Kraków: Klasa okręgowa Grupa 3
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Śledziejowice Śledziejowice 13 34 49:10 11 1 1 7 16 26:5 5 1 1 6 18 23:5 6 0 0
2 Wiślanka Grabie 13 30 36:15 9 3 1 7 19 25:9 6 1 0 6 11 11:6 3 2 1
3 Orzeł Myślenice 13 23 25:22 7 2 4 7 13 12:9 4 1 2 6 10 13:13 3 1 2
4 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 13 21 33:27 7 0 6 6 15 25:11 5 0 1 7 6 8:16 2 0 5
5 Radziszowianka Radziszów 13 20 30:20 6 2 5 7 16 19:4 5 1 1 6 4 11:16 1 1 4
6 Wiarusy Igołomia 13 18 32:35 5 3 5 7 10 17:22 3 1 3 6 8 15:13 2 2 2
7 Gdovia Gdów 13 18 20:22 4 6 3 6 6 8:10 1 3 2 7 12 12:12 3 3 1
8 Tempo Rzeszotary 13 18 21:25 6 0 7 7 12 13:11 4 0 3 6 6 8:14 2 0 4
9 Targowianka Targowisko 13 18 25:35 6 0 7 7 12 18:12 4 0 3 6 6 7:23 2 0 4
10 Raba Dobczyce 13 17 21:28 5 2 6 7 8 12:16 2 2 3 6 9 9:12 3 0 3
11 BŁĘKITNI BODZANÓW 13 14 21:32 4 2 7 5 7 10:12 2 1 2 8 7 11:20 2 1 5
12 Pasternik Ochojno 13 10 14:34 3 1 9 6 6 8:15 2 0 4 7 4 6:19 1 1 5
13 Dziecanovia Dziekanowice 13 10 19:35 3 1 9 6 6 8:11 2 0 4 7 4 11:24 1 1 5
14 Górnik Wieliczka 13 9 20:26 2 3 8 6 5 8:10 1 2 3 7 4 12:16 1 1 5



kolejka 1:
1 Wiślanka Grabie 2:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-08-1817:30
2 Wiarusy Igołomia 4:2 Dziecanovia Dziekanowice 2019-08-1816:30
3 Tempo Rzeszotary 2:3 Gdovia Gdów 2019-08-1717:00
4 Targowianka Targowisko 3:1 Górnik Wieliczka 2019-08-1811:30
5 Śledziejowice Śledziejowice 5:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-08-1717:30
6 Radziszowianka Radziszów 3:1 Orzeł Myślenice 2019-08-1717:30
7 Raba Dobczyce 0:0 Pasternik Ochojno 2019-08-1717:00
kolejka 2:
8 BŁĘKITNI BODZANÓW 3:1 Pasternik Ochojno 2019-08-2516:00
9 Orzeł Myślenice 3:1 Raba Dobczyce 2019-08-2416:00
10 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:2 Radziszowianka Radziszów 2019-08-2417:00
11 Górnik Wieliczka 2:3 Śledziejowice Śledziejowice 2019-08-2417:00
12 Gdovia Gdów 1:2 Targowianka Targowisko 2019-08-2517:00
13 Dziecanovia Dziekanowice 1:3 Tempo Rzeszotary 2019-08-2517:00
14 Wiślanka Grabie 3:3 Wiarusy Igołomia 2019-08-2417:00
kolejka 3:
15 Wiarusy Igołomia 3:3 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-0116:00
16 Tempo Rzeszotary 0:4 Wiślanka Grabie 2019-08-3116:00
17 Targowianka Targowisko 5:1 Dziecanovia Dziekanowice 2019-09-0117:00
18 Śledziejowice Śledziejowice 0:2 Gdovia Gdów 2019-08-3117:00
19 Radziszowianka Radziszów 1:1 Górnik Wieliczka 2019-09-0116:00
20 Raba Dobczyce 2:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-08-3117:00
21 Pasternik Ochojno 1:2 Orzeł Myślenice 2019-09-0116:00
kolejka 4:
22 Orzeł Myślenice 3:1 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-0717:00
23 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:1 Pasternik Ochojno 2019-09-0816:00
24 Górnik Wieliczka 1:2 Raba Dobczyce 2019-09-0717:00
25 Gdovia Gdów 2:2 Radziszowianka Radziszów 2019-09-0816:00
26 Dziecanovia Dziekanowice 2:3 Śledziejowice Śledziejowice 2019-09-0816:30
27 Wiślanka Grabie 5:1 Targowianka Targowisko 2019-09-0717:00
28 Wiarusy Igołomia 3:1 Tempo Rzeszotary 2019-09-0717:00
kolejka 5:
29 Tempo Rzeszotary 2:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-1417:00
30 Targowianka Targowisko 1:3 Wiarusy Igołomia 2019-09-1516:00
31 Śledziejowice Śledziejowice 2:2 Wiślanka Grabie 2019-09-1416:00
32 Radziszowianka Radziszów 4:0 Dziecanovia Dziekanowice 2019-09-1516:00
33 Raba Dobczyce 4:4 Gdovia Gdów 2019-09-1411:00
34 Pasternik Ochojno 1:4 Górnik Wieliczka 2019-09-1516:00
35 Orzeł Myślenice 2:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-09-1417:00
kolejka 6:
36 BŁĘKITNI BODZANÓW 2:4 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-09-2117:00
37 Górnik Wieliczka 2:2 Orzeł Myślenice 2019-09-2116:00
38 Gdovia Gdów 0:2 Pasternik Ochojno 2019-09-2216:00
39 Dziecanovia Dziekanowice 3:0 Raba Dobczyce 2019-09-2116:30
40 Wiślanka Grabie 3:2 Radziszowianka Radziszów 2019-09-2217:00
41 Wiarusy Igołomia 1:6 Śledziejowice Śledziejowice 2019-09-2216:00
42 Tempo Rzeszotary 4:1 Targowianka Targowisko 2019-09-2117:00
kolejka 7:
43 Targowianka Targowisko 2:1 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-09-2914:30
44 Śledziejowice Śledziejowice 5:0 Tempo Rzeszotary 2019-09-2816:30
45 Radziszowianka Radziszów 2:0 Wiarusy Igołomia 2019-09-2816:00
46 Raba Dobczyce 2:1 Wiślanka Grabie 2019-09-2816:00
47 Pasternik Ochojno 3:2 Dziecanovia Dziekanowice 2019-09-2816:00
48 Orzeł Myślenice 0:1 Gdovia Gdów 2019-09-2816:30
49 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:1 Górnik Wieliczka 2019-09-2816:00
kolejka 8:
50 BŁĘKITNI BODZANÓW 3:2 Górnik Wieliczka 2019-10-0516:00
51 Gdovia Gdów 1:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-10-0615:00
52 Dziecanovia Dziekanowice 0:3 Orzeł Myślenice 2019-10-0516:00
53 Wiślanka Grabie 4:2 Pasternik Ochojno 2019-10-0516:00
54 Wiarusy Igołomia 2:4 Raba Dobczyce 2019-10-0616:00
55 Tempo Rzeszotary 2:1 Radziszowianka Radziszów 2019-10-0516:00
56 Targowianka Targowisko 0:4 Śledziejowice Śledziejowice 2019-10-0516:00
kolejka 9:
57 Śledziejowice Śledziejowice 5:1 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-10-1215:30
58 Radziszowianka Radziszów 6:0 Targowianka Targowisko 2019-10-1315:00
59 Raba Dobczyce 1:3 Tempo Rzeszotary 2019-10-1215:30
60 Pasternik Ochojno 2:1 Wiarusy Igołomia 2019-10-1315:00
61 Orzeł Myślenice 1:1 Wiślanka Grabie 2019-10-1315:30
62 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 6:1 Dziecanovia Dziekanowice 2019-10-1215:00
63 Górnik Wieliczka 1:1 Gdovia Gdów 2019-10-1215:00
kolejka 10:
64 BŁĘKITNI BODZANÓW 1:1 Gdovia Gdów 2019-10-1915:00
65 Dziecanovia Dziekanowice 2:1 Górnik Wieliczka 2019-10-1913:00
66 Wiślanka Grabie 4:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-10-2015:00
67 Wiarusy Igołomia 0:4 Orzeł Myślenice 2019-10-1915:30
68 Tempo Rzeszotary 3:0 Pasternik Ochojno 2019-10-1915:00
69 Targowianka Targowisko 0:1 Raba Dobczyce 2019-10-1915:00
70 Śledziejowice Śledziejowice 4:0 Radziszowianka Radziszów 2019-10-1915:00
kolejka 11:
71 Radziszowianka Radziszów 0:1 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-10-2714:00
72 Raba Dobczyce 0:3 Śledziejowice Śledziejowice 2019-10-2615:00
73 Pasternik Ochojno 0:2 Targowianka Targowisko 2019-10-2714:00
74 Orzeł Myślenice 3:1 Tempo Rzeszotary 2019-10-2615:00
75 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:5 Wiarusy Igołomia 2019-10-2615:00
76 Górnik Wieliczka 1:2 Wiślanka Grabie 2019-10-2614:00
77 Gdovia Gdów 1:1 Dziecanovia Dziekanowice 2019-10-2615:00
kolejka 12:
78 BŁĘKITNI BODZANÓW 1:4 Dziecanovia Dziekanowice 2019-11-0314:00
79 Wiślanka Grabie 4:0 Gdovia Gdów 2019-11-0313:00
80 Wiarusy Igołomia 4:2 Górnik Wieliczka 2019-11-0314:00
81 Tempo Rzeszotary 0:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2019-11-0214:00
82 Targowianka Targowisko 7:1 Orzeł Myślenice 2019-11-0314:00
83 Śledziejowice Śledziejowice 5:0 Pasternik Ochojno 2019-11-0214:00
84 Radziszowianka Radziszów 3:1 Raba Dobczyce 2019-11-0214:00
kolejka 13:
85 Raba Dobczyce 3:4 BŁĘKITNI BODZANÓW 2019-11-0913:30
86 Pasternik Ochojno 1:4 Radziszowianka Radziszów 2019-11-1014:00
87 Orzeł Myślenice 0:4 Śledziejowice Śledziejowice 2019-11-0914:00
88 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 7:1 Targowianka Targowisko 2019-11-0914:00
89 Górnik Wieliczka 1:0 Tempo Rzeszotary 2019-11-0913:00
90 Gdovia Gdów 3:3 Wiarusy Igołomia 2019-11-0913:00
91 Dziecanovia Dziekanowice 0:1 Wiślanka Grabie 2019-11-0914:00
kolejka 14:
1 BŁĘKITNI BODZANÓW Wiślanka Grabie 2020-03-21
2 Dziecanovia Dziekanowice Wiarusy Igołomia 2020-03-21
3 Gdovia Gdów Tempo Rzeszotary 2020-03-21
4 Górnik Wieliczka Targowianka Targowisko 2020-03-21
5 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Śledziejowice Śledziejowice 2020-03-21
6 Orzeł Myślenice Radziszowianka Radziszów 2020-03-21
7 Pasternik Ochojno Raba Dobczyce 2020-03-21
kolejka 15:
8 Pasternik Ochojno BŁĘKITNI BODZANÓW 2020-03-28
9 Raba Dobczyce Orzeł Myślenice 2020-03-28
10 Radziszowianka Radziszów JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-03-28
11 Śledziejowice Śledziejowice Górnik Wieliczka 2020-03-28
12 Targowianka Targowisko Gdovia Gdów 2020-03-28
13 Tempo Rzeszotary Dziecanovia Dziekanowice 2020-03-28
14 Wiarusy Igołomia Wiślanka Grabie 2020-03-28
kolejka 16:
15 BŁĘKITNI BODZANÓW Wiarusy Igołomia 2020-04-04
16 Wiślanka Grabie Tempo Rzeszotary 2020-04-04
17 Dziecanovia Dziekanowice Targowianka Targowisko 2020-04-04
18 Gdovia Gdów Śledziejowice Śledziejowice 2020-04-04
19 Górnik Wieliczka Radziszowianka Radziszów 2020-04-04
20 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Raba Dobczyce 2020-04-04
21 Orzeł Myślenice Pasternik Ochojno 2020-04-04
kolejka 17:
22 BŁĘKITNI BODZANÓW Orzeł Myślenice 2020-04-11
23 Pasternik Ochojno JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-04-11
24 Raba Dobczyce Górnik Wieliczka 2020-04-11
25 Radziszowianka Radziszów Gdovia Gdów 2020-04-11
26 Śledziejowice Śledziejowice Dziecanovia Dziekanowice 2020-04-11
27 Targowianka Targowisko Wiślanka Grabie 2020-04-11
28 Tempo Rzeszotary Wiarusy Igołomia 2020-04-11
kolejka 18:
29 BŁĘKITNI BODZANÓW Tempo Rzeszotary 2020-04-18
30 Wiarusy Igołomia Targowianka Targowisko 2020-04-18
31 Wiślanka Grabie Śledziejowice Śledziejowice 2020-04-18
32 Dziecanovia Dziekanowice Radziszowianka Radziszów 2020-04-18
33 Gdovia Gdów Raba Dobczyce 2020-04-18
34 Górnik Wieliczka Pasternik Ochojno 2020-04-18
35 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Orzeł Myślenice 2020-04-18
kolejka 19:
36 JORDAN-SUM ZAKLICZYN BŁĘKITNI BODZANÓW 2020-04-25
37 Orzeł Myślenice Górnik Wieliczka 2020-04-25
38 Pasternik Ochojno Gdovia Gdów 2020-04-25
39 Raba Dobczyce Dziecanovia Dziekanowice 2020-04-25
40 Radziszowianka Radziszów Wiślanka Grabie 2020-04-25
41 Śledziejowice Śledziejowice Wiarusy Igołomia 2020-04-25
42 Targowianka Targowisko Tempo Rzeszotary 2020-04-25
kolejka 20:
43 BŁĘKITNI BODZANÓW Targowianka Targowisko 2020-05-02
44 Tempo Rzeszotary Śledziejowice Śledziejowice 2020-05-02
45 Wiarusy Igołomia Radziszowianka Radziszów 2020-05-02
46 Wiślanka Grabie Raba Dobczyce 2020-05-02
47 Dziecanovia Dziekanowice Pasternik Ochojno 2020-05-02
48 Gdovia Gdów Orzeł Myślenice 2020-05-02
49 Górnik Wieliczka JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-05-02
kolejka 21:
50 Górnik Wieliczka BŁĘKITNI BODZANÓW 2020-05-09
51 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Gdovia Gdów 2020-05-09
52 Orzeł Myślenice Dziecanovia Dziekanowice 2020-05-09
53 Pasternik Ochojno Wiślanka Grabie 2020-05-09
54 Raba Dobczyce Wiarusy Igołomia 2020-05-09
55 Radziszowianka Radziszów Tempo Rzeszotary 2020-05-09
56 Śledziejowice Śledziejowice Targowianka Targowisko 2020-05-09
kolejka 22:
57 BŁĘKITNI BODZANÓW Śledziejowice Śledziejowice 2020-05-16
58 Targowianka Targowisko Radziszowianka Radziszów 2020-05-16
59 Tempo Rzeszotary Raba Dobczyce 2020-05-16
60 Wiarusy Igołomia Pasternik Ochojno 2020-05-16
61 Wiślanka Grabie Orzeł Myślenice 2020-05-16
62 Dziecanovia Dziekanowice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-05-16
63 Gdovia Gdów Górnik Wieliczka 2020-05-16
kolejka 23:
64 Gdovia Gdów BŁĘKITNI BODZANÓW 2020-05-23
65 Górnik Wieliczka Dziecanovia Dziekanowice 2020-05-23
66 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wiślanka Grabie 2020-05-23
67 Orzeł Myślenice Wiarusy Igołomia 2020-05-23
68 Pasternik Ochojno Tempo Rzeszotary 2020-05-23
69 Raba Dobczyce Targowianka Targowisko 2020-05-23
70 Radziszowianka Radziszów Śledziejowice Śledziejowice 2020-05-23
kolejka 24:
71 BŁĘKITNI BODZANÓW Radziszowianka Radziszów 2020-05-30
72 Śledziejowice Śledziejowice Raba Dobczyce 2020-05-30
73 Targowianka Targowisko Pasternik Ochojno 2020-05-30
74 Tempo Rzeszotary Orzeł Myślenice 2020-05-30
75 Wiarusy Igołomia JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-05-30
76 Wiślanka Grabie Górnik Wieliczka 2020-05-30
77 Dziecanovia Dziekanowice Gdovia Gdów 2020-05-30
kolejka 25:
78 Dziecanovia Dziekanowice BŁĘKITNI BODZANÓW 2020-06-06
79 Gdovia Gdów Wiślanka Grabie 2020-06-06
80 Górnik Wieliczka Wiarusy Igołomia 2020-06-06
81 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Tempo Rzeszotary 2020-06-06
82 Orzeł Myślenice Targowianka Targowisko 2020-06-06
83 Pasternik Ochojno Śledziejowice Śledziejowice 2020-06-06
84 Raba Dobczyce Radziszowianka Radziszów 2020-06-06
kolejka 26:
85 BŁĘKITNI BODZANÓW Raba Dobczyce 2020-06-13
86 Radziszowianka Radziszów Pasternik Ochojno 2020-06-13
87 Śledziejowice Śledziejowice Orzeł Myślenice 2020-06-13
88 Targowianka Targowisko JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2020-06-13
89 Tempo Rzeszotary Górnik Wieliczka 2020-06-13
90 Wiarusy Igołomia Gdovia Gdów 2020-06-13
91 Wiślanka Grabie Dziecanovia Dziekanowice 2020-06-13