Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Nadwiślan Rusocice 4 10 13:3 3 1 0 2 4 6:2 1 1 0 2 6 7:1 2 0 0
2 Radziszowianka II Radziszów 4 10 10:1 3 1 0 2 6 6:0 2 0 0 2 4 4:1 1 1 0
3 Sankowia Sanka 4 9 9:6 3 0 1 2 6 7:2 2 0 0 2 3 2:4 1 0 1
4 Gwiazda Ściejowice 4 9 10:5 3 0 1 1 3 5:1 1 0 0 3 6 5:4 2 0 1
5 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3 6 8:6 2 0 1 3 6 8:6 2 0 1 0 0 0:0 0 0 0
6 Trzebol Wielkie Drogi 3 3 7:6 1 0 2 2 3 7:3 1 0 1 1 0 0:3 0 0 1
7 Borkowianka Borek Szlachecki 4 3 5:12 1 0 3 2 0 2:7 0 0 2 2 3 3:5 1 0 1
8 Lotnik II Kryspinów 4 3 5:10 1 0 3 2 3 3:2 1 0 1 2 0 2:8 0 0 2
9 Klub Sportowy Tyniec 4 3 7:13 1 0 3 1 0 1:2 0 0 1 3 3 6:11 1 0 2
10 Skawinka II Skawina 3 3 4:9 1 0 2 1 0 0:3 0 0 1 2 3 4:6 1 0 1
11 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 Błękitni Czułówek 3 0 2:9 0 0 3 2 0 1:6 0 0 2 1 0 1:3 0 0 1



kolejka 1:
1 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Błękitni Czułówek -
2 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:1 Lotnik II Kryspinów 2020-08-2311:00
3 Skawinka II Skawina 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-08-2311:00
4 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-08-2317:00
5 Nadwiślan Rusocice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-08-2317:00
6 Sankowia Sanka 3:1 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Błękitni Czułówek 0:2 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2917:00
8 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sankowia Sanka 2020-08-2911:00
9 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Nadwiślan Rusocice 2020-08-3017:00
10 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2020-08-3016:00
11 Lotnik II Kryspinów 3:0 Skawinka II Skawina 2020-08-2917:00
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa -
kolejka 3:
13 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:1 Błękitni Czułówek 2020-09-0611:00
14 Skawinka II Skawina Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
15 Trzebol Wielkie Drogi 6:1 Lotnik II Kryspinów 2020-09-0617:00
16 Nadwiślan Rusocice 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-0517:00
17 Sankowia Sanka 4:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-0517:00
18 Gwiazda Ściejowice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Błękitni Czułówek 1:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-1316:30
20 Borkowianka Borek Szlachecki 1:2 Gwiazda Ściejowice 2020-09-1316:00
21 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sankowia Sanka 2020-09-1316:00
22 Lotnik II Kryspinów 0:2 Nadwiślan Rusocice 2020-09-1312:00
23 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Trzebol Wielkie Drogi -
24 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:4 Skawinka II Skawina 2020-09-1311:00
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina Błękitni Czułówek 2020-09-2011:00
26 Trzebol Wielkie Drogi Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-09-2016:00
27 Nadwiślan Rusocice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
28 Sankowia Sanka Lotnik II Kryspinów 2020-09-1916:00
29 Gwiazda Ściejowice Radziszowianka II Radziszów 2020-09-1916:00
30 Klub Sportowy Tyniec Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-1911:00
kolejka 6:
31 Błękitni Czułówek Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-2716:30
32 Radziszowianka II Radziszów Klub Sportowy Tyniec 2020-09-2616:00
33 Lotnik II Kryspinów Gwiazda Ściejowice 2020-09-2616:30
34 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sankowia Sanka 2020-09-2613:00
35 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Nadwiślan Rusocice 2020-09-2714:00
36 Skawinka II Skawina Trzebol Wielkie Drogi 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi Błękitni Czułówek 2020-10-0415:00
38 Nadwiślan Rusocice Skawinka II Skawina 2020-10-0416:00
39 Sankowia Sanka Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-0316:00
40 Gwiazda Ściejowice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
41 Klub Sportowy Tyniec Lotnik II Kryspinów 2020-10-0311:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki Radziszowianka II Radziszów 2020-10-0315:30
kolejka 8:
43 Błękitni Czułówek Radziszowianka II Radziszów 2020-10-1016:00
44 Lotnik II Kryspinów Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-1112:00
45 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Klub Sportowy Tyniec -
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Gwiazda Ściejowice 2020-10-1111:00
47 Skawinka II Skawina Sankowia Sanka 2020-10-1016:00
48 Trzebol Wielkie Drogi Nadwiślan Rusocice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Nadwiślan Rusocice Błękitni Czułówek 2020-10-1815:30
50 Sankowia Sanka Trzebol Wielkie Drogi 2020-10-1715:30
51 Gwiazda Ściejowice Skawinka II Skawina 2020-10-1715:00
52 Klub Sportowy Tyniec Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-1711:00
53 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
54 Radziszowianka II Radziszów Lotnik II Kryspinów 2020-10-1715:00
kolejka 10:
55 Błękitni Czułówek Lotnik II Kryspinów 2020-10-2514:30
56 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Radziszowianka II Radziszów -
57 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-2511:00
58 Skawinka II Skawina Klub Sportowy Tyniec 2020-10-2511:00
59 Trzebol Wielkie Drogi Gwiazda Ściejowice 2020-10-2511:00
60 Nadwiślan Rusocice Sankowia Sanka 2020-10-2414:00
kolejka 11:
61 Sankowia Sanka Błękitni Czułówek 2020-11-0713:30
62 Gwiazda Ściejowice Nadwiślan Rusocice 2020-11-0713:30
63 Klub Sportowy Tyniec Trzebol Wielkie Drogi 2020-11-07
64 Borkowianka Borek Szlachecki Skawinka II Skawina 2020-11-0713:30
65 Radziszowianka II Radziszów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-11-0713:00
66 Lotnik II Kryspinów Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -