-2010:00
kolejka 7:
25 Cracovia II 11:2 Skalanka OSM Skała 2020-09-2317:30
26 Słomniczanka Słomniki 7:1 Prądniczanka Kraków 2020-09-2317:00
27 Jadwiga Kraków 8:0 Wierzbowianka Wierzbno 2020-09-2417:00
28 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Młodzi Przebojem Wolbrom -
kolejka 8:
29 Skalanka OSM Skała 1:1 Młodzi Przebojem Wolbrom 2020-09-2517:00
30 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Wierzbowianka Wierzbno -
31 Jadwiga Kraków 4:1 Prądniczanka Kraków 2020-09-2614:00
32 Cracovia II 8:1 Słomniczanka Słomniki 2020-09-2614:30
kolejka 9:
33 Słomniczanka Słomniki Skalanka OSM Skała 2020-11-1111:00
34 Cracovia II 12:0 Jadwiga Kraków 2020-10-0410:00
35 Prądniczanka Kraków Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) -
36 Wierzbowianka Wierzbno 1:10 Młodzi Przebojem Wolbrom 2020-10-0312:00
kolejka 10:
37 Skalanka OSM Skała 12:3 Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-1012:00
38 Młodzi Przebojem Wolbrom 12:2 Prądniczanka Kraków 2020-10-1109:00
39 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Cracovia II -
40 Jadwiga Kraków 3:2 Słomniczanka Słomniki 2020-10-1113:30
kolejka 11:
41 Jadwiga Kraków 6:2 Skalanka OSM Skała 2020-10-1710:00
42 Słomniczanka Słomniki Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) -
43 Cracovia II 5:2 Młodzi Przebojem Wolbrom 2020-10-1710:00
44 Prądniczanka Kraków Wierzbowianka Wierzbno 2020-11-1512:30
kolejka 12:
45 Skalanka OSM Skała 4:7 Prądniczanka Kraków 2020-10-2409:00
46 Wierzbowianka Wierzbno 0:10 Cracovia II 2020-10-2411:00
47 Młodzi Przebojem Wolbrom 6:0 Słomniczanka Słomniki 2020-10-2509:00
48 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Jadwiga Kraków -
kolejka 13:
49 Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) Skalanka OSM Skała -
50 Jadwiga Kraków Młodzi Przebojem Wolbrom 2020-10-3111:30
51 Słomniczanka Słomniki Wierzbowianka Wierzbno 2020-10-3112:00
52 Cracovia II Prądniczanka Kraków 2020-10-3109:00
kolejka 14:
53 Skalanka OSM Skała Cracovia II 2020-11-0711:00
54 Prądniczanka Kraków Słomniczanka Słomniki 2020-11-0815:30
55 Wierzbowianka Wierzbno Jadwiga Kraków 2020-11-0712:00
56 Młodzi Przebojem Wolbrom Pauza (WKS Przebój Wolbrom-wykluczenie) 2020-11-0712:00