Kraków: Klasa okręgowa Grupa 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 MKS Nowa Proszowianka 13 30 26:7 9 3 1 5 10 11:3 3 1 1 8 20 15:4 6 2 0
2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 13 27 36:18 9 0 4 6 15 19:5 5 0 1 7 12 17:13 4 0 3
3 Przemsza Klucze 13 23 19:12 7 2 4 6 10 8:7 3 1 2 7 13 11:5 4 1 2
4 Prądniczanka Kraków 13 21 34:20 6 3 4 8 16 22:11 5 1 2 5 5 12:9 1 2 2
5 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 13 21 16:12 5 6 2 7 12 11:7 3 3 1 6 9 5:5 2 3 1
6 Zieleńczanka Zielonki 13 19 26:32 6 1 6 6 6 7:17 2 0 4 7 13 19:15 4 1 2
7 Piliczanka Pilica 13 19 21:18 5 4 4 7 7 11:14 2 1 4 6 12 10:4 3 3 0
8 Niedźwiedź Niedźwiedź 13 19 26:22 6 1 6 7 7 11:13 2 1 4 6 12 15:9 4 0 2
9 Grębałowianka Kraków 13 17 14:18 5 2 6 6 7 6:7 2 1 3 7 10 8:11 3 1 3
10 Bolesław Bukowno 13 15 18:19 4 3 6 6 5 6:9 1 2 3 7 10 12:10 3 1 3
11 Pogoń Miechów 13 13 15:19 3 4 6 6 8 6:5 2 2 2 7 5 9:14 1 2 4
12 Orzeł Iwanowice 13 11 19:42 3 2 8 7 8 13:22 2 2 3 6 3 6:20 1 0 5
13 Lot-Balice 13 11 13:26 3 2 8 7 10 9:10 3 1 3 6 1 4:16 0 1 5
14 KS Olkusz 13 8 14:32 1 5 7 7 6 11:16 1 3 3 6 2 3:16 0 2 4



kolejka 1:
1 Bolesław Bukowno 1:1 Zieleńczanka Zielonki 2019-08-1516:00
2 KS Olkusz 2:3 Grębałowianka Kraków 2019-08-1517:30
3 Piliczanka Pilica 0:3 Przemsza Klucze 2019-08-1517:00
4 Prądniczanka Kraków 4:0 Pogoń Miechów 2019-08-1511:00
5 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-08-1517:00
6 Orzeł Iwanowice 1:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-08-1511:00
7 Lot-Balice 1:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-1517:00
kolejka 2:
8 Zieleńczanka Zielonki 0:5 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-1811:00
9 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:0 Lot-Balice 2019-08-1816:00
10 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 5:1 Orzeł Iwanowice 2019-08-1811:00
11 Pogoń Miechów 1:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-08-1718:00
12 Przemsza Klucze 1:0 Prądniczanka Kraków 2019-08-1817:00
13 Grębałowianka Kraków 0:1 Piliczanka Pilica 2019-08-1817:00
14 Bolesław Bukowno 1:1 KS Olkusz 2019-08-1816:00
kolejka 3:
15 KS Olkusz 0:3 Zieleńczanka Zielonki 2019-08-2411:00
16 Piliczanka Pilica 0:1 Bolesław Bukowno 2019-08-2417:00
17 Prądniczanka Kraków 2:0 Grębałowianka Kraków 2019-08-2417:00
18 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Przemsza Klucze 2019-08-2517:00
19 Orzeł Iwanowice 2:2 Pogoń Miechów 2019-08-2511:00
20 Lot-Balice 1:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-08-2417:00
21 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-2417:00
kolejka 4:
22 Zieleńczanka Zielonki 3:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-08-3117:00
23 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:2 MKS Nowa Proszowianka 2019-08-3117:00
24 Pogoń Miechów 3:0 Lot-Balice 2019-08-3117:30
25 Przemsza Klucze 4:2 Orzeł Iwanowice 2019-08-3117:00
26 Grębałowianka Kraków 1:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-09-0115:00
27 Prądniczanka Kraków 2:6 Bolesław Bukowno 2019-08-3117:00
28 KS Olkusz 2:2 Piliczanka Pilica 2019-08-3117:00
kolejka 5:
29 Piliczanka Pilica 1:3 Zieleńczanka Zielonki 2019-09-0711:00
30 Prądniczanka Kraków 3:0 KS Olkusz 2019-09-0718:00
31 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:2 Bolesław Bukowno 2019-09-0817:00
32 Orzeł Iwanowice 0:0 Grębałowianka Kraków 2019-09-0811:00
33 Lot-Balice 0:2 Przemsza Klucze 2019-09-0713:00
34 MKS Nowa Proszowianka 2:0 Pogoń Miechów 2019-09-0817:00
35 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-09-0714:00
kolejka 6:
36 Zieleńczanka Zielonki 1:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-09-1416:30
37 Pogoń Miechów 0:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-09-1416:30
38 Przemsza Klucze 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-09-1415:00
39 Grębałowianka Kraków 1:1 Lot-Balice 2019-09-1416:00
40 Bolesław Bukowno 4:0 Orzeł Iwanowice 2019-09-1416:00
41 KS Olkusz 1:5 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-09-1417:00
42 Piliczanka Pilica 2:2 Prądniczanka Kraków 2019-09-1516:00
kolejka 7:
43 Prądniczanka Kraków 5:1 Zieleńczanka Zielonki 2019-09-2117:00
44 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:3 Piliczanka Pilica 2019-09-2117:00
45 Orzeł Iwanowice 3:2 KS Olkusz 2019-09-2217:00
46 Lot-Balice 2:1 Bolesław Bukowno 2019-09-2216:00
47 MKS Nowa Proszowianka 1:0 Grębałowianka Kraków 2019-09-2216:00
48 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Przemsza Klucze 2019-09-2116:00
49 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Pogoń Miechów 2019-09-2117:00
kolejka 8:
50 Zieleńczanka Zielonki 1:5 Pogoń Miechów 2019-09-2816:00
51 Przemsza Klucze 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-09-2816:00
52 Grębałowianka Kraków 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-09-2816:00
53 Bolesław Bukowno 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-09-2816:00
54 KS Olkusz 4:1 Lot-Balice 2019-09-2816:30
55 Piliczanka Pilica 3:1 Orzeł Iwanowice 2019-09-2816:00
56 Prądniczanka Kraków 2:3 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-09-2817:00
kolejka 9:
57 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 Zieleńczanka Zielonki 2019-10-0615:30
58 Orzeł Iwanowice 2:8 Prądniczanka Kraków 2019-10-0611:00
59 Lot-Balice 0:2 Piliczanka Pilica 2019-10-0515:00
60 MKS Nowa Proszowianka 6:0 KS Olkusz 2019-10-0615:00
61 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Bolesław Bukowno 2019-10-0516:00
62 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 6:0 Grębałowianka Kraków 2019-10-0516:00
63 Pogoń Miechów 0:2 Przemsza Klucze 2019-10-0516:00
kolejka 10:
64 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Przemsza Klucze 2019-10-1215:00
65 Grębałowianka Kraków 2:0 Pogoń Miechów 2019-10-1215:00
66 Bolesław Bukowno 0:5 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-10-1215:00
67 KS Olkusz 1:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-10-1216:00
68 Piliczanka Pilica 2:3 MKS Nowa Proszowianka 2019-10-1315:00
69 Prądniczanka Kraków 4:1 Lot-Balice 2019-10-1218:00
70 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:0 Orzeł Iwanowice 2019-10-1215:30
kolejka 11:
71 Orzeł Iwanowice 2:7 Zieleńczanka Zielonki 2019-10-2011:00
72 Lot-Balice 1:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-10-2015:30
73 MKS Nowa Proszowianka 1:1 Prądniczanka Kraków 2019-10-2015:00
74 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 Piliczanka Pilica 2019-10-1915:00
75 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:0 KS Olkusz 2019-10-1915:00
76 Pogoń Miechów 2:0 Bolesław Bukowno 2019-10-2015:15
77 Przemsza Klucze 0:3 Grębałowianka Kraków 2019-10-1915:00
kolejka 12:
78 Zieleńczanka Zielonki 0:2 Grębałowianka Kraków 2019-10-2615:00
79 Bolesław Bukowno 0:1 Przemsza Klucze 2019-10-2615:00
80 KS Olkusz 1:1 Pogoń Miechów 2019-10-2615:00
81 Piliczanka Pilica 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2019-10-2711:00
82 Prądniczanka Kraków 0:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2019-10-2617:00
83 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:1 MKS Nowa Proszowianka 2019-10-2615:00
84 Orzeł Iwanowice 3:1 Lot-Balice 2019-10-2711:00
kolejka 13:
85 Lot-Balice 4:1 Zieleńczanka Zielonki 2019-11-0314:00
86 MKS Nowa Proszowianka 1:2 Orzeł Iwanowice 2019-11-0314:00
87 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2019-11-0214:00
88 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:1 Prądniczanka Kraków 2019-11-0214:00
89 Pogoń Miechów 0:0 Piliczanka Pilica 2019-11-0214:00
90 Przemsza Klucze 0:0 KS Olkusz 2019-11-0214:00
91 Grębałowianka Kraków 2:1 Bolesław Bukowno 2019-11-0213:00
kolejka 14:
1 Zieleńczanka Zielonki Bolesław Bukowno 2020-03-2115:00
2 Grębałowianka Kraków KS Olkusz 2020-03-2215:00
3 Przemsza Klucze Piliczanka Pilica 2020-03-21
4 Pogoń Miechów Prądniczanka Kraków 2020-03-2115:00
5 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-03-2115:00
6 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Orzeł Iwanowice 2020-03-21
7 MKS Nowa Proszowianka Lot-Balice 2020-03-2215:00
kolejka 15:
8 MKS Nowa Proszowianka Zieleńczanka Zielonki 2020-03-2915:00
9 Lot-Balice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-03-28
10 Orzeł Iwanowice WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-03-28
11 Niedźwiedź Niedźwiedź Pogoń Miechów 2020-03-28
12 Prądniczanka Kraków Przemsza Klucze 2020-03-28
13 Piliczanka Pilica Grębałowianka Kraków 2020-03-28
14 KS Olkusz Bolesław Bukowno 2020-03-28
kolejka 16:
15 Zieleńczanka Zielonki KS Olkusz 2020-04-0416:00
16 Bolesław Bukowno Piliczanka Pilica 2020-04-04
17 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2020-04-0516:30
18 Przemsza Klucze Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-04-04
19 Pogoń Miechów Orzeł Iwanowice 2020-04-0416:00
20 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Lot-Balice 2020-04-0416:00
21 MKS Nowa Proszowianka Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-04-0516:00
kolejka 17:
22 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Zieleńczanka Zielonki 2020-04-11
23 MKS Nowa Proszowianka WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-04-1112:00
24 Lot-Balice Pogoń Miechów 2020-04-11
25 Orzeł Iwanowice Przemsza Klucze 2020-04-11
26 Niedźwiedź Niedźwiedź Grębałowianka Kraków 2020-04-11
27 Bolesław Bukowno Prądniczanka Kraków 2020-04-11
28 Piliczanka Pilica KS Olkusz 2020-04-11
kolejka 18:
29 Zieleńczanka Zielonki Piliczanka Pilica 2020-04-1816:30
30 KS Olkusz Prądniczanka Kraków 2020-04-18
31 Bolesław Bukowno Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-04-18
32 Grębałowianka Kraków Orzeł Iwanowice 2020-04-1917:00
33 Przemsza Klucze Lot-Balice 2020-04-18
34 Pogoń Miechów MKS Nowa Proszowianka 2020-04-1815:15
35 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-04-1816:00
kolejka 19:
36 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Zieleńczanka Zielonki 2020-04-2516:00
37 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Pogoń Miechów 2020-04-25
38 MKS Nowa Proszowianka Przemsza Klucze 2020-04-2617:00
39 Lot-Balice Grębałowianka Kraków 2020-04-25
40 Orzeł Iwanowice Bolesław Bukowno 2020-04-25
41 Niedźwiedź Niedźwiedź KS Olkusz 2020-04-25
42 Prądniczanka Kraków Piliczanka Pilica 2020-04-25
kolejka 20:
43 Zieleńczanka Zielonki Prądniczanka Kraków 2020-05-0217:00
44 Piliczanka Pilica Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-05-02
45 KS Olkusz Orzeł Iwanowice 2020-05-02
46 Bolesław Bukowno Lot-Balice 2020-05-02
47 Grębałowianka Kraków MKS Nowa Proszowianka 2020-05-0317:30
48 Przemsza Klucze Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-05-02
49 Pogoń Miechów WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-05-0217:00
kolejka 21:
50 Pogoń Miechów Zieleńczanka Zielonki 2020-05-0917:00
51 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Przemsza Klucze 2020-05-0916:00
52 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Grębałowianka Kraków 2020-05-09
53 MKS Nowa Proszowianka Bolesław Bukowno 2020-05-1017:00
54 Lot-Balice KS Olkusz 2020-05-09
55 Orzeł Iwanowice Piliczanka Pilica 2020-05-09
56 Niedźwiedź Niedźwiedź Prądniczanka Kraków 2020-05-09
kolejka 22:
57 Zieleńczanka Zielonki Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-05-1617:30
58 Prądniczanka Kraków Orzeł Iwanowice 2020-05-16
59 Piliczanka Pilica Lot-Balice 2020-05-16
60 KS Olkusz MKS Nowa Proszowianka 2020-05-16
61 Bolesław Bukowno Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-05-16
62 Grębałowianka Kraków WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-05-1717:30
63 Przemsza Klucze Pogoń Miechów 2020-05-16
kolejka 23:
64 Przemsza Klucze Zieleńczanka Zielonki 2020-05-23
65 Pogoń Miechów Grębałowianka Kraków 2020-05-2317:30
66 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Bolesław Bukowno 2020-05-2316:00
67 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada KS Olkusz 2020-05-23
68 MKS Nowa Proszowianka Piliczanka Pilica 2020-05-2417:00
69 Lot-Balice Prądniczanka Kraków 2020-05-23
70 Orzeł Iwanowice Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-05-23
kolejka 24:
71 Zieleńczanka Zielonki Orzeł Iwanowice 2020-05-3018:00
72 Niedźwiedź Niedźwiedź Lot-Balice 2020-05-30
73 Prądniczanka Kraków MKS Nowa Proszowianka 2020-05-30
74 Piliczanka Pilica Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-05-30
75 KS Olkusz WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-05-30
76 Bolesław Bukowno Pogoń Miechów 2020-05-30
77 Grębałowianka Kraków Przemsza Klucze 2020-05-3117:30
kolejka 25:
78 Grębałowianka Kraków Zieleńczanka Zielonki 2020-06-0717:30
79 Przemsza Klucze Bolesław Bukowno 2020-06-06
80 Pogoń Miechów KS Olkusz 2020-06-0618:00
81 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Piliczanka Pilica 2020-06-0616:00
82 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Prądniczanka Kraków 2020-06-06
83 MKS Nowa Proszowianka Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-06-0717:00
84 Lot-Balice Orzeł Iwanowice 2020-06-06
kolejka 26:
85 Zieleńczanka Zielonki Lot-Balice 2020-06-1317:00
86 Orzeł Iwanowice MKS Nowa Proszowianka 2020-06-1317:00
87 Niedźwiedź Niedźwiedź Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-06-1317:00
88 Prądniczanka Kraków WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-06-1317:00
89 Piliczanka Pilica Pogoń Miechów 2020-06-1317:00
90 KS Olkusz Przemsza Klucze 2020-06-1317:00
91 Bolesław Bukowno Grębałowianka Kraków 2020-06-1317:00