Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Tęcza Piekary 13 33 56:16 10 3 0 7 19 28:7 6 1 0 6 14 28:9 4 2 0
2 Pozowianka Pozowice 13 30 33:28 10 0 3 6 12 13:16 4 0 2 7 18 20:12 6 0 1
3 Nadwiślan Rusocice 13 28 46:17 8 4 1 6 12 25:9 3 3 0 7 16 21:8 5 1 1
4 Klub Sportowy Tyniec 13 28 41:14 9 1 3 7 15 21:10 5 0 2 6 13 20:4 4 1 1
5 Radziszowianka II Radziszów 13 25 38:22 8 1 4 5 9 15:9 3 0 2 8 16 23:13 5 1 2
6 Borkowianka Borek Szlachecki 13 24 59:30 8 0 5 7 12 28:14 4 0 3 6 12 31:16 4 0 2
7 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 13 20 39:23 6 2 5 7 12 23:11 4 0 3 6 8 16:12 2 2 2
8 Piast Skawina 13 19 34:33 6 1 6 6 13 24:13 4 1 1 7 6 10:20 2 0 5
9 Sankowia Sanka 13 17 31:36 5 2 6 8 14 25:17 4 2 2 5 3 6:19 1 0 4
10 Skawinka II Skawina 13 10 22:44 3 1 9 6 6 7:16 2 0 4 7 4 15:28 1 1 5
11 Trzebol Wielkie Drogi 13 10 27:52 3 1 9 6 9 18:14 3 0 3 7 1 9:38 0 1 6
12 Błękitni Czułówek 13 9 24:43 3 0 10 7 6 14:23 2 0 5 6 3 10:20 1 0 5
13 Lotnik II Kryspinów 13 8 31:57 2 2 9 6 5 19:28 1 2 3 7 3 12:29 1 0 6
14 Gwiazda Ściejowice 13 3 9:75 1 0 12 7 3 7:36 1 0 6 6 0 2:39 0 0 6

Wydział Gier MZPN zweryfikował następujące zawody:
- z dnia 2019-09-01 Borkowianka Borek Szlachecki - Gwiazda Ściejowice 9:0 wo (na boisku 9:0)(dekompletacja drużyny)
- z dnia 2019-09-04 Gwiazda Ściejowice - Radziszowianka II Radziszów 0:3 wo (brak wystarczającej liczby zawodników)
- z dnia 2019-09-29 Błękitni Czułówek - Gwiazda Ściejowice 3:0 wo (brak drużyny)
- z dnia 2019-10-20 Gwiazda Ściejowice - Skawinka II Skawina 3:0 wo (na boisku 1:6)(nie uprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2019-10-26 Skawinka II Skawina - Tęcza Piekary 0:5 wo (na boisku 1:5)(nieuprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2019-11-24 Skawinka II Skawina - Nadwiślan Rusocice 0:3 wo (brak boiska)



kolejka 1:
1 Borkowianka Borek Szlachecki 0:1 Radziszowianka II Radziszów 2019-08-2517:30
2 Gwiazda Ściejowice 1:4 Pozowianka Pozowice 2019-08-2513:00
3 Tęcza Piekary 4:1 Trzebol Wielkie Drogi 2019-08-2417:00
4 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 5:1 Lotnik II Kryspinów 2019-08-2511:00
5 Klub Sportowy Tyniec 4:0 Piast Skawina 2019-08-2513:00
6 Błękitni Czułówek 2:4 Skawinka II Skawina 2019-08-2513:00
7 Sankowia Sanka 1:1 Nadwiślan Rusocice 2019-08-2516:30
kolejka 2:
8 Sankowia Sanka 0:7 Radziszowianka II Radziszów 2019-08-3117:00
9 Skawinka II Skawina 0:3 Nadwiślan Rusocice 2019-11-2413:00
10 Piast Skawina 4:3 Błękitni Czułówek 2019-09-0113:00
11 Lotnik II Kryspinów 2:7 Klub Sportowy Tyniec 2019-09-0113:00
12 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-09-0116:00
13 Pozowianka Pozowice 2:4 Tęcza Piekary 2019-08-3116:00
14 Borkowianka Borek Szlachecki 9:0 Gwiazda Ściejowice 2019-09-0116:00
kolejka 3:
15 Gwiazda Ściejowice 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2019-09-0417:00
16 Tęcza Piekary 7:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-0417:00
17 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:0 Pozowianka Pozowice 2019-09-0417:00
18 Klub Sportowy Tyniec 5:0 Trzebol Wielkie Drogi 2019-09-0417:30
19 Błękitni Czułówek 3:1 Lotnik II Kryspinów 2019-09-0417:00
20 Nadwiślan Rusocice 4:1 Piast Skawina 2019-11-1713:00
21 Sankowia Sanka 4:4 Skawinka II Skawina 2019-09-0416:00
kolejka 4:
22 Radziszowianka II Radziszów 5:2 Skawinka II Skawina 2019-09-0816:00
23 Piast Skawina 3:0 Sankowia Sanka 2019-09-0817:00
24 Lotnik II Kryspinów 1:2 Nadwiślan Rusocice 2019-09-0712:30
25 Trzebol Wielkie Drogi 1:4 Błękitni Czułówek 2019-09-0816:00
26 Pozowianka Pozowice 1:0 Klub Sportowy Tyniec 2019-09-0813:30
27 Borkowianka Borek Szlachecki 1:4 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-09-0816:00
28 Gwiazda Ściejowice 0:9 Tęcza Piekary 2019-09-0816:00
kolejka 5:
29 Tęcza Piekary 6:2 Radziszowianka II Radziszów 2019-09-1515:00
30 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 7:1 Gwiazda Ściejowice 2019-09-1511:00
31 Klub Sportowy Tyniec 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-1417:00
32 Błękitni Czułówek 2:3 Pozowianka Pozowice 2019-09-1514:00
33 Nadwiślan Rusocice 11:0 Trzebol Wielkie Drogi 2019-09-1416:00
34 Sankowia Sanka 5:2 Lotnik II Kryspinów 2019-09-1416:00
35 Skawinka II Skawina 2:1 Piast Skawina 2019-09-1511:00
kolejka 6:
36 Radziszowianka II Radziszów 2:3 Piast Skawina 2019-09-2216:00
37 Lotnik II Kryspinów 6:3 Skawinka II Skawina 2019-09-2116:30
38 Trzebol Wielkie Drogi 3:4 Sankowia Sanka 2019-09-2215:00
39 Pozowianka Pozowice 3:1 Nadwiślan Rusocice 2019-09-2216:00
40 Borkowianka Borek Szlachecki 5:2 Błękitni Czułówek 2019-09-2215:30
41 Gwiazda Ściejowice 0:8 Klub Sportowy Tyniec 2019-09-2215:00
42 Tęcza Piekary 0:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-09-2215:00
kolejka 7:
43 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:3 Radziszowianka II Radziszów 2019-09-2911:00
44 Klub Sportowy Tyniec 0:3 Tęcza Piekary 2019-09-2913:00
45 Błękitni Czułówek 3:0 Gwiazda Ściejowice 2019-09-2914:00
46 Nadwiślan Rusocice 5:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-09-2816:00
47 Sankowia Sanka 2:3 Pozowianka Pozowice 2019-09-2816:00
48 Skawinka II Skawina 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2019-09-2911:00
49 Piast Skawina 6:2 Lotnik II Kryspinów 2019-09-2913:00
kolejka 8:
50 Radziszowianka II Radziszów 5:1 Lotnik II Kryspinów 2019-10-0516:00
51 Trzebol Wielkie Drogi 4:0 Piast Skawina 2019-10-0611:00
52 Pozowianka Pozowice 3:0 Skawinka II Skawina 2019-10-0515:45
53 Borkowianka Borek Szlachecki 5:1 Sankowia Sanka 2019-10-0615:30
54 Gwiazda Ściejowice 2:9 Nadwiślan Rusocice 2019-10-0614:00
55 Tęcza Piekary 5:0 Błękitni Czułówek 2019-10-0515:00
56 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:2 Klub Sportowy Tyniec 2019-10-0614:00
kolejka 9:
57 Klub Sportowy Tyniec 3:1 Radziszowianka II Radziszów 2019-10-1211:00
58 Błękitni Czułówek 2:7 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-10-1314:00
59 Nadwiślan Rusocice 4:4 Tęcza Piekary 2019-10-1315:00
60 Sankowia Sanka 9:0 Gwiazda Ściejowice 2019-10-1215:00
61 Skawinka II Skawina 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-10-1311:00
62 Piast Skawina 2:4 Pozowianka Pozowice 2019-10-1316:00
63 Lotnik II Kryspinów 5:5 Trzebol Wielkie Drogi 2019-10-1215:30
kolejka 10:
64 Radziszowianka II Radziszów 2:1 Trzebol Wielkie Drogi 2019-10-2015:30
65 Pozowianka Pozowice 4:2 Lotnik II Kryspinów 2019-10-2013:30
66 Borkowianka Borek Szlachecki 1:4 Piast Skawina 2019-10-2015:00
67 Gwiazda Ściejowice 3:0 Skawinka II Skawina 2019-10-2015:00
68 Tęcza Piekary 3:0 Sankowia Sanka 2019-10-1914:30
69 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:2 Nadwiślan Rusocice 2019-10-2011:00
70 Klub Sportowy Tyniec 3:1 Błękitni Czułówek 2019-10-1916:00
kolejka 11:
71 Błękitni Czułówek 1:5 Radziszowianka II Radziszów 2019-10-2714:00
72 Nadwiślan Rusocice 0:0 Klub Sportowy Tyniec 2019-10-2615:00
73 Sankowia Sanka 2:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-10-2615:00
74 Skawinka II Skawina 0:5 Tęcza Piekary 2019-10-2615:00
75 Piast Skawina 5:0 Gwiazda Ściejowice 2019-10-2714:00
76 Lotnik II Kryspinów 2:8 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-10-2615:00
77 Trzebol Wielkie Drogi 1:4 Pozowianka Pozowice 2019-10-2711:00
kolejka 12:
78 Radziszowianka II Radziszów 1:2 Pozowianka Pozowice 2019-11-0314:00
79 Borkowianka Borek Szlachecki 7:2 Trzebol Wielkie Drogi 2019-11-0314:00
80 Gwiazda Ściejowice 1:3 Lotnik II Kryspinów 2019-11-0313:00
81 Tęcza Piekary 3:1 Piast Skawina 2019-11-0214:00
82 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 5:2 Skawinka II Skawina 2019-11-0311:00
83 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Sankowia Sanka 2019-11-0211:00
84 Błękitni Czułówek 1:3 Nadwiślan Rusocice 2019-11-0314:00
kolejka 13:
85 Nadwiślan Rusocice 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2019-11-1014:00
86 Sankowia Sanka 2:0 Błękitni Czułówek 2019-11-0914:00
87 Skawinka II Skawina 0:3 Klub Sportowy Tyniec 2019-11-1011:00
88 Piast Skawina 4:4 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2019-11-1014:00
89 Lotnik II Kryspinów 3:3 Tęcza Piekary 2019-11-1011:00
90 Trzebol Wielkie Drogi 6:1 Gwiazda Ściejowice 2019-11-1011:00
91 Pozowianka Pozowice 0:9 Borkowianka Borek Szlachecki 2019-11-1013:00
kolejka 14:
1 Radziszowianka II Radziszów Borkowianka Borek Szlachecki 2020-03-2116:00
2 Pozowianka Pozowice Gwiazda Ściejowice 2020-03-2116:00
3 Trzebol Wielkie Drogi Tęcza Piekary 2020-03-2215:00
4 Lotnik II Kryspinów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-03-2215:00
5 Piast Skawina Klub Sportowy Tyniec 2020-03-2116:00
6 Skawinka II Skawina Błękitni Czułówek 2020-03-2211:00
7 Nadwiślan Rusocice Sankowia Sanka 2020-03-2215:00
kolejka 15:
8 Radziszowianka II Radziszów Sankowia Sanka 2020-03-2915:00
9 Nadwiślan Rusocice Skawinka II Skawina 2020-03-2816:00
10 Błękitni Czułówek Piast Skawina 2020-03-2817:00
11 Klub Sportowy Tyniec Lotnik II Kryspinów 2020-03-2817:00
12 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Trzebol Wielkie Drogi 2020-03-2916:00
13 Tęcza Piekary Pozowianka Pozowice 2020-03-2814:00
14 Gwiazda Ściejowice Borkowianka Borek Szlachecki 2020-03-2816:00
kolejka 16:
15 Radziszowianka II Radziszów Gwiazda Ściejowice 2020-04-0417:00
16 Borkowianka Borek Szlachecki Tęcza Piekary 2020-04-0516:30
17 Pozowianka Pozowice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-04-0417:00
18 Trzebol Wielkie Drogi Klub Sportowy Tyniec 2020-04-0516:00
19 Lotnik II Kryspinów Błękitni Czułówek 2020-04-0513:45
20 Piast Skawina Nadwiślan Rusocice 2020-04-0417:00
21 Skawinka II Skawina Sankowia Sanka 2020-04-0417:00
kolejka 17:
22 Skawinka II Skawina Radziszowianka II Radziszów 2020-04-18
23 Sankowia Sanka Piast Skawina 2020-04-18
24 Nadwiślan Rusocice Lotnik II Kryspinów 2020-04-1916:00
25 Błękitni Czułówek Trzebol Wielkie Drogi 2020-04-18
26 Klub Sportowy Tyniec Pozowianka Pozowice 2020-04-18
27 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Borkowianka Borek Szlachecki 2020-04-1916:00
28 Tęcza Piekary Gwiazda Ściejowice 2020-04-1914:00
kolejka 18:
29 Radziszowianka II Radziszów Tęcza Piekary 2020-04-2517:00
30 Gwiazda Ściejowice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-04-2515:00
31 Borkowianka Borek Szlachecki Klub Sportowy Tyniec 2020-04-2617:00
32 Pozowianka Pozowice Błękitni Czułówek 2020-04-25
33 Trzebol Wielkie Drogi Nadwiślan Rusocice 2020-04-2616:00
34 Lotnik II Kryspinów Sankowia Sanka 2020-04-2611:00
35 Piast Skawina Skawinka II Skawina 2020-04-25
kolejka 19:
36 Piast Skawina Radziszowianka II Radziszów 2020-05-02
37 Skawinka II Skawina Lotnik II Kryspinów 2020-05-02
38 Sankowia Sanka Trzebol Wielkie Drogi 2020-05-02
39 Nadwiślan Rusocice Pozowianka Pozowice 2020-05-0316:00
40 Błękitni Czułówek Borkowianka Borek Szlachecki 2020-05-02
41 Klub Sportowy Tyniec Gwiazda Ściejowice 2020-05-02
42 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Tęcza Piekary 2020-05-0316:00
kolejka 20:
43 Radziszowianka II Radziszów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-05-0917:00
44 Tęcza Piekary Klub Sportowy Tyniec 2020-05-0917:00
45 Gwiazda Ściejowice Błękitni Czułówek 2020-05-0917:00
46 Borkowianka Borek Szlachecki Nadwiślan Rusocice 2020-05-1017:00
47 Pozowianka Pozowice Sankowia Sanka 2020-05-09
48 Trzebol Wielkie Drogi Skawinka II Skawina 2020-05-1015:00
49 Lotnik II Kryspinów Piast Skawina 2020-05-1013:45
kolejka 21:
50 Lotnik II Kryspinów Radziszowianka II Radziszów 2020-05-1711:00
51 Piast Skawina Trzebol Wielkie Drogi 2020-05-16
52 Skawinka II Skawina Pozowianka Pozowice 2020-05-16
53 Sankowia Sanka Borkowianka Borek Szlachecki 2020-05-16
54 Nadwiślan Rusocice Gwiazda Ściejowice 2020-05-1717:00
55 Błękitni Czułówek Tęcza Piekary 2020-05-16
56 Klub Sportowy Tyniec Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-05-16
kolejka 22:
57 Radziszowianka II Radziszów Klub Sportowy Tyniec 2020-05-2317:00
58 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Błękitni Czułówek 2020-05-2417:00
59 Tęcza Piekary Nadwiślan Rusocice 2020-05-2317:00
60 Gwiazda Ściejowice Sankowia Sanka 2020-05-2317:00
61 Borkowianka Borek Szlachecki Skawinka II Skawina 2020-05-2317:00
62 Pozowianka Pozowice Piast Skawina 2020-05-23
63 Trzebol Wielkie Drogi Lotnik II Kryspinów 2020-05-2317:00
kolejka 23:
64 Trzebol Wielkie Drogi Radziszowianka II Radziszów 2020-05-3017:00
65 Lotnik II Kryspinów Pozowianka Pozowice 2020-05-3115:30
66 Piast Skawina Borkowianka Borek Szlachecki 2020-05-30
67 Skawinka II Skawina Gwiazda Ściejowice 2020-05-30
68 Sankowia Sanka Tęcza Piekary 2020-05-30
69 Nadwiślan Rusocice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-05-3117:00
70 Błękitni Czułówek Klub Sportowy Tyniec 2020-05-30
kolejka 24:
71 Radziszowianka II Radziszów Błękitni Czułówek 2020-06-0617:00
72 Klub Sportowy Tyniec Nadwiślan Rusocice 2020-06-06
73 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Sankowia Sanka 2020-06-0717:00
74 Tęcza Piekary Skawinka II Skawina 2020-06-0617:00
75 Gwiazda Ściejowice Piast Skawina 2020-06-0617:00
76 Borkowianka Borek Szlachecki Lotnik II Kryspinów 2020-06-0617:30
77 Pozowianka Pozowice Trzebol Wielkie Drogi 2020-06-06
kolejka 25:
78 Pozowianka Pozowice Radziszowianka II Radziszów 2020-06-13
79 Trzebol Wielkie Drogi Borkowianka Borek Szlachecki 2020-06-1417:00
80 Lotnik II Kryspinów Gwiazda Ściejowice 2020-06-1417:00
81 Piast Skawina Tęcza Piekary 2020-06-13
82 Skawinka II Skawina Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-06-13
83 Sankowia Sanka Klub Sportowy Tyniec 2020-06-13
84 Nadwiślan Rusocice Błękitni Czułówek 2020-06-1417:00
kolejka 26:
85 Radziszowianka II Radziszów Nadwiślan Rusocice 2020-06-2018:00
86 Błękitni Czułówek Sankowia Sanka 2020-06-2018:00
87 Klub Sportowy Tyniec Skawinka II Skawina 2020-06-2018:00
88 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Piast Skawina 2020-06-2018:00
89 Tęcza Piekary Lotnik II Kryspinów 2020-06-2018:00
90 Gwiazda Ściejowice Trzebol Wielkie Drogi 2020-06-2018:00
91 Borkowianka Borek Szlachecki Pozowianka Pozowice 2020-06-2018:00