Kraków: Klasa B "Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Fairant Kraków 12 31 53:13 10 1 1 5 13 29:3 4 1 0 7 18 24:10 6 0 1
2 Bratniak Kraków 12 30 44:11 10 0 2 6 18 22:3 6 0 0 6 12 22:8 4 0 2
3 Victoria Kraków 12 27 37:16 8 3 1 5 10 17:9 3 1 1 7 17 20:7 5 2 0
4 Dragoons Kraków 12 24 46:18 8 0 4 7 12 23:15 4 0 3 5 12 23:3 4 0 1
5 Kaszowianka II Kaszów 12 24 47:24 8 0 4 7 12 30:12 4 0 3 5 12 17:12 4 0 1
6 Rybitwy Kraków 12 17 24:25 5 2 5 5 7 8:9 2 1 2 7 10 16:16 3 1 3
7 Universum Kraków 12 16 21:32 5 1 6 7 10 13:18 3 1 3 5 6 8:14 2 0 3
8 Pychowianka Kraków 12 14 11:18 4 2 6 6 4 3:10 1 1 4 6 10 8:8 3 1 2
9 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 12 13 26:39 4 1 7 5 6 14:13 2 0 3 7 7 12:26 2 1 4
10 Opatkowianka Kraków 12 12 27:41 4 0 8 6 9 16:17 3 0 3 6 3 11:24 1 0 5
11 Albertus Kraków 12 11 23:37 3 2 7 8 7 17:26 2 1 5 4 4 6:11 1 1 2
12 Grom Kraków 12 6 18:67 2 0 10 5 3 4:23 1 0 4 7 3 14:44 1 0 6
13 Wawel Kraków 12 3 12:48 1 0 11 6 0 7:28 0 0 6 6 3 5:20 1 0 5
14 Pauza (Armatura Kraków) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

2019-08-16 Armatura Kraków wycofała drużynę z powodów kadrowych i finansowych.

Wydział Gier MZPN zweryfikował następujące zawody:
- z dnia 2019-09-01 Opatkowianka Kraków - Wawel Kraków 3:0 wo (na boisku 3:4)(nieuprawniony zawodnik ze względu na czas gry w dwóch drużynach)
- z dnia 2019-09-04 Wawel Kraków - Rybitwy Kraków 0:3 wo (na boisku 2:2)(nieuprawniony zawodnik)
- z dnia 2019-09-21 Albertus Kraków - Wawel Kraków 5:0 wo (na boisku 5:0) (dekompletacja drużyny)
- z dnia 2019-11-02 Wawel Kraków - Pychowianka Kraków 0:3 wo (na boisku 0:3) (nieuprawniony zawodnik z powodu nieopłaconej kartki)
- z dnia 2019-11-09 Victoria Kraków - Wawel Kraków 3:0 wo (brak wystarczającej liczby zawodników)
- z dnia 2019-11-09 Grębałowianka II Kraków - Bratniak Kraków 0:3 wo (brak boiska)



kolejka 1:
1 Albertus Kraków 1:5 Fairant Kraków 2019-08-2415:00
2 Bratniak Kraków 9:1 Grom Kraków 2019-08-2517:30
3 Dragoons Kraków 1:2 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-08-2514:00
4 Kaszowianka II Kaszów 2:3 Rybitwy Kraków 2019-08-2416:00
5 Universum Kraków 2:1 Opatkowianka Kraków 2019-08-2517:00
6 Wawel Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
7 Pychowianka Kraków 0:5 Victoria Kraków 2019-08-2417:00
kolejka 2:
8 Fairant Kraków 2:2 Victoria Kraków 2019-09-0114:00
9 Pauza (Armatura Kraków) Pychowianka Kraków -
10 Opatkowianka Kraków 3:0 Wawel Kraków 2019-09-0117:00
11 Rybitwy Kraków 0:2 Universum Kraków 2019-09-0117:00
12 Kaszowianka II Kaszów 10:0 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-09-0114:00
13 Grom Kraków 0:10 Dragoons Kraków 2019-11-1714:00
14 Albertus Kraków 1:5 Bratniak Kraków 2019-09-0116:00
kolejka 3:
15 Bratniak Kraków 2:0 Fairant Kraków 2019-11-1711:00
16 Dragoons Kraków 6:0 Albertus Kraków 2019-09-0320:00
17 Kaszowianka II Kaszów 6:3 Grom Kraków 2019-09-0417:30
18 Universum Kraków 3:2 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-09-1117:00
19 Wawel Kraków 0:3 Rybitwy Kraków 2019-09-0417:00
20 Pychowianka Kraków 0:2 Opatkowianka Kraków 2019-09-0417:00
21 Victoria Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
kolejka 4:
22 Fairant Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
23 Opatkowianka Kraków 0:1 Victoria Kraków 2019-09-0817:00
24 Rybitwy Kraków 4:0 Pychowianka Kraków 2019-09-0817:00
25 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 1:2 Wawel Kraków 2019-09-0717:00
26 Grom Kraków 0:5 Universum Kraków 2019-09-0815:00
27 Albertus Kraków 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2019-09-0717:00
28 Bratniak Kraków 2:1 Dragoons Kraków 2019-09-0812:00
kolejka 5:
29 Dragoons Kraków 3:5 Fairant Kraków 2019-09-1514:00
30 Kaszowianka II Kaszów 3:0 Bratniak Kraków 2019-09-1517:00
31 Universum Kraków 1:3 Albertus Kraków 2019-09-1517:00
32 Wawel Kraków 1:4 Grom Kraków 2019-09-1513:00
33 Pychowianka Kraków 1:1 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-09-1416:00
34 Victoria Kraków 2:2 Rybitwy Kraków 2019-09-1417:00
35 Pauza (Armatura Kraków) Opatkowianka Kraków -
kolejka 6:
36 Fairant Kraków 3:1 Opatkowianka Kraków 2019-09-2213:00
37 Rybitwy Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
38 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2:5 Victoria Kraków 2019-09-2116:00
39 Grom Kraków 0:1 Pychowianka Kraków 2019-09-2214:00
40 Albertus Kraków 5:0 Wawel Kraków 2019-09-2116:00
41 Bratniak Kraków 6:0 Universum Kraków 2019-09-2212:30
42 Dragoons Kraków 2:1 Kaszowianka II Kaszów 2019-09-2214:00
kolejka 7:
43 Kaszowianka II Kaszów 2:3 Fairant Kraków 2019-09-2816:00
44 Universum Kraków 0:6 Dragoons Kraków 2019-09-2914:00
45 Wawel Kraków 1:6 Bratniak Kraków 2019-09-2913:00
46 Albertus Kraków 2:2 Pychowianka Kraków 2019-09-2911:00
47 Victoria Kraków 6:2 Grom Kraków 2019-09-2913:00
48 Pauza (Armatura Kraków) Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) -
49 Opatkowianka Kraków 3:2 Rybitwy Kraków 2019-09-2916:00
kolejka 8:
50 Fairant Kraków 6:0 Rybitwy Kraków 2019-10-0614:00
51 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 6:1 Opatkowianka Kraków 2019-10-0616:00
52 Grom Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
53 Albertus Kraków 0:3 Victoria Kraków 2019-10-0614:00
54 Bratniak Kraków 1:0 Pychowianka Kraków 2019-10-0611:00
55 Dragoons Kraków 3:1 Wawel Kraków 2019-10-0614:00
56 Kaszowianka II Kaszów 6:1 Universum Kraków 2019-10-0516:00
kolejka 9:
57 Universum Kraków 0:2 Fairant Kraków 2019-10-1315:00
58 Wawel Kraków 3:4 Kaszowianka II Kaszów 2019-11-1613:00
59 Pychowianka Kraków 0:1 Dragoons Kraków 2019-10-1315:00
60 Victoria Kraków 3:1 Bratniak Kraków 2019-10-1216:00
61 Pauza (Armatura Kraków) Albertus Kraków -
62 Opatkowianka Kraków 7:2 Grom Kraków 2019-10-1315:00
63 Rybitwy Kraków 2:1 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-10-1315:30
kolejka 10:
64 Fairant Kraków 8:0 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-10-1914:00
65 Grom Kraków 1:5 Rybitwy Kraków 2019-10-2014:00
66 Albertus Kraków 6:2 Opatkowianka Kraków 2019-10-1914:00
67 Bratniak Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
68 Dragoons Kraków 1:2 Victoria Kraków 2019-10-2014:00
69 Kaszowianka II Kaszów 1:2 Pychowianka Kraków 2019-10-2014:00
70 Universum Kraków 5:2 Wawel Kraków 2019-10-2015:00
kolejka 11:
71 Wawel Kraków 2:8 Fairant Kraków 2019-10-2713:00
72 Pychowianka Kraków 2:0 Universum Kraków 2019-10-2615:00
73 Victoria Kraków 3:4 Kaszowianka II Kaszów 2019-10-2615:00
74 Pauza (Armatura Kraków) Dragoons Kraków -
75 Opatkowianka Kraków 0:7 Bratniak Kraków 2019-10-2714:00
76 Rybitwy Kraków 1:1 Albertus Kraków 2019-10-2714:00
77 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 5:2 Grom Kraków 2019-10-2714:00
kolejka 12:
78 Fairant Kraków 10:0 Grom Kraków 2019-11-0313:00
79 Albertus Kraków 1:6 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 2019-11-0214:00
80 Bratniak Kraków 2:1 Rybitwy Kraków 2019-11-0317:15
81 Dragoons Kraków 7:4 Opatkowianka Kraków 2019-11-0314:00
82 Kaszowianka II Kaszów Pauza (Armatura Kraków) -
83 Universum Kraków 2:2 Victoria Kraków 2019-11-0314:00
84 Wawel Kraków 0:3 Pychowianka Kraków 2019-11-0313:00
kolejka 13:
85 Pychowianka Kraków 0:1 Fairant Kraków 2019-11-0913:00
86 Victoria Kraków 3:0 Wawel Kraków 2019-11-0914:00
87 Pauza (Armatura Kraków) Universum Kraków -
88 Opatkowianka Kraków 3:5 Kaszowianka II Kaszów 2019-11-0914:00
89 Rybitwy Kraków 1:5 Dragoons Kraków 2019-11-1014:00
90 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) 0:3 Bratniak Kraków 2019-11-0913:00
91 Grom Kraków 3:2 Albertus Kraków 2019-11-0913:00
kolejka 14:
1 Fairant Kraków Albertus Kraków 2020-03-2214:00
2 Grom Kraków Bratniak Kraków 2020-03-2214:00
3 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Dragoons Kraków -
4 Rybitwy Kraków Kaszowianka II Kaszów 2020-03-2214:00
5 Opatkowianka Kraków Universum Kraków 2020-03-2215:30
6 Pauza (Armatura Kraków) Wawel Kraków -
7 Victoria Kraków Pychowianka Kraków 2020-03-2114:00
kolejka 15:
8 Victoria Kraków Fairant Kraków 2020-03-2817:00
9 Pychowianka Kraków Pauza (Armatura Kraków) 2020-03-2817:00
10 Wawel Kraków Opatkowianka Kraków 2020-03-2817:00
11 Universum Kraków Rybitwy Kraków 2020-03-2916:00
12 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Kaszowianka II Kaszów 2020-03-2817:00
13 Dragoons Kraków Grom Kraków 2020-03-2914:00
14 Bratniak Kraków Albertus Kraków 2020-03-2919:15
kolejka 16:
15 Fairant Kraków Bratniak Kraków 2020-04-0414:00
16 Albertus Kraków Dragoons Kraków 2020-04-0414:00
17 Grom Kraków Kaszowianka II Kaszów 2020-04-0514:00
18 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Universum Kraków 2020-04-0417:00
19 Rybitwy Kraków Wawel Kraków 2020-04-0514:00
20 Opatkowianka Kraków Pychowianka Kraków 2020-04-0516:00
21 Pauza (Armatura Kraków) Victoria Kraków 2020-04-0417:00
kolejka 17:
22 Pauza (Armatura Kraków) Fairant Kraków -
23 Victoria Kraków Opatkowianka Kraków 2020-04-18
24 Pychowianka Kraków Rybitwy Kraków 2020-04-18
25 Wawel Kraków Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) -
26 Universum Kraków Grom Kraków 2020-04-1916:00
27 Kaszowianka II Kaszów Albertus Kraków 2020-04-18
28 Dragoons Kraków Bratniak Kraków 2020-04-1914:00
kolejka 18:
29 Fairant Kraków Dragoons Kraków 2020-04-2514:00
30 Bratniak Kraków Kaszowianka II Kaszów 2020-04-25
31 Albertus Kraków Universum Kraków 2020-04-2514:00
32 Grom Kraków Wawel Kraków 2020-04-2614:00
33 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Pychowianka Kraków -
34 Rybitwy Kraków Victoria Kraków 2020-04-2614:00
35 Opatkowianka Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
kolejka 19:
36 Opatkowianka Kraków Fairant Kraków 2020-05-0317:00
37 Pauza (Armatura Kraków) Rybitwy Kraków -
38 Victoria Kraków Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) -
39 Pychowianka Kraków Grom Kraków 2020-05-02
40 Wawel Kraków Albertus Kraków 2020-05-02
41 Universum Kraków Bratniak Kraków 2020-05-0317:00
42 Kaszowianka II Kaszów Dragoons Kraków 2020-05-02
kolejka 20:
43 Fairant Kraków Kaszowianka II Kaszów 2020-05-0914:00
44 Dragoons Kraków Universum Kraków 2020-05-1014:00
45 Bratniak Kraków Wawel Kraków 2020-05-09
46 Pychowianka Kraków Albertus Kraków 2020-05-09
47 Grom Kraków Victoria Kraków 2020-05-1014:00
48 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Pauza (Armatura Kraków) -
49 Rybitwy Kraków Opatkowianka Kraków 2020-05-1014:00
kolejka 21:
50 Rybitwy Kraków Fairant Kraków 2020-05-1714:00
51 Opatkowianka Kraków Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) -
52 Pauza (Armatura Kraków) Grom Kraków -
53 Victoria Kraków Albertus Kraków 2020-05-16
54 Pychowianka Kraków Bratniak Kraków 2020-05-16
55 Wawel Kraków Dragoons Kraków 2020-05-16
56 Universum Kraków Kaszowianka II Kaszów 2020-05-1717:00
kolejka 22:
57 Fairant Kraków Universum Kraków 2020-05-2315:00
58 Kaszowianka II Kaszów Wawel Kraków 2020-05-23
59 Dragoons Kraków Pychowianka Kraków 2020-05-2414:00
60 Bratniak Kraków Victoria Kraków 2020-05-23
61 Albertus Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
62 Grom Kraków Opatkowianka Kraków 2020-05-2414:00
63 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Rybitwy Kraków -
kolejka 23:
64 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Fairant Kraków -
65 Rybitwy Kraków Grom Kraków 2020-05-3114:00
66 Opatkowianka Kraków Albertus Kraków 2020-05-30
67 Pauza (Armatura Kraków) Bratniak Kraków -
68 Victoria Kraków Dragoons Kraków 2020-05-30
69 Pychowianka Kraków Kaszowianka II Kaszów 2020-05-30
70 Wawel Kraków Universum Kraków 2020-05-30
kolejka 24:
71 Fairant Kraków Wawel Kraków 2020-06-0613:00
72 Universum Kraków Pychowianka Kraków 2020-06-0717:00
73 Kaszowianka II Kaszów Victoria Kraków 2020-06-06
74 Dragoons Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
75 Bratniak Kraków Opatkowianka Kraków 2020-06-06
76 Albertus Kraków Rybitwy Kraków 2020-06-0617:00
77 Grom Kraków Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) -
kolejka 25:
78 Grom Kraków Fairant Kraków 2020-06-13
79 Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) Albertus Kraków -
80 Rybitwy Kraków Bratniak Kraków 2020-06-1414:00
81 Opatkowianka Kraków Dragoons Kraków 2020-06-13
82 Pauza (Armatura Kraków) Kaszowianka II Kaszów -
83 Victoria Kraków Universum Kraków 2020-06-13
84 Pychowianka Kraków Wawel Kraków 2020-06-13
kolejka 26:
85 Fairant Kraków Pychowianka Kraków 2020-06-2018:00
86 Wawel Kraków Victoria Kraków 2020-06-2018:00
87 Universum Kraków Pauza (Armatura Kraków) -
88 Kaszowianka II Kaszów Opatkowianka Kraków 2020-06-2018:00
89 Dragoons Kraków Rybitwy Kraków 2020-06-2018:00
90 Bratniak Kraków Pauza (wycofana - Grębałowianka II Kraków) -
91 Albertus Kraków Grom Kraków 2020-06-2018:00